ניקוי ספות ברעננה

ניקוי ספות מקצועי ברעננה ובכל הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי ספות ברעננה

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי ספות ברעננה והסביבה

מתמחים בניקוי ספות

כולנו רוצים לשבת או לשכב על ספות נקיות. ספה נקייה באמת היא גם ספה מרשימה במיוחד, וכזו שהופכת את הסלון כולו לשובה לב. הבעיה היא שהשימוש האינטנסיבי בספות חושף אותן ללכלוכים מסוגים שונים: כתמים כתוצאה מאכילה או שתייה לא זהירה, בבתים שיש בהם ילדים ו/או חיות מחמד עלולים לצוץ גם כתמי שתן, עוד מפגע אסתטי וגם תברואתי הוא עובש, ויש עוד. ניקוי ספות ברעננה באופן מקצועי יעלים את כל הכתמים, כולל אלה הוותיקים והעיקשים, ויחזיר לספות ולסלון את המראה היפה שאפיין אותם בעבר. פרופסור לניקיון מבטיח וגם מקיים שילוב של מקצוענות ואכפתיות בתוספת יחס אישי, חומרי ניקוי איכותיים ומחירים הוגנים – ובקיצור, יחס עלות-תועלת משתלם במיוחד.

לניקוי ספה בצ'יק – השאירו פרטים

ניסיון של יותר מ-17 שנים בניקוי כל סוגי הספות

אנחנו מבצעים את כל סוגי הניקיונות – ספות, כורסאות, ניקוי שטיחים, מזגנים, מזרנים ועוד ועוד – כבר יותר מ-17 שנים. בזכות הוותק הצטבר אצלנו ניסיון מגוון והוא בא לידי ביטוי בכל עבודה שאנחנו מבצעים אצל כל לקוח ולקוחה. הרווח כמובן שלכם: ספות נקיות באמת, עם החומרים הטובים ביותר הקיימים כיום ובטכניקה האופטימלית.

ניקוי מקצועי בהתאמה מלאה לסוג הספה

באופן טבעי אפשר למצוא בבתים ברעננה מגוון רחב מאוד של ספות. בפרט ישנה ההבחנה בין ספות מבד לבין ספות מעור, וגם בקטגוריה זו יש שוני בין ספות מעור של בעל חיים לספות מעור מלאכותי. כתוצאה מכך ניקוי ספות ברעננה כולל קודם כל התאמה מדויקת של שיטת העבודה לסוג הספה.

שיטה אפשרית אחת היא השיטה הרטובה. בשיטה זו נזריק אל הספה חומרי ניקוי ייעודיים וביחד איתם גם מים. מיד לאחר מכן המכונה יונקת את כל החומרים הנ"ל וביחד איתם יוצאים גם הלכלוכים שהיו בספה. זוהי שיטה אפקטיבית מאוד, אבל פחות מתאימה לספות רגישות. כשיש ספת מעצבים או ספה מעור, או כל ספה רגישה אחרת, השיטה המומלצת היא השיטה היבשה. דרך נוספת היא ניקוי בקיטור.

ניקוי ספות רעננה אצלכם בבית

אנחנו מעניקים שירותי ניקוי ספות ברעננה אצלכם בבית (או בעסק, אם יש ספות שהתלכלכו והגיע הזמן לטפל בהן). נגיע אליכם במועד הנוח ביותר מבחינתכם, נבצע את העבודה ביעילות ובזריזות ותוך שמירה על הסדר והניקיון, ולמעשה כלל לא תרגישו בנוכחות שלנו – פרט כמובן לשינוי הדרמטי במראה של הספות ובסיפוק שיקנה לכם השימוש בהן אחרי שניקינו אותן. אגב, אנחנו מבצעים גם ניקוי ריפודי רכב בבית הלקוח, כך שאם תרצו תוכלו לשלב בין שני השירותים וליהנות לא "רק" מספות נקיות אלא גם מרכב שכיף לנסוע בו.

התדירות המומלצת לניקוי הספות

מומלץ לבצע ניקוי מקצועי של ספות בתדירות של לפחות פעם בשנה. אם הספות נחשפות באופן קבוע ללכלוכים – למשל בגלל זיהום אוויר, או כי בבית יש ילדים וחיות מחמד, וגם כשפשוט משתמשים בספות באופן אינטנסיבי – כדאי לשקול להזמין חברת ניקוי מקצועית אפילו פעמיים בשנה. גם כשנוצרים כתמים ואתם לא מצליחים לנקות אותם בשיטות ביתיות, הפתרון הוא מומחים שמגיעים עם מכונה משוכללת וחומרי ניקוי שרק לאנשי מקצוע יש.

ניקיון ספות עם חומרי ניקיון מובחרים וידידותיים לבני אדם

כשמחפשים שירות ניקוי ספות רעננה מציעה מבחר אפשרויות. אחד השיקולים העיקריים בבחירה הוא איכות חומרי הניקוי. אנחנו בפרופסור לניקיון מקפידים להשתמש בחומרים ידידותיים לבני אדם וכמובן גם ידידותיים לסביבה, ללא כימיקלים שעלולים להיות מזיקים. השימוש בחומרים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים, ולמעשה בחומרי הניקוי המתקדמים ביותר הקיימים כיום, מונע תופעות לא רצויות כמו תגובה אלרגית לחומר הניקוי ומאפשר לכם ליהנות מהספות הנקיות בלי כל חשש.

התועלת הבריאותית של ניקוי ספות ברעננה

ניקוי ספות ברעננה, כמו גם שירותים דומים ובהם למשל ניקוי שטיחים, מספק לא "רק" תועלת אסתטית גבוהה אלא גם תועלת בריאותית. הסיבה לכך פשוטה: בספות לא נקיות חיים לעיתים קרובות מיקרואורגניזמים מזיקים ובפרט קרדית אבק הבית – חרק שאי אפשר לראות אותו אבל רבים מאיתנו מרגישים את הנוכחות שלו בגלל שהיא גורמת לתגובות אלרגיות. ליתר דיוק, הגורם לאלרגיה הוא הגללים של קרדית האבק, שבגלל המשקל הקל שלהם נישאים באוויר וחודרים אל דרכי הנשימה. כשאנחנו שואפים את הגללים לגוף, הגוף מבקש לדחות אותם ולכן התגובה היא התעטשויות בלתי פוסקות, נזלת, שיעולים, עיניים אדומות ו/או דומעות, גרד ובמקרים חמורים אפילו אסתמה.

עוד מפגע תברואתי בגלל ספה לא נקייה הוא עובש. במקרה כזה גורם הסיכון הוא הנבגים שמפיצות הפטריות שהן העובש, והתוצאה היא סיכון מוגבר לחלות במחלות של דרכי הנשימה. ניקיון מקצועי מסלק את העובש ומחסל את החיידקים והחרקים המיקרוסקופיים בספות – ומאפשר לכם לנשום לרווחה, תרתי משמע.

ניקוי ספות רעננה המלצות רבות ומקסימום שביעות רצון של הלקוחות

השם פרופסור לניקיון נבחר מתוך אמונה ביכולות המקצועיות שלנו וברמת הבקיאות הגבוהה. כמובן שלא רק אנחנו חושבים ככה, אלא גם הלקוחות שלנו, ולכן קיבלנו אחרי שסיפקנו שירותי ניקוי ספות רעננה המלצות רבות – גם על רמת השירות, גם על האדיבות, גם על ההתייצבות בזמן שנקבע וכמובן על העבודה המצוינת שהשאירה את הספות נקיות באמת.

מוזמנים גם אתם לנסות אותנו: אם תרצו, נבצע עבורכם הדגמה חינם של יכולות הניקיון שלנו, ואחרי שתראו בעצמכם את ההבדל בין ה'לפני' ל'אחרי', תבינו גם אתם למה הלקוחות שלנו שמחים להמליץ עלינו.

ליהנות מהספה במשך שנים רבות – ולחסוך כסף

שירות ניקוי ספות ברעננה עולה כמובן סכום מסוים, בהתאם למידות הספות והמצב שלהן – אבל גם חוסך לא מעט כסף. כשמנקים ספה באופן מקצועי המראה שלה הופך לכמו חדש, ולכן התוצאה היא הארכת תוחלת החיים שלה, ובאופן משמעותי. כתוצאה מכך אין צורך להחליף את הספות בסלון (או בכל מקום אחר) לעיתים קרובות מדי, והרווח הוא גם כלכלי וגם אקולוגי (reduce, כלומר צמצום הצריכה, הוא אחד העקרונות המרכזיים של הקיימות).

עוד כדאי לדעת שבנוסף לאפשרות של ניקוי ספות רעננה אנחנו מספקים שירות זה בישובים נוספים ברחבי הארץ. כאן באתר תמצאו רשימה מפורטת של אזורי ניקיון ספות שאליהם אנחנו מגיעים – בזמינות גבוהה, עם ציוד מתקדם ועם ידע מקצועי שמבטיח, וגם מקיים, ניקיון מושלם.

מחירון ניקוי ספות

ניקוי ספות בד מחיר

2-3 מושבים
450
  •  

ניקוי ספות בד אימפלה

2-3 מושבים
550
  •  

ניקוי ספות עור

2-3 מושבים
650
  •  

ניקוי ספות נוער

2 מושבים
250
  •  

ניקוי ספה ברעננה - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

בדרך כלל נשלים את ניקוי הספות שלכם בזמן של שעה עד שעה וחצי, בהתאם למספר הספות, הגודל של כל ספה ומצב הלכלוכים. לאחר השלמת הניקיון נדרשת המתנה לייבוש מלא של הספות – במרבית המקרים מדובר על פרק זמן של 6 עד 12 שעות.

השירות מתאים לכל הסוגים של הספות והריפודים: כותנה, זמש, פשתן, ג'קרד, אלקנטרה, עור של פרה, עור של עגל, עור של בפאלו, עור של שור וגם עור מלאכותי.

כן. טיפול מקצועי בספות מאפשר להיפטר גם מריחות רעים, כך שהן גם הופכות לנקיות לגמרי וגם מדיפות ריח נעים.

כתמי שמן, כתמי דם, כתמי שתן, כתמים כתוצאה מקיא, רוטב שוקולד חם שהפך לכתם נוקשה, עובש, כתמי קפה, כתמי יין, כתמי פטל ועוד.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים
ניקוי ספות בד עשה זאת בעצמך

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי ספות ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26