שיטות ל- הסרת כתם דם – איך מורידים כתם דם מספה, מזרן ועוד?

מה אסור לעשות כאשר יש כתמי דם?

הסרת כתם דם

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

כלל ראשון!

אין צורך להיות חבר במשפחת סופראנו, בכדי למצוא את עצמכם בסיטואציה בה אתם נאלצים לנקות כתמי דם מספות, מבגדים ועוד. לא פעם, אנשים נפצעים ומדממים על ספות מאוד יקרות, מה שמצריך את הניקוי שלהן על ידי אנשי מקצוע בדרך כלל, אך יש גם כמה טיפים עבור ניקוי כתמי דם לבד.

 

המאמר הבא נכתב בשיתוף צוות המקצוענים של חברת פרופסור לניקיון – ניקוי ספות ורהיטים, ניקוי בתים ופוליש בכל אזור מגוריכם. החברה פועלת בענף הניקיון יותר מ-15 שנים, ומסוגלת כיום להתמודד עם פרויקטים בכל סדרי הגודל. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה, לקבוע פגישה ולקבל אבחון מדויק לגבי שיטות וטכניקות להסרת כתם דם, כתמי דיו ועוד. אז איך להוריד כתם דם ממזרון, ספה, שטיח ועוד? בואו נגלה.

 

מה אסור לעשות כאשר יש כתמי דם?

לפני שאנו מדברים על טיפים להסרת כתם דם, בואו נרחיב קלות לגבי הדברים שאסור, בתכלית האיסור, לעשות כאשר יש כתמי דם על מזרונים, ספות, בגדים, שטיחים ועוד. ראשית, בניגוד למה שאנשים עשויים לחשוב, אין להשתמש בסוגים שונים של אקונומיקה.

 

אקונומיקה היא חומר כימי מאוד חזק, מה שעשוי לגרום להריסה של המזרן שלכם, של השטיח או של הספה. נוסף על כך, לאחר שניסיתם לנקות את כתם הדם, אל תייבשו את האזור. ייבוש האזור על ידי פן לשיער או על ידי השמת הרהיט אל מול מזגן חם – רק יובילו להעמקת הכתם ברהיט. כלומר, במילים אחרות, זרמי אוויר חמים יגרמו לנוזלי הדם להיספג עמוק יותר בספה שלכם, בשטיח ובמזרון.

 

כתמי דם על בדים, איך להוריד כתם דם ממזרון? – מה עושים ומה לא?

אם תייבשו באופן מלאכותי את אזור הניקוי של כתם הדם (למשל באמצעות פן לשיער), אתם רק תגרמו לקיבוע עמוק יותר של כתמי הדם על הספה או על השטיח על הספה ועל הבגדים שלכם. מעבר לכך, אם יש לכם ספת זמש הדורשת ניקוי כתם דם, אתם חייבים לזכור כי במקרה כזה אתם חייבים לקרוא לאנשי מקצוע אמתיים. אז איך מורידים כתם דם מספה? חברת פרופסור לניקיון מספקת שירות ניקוי רהיטים, מזרנים, ספות ועוד, וגם ממוקצעת רבות בכל הקשור להסרת כתמים מאוד עקשנים. כתמי דם ניתנים להסרה מכל סוגי הבדים שלכם, כך שאל תמהרו לזרוק את הרכוש שלכם בגלל מספר כתמים עיקשים.

 

בין אם אתם מחזיקים ברשותכם מזרנים סינתטיים או טבעיים (כותנה), תמיד תוכלו לנסות להשתמש בשיטות ביתיות לניקוי כתמי דם והסרת כתמים עיקשים. אחת השיטות הנפוצות, היא השיטה הכוללת הסרת כתמי דם באמצעות מלח גס, לימון, מים ולפעמים גם חומץ. מדובר בשילוב של מרכיבים המסוגלים להסיר כתמי דם מספות בד ומבגדים, ויש אנשים שגם משתמשים בחלב בכדי להסיר כתמי דם. אם החלטתם לנסות להשתמש בחלב, נסו קודם כל לחמם אותו ורק אז להשתמש בו בכדי להסיר את כתם הדם.

 

הסרת כתם דם על ידי אנשי מקצוע

כיום, כשמאמצים כלבה בעמותות בעלי החיים השונות, ישנו דבר הנקרא סל אימוץ. סל האימוץ כולל עיקור הכלבה, מה שימנע ממנה להתייחם בעונת הייחום ולדמם ברחבי הבית שלכם. יחד עם זאת, לא כל בעלי הכלבים בוחרים או רוצים לעקר ולסרס את בעלי החיים שלהם (מתוך סיבות שעשויות להיות מוצדקות, אך לא ניכנס לזה כרגע, היות וכל מקרה לגופו), מה שעשוי להוביל לתקופה אחת בשנה – בה הבית שלכם יהיה ספוג דם.

איך מורידים כתם דם מספה? טיפול ומענה מקצועי בנושא הסרת כתמי דם

לא נעים, אבל זה הטבע, וניתן לנקות דם מספות שנספגו עמוקות. איך מורידים כתם דם מספה? גם אם דם נספג מאוד עמוק בספה שלכם, חברת פרופסור לניקיון תפקוד את ביתכם עם מכונות ניקוי משוכללות ביותר, כאלו שיסירו גם את כתמי הדם העיקשים ביותר של בעלי חיים.

 

רבים האנשים הבוחרים להשתמש במלח עבור הסרת כתמי דם (מפזרים מלח על הכתם, מחכים בערך שעה בכדי שהמלח יספוג את הדם ואז שואבים את המלח), אך לא תמיד זה גורם למלאכה להתבצע כמו שצריך, כך שלפעמים אין ברירה וחייבים להסתייע באנשי מקצוע שיגיעו ויסירו את כתמי הדם מהספות, מהשטיחים והמזרונים בבית.

 

חברת פרופסור לניקיון נמצאת כאן עבורכם בכל מקרה בו אתם נדרשים להסיר כתמים עיקשים מהריהוט שלכם, מהמזרנים, מהשטיחים ומהספות. אז איך להוריד כתם דם ממזרון? אם ניסיתם מלח-לימון וכלום לא עזר אלא רק החמיר (הכתם נוטה להימרח), אתם מוזמנים להרים צלצול למומחי הניקיון האישיים שלכם עוד היום.

איך מנקים עם חומץ כתמי דם?

חומץ הוא חומר שעשוי לעבוד בהצלחה לבדו, וניתן גם לערבבו עם מים, מלח וגם לימון. אם אתם בוחרים לעבוד עם חומץ בכדי לנסות לנקות כתמי דם, דעו כי לא בטוח שזה יסיר את הכתם, ועליכם תמיד לעבוד עם מטליות מאוד לחות. אם תעבדו עם מטליות ספוגות מים, אתם תגרמו להעמקת הכתם עוד יותר ברהיט שלכם. אם יש כתם דם על השטיח, שפכו מעט חוץ ותנו לו לשבת על הכתם מספר דקות, אך לא יותר מדי, היות ואנחנו לא מעוניינים שהחומץ ייספג ויתייבש בשטיח או בספה. בכל מקרה, אין לשפוך כמויות של חוץ, אקונומיקה, או כל חומר אחר. כמויות רבות של חומרים אלו בהכרח ייספגו ברהיטים שלכם, ויובילו אפילו לכך שתצטרכו להשליך  ציוד יקר ערך לפח הזבל

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26