חשוב מאוד להדגיש כמה מזיקים אפר ופיח יכולים להיות אם לא מטפלים בהם כראוי. לעתים אנשים רוצים לנסות לנקות את הנזק משריפה בעצמם, במיוחד לאחר שיפות קטנות ,בזמן שלמעשה עלולים להגדיל עלויות הניקוי בסופו של דבר. עם הסיכון האמתי של נזק נוסף לבריאות ולרכוש ,בזבוז זמן ותוצאות לא יעילות, העלות של שירות ניקיון לאחר שריפה באמצעות חברת פרופסור לניקיון, יכול בקלות להקטין בהרבה את העלויות שלכם, ולמנוע תשלומים לאנשי מקצוע שיבצעו עבודות שיקום מההתחלה.

שירותי ניקוין אקספרס לאחר שריפה

אם אתם מנסים לנקות את הנזק בעצמכם, לא לשכוח אזורים נסתרים. הפיח יכול להגיע אפילו למקומות הכי קשים לניקוי כמו למשל מתגים אור שקעים וכו'. אם הם אינם מנוקים לפני השימוש, זה
יכול לגרום לבעיות חשמל וקצרים.
למרות שניתן להסיר נזקים של עשן ופיח באמצעות השיטות שלנו. בדרך כלל, זה באמת הטוב ביותר שנשאר חברת ניקיון שמתמחה בניקיון לאחר שריפה. כמו שאמרנו , קל לגרום נזק נוסף. פחם ואפר נספגים ברצפות, רובה ורהיטים ואף נדבקים לקירות, תקרות, טפטים, שטיחים ספות וריפודים. בנוסף העשן מאפשר לפיח לחדור כמו אוויר אל תוך כל המשתחים והריפודים. הפיח ומתקשה בתוך המשטח, אז כמעט בלתי אפשרי להוציא את הריח שהוא יוצר.
טיפול יעיל בריחות של עשן ופיח הוא כמעט בלתי אפשרי לחיסול עם מוצרים ושיטות ביתיות רגילות.
מבנה הבתים גם לא יעיל בפינוי אפר ופיח – כאשר מאווירם או מנקים העפר והפיח נוטים לשקוע מחדש ולגרום לסכנות זיהום גם באזורים לא מושפעים וחדרים נוספים. חברה מקצועית שיקום נזקי שריפה ישתמשו בשואבי אבק עם פילטרים ייעודיים אשר לוכדים את את החלקיקים, ולא מאפשר להם לשקוע מחדש.

ניקיון בתים לאחר שריפה

אומדן נזקים לאחר שריפה
חשוב מאוד לא להתעלם מאזורים פריטים
בעט אומדן הנזקים מעשן אנו מתעלמים לעתים ממספר פריטים ואזורים.
הנפוצים ביותר הם:

ניקיון דירה לאחר שריפה
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.