פרופסור לניקיון – חידוש מראה הרצפה בקלות וביעילות באמצעות :

  • חידוש מראה הרצפה באמצעות שירותי פוליש מקצועי
  • טיפים עבור חידוש מראה הרצפה לבד 
  • שירותי נוספים עבור חידוש רצפות ומשטחים בית שלכם

פרופסור לניקיון מחדש לכם את מראה הרצפה באמצעות פוליש 

רבים מייחסים חשיבות רבה לנראות מרצפות הבית והסיבות לכך הן רבות ראשית, מראה הרצפה משקף את סגנון עיצוב הבית וכמו כן, רצפות נקיות הינן עדות לכך שדיירי הבית הינם אנשים נקיים וכאלה אשר סדר וניקיון חשובים להם.

5 טיפים ונקודות חשובות בחידוש מראה הרצפה 

ניקיון על בסיס קבוע הכולל שטיפה יסודית, הינו הכרח מרכזי לשמירה על רצפות נקיות, אך למרות הכל, ייתכן ולאחר מספר שנים רצפות הבית ישחקו או יאבדו מזוהרם בעקבות שכבות לכלוך ושומן העוטפות את המרצפות ומעניקות מראה "דהוי". במקרה כזה, אין מנוס אלא להזמין את שירותיה של חברה המומחית בפוליש לרצפה כדי להסיר את שכבות לכלוך אלו. 

קרצוף יסודי עם מכונת פוליש – פתרון מבריק 

חברת פוליש מקצועית תדאג להחזיר את המרצפות לקדמותם, באמצעות קרצוף יסודי הנעשה באמצעות מכונת פוליש מתקדמת וכזו המתאימה לסוגי המרצפות השונות.

חידוש מראה הרצפה לבד ובקלות (D.I.Y)

יש לציין כי לא לכל סוגי המרצפות ניתן לבצע הברקה באמצעות פוליש כמו למשל רצפות העשויות פרקט, שטיחים קבועים, דשא סינטטי וכדומה. במקרים אלו יש לפנות לחברה המתמחה בשירותי ניקיון ספציפיים אלו, כדי להעניק מראה טוב יותר לרצפת הבית. 

חידוש מראה הרצפה באמצעות חברת פוליש וליטוש  (PRO)

לעומת זאת, ניתן למצוא סוגי מרצפות אשר ניתן לבצע הברקה קריסטלית, כמו למשל ברצפות העשויות שיש או אבן, שאלו מאפשרות החדרת חומרי הברקה ובכך מעניקות מראה יוקרתי ומבריק לרצפת הבית. 

פרופסור לניקיון מחדש לכם את מראה השיש והרצפות בבית שלכם עם  פוליש לרצפה, ליטוש שיש ומכונות הברקה בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש.

מחירים שונים של חברות ניקיון לחידוש והברקות

בשוק הניקיון בישראל תמצאו פערי מחירים רחבים בין חברות הניקיון השונות, ולכך ישנם מספר פרמטרים המשפיעים על מחירי הניקיון ואלו עיקריהם: 

  • עבודה איכותית לעומת עבודה זולה – כמו בכל תחום, גם אצל חברות הניקיון קיימים פערים בין החברות השונות אשר מקורם באיכות העבודה, או כפי שנוהגים לומר "העלות לא משקרת". 
  • סוגי הניקיון – כל בית דורש את סוג הניקיון הספציפי אליו. למשל ישנם בתים הדורשים קרצוף יסודי לכל הבית הכוללים חלונות ותריסים, חידוש מקלחונים והברקה קריסטלית לעומת בתים הדורשים רק הסרת שכבת שומן מרצפות העשויות קרמיקה, מה שיוזיל את מחיר הניקיון במאות שקלים ולעיתים אף יותר. 
  • גודל הבית במ"ר – ככל והבית גדול יותר, כך זמן העבודה ועלות חומרי הניקיון תיהיה בהתאם.
  • כוח אדם – ישנן חברות אשר ינסו לחסוך בכוח אדם כדי להוזיל עבורכם את העלות, אך לא תמיד זהו הפתרון הנכון. במקרים מסוימים חיסכון כזה עלול לעלות באיכות העבודה ותוצאות הניקיון אשר לא תמיד יתאימו לציפיותכם. 
  • מצב הבית – פרמטר זה חשוב מאוד, מכיוון שהוא זה הנותן רקע לגודל העבודה אשר הבית צריך. למשל בתים אשר הינם לאחר שיפוץ או בנייה, מחיר הניקיון יהיה גבוה יותר מבתים מאוכלסים, מכיוון שכמות הלכלוך ושאריות הבניה מצריך קרצוף יסודי וחזרה על אזורים מסוימים מספר פעמים. 

פרופסור לניקיון כל השירותים לחידוש וניקוי מראה הבית

לסיכום: רצוי לבצע תיאום ציפיות מוקדם, ואף לבקש מחברת הניקיון אותה בחרתם לשלוח עליכם נציג מטעמה ע"מ לאמוד את גודל העבודה ואף לבקש הצעת מחיר בכתב. 

פנו אלינו עוד היום ותהנו ממעטפת שירותי הניקיון המקצועיות, המשתלמת והמתקדמת ביותר בתחום.

פוליש קריסטל הברקה
פוליש ווקס/ לרכב
פוליש אקרילי
פוליש סילר
פוליש לרצפה
ליטוש שיש/ אבן/ פנסים
ניקיון דירות
ניקוי בקיטור
ניקיון כללי
הסרת כתמי חלודה
ניקוי בריכות שחייה
ניקוי והכנת מקלטים
ניקוי ליטוש חידוש חדרי מדרגות
ניקוי פרגולות
ליטוש מרצפות
ליטוש חידוש ושימון משטחי דק
חידוש וניקוי חדרי אשפה
ניקוי גגות וניקוי צואת יונים
ניקיון בתים ודירות דירות
ניקיונות לאחר שיפוץ,
מעבר דירה, דירה חדשה
ניקוי הרצפה לאחר מסיבה
שירות ניקיון לפסח
ניקוי וחידוש ריפודים
ניקוי וחידוש שטיחים
ניקוי וחידוש וילונות
ניקוי וחידוש מזרנים
הסרת שטיחים/ PVC
פרופסור לניקיון
חברת חידוש מרצפות
המומלצת ביותר
בקרב אנשי מקצוע
ולקוחות רבים.
<span class='p-name'>חידוש מראה הרצפה באמצעות פוליש </span>
חידוש מראה הרצפה באמצעות פוליש 
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.