ניקוי מזרונים בבית הלקוח

שירות ניקוי מזרנים אצלכם בבית מהיום למחר, בפריסה ארצית!

ניקוי מזרונים

ניקוי וחידוש מזרנים אורתופדיים (ולא אורתופדיים) מקצועי,
במגוון שיטות (ניקוי היפואלרגני או הזרקה ויניקה)

שירות ניקוי מזרונים מקצועי מבית פרופסור לניקיון

ניקוי מזרונים מקצועי עם פרופסור לניקיון הוא שירות מקיף ויסודי שהופך כל מזרון לכמו חדש ולנקי לגמרי.

השירות מתאים למזרונים מכל הסוגים – אורתופדיים ולא אורתופדיים – ומצליח להעלים גם את הכתמים הקשים ביותר והעיקשים ביותר, אלה שכבר נראים כמו חלק בלתי נפרד מהמזרון. בנוסף כל ניקוי מזרון מסלק ממנו ריחות רעים, משמיד את קרדית האבק וכולל חיטוי מיוחד.

אנחנו משתמשים במגוון שיטות כדי להציל את המזרון שלכם ולעזור לכם לישון בראש שקט באמת: ניקוי היפואלרגני, הזרקה ויניקה והסרת כתמים קשים ®Ultra-Tech.

 

ניקוי מזרון אצלכם בבית – במועד הנוח ביותר מבחינתכם

העלמה מוחלטת של כל כתם!

חומרי ניקוי מתקדמים ומאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות

שירות בפריסה ארצית

עבודה יעילה ומהירה מבלי להפריע לשגרה

הצעות מחיר משתלמות מאוד!

לניקוי מזרון בצ'יק – השאירו פרטים

כמה עולה ניקוי מזרון עם פרופסור לניקיון?

עלות השירות המועיל מאוד משתנה בהתאם לגודל המזרן ולמצב הנוכחי שלו. טווח המחירים המקובל הוא 250 עד 450 ש"ח לניקוי יסודי והעלמת כל הכתמים משני הצדדים של המזרון. הצעת המחיר לא כולל את ניקוי המיטה. אנחנו מתחייבים להצעות מחיר משתלמות מאוד ולמקסימום תמורה לכסף שלכם – אחרי הניקוי והחיטוי המזרן שלכם יהיה כמו חדש, כך שתוכלו להמשיך ליהנות ממנו עוד שנים רבות ובדרך זו לחסוך את העלות של רכישת מזרון.

 

למה כל כך חשוב לנקות מזרנים באופן מקצועי?

בממוצע כל אדם ישן בין 6 ל-8 שעות בלילה. לפעמים יש גם שנ"צ מפנקת, וכמובן שלא מעט אנשים גם שוכבים על המזרון שלא על-מנת לישון. כשמסכמים את כל הנתונים הנ"ל מקבלים בין 2,500 ל-3,000 שעות בכל שנה שבהן אתם צמודים למזרן, למטרה כזו או אחרת – ולכן כדאי מאוד שהוא יהיה נקי באמת.

עוד כדאי לזכור שמזרון לא נקי עלול להפוך לבית חם עבור קרדית האבק, חרק שאי אפשר לראות בלי מיקרוסקופ אבל לא צריך מכשור מיוחד כדי להרגיש אותו: הגללים של קרדית האבק מתעופפים בחלל החדר וגורמים לתגובה אלרגית משמעותית – התעטשויות בלתי פוסקות, נזלת, דמעות ועוד. במקרים חמורים ייתכנו גם שיעולים קשים, תחושת גודש וכאב. חולי אסתמה עלולים לסבול מהתקפים עקב הנוכחות של החרק הזה בתוך המזרון, ולכן כדאי להשקיע גם בניקוי מקצועי שלו.

ניקוי מזרנים עם סודה לשתייה וחומץ

17 שנות ניסיון והיכרות עם כל מזרון קיים

פרופסור לניקיון פועלת כבר יותר מ-17 שנים. בתקופה הזו ניקינו אלפי מזרנים וצברנו ניסיון רב בתחום (כולל אגב ניקוי ספות, שטיחים, מזגנים, ריפודי רכב ובעצם כל דבר שהתלכלך ושכדאי שיהיה נקי). הניסיון וההיכרות עם כל סוגי המזרונים הקיימים כיום מתורגמים לשירות בסטנדרטים גבוהים מאוד, כשבמקביל אנחנו מקפידים על מחירים נמוכים. הסיבה: המטרה שלנו היא הצלחה לטווח ארוך, לפחות עוד 17 שנים, וכשזו המטרה חשוב לספק לכל לקוח ולכל לקוחה מקסימום שביעות רצון מכל הבחינות.

 

אגב, מזרן או מזרון?

אנשים רבים שואלים אותנו מהי הדרך הנכונה לומר, מזרָן או מזרוֹן, בין השאר בעקבות הפרסומת של חברת המזרונים המוכרת. אמנם אנחנו פרופסורים לניקיון ולא ללשון, אבל בדקנו באתר של האקדמיה ללשון העברית – והתשובה היא מזרָן. מסתבר ש"מזרון" הוא פשוט ההגייה האשכנזית שהפכה רווחת לצד המילה הרשמית. אנחנו בכל מקרה נקפיד על ניקוי מזרנים וגם ניקוי מזרונים באופן הכי מקצועי שיש, כדי שהפריט שאתם שוכבים עליו שליש מהחיים לא יהיה מטונף.

 

שמירה קפדנית על המזרן שלכם

מעבר לניקוי המקצועי של כל מזרן ומזרן, פרופסור לניקיון שם דגש רב על שמירה על הפריט יקר הערך. הצוותים שלנו מקפידים לעבוד באופן זהיר, כדי שלא ייגרם שום נזק למזרון. בפרט אנחנו מוודאים שהוא לא ייקרע ושגם לא יישחק תוך כדי הניקיון, כך שתוכלו להמשיך לישון עליו בנחת שנים רבות. כמו כן אנחנו מוודאים שלא יהיה שום שינוי בצבע של המזרון, באף חלק שלו.

 

נקוי מזרנים מכל סוגי הכתמים

נקוי מזרנים באופן מקצועי הוא פעולה הכרחית מפני שעם הזמן מצטברים עליהם כתמים רבים, מסוגים שונים. כך למשל אפשר לראות על המזרן כתמי זיעה בלתי נמנעים בעקבות לילות הקיץ החמים והלחים (וגם כשאדם חולה הוא מפריש לעיתים כמויות גדולות של זיעה). כתמים נפוצים אחרים הם כתמי שתן, ובמיוחד בבתים שיש בהם ילדים קטנים ו/או חיות מחמד.

 

גם כתם דם הוא לא מחזה נדיר בהתחשב בעובדה שכל אחד ואחת מבלה על המזרן שעות רבות, כולל למשל בזמן המחזור החודשי. מי שנוהג או נוהגת לאכול או לשתות במיטה עלול לגרום גם לכתם של קפה, יין, מיץ, רוטב שוקולד, שמן וכו', ועוד כתמים שנעלים מהמזרון שלכם במידת הצורך הם כתמי קיא וכתמי דיו.

להיפטר מהעובש המסוכן

ניקוי מזרון מכתם עובש הוא חובה לא "רק" בהיבט האסתטי אלא גם מבחינה בריאותית. עובש הוא למעשה פטריות שחיות ומשגשגות בסביבה לחה ומפיצות לאוויר החדר נבגים. הנבגים חודרים למערכת הנשימה של בני אדם ועלולים לגרום לתגובה אלרגית וגם למחלות שונות – כולל אסתמה.

בהתאם אם יש לכם כתם עובש על המזרן, חשוב להזמין מיד שירות נקוי מזרנים מקצועי שיתמודד עם הכתם בהצלחה וימנע מכם לנשום נבגים מזיקים.

 

ניקוי כתמים באמצעים ביתיים

אם המזרון שלכם במצב טוב והמטרה היא הסרת כתם בודד, ייתכן שתוכלו לעשות זאת גם באמצעים ביתיים פשוטים בלי להזמין אותנו (או ליתר דיוק לדחות את מועד קבלת השירות המקצועי במספר חודשים משום שבכל מקרה מומלץ לבצע ניקיון יסודי מעת לעת – פירוט לגבי התדירות הנכונה בחלק של השאלות והתשובות).

 

טיפול בכתמי שתן

דרך יעילה במיוחד להסרת כתם שתן ממזרון היא בעזרת סודה לשתייה. השיטה פשוטה: קודם כל סופחים כמה שיותר שתן בעזרת ניירות סופגים. לאחר מכן מפזרים את הסודה לשתייה על האזור המוכתם. מחכים כמה שעות (בהתאם לגודל הכתם) ואז שואבים את הסודה, שספחה אליה את השתן שנשאר. הסודה גם מנטרלת את הריח הדוחה, או לפחות את רובו. להשלמת הפעולה יש לייבש היטב את המזרון, בשמש או עם פן.

 

העלמת כתמי אוכל או משקה

אם נשפך על המזרן קפה, יין, מיץ, רוטב כלשהו, שמן כזה או אחר וכו', חשוב לפעול במהירות. בשלב ראשון סופגים את הלכלוך – בעדינות, כדי שהוא לא יחדור אל עומק הסיבים של המזרון. אפשר לעשות זאת עם מטלית רכה וכמובן נקייה ואפשר עם ניירות סופגים. לאחר מכן יוצרים תערובת של מים חמימים עם חומץ לבן ביחס של אחד לאחד. לתערובת מוסיפים מעט אבקת כביסה או לחילופין מעט נוזל כלים. מורחים על אזור הכתם ומחכים כמה דקות. לאחר מכן סופחים את התערובת עם הלכלוכים – גם כן באמצעות נייר סופג או מטלית רכה (חדשה כמובן ונקייה לגמרי). חובה להקפיד על ייבוש מלא כדי למנוע היווצרות עובש.

 

הסרת כתמי זיעה ממזרונים

הסרת כתם זיעה ממזרן דומה לטיפול בכתמי שתן – מומלץ לעשות זאת באמצעות סודה לשתייה. ההבדל הוא שאין צורך לחכות מספר שעות – אפשר לשאוב את הסודה כבר אחרי כרבע שעה. חשוב לציין כי כתמי זיעה ישנים לא בהכרח יגיבו לחומר זה ולכן הפתרון יהיה ניקוי מקצועי.

 

ניקוי כתם דם ממזרן

אפשר לנסות להעלים את הדם בעזרת כוס מים קרים שיש בה גם מלח מומס (שתי כפיות). טובלים מטלית רכה במי המלח ועוברים איתה על הכתם, בעדינות ותוך הקפדה לא להחדיר את הדם אל עומק המזרן. השלב הבא הוא ייבוש האזור בעזרת מגבת נייר, שגם תספוג חלק מהדם. השלב האחרון הוא לעבור עם מטלית רטובה (במים קרים בלי מלח) על השאריות של הכתם ולאחר מכן לייבש את המזרון.

 

דגשים כלליים

* אסור להשתמש באקונומיקה! זהו איסור חמור משום שמדובר בחומר רעיל שיחדור אל מערכת הנשימה שלכם בזמן השינה ויזיק לכם. בנוסף האקונומיקה עלולה לגרום לשינויי צבע במזרן ולפגוע במרכיבים השונים שלו.

* גם תכשירים שכוללים קצף ניקוי אסורים בשימוש עקב החשש לחדירת כימיקלים מזיקים למערכת הנשימה וגם הסיכון להופעת עובש (פרופסור לניקיון משתמש אך ורק בחומרים מאושרים כך שאין סכנה לפגיעה בנשימה).

* חשוב לפעול במהירות – ככל שמקדימים לטפל בכתם, כך גדלים סיכויי ההצלחה.

* אם תרצו מידע נוסף לגבי ניקוי באמצעים ביתיים, תוכלו למצוא אותו במדריך המפורט של הפרופסור לניקיון בנושא הסרת כתמי שתן וצואה ממזרנים ומספות.

 

איך מתבצע ניקוי מזרונים מקצועי?

עם כל הכבוד לשיטות הביתיות, שכאמור יכולות להיות יעילות בחלק מהמקרים, אין תחליף לעבודה מקצועית. השיטות שבהן אנחנו משתמשים הן ניקוי מזרונים בקיטור, הזרקה (כולל של חומרים אנזימטיים ייעודיים שמפרקים כתמי שתן, צואה וזיעה)ויניקה, קרצוף, השרייה ובמידת הצורך נשתמש גם בשואב עוצמתי – כל מה שצריך כדי שהמזרון שלכם יהיה נקי באמת, מבחוץ ומבפנים, ושלא יהיו בו חיידקים, פטריות, קרדיות אבק ושאר מזיקים.

 

ניקוי מזרנים בבית הלקוח – בדיוק בזמן שמתאים לכם

ניקוי מזרונים בקיטור, בהזרקה ובשאר השיטות המתקדמות מתבצע אצלכם בבית, במועד שתבחרו, ובזכות השירות האדיב והקשוב מבלי שבכלל תרגישו אותנו (פרט כמובן לעובדה שהמזרון שלכם ייראה כמו חדש וגם יהיה כמו חדש אחרי שנלך).

אגב, אנחנו מבצעים גם ניקוי ריפודי רכב בבית הלקוח (או ליתר דיוק במכונית בזמן שהיא חונה ליד הבית) – מוזמנים לנצל גם את האופציה הזו וליהנות מתחושות טובות גם בזמן השינה וגם בזמן הנהיגה.

 

חומרי ניקוי בטוחים וידידותיים לסביבה

ניקוי מזרונים, כמו גם ניקוי שטיחים או ספות וגם פריטים אחרים בבית, חייב להתבצע מתוך מחשבה גם על בני האדם שנמצאים בסביבה.

בהתאם אנחנו מבצעים ניקוי מזרנים בבית אך ורק עם חומרי ניקוי איכותיים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים. החומרים המתקדמים ידידותיים לסביבה ולכן גם לכם, ולמעשה מדובר בתועלת כפולה: גם פעולה אקולוגית (דגש חשוב מאוד בימינו, כשכבר ברור לגמרי שעל כולנו מוטלת האחריות לשמור על הסביבה), וגם אפס חשיפה לחומרים שעלולים להיות בעייתיים לבני אדם (או לחיות מחמד).

 

איך לשמור על המזרון אחרי הניקיון?

אחרי ניקוי מזרונים בקיטור או בכל שיטה מקצועית אחרת חשוב לשמור עליו. טיפ פשוט אחד הוא שימוש במגן מזרון שיצליח למנוע מעבר של לפחות חלק מהלכלוכים. עוד המלצה היא לחשוף את המזרן לשמש – לפחות פעם בשבועיים כדאי להעמיד את המזרן במקום שהשמש מגיעה אליו ישירות, וזאת מפני שהשמש היא מחטא אפקטיבי במיוחד.

המלצה שלישית היא לנקות מיד כל כתם כשנוצר כזה, וכאמור גם ניקיון מקצועי הוא חלק משגרת השמירה על המזרון.

ניקוי מזרונים מחיר

ניקוי מזרון זוגי מחיר

צד אחד
350
  •  

ניקוי מזרון זוגי מחיר

שני צדדים
450
  •  

ניקוי מזרון יחיד

צד אחד
250
  •  

ניקוי מזרון יחיד

שני צדדים
350
  •  

ניקוי מזרונים - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

ניקוי מזרן אורך כשעה. אחרי שנבחן את מצב המזרן שלכם נוכל לספק לכם הערכת זמן מדויקת.

מומלץ בחום לשמור היטב על המזרון, וכחלק מכך לבצע ניקיון מקצועי פעם בשנה.

הניסיון הרב שלנו מבטיח אבחון מדויק של סוג המזרון וסוג הכתמים, ובהתאם גם את מציאת השיטה האופטימלית לכל מקרה ספציפי.

בזכות 17 שנות ניסיון בניקוי מזרנים, שטיחים, ספות, כורסאות, ריפודי רכב וגם מזגנים ודירות. וגם בזכות השירות הקשוב, הציוד המקצועי, חומרי הניקוי המתקדמים, ולא פחות חשוב, החיוך והסבלנות. עוד סיבה טובה היא המחירים המשתלמים.

ניקוי מזרונים בבית הלקוח

  • אבל אם בכל זאת זה קרה וניסיתם לנקות מזרנים עם סודה לשתייה וחומץ אבל הם לא עזרו.
  • אתם צריכים חברה מקצועית  עם ציוד מקצועי ועם חומרים איכותיים.
  • פרופסור לניקיון תתנקה עבורכם את המזרן בצורה מושלמת.
  • אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם
  • בכדי שהמזרן לא יינזק עוד יותר ובכדי שהוא יאריך ימים.

תוכן עניינים

מבצע

הזמן ניקוי מזרון וקבל קופון 200 ₪ במתנה – עבור כל שירות ניקיון נוסף.

ניקוי מזרונים

הדגמה חינם בבית או בכל מקום אחר

להדגמה חינם בבית או בכל מקום אחר, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

פרופסור לניקיון, מערך שירותי ניקיון בפריסה ארצית

שירות ניקוי ספות מקצועי לבתים לפאבים, מועדונים, בתי מלון, חברות היי-טק ועוד...​

ניקוי ספות באזור ירושלים  –   ניקוי ספות בתל אביב

ניקוי ספות בחיפה   –   ניקיון ספות אשדוד

ניקיון ספות בראשון לציון    –   ניקוי ספות במודיעין

כתבות נוספות בתחום

טיפים לניקוי ספות

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות. במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.

קרא עוד »

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26