ניקוי שטיחים בפתח תקווה

ניקוי שטיחים מקצועי בפתח תקווה ובמרכז הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי שטיחים בפתח תקווה

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי שטיחים בפתח תקווה והסביבה

מתמחים בניקוי שטיחים

אנחנו דורכים עליהם כל יום, מפעם לפעם גם מכתימים אותם באוכל ושתייה ולפעמים גם בחומרים אחרים, בנוסף הם צוברים אבק ומסתתרים בהם מיקרואורגניזמים מזיקים – השטיחים שלנו הם אמנם מקור לנחת ותוספת חשובה בכל חדר, אבל מצד שני אנחנו חייבים לדאוג להם.

ניקוי שטיחים בפתח תקווה פעם בשנה הוא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה השוטפת של הבית, כדי לשמור על רמת חיים מרבית, ואם יש כתמים בולטים, מומלץ בחום לא לחכות אלא לנקות מיד – בעזרת הפרופסור לניקיון.

לניקוי שטיח מקצועי – השאירו פרטים

ניסיון, ידע, אחריות

ניקוי שטיחים בפתח תקווה כך שהתוצאה תהיה שטיח נקי באמת – גם מבחינת המראה החיצוני וגם מבחינת הנוכחות של מזיקים שונים בתוך השערות והסיבים שלו (או ליתר דיוק היעדר נוכחות שלהם) – מחייב ניסיון רב. לפרופסור לניקיון יש ניסיון נרחב מאוד, אחרי יותר מ-17 שנות פעילות בתחום ואינספור שטיחים שקרצפנו וצחצחנו והפכנו לכמו חדשים (וגם בשירותים דומים כמו ניקוי ספות בתל אביב או ניקוי מזרונים בגבעתיים).

בנוסף לניסיון יקר הערך, אנחנו מקפידים להתעדכן באופן קבוע – בשיטות עבודה חדשות, חומרי ניקוי וחיטוי מתקדמים, היכרות עם כל סוגי השטיחים המודרניים וגם אלה של פעם, ועוד.

השילוב של הניסיון, הלמידה וגם האחריות שמנחה כל פעולה שלנו מבטיח לכם שקט נפשי, בזכות הידיעה הוודאית שלא ייגרם שום נזק לשטיח שלכם, וכמובן ניקיון יסודי.

ניקוי שטיחים בפתח תקווה + חיטוי

ניקוי שטיחים בפתח תקווה עם אנשי מקצוע ולא רק שאיבת אבק או ניקיון באמצעים ביתיים מבטיח גם חיטוי יסודי של כל שטיח ושטיח.

כדאי לזכור שכשאדם נכנס לבית שלו (או למשרד) מבחוץ ודורך על השטיח, הוא מחדיר אליו חומרים שונים, כולל כאלה שלא נראים לעין. בבתים שיש בהם תינוקות, פעוטות וגם חיות מחמד, בין השערות של השטיח אפשר למצוא גם שאריות של פליטות, קיא ושאר חומרים לא רצויים. גם האבק שנמצא בכל מקום מביא איתו אורחים לא רצויים שיכולים להימצא בתוך השטיח – למשל קרדית האבק, חרק מיקרוסקופי שמפיץ גללים אשר גורמים לתגובות אלרגיות, או חיידקים שעלולים לפגוע בדרכי הנשימה של בני הבית.

ככל שהשטיח שעיר יותר, כך גדל הסיכון להצטברות לכלוכים ומזיקים, ובהתאם גדל הצורך בשירות מקצועי לניקוי השטיח. עם הפרופסור לניקיון מובטח לכם ניקוי שהוא גם חיטוי, ובהתאם תרומה לא "רק" למראה של הסלון, החדר או המשרד, אלא גם לבריאות שלכם.

איך מתבצע ניקוי שטיחים בפתח תקווה?

כמו כל שירות מקצועי – ניקוי ריפודי רכב בכפר סבא, ניקוי ספות בחולון, ניקוי מזרון בבת ים וכו' – גם ניקוי שטיחים בפתח תקווה מתבצע בשיטות שונות. כדי לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורכם נאבחן את מצב השטיח ונתייחס כמובן גם לסוג השטיח.

אופציה אחת היא השריית השטיח עם חומרי ניקוי וחיטוי, ולאחר מכן שטיפה בעזרת לחץ מים גבוה. לאחר מכן מברישים את השטיח למלוא אורכו והשלב האחרון הוא סחיטה באמצעות מכונה ייעודית. טיפול יסודי זה מתבצע כמובן אצלנו בחברה.

דרך אחרת היא הזרקת חומרי ניקוי עם מים ולאחר מכן שאיבה כשהלכלוכים והמיקרואורגניזמים נקשרים למים ולחומרי הניקוי וכך הם מוצאים מהשטיח. בכל מקרה אנחנו מוודאים התאמה מלאה של שיטת הניקוי לסוג השטיח.

איך להסיר כתם משטיח בלי אנשי מקצוע?

אנחנו מאמינים שרק ניקוי שטיחים בפתח תקווה בעזרת ציוד מתאים וחומרים מקצועיים מצליח לחדש באמת את המראה של השטיח ולהעלים ממנו את כל הגורמים הלא רצויים שחיים בתוכו. יחד עם זאת, אם אחרי שהשקעתם בניקוי מקצועי רגע אחד של חוסר תשומת לב גרם לכתם על השטיח תוכלו לנסות להסיר אותו בכוחות עצמכם ובאמצעים ביתיים.

אופציה אחת היא ליצור תמיסה של מים וחומץ, ביחס של 1:1, ולהוסיף מעט אבקת כביסה או נוזל ניקוי כלים. את התמיסה מורחים על השטיח בעדינות, ולאחר מכן באמצעות טפיחות עדינות עם מטלית רכה סופגים את התמיסה עם הלכלוכים שהיא ספחה אליה. חשוב לוודא ייבוש מלא של השטיח.

אופציה נוספת היא קצף גילוח (באותה טכניקה), וגם סודה לשתייה עשויה לסייע. אם יש לכם שטיח משי, שטיח פרסי, שטיח עבודת יד וכו' – מומלץ לא לנסות לנקות אותו בדרכים אלה משום שאין דרך לדעת בוודאות איך החומרים הנ"ל ישפיעו על השטיח.

למה לבחור בנו לניקוי השטיח?

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים – ניקוי שטיחים במרכז, ניקוי ספות במרכז, ניקוי דירות בירושלים, מזרונים, ריפודי רכב ועוד ועוד. את כל הפעולות הנ"ל אנחנו מבצעים מתוך מחויבות מלאה להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות, עם חומרי ניקוי שמאושרים לשימוש ע"י המשרד להגנת הסביבה, עם ציוד מתקדם ובעיקר עם ניסיון של יותר מ-20 שנים ובהתאם ידע מקצועי שאין לו תחליף. התחייבות נוספת של הפרופסור לניקיון היא למחירים אטרקטיביים – מוזמנים להזמין אותנו להדגמה של היכולות ולהתרשם בעצמכם.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח

50
  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

25-40
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)

65
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)

100
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים בפתח תקווה - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

אצלכם בבית או אצלנו, לבחירתכם (אלא אם כן מדובר בשטיח מקיר לקיר שאותו כמובן ננקה במקום, או בשטיח במצב בעייתי שמחייב טיפול מיוחד שאותו ניתן לבצע רק אצלנו).

בהתאם לסוג השטיח ולמצבו. ברוב המקרים נסיים את העבודה תוך שעה עד שעתיים, כשלאחר מכן תתבקשו להמתין עד לייבוש מלא של השטיח – תהליך שאורך מספר שעות, בהתאם למזג האוויר. ניקוי מיוחד שכולל השרייה בחומרי ניקוי נמשך 5-7 ימי עבודה. במקרה כזה נגיע אליכם, ניקח את השטיח, ולאחר מספר ימים נחזיר אותו אליכם כשהוא כמו חדש לגמרי.

בוודאי. תהליך הניקוי המקצועי מוביל גם להעלמת ריחות שדבקו בשטיח, גם אם הם לכאורה חלק בלתי נפרד ממנו.

שתן, שמן, יין, קפה, בוץ, עובש, קיא, דם, רטבים, שוקולד חם ובעצם כל כתם שהוא.

בהחלט – כדי להבטיח ניקיון מלא וסילוק של כל המיקרואורגניזמים שמסתתרים בתוך השטיח.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי שטיחים ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

טיפים לניקוי ספות

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות. במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.

קרא עוד »

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26