אתם צריכים ניקיון אחרי שיפוץ…
איך מבצעים ניקיון דירה לאחר שיפוץ, זה נשמע קצת מסובך…
לא ידועי במי לבחור…
אתם יכולים להיות רגועים תוכלו למצוא בהמשך העמוד את התשובות לשאלות הכי חשובות שעולות בניקיון בתים לאחר שיפוץ

הדירה לאחר שיפוץ מדריך מקצועי

שיפוץ דירה קומפלט יכול להיות משימה קשה מאוד וגם נורא יקרה . שיפוץ דירה  ברוב המקרים העבודה תכלול שבירת קירות, רצפה, אינסטלציה, התקנת של  קירות גבס ועוד מגוון  פעולות הגורמות ללכלוך רב, אבק בכל פינה, זכוכיות ופסולת רבה. צריך להזיז רהיטים, לניילן בגדים, ולפעמים לישון בבית אחר.

מה הכי חשוב בניקיון אחרי שיפוץ

כדי שכל זה גם ישתלם תרצו לבסוף לקבל דירה נקייה ומצוחצחת, אבל מה לעשות שלפעמים לא כך הדבר. כשמשקיעים כסף רב בריצוף יוקרתי הרצף או הקבלן  אינם מתחייבים להביאו לרמת הברקה כמו בחנות התצוגה, אלא רק להתקין. כמו גם אנשי החלונות ,הנגר או החברה המספקת את המטבח חדש. הכל גזלו מכם זמן גדול וסכומי כסף רבים כך שאינכם מעוניינים להישאר עם ענני אבק, שאריות צבע וחומרים דביקים בכל מקום. כאן נכנסים לתמונה המומחים לניקיונות בתים אחרי שיפוץ, בניקיון דירה אחרי שיפוץ אסור להתפשר. אל תתפתו לשלם לחברות ניקיון שמבטיחה לכם ניקיון דירה אחרי שיפוץ בחצי מחיר לדוגמה ניקיון דרה אחרי שיפוץ רק 595 או רק 699.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ במחיר הכי זול בארץ

מיד נפרק לגורמים את מחירי כל המשימות הנחוצות לאחר שיפוץ לפי חשיבותם, למה ומתי הם נחוצים

מחיר ניקיון דירה אחרי שיפוץ מורכב מכמה חלקים

  1. גודל הדירה – 3 חד -4 חד 5 חד  או יותר
  2. פעולות ניקיון מקצועי לרבות פוליש וליטוש, ניקיון חלונות ו/או תריסים
  3. הזזת רהיטים וניקוי עמוק ויסודי של ארונות,מזרנים, שטיחים וספות.

ברוב המקרים של ניקיון דירה אחרי שיפוץ ניקוי רהיטים ו/או הזזתם אינה מתבקשת

ניקיון חלונות מתבקש במקרים מסוימים במידה והשיפוץ ארך זמן רב לאחר התקנתם

מחיר ניקיון אחרי שיפוץ עולה משמעותית שעושים פוליש

פוליש וליטוש ו למרצפות באמצעות מכונת פוליש מקצועית הוא כמעט תמיד הכרח וזאת מהסיבה שכל שאריות השיפוץ ממלאות את חריצי המרצפות, כל כתמי הצבע ושאר הלכלוכים והדבקים מנחים על הרצפה ובנוסף כל הכילים והחומרים נערמים בכל פינה בבית בזמן השיפוץ ושורטים את הרצפות.

אזהרה: עבודת פוליש זולה בלי ידע וניסיון ו/או כימיכל זול עלולה לגרות לרצפה שלכם נזק בלתי הפיך.

 אז לפני שתצא הנשמה, פנו חברת ניקיון מומלצת ומקצועית וכך  תקבלו דירה משופצת ונקיה עם מרצפות בעלות מראה חדש .

אז איך בעצם אפשר לעשות  ניקיון דירה אחרי שיפוץ  ולהישאר בחיים?

קובעים תאריך לניקיון הבית לאחר השיפוץ בסמוך למועד סיום השיפוצים, כשהפרוייקט כבר בפינישים אחרונים את הבית אתם מרגישים

אתם לא רוצים לזלזל בנושא  ניקיון הדירה להיות לחוצים בזמן  שהכול יוצא לכם משליטה, אנשים זרים (אנשי מקצוע) יוצאים ונכנסים, ובעצם במקום לעבוד ברמוניה אחד עם השני הם מפריעים זה לזה

 פה לא יתקבלו שום תירוצים כמו "כל הדברים שלנו בקופסאות ושקיות כאילו זה לא הבית שלנו",. "אין לנו פרטיות" ואו "הכול יוצא משליטה. הקבלן הבטיח שיסיים את הקיר תוך שבוע ועברו חודשיים והחשמלאי הבריז לכם. לכן הדבר הראשון  בניקיון דירה אחרי שיפוץ הוא לעשות תכנית ניקיון מפורטת, ותכנית זו תסייע לכם לשמור על העניינים תחת שליטה. התוכית תהינה  מורכבת מהרצונות שלכם, צרכי הניקיון  הנדרשים ומצב  הקיים שבו הדירה נמצאת.. מומלץ לסכם זאת מראש כבתיו את כל הפרטים עם חברת הניקיון: בסבר הבא…

 מפרט עבודה לניקיון אחרי שיפוץ: מחיר ,לוחות זמנים, מספר עובדי ניקיון, ובאיזה ציוד יבוצעו כל פעולות הניקיון (מכונות פוליש, שואב תעשייתי, חומרים וכו').   

איך עושים סקר שוק נכון לאחר שיפוץ

השוואת מחירים: רמת ניקיון מושפעת מהתקציב שלכם וזה דבר שצריך לעשות במקביל . צריך לקבל החלטה מהו התקציב שאתם מוכנים להשקיע בעבודת ניקיון הבית ולראות מה ניתן לקבל, קבלת מחיר מכמה ספקי שירות, תוריד מעט מהלחץ שלכם בעט בחירת ספק ניקוין מתאים.

לפני שאתם מחליטים על ספק שירותים לניקיון דירה לאחר שיפוץ או ניקיון אחרי מעבר דירה, אנחנו רוצים שבחוד החנית של המוח שלכם תחשבו על השם שלנו פרופסור לניקיון ..במשך 15 שנה חברת פרופסור לניקיון ידועה כחברת ניקיון מומלצת בתחום ניקיון הבתים, פוליש וליטושים, אבל אנחנו מציעים הרבה יותר מזה.

ניקיון דירה אחרי שיפוץ ברמה הבסיסית ביותר אמור לעלות בין 1100-1550 כאשר ניקיון בתים אחרי  שיפוץ  קומפלט יעלה יותר מן הסתם ויכלול גם פוליש וליטוש מרצפות, ניקיון תריסים וחלונות.

ניקיון בתים מסוג כזה אמור לעלות בין 2300-2900 ₪ כאשר מספר החלונות וסוג הפוליש הם אלו שישפיעו על המחיר הסופי המחיר הוא לדירת 4 חדרים עד 100 מטר  

. אל תתביישו לקבל הצעות מחיר מחברות ניקיון שונות  לגבי אותן עבודות ניקיון.

ראש פתוח, גם לקבל רעיונות של  אנשי מקצוע זה לא דבר רע בכלל. יתכן וחברת ניקיון תציע לכם רעיונות השווים זהב, הם בסך הכל בעלי ניסיון בתחום ניקיון אחרי שיפוץ .

המלצות וחוות דעת בתחום ניקיון אחרי שיפוץ

בדקו כמה חוות דעת יש לאותה חברת ניקיון ומהי רמת השירות, אמינות, איכות העבודה וכו' וכו'

היעזרו בתוצאות ניטרליות עד כמה שאפשר ותשתדלו לא להסתמך רק על מקור אחד

רשת החיפוש עצמה היא מקור מצוין כמו גם רשתות חברתיות ואתרים של אנשי מקצוע אשר אינם בתשלום!!!

זכרו אובדן השליטה הוא הגורם אשר יותר מכול גורם תסכול אצל מי שמזמין חברת ניקיון וגם כל איש מקצוע כזה או אחר, השתמשו בטיפים אלו על מנת להישאר חכמים, רגועים ובשליטה.

<span class='p-name'>ניקיון אחרי שיפוץ</span>
ניקיון אחרי שיפוץ
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.