ניקוי שטיחים בחולון

ניקוי שטיחים מקצועי בחולון/בת-ים ובמרכז הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי שטיחים בחולון

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי שטיחים בחולון והסביבה

מתמחים בניקוי שטיחים

חולון היא עיר מודרנית עם עשרות אלפי דירות ושלל משרדים – ולכן גם כמות נכבדה מאוד של שטיחים. תחזוקה אופטימלית של שטיח כך שהוא ישדרג את החלל כוללת גם שגרת ניקיון נכונה, גם טיפול מהיר בכתמים שעלולים להיווצר וגם ניקוי עם חברה מקצועית מעת לעת. הפרופסור לניקיון מציע שירות ניקוי שטיחים בחולון על בסיס ניסיון של יותר מ-17 שנים בתחום ניקוי השטיחים, עם ציוד מקצועי וחומרים ידידותיים גם לסביבה וגם לבני האדם. השירות ניתן במחיר הוגן ומשתלם, ומתאים לכל סוגי השטיחים האפשריים.

לניקוי שטיח מקצועי – השאירו פרטים

התאמה מלאה לכל סוג שטיח

התאמה מלאה של אופן הניקוי לסוג השטיח היא המפתח העיקרי להצלחת הטיפול בו. ככל שהשטיח רגיש יותר – ובחולון אפשר למצוא שטיחים רבים שיוצרו בעבודת יד לרבות שטיחים פרסיים, שטיחים אפגניים, שטיחים אוזבקים ודומים להם – כך חשובה יותר ההקפדה על דיוק בבחירת הפעולה שתבוצע.

בנקודה זו בא לידי ביטוי הניסיון רחב ההיקף והמגוון של הפרופסור לניקיון. אנחנו מכירים היטב את כל סוגי השטיחים, גם אלה המסורתיים וגם אלה המודרניים, גם אלה שעשויים מחומרים טבעיים וגם אלה הסינתטיים, ויודעים איך להתייחס לכל שטיח ושטיח כך שהתוצאה תהיה מקסימום ניקיון ואפס נזקים.

ניקוי שטיחים בחולון – אצלכם או במפעל

ניקוי שטיחים בחולון וכמו כן גם ניקוי ספות בחולון באופן מקצועי מתבצע בחלק מהמקרים אצל הלקוח, בבית או במשרד, ובמקרים אחרים במפעל. ההחלטה מתקבלת על סמך מצב השטיח ומאפיינים נוספים שלו.

ניקוי שטיחים במפעל מבוצע בעזרת מספר מכונות עוצמתיות מאוד. מכונה אחת מנערת את השטיח – בעוצמה אבל גם בדרך שלא תפגום ביציבות שלו – וכך מסלקת מתוכו לכלוכים שהצטברו לאורך השנים. מכונה שנייה היא בעצם בריכה של מים עם חומרי ניקוי שהשטיח מושרה בתוכה כדי למוסס כתמים ישנים ועיקשים ולפרק את החומרים שיוצרים אותם. מכונה שלישית מבצעת קרצוף, גם הוא עוצמתי אבל בטוח, כדי לסלק גם את השאריות האחרונות של כל החומרים שלא אמורים להיות בין סיבי השטיח והמכונה האחרונה מבצעת סחיטה וייבוש כך שלא תישאר בתוך השטיח ולו טיפת מים אחת (נוכחות של מים בשטיח עלולה להוביל לעובש).

חשוב להדגיש שגם ניקוי ביתי מניב תוצאות מרשימות מאוד, וגם הוא כולל שאיבה יבשה בעוצמה גבוהה, פיזור של חומרי ניקוי ושאיבה נוספת, הפעם בעזרת מים שביחד עם אותם חומרי ניקוי מפרקים את הלכלוכים.

שירות חיוני גם לבריאות

ניקוי שטיח בחולון – כמו גם ניקוי ספות ועוד פריטים שיש בכל בית וגם במשרדים רבים – תורם לא "רק" בהיבט האסתטי אלא גם בהיבט הבריאותי.

שטיחים מלוכלכים וגם כאלה שנראים נקיים אבל הם לא נקיים לגמרי באמת הופכים עד מהרה למקום משכנם של חיידקים שונים. בנוסף ישנו חרק מיקרוסקופי בשם קרדית אבק הבית וגם הוא עלול להתחבא בין סיבי השטיח. החיידקים עלולים לגרום לזיהומים שונים, ואילו קרדית אבק הבית מפיצה באוויר גללים – ואלה מייצרים תגובה אלרגית לא נעימה.

ניקוי שטיחים בחולון עם חברה מקצועית מבטיח אפס מיקרואורגניזמים בעייתיים בתוך השטיח שלכם, ובהתאם את האפשרות לנשום אוויר נקי וגם לנשום לרווחה.

ניקוי שטיחים בחולון עם חומרי הניקוי המתקדמים ביותר

אחד היתרונות של הפרופסור לניקיון הוא כאמור ההיכרות המעמיקה שלנו עם כל חומרי הניקוי המתקדמים ביותר שיש (גם לצורך ניקוי שטיחים בחולון וגם למטרות אחרות כמו למשל ניקוי מזרונים בדרך לשינה בריאה ונעימה).

בהקשר הזה חשוב להדגיש שזהו תחום שמשתנה באופן קבוע ומשמעותי. מחקרים חדשים מספקים מידע יקר ערך אודות חומרי ניקוי שמתגלים כמסוכנים ולכן רצוי כמובן לא להשתמש בהם, ומצד שני גם לגבי חומרים חדישים שמתגלים כאפקטיביים מאוד גם ללא הכימיקלים המזיקים. המודעות ההולכת וגדלה לקשר שבין חומרים אסורים לבין פגיעה בבריאות, כולל פגיעות במערכת העצבים, מוביל יותר ויותר אנשים גם בחולון לבחור רק בחברות שמקפידות על כל הכללים. גם הרצון לצמצם את הנזק הסביבתי בעידן שבו כבר ברור לגמרי שחובה על כולנו לשמור על כדור הארץ מוביל לבחירות מושכלות יותר.

איך לשמור על השטיח אחרי ניקיון מקצועי?

ניקיון מקצועי של שטיח הופך אותו למרשים ובעצם לכמו חדש – אבל כמובן שהוא לא יכול להבטיח שלא ייווצרו כתמים חדשים. חוק מרפי מוכר קובע שכמו שאחרי ניקוי ריפודי רכב אחד הילדים ישפוך עליהם קולה, כך דווקא אחרי שהשקענו בשטיח יש סיכוי גבוה יותר לכתם חדש מכל סוג שהוא.

בחלק מהמקרים לא תצטרכו להזמין שוב שירות מקצועי אלא תוכלו להעלים את הכתם באמצעים ביתיים. דרך אפשרית אחת היא באמצעות תערובת של מים חמימים, חומץ לבן וחומר ניקוי ביתי (אבקת כביסה, נוזל לניקוי כלים וכו'). היחס בין המים לחומץ הוא אחד לאחד, וכמות חומר הניקוי נמוכה (למשל שתי כפות). את התערובת מורחים על הכתם תוך זמן קצר ככל האפשר מרגע שהוא נוצר. חשוב לא ללחוץ על השטיח כדי לא לגרום לחומרים שיוצרים את הכתם להיספג בתוכו – אלא פשוט לטפוח בעדינות עם מטלית רכה.

לאחר מכן סופגים את התערובת עם הלכלוכים שהיא ספחה אליה באמצעות מטלית חדשה, רכה גם היא ושוב בעדינות מרבית. דגש חשוב נוסף הוא ייבוש מידי של השטיח, כולל בעזרת פן במידת הצורך.

המלצה נוספת היא לשאוב את השטיח לפחות פעם בשבוע. מצד שני יש להימנע משימוש במחבטים משום שאלה עלולים לפגוע בעמידות של השטיח ולהחליש את הקשרים בין הסיבים.

למה לבחור בפרופסור לניקיון לניקוי השטיח שלכם?

אנחנו יודעים לנקות כל פריט שזקוק לניקיון אמיתי: שטיחים, ספות, מזרונים, ריפודי רכב, דירות, מכוניות ועוד. עם יותר מ-17 שנות ניסיון ואלפי לקוחות שבעי רצון, אתם יכולים לדעת בוודאות שגם השטיח שלכם יזכה לניקוי איכותי במיוחד – עם ציוד מתקדם, חומרי ניקוי אפקטיביים וכמובן מאושרים לשימוש והכי חשוב, עם מלוא תשומת הלב לכל פינה ופינה ולכל פרט ופרט. העלות הנמוכה משלימה יחס עלות תועלת כדאי מאוד. אם תרצו הדגמה, נגיע אליכם כדי שתוכלו להתרשם באופן ישיר מהיכולות הגבוהות שלנו – וליהנות משטיח נקי באמת.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח

50
  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

25-40
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)

65
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)

100
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים בחולון - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

כל סוגי השטיחים: שטיחים פרסיים, שטיחים סינים, שטיחי משי, שטיחים בוכריים, שטיחים אוזבקים, שטיחים טורקיים, שטיחי שאגי, שטיחים מעור של בעל חיים, שטיחי קילים, שטיחי וינטג', שטיחי זיגלר, שטיחים קווקזיים, שטיחים מודרניים ועוד ועוד.

כל סוגי הכתמים: יין, פטל, מיץ, שמן, רטבים כולל רוטב שוקולד חם, קפה, דם, שתן, בוץ, קיא ועוד.

בהחלט, השטיח שלכם יהיה לא "רק" נקי לגמרי אלא גם ריחני ונעים.

ניקוי בבית הלקוח או המשרד אורך במרבית המקרים בין שעה לשעתיים. לאחר מכן תתבקשו להמתין לייבוש מלא במשך עוד מספר שעות. כשהניקוי מתבצע במפעל, נגיע אליכם, ניקח את השטיח ונחזיר אותו אליכם נקי וכמו חדש לאחר מספר ימים.

פרופסור לניקיון מתנהל ביעילות גבוהה ולכן גם בזמינות מרבית. יחד עם זאת בתקופות העומס – לקראת פסח ולקראת ראש השנה – מומלץ להזמין את השירות כשבועיים מראש.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי שטיחים ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

טיפים לניקוי ספות

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות. במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.

קרא עוד »

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26