ניקיון בתים במודיעין

שרותי ניקיון בתים במודיעין – חברת פרופסור ניקיון

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

אתם כנראה מנקים את הבית על בסיס שבועי, מטאטאים ושותפים את הרצפה ומשתדלים שהבית יהיה כמה שיותר נקי, היגייני ונעים לשהות בו. ייתכן גם שהנכם נעזרים בשירותיה של עוזרת בית לצורך ניקיון הבית על בסיס שבועי קבוע כמו יותר מ-700 אלף משקי בית בישראל.

 

מכיוון שחברות הניקיון זיהו שהביקוש לניקיון בית בסיסי גבוה מהיצע עוזרות הבית הקיים בישראל, היום ניתן לשכור את שירותיהם של חברת פרופסור לניקיון בתים במודיעין גם לצורך ניקיון בסיסי בלבד. מעבר לכך, ייתכן והנכם מעוניינים בניקיון בית יסודי לאחר שיפוץ, לפני או אחרי מעבר או אחת לכמה זמן לצורך פוליש לרצפות וניקיון יסודי לרהיטים.

 

ניקיון בתים בסיסי במודיעין

אם הנכם גרים במודיעין, שילת, מכבים או רעות, ואתם מעוניינים בניקיון בתים בסיסי על בסיס קבוע, ייתכן ואתם מתקשים למצוא עוזרת בית אמינה ומקצועית עקב ההיצע הדליל. שכירת שירותיה של עוזרת בית יכולה להיות קשה גם מפני שלרוב הינן עמוסות בעבודה והעוזרות בית המומלצות אינן יכולות לקבל לקוחות רבים.

 

בניגוד לעוזרות הבית, חברות ניקיון בתים במודיעין מסוגלות לקבל קהל לקוחות רב יותר ומשום כך מקבלות המלצות רבות יותר ונחשבות לאמינות. מעבר לכך, חברות ניקיון בתים במודיעין לרוב מציעות גם שירותי ניקיון יסודיים יותר הנעשים אחת לכמה זמן.

 

ניקיון בתים לפני ולאחר מעבר

בין אם הנכם מפנים את הדירה שלכם והתחייבתם להשאיר נכס נקי או שאתם בעלי דירה שמעוניינים להעניק לדיירים החדשים שלכם דירה נקייה, ייתכן ותרצו לשכור את שירותיה של חברת ניקיון בתים יסודית במודיעין. במידה והדירה הינה לאחר שיפוץ, ניקיון יסודי בבית יאפשר להיפטר מכל שאריות האבק שברצפה, בקירות ובאוויר ויאפשר גם לעשות פוליש יסודי לרצפה.

 

פוליש לרצפה יכול להיעשות בכמה רמות כאשר ברמה הבסיסית ביותר, הפוליש נעשה באמצעות ווקס לצורך הברקת הרצפה באופן מרהיב ובפוליש מתקדם יותר, הפוליש נעשה באמצעות החדרת חומרים אל השכבה העליונה של הרצפה ואיטום הרצפה לצורך מניעת היווצרות כתמים הקשים להסרה בעתיד וגם מניעה מפני שריטות.

 

ניקוי בתים לאחר שיפוץ

כאשר נעשה שיפוץ מסיבי לבית או דירה, לרוב מכסים אנשים המקצוע את הרהיטים בניילון ובמידה ומתבצעת גם עבודת צבע מכסים גם את הרצפה לצורך הימנעות יצירת כתמים. גם כאשר מכסים את הרהיטים וגם כאשר השיפוץ נחשב לנקודתי, הרהיטים סופגים אבק ומתבצרות להם נקודות צבע או אבק באזורים רבים בדירה. לרוב יתחייבו בעלי המקצוע המבצעים את השיפוץ לניקיון הדירה אך לעיתים תוכלו להבחין לאחר השיפוץ שהניקיון לא נעשה בצורה יסודית.

 

ניקיון בתים במודיעין לאחר שיפוץ צריך להיעשות במקצועיות רבה ויש כמה נושאים שיש לשים עליהם דגש. ראשית יש לנקות פתחי אוורור של מאווררים מזגנים ושל רשתות החלונות לצורך מניעת חזרתו של האבק שהצטבר מהשיפוץ לאחר סיום הניקיון היסודי. יש לחטא משטחים בעזרת אלכוהול או אקונומיקה ויש לנקות את כל הרהיטים לצורך מניעת השארות זכר לשיפוץ בסיום הניקיון.

 

כיצד מוצאים חברת ניקיון בתים במודיעין

ישנם כמה דגשים לצורך מציאת חברת ניקיון אמינה ומקצועית. ראשית, במידה ולחברת הניקיון יש אתר, בדקו את תמונות הניקיונות שלהם במודל "לפני ואחרי" כך שתדעו למה ניתן לצפות מחברת הניקיון.

 

כאשר אתם מחפשים חברת ניקיון בתים במודיעין, בדקו כמה וותק וניסיון יש לחברת הניקיון ובררו האם יש עליהם המלצות רבות ברשת או ממכריכם. לרשותכם מקומון ואינדקס נותני שירות במודיעין בנוסף, במידה והנכם מעוניינים בכמה שירותי ניקיון כמו ניקיון פוליש לרצפה וניקיון רהיטים, מומלץ לבחור בחברת פרופסור לניקיון שמספקת את כלל השירותים הללו.

מודיעין שילת, מקבים רעות .. אנחנו נגיע להדגמה וייעוץ ללא שום התחייבות 

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26