ניקוי שטיחים בירושלים

ניקוי שטיחים מקצועי בירושלים ובמרכז הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי שטיחים בירושלים

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי שטיחים בירושלים והסביבה

מתמחים בניקוי שטיחים

לניקוי שטיח מקצועי – השאירו פרטים

שטיחים הם תוספת מבורכת בכל חלל, גם במרחבי המגורים וגם במשרדים. שטיח משדר חמימות ומכובדות, ותורם גם לעיצוב החדר. הבעיה היא שכל האנשים שנכנסים לאותו מקום דורכים על השטיחים מדי יום, ולכן זהו פריט שזקוק לתחזוקה קפדנית כדי להישאר יפה לאורך זמן. גם האבק שמצטבר בין סיבי השטיח פוגם במראה שלו – אלא אם כן מנקים את השטיח באופן מקצועי, בעזרת הפרופסור לניקיון. שירות ניקוי שטיחים בירושלים, כמו גם שירות ניקוי ספות בירושלים שאנחנו מציעים, מתבצע באמצעות ציוד מקצועי ועם חומרי ניקוי מתקדמים, והכי חשוב – על בסיס שילוב של ניסיון ואכפתיות אמיתית.

מתי כדאי לנקות שטיח לבד ומתי רצוי להיעזר בחברה מקצועית?

כשיש כתם נקודתי על שטיח אפשר לנסות לנקות אותו גם בלי העזרה שלנו. יש פטנטים שונים ושיטות סבתא, ולפחות בחלק מהמקרים התוצאה אכן תהיה שטיח נקי. כך למשל כתם של רוטב אפשר לנסות להסיר בעזרת תערובת של מים חמימים וחומץ, ביחס של 1:1, ועם תוספת של מעט סבון כלים או אבקת כביסה. חשוב לטפוח בעדינות על הכתם עם מטלית רכה (לחץ חזק מדי על השטיח עלול להחדיר את החומרים המלכלכים עמוק לתוכו). לאחר מכן עוברים על האזור עם מטלית יבשה רכה ומייבשים את האזור (כדי שלא יתפתח בו עובש).

כשיש כתמים עיקשים שלא יורדים בשיטות ביתיות, או כשהמראה של השטיח דהוי באופן כללי – הפתרון הוא ניקוי שטיחים בירושלים עם ציוד מקצועי וחומרי ניקוי עוצמתיים יותר. הקפדה על פעולה כזו אחת לשנה מסייעת לשמר את יופיו של השטיח לטווח ארוך ואפילו ארוך מאוד.

התאמה מלאה לסוג השטיח

הניסיון הרב של הפרופסור לניקיון – אחרי יותר מ-17 שנים בתחום, כולל ניקיון גם של ספות, ריפודים לרכב, מזרונים, ניקוי שטיחים ועוד – בא לידי ביטוי בכל פעם שנדרש ניקוי שטיח בירושלים. בפרט קריטי הניסיון כדי להתאים את שיטת העבודה ואת החומרים שבהם משתמשים לסוג השטיח. כדאי לזכור שישנם שטיחים עדינים מאוד ובמיוחד אלה שיוצרו בעבודת יד.

ניקוי שטיחים בירושלים בלי להתחשב במאפיינים הספציפיים עלול להזיק לשטיח, ולכן ממש לא כדאי להתפשר על איכות השירות והחברה שמספקת אותו. אם תרצו, נוכל להדגים על חלק קטן מהשטיח שלכם את היכולות שלנו, כדי שתוכלו לראות במו עיניכם את ההבדל בין הלפני לאחרי.

איך מתבצע ניקוי שטיחים בירושלים?

כאמור הדגש הראשון הוא התאמה מלאה של אופן הפעולה ושל חומרי הניקוי לסוג השטיח ולמצב שלו. לדוגמה, כשיש כתמי שתן של חיית מחמד או פעוטות, נדרש חומר שיודע לפרק חלבונים שקיימים בשתן. באופן כללי השלב הראשון של ניקוי שטיחים בירושלים הוא שאיבה עוצמתית ועמוקה שמסלקת את האבק שמתחבא בין הסיבים, את השערות שהצטברו שם (ובפרט כשיש חיות מחמד בבית) ולכלוכים שונים נוספים.

השלב השני הוא פיזור חומרי הניקוי לאורכו ולרוחבו של השטיח. בשלב האחרון יישאבו חומרי הניקוי הנ"ל ביחד עם כל הלכלוכים העיקשים שמפורקים בזכות השימוש במים חמימים תוך כדי השאיבה.

אופציה נוספת היא ניקוי שטיחים במפעל, עם מכונות מקצועיות לניעור יסודי של השטיח, השרייתו במעין בריכה עם כל חומרי הניקוי הנחוצים, קרצוף חזק ולבסוף סחיטה וייבוש.

חיטוי שטיחים בירושלים

ניקוי שטיחים בירושלים, כשהוא מבוצע באופן מקצועי, הוא למעשה גם חיטוי של השטיח. בהקשר זה כדאי לדעת שבמקרים רבים השטיח הופך עם הזמן לבית של חיידקים רבים וגם חרק מיקרוסקופי בשם קרדית האבק עלול להסתתר בתוכו. כל אותם מיקרואורגניזמים עלולים לגרום לזיהומים שונים בדרכי הנשימה ולתגובות אלרגיות. סיכון תברואתי נוסף עקב שטיח מלוכלך הוא כשיש כתמי עובש, וזאת משום שהנבגים שמשתחררים לחלל החדר מכתם העובש מגדילים את הסיכון ללקות במחלות של דרכי הנשימה ואפילו בסוגי סרטן שונים.

בהתאם ניקוי שטיח עם חומרים מקצועיים, מעבר לשיפור האסתטיות של החלל, מסייע לכם גם לשמור על הבריאות.

חומרי ניקוי מאושרים לשימוש ובטוחים

דגש נוסף לגבי ניקוי שטיחים בירושלים הוא הקפדה על איכות החומרים. במידת הצורך נשתמש בחומרי ניקוי אקולוגיים, כך שכל בני הבית או העובדים במשרד יוכלו לשהות בחלל שבו נמצא השטיח בראש שקט באמת. בונוס חשוב הוא הסיוע לשמירה על כדור הארץ.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח

50
  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

25-40
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)

65
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)

100
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים בירושלים - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

בדרך כלל ניתן לבצע את הניקוי במקום שבו נמצא השטיח. עבור שטיחים רגישים או כשרמת הלכלוך גבוהה מאוד, ייתכן שההמלצה תהיה על ניקוי במפעל.

הכל: שמן, קפה, יין, שתן, עובש, דם, רטבים למיניהם, שוקולד חם ועוד.

כן. בזכות הציוד המשוכלל והחומרים המתקדמים שבהם אנחנו נעזרים, השטיח זוכה גם לריח טוב.

בדרך כלל שעה עד שעתיים. לאחר שאנחנו משלימים את העבודה נדרשת המתנה לייבוש מוחלט של השטיח – כלומר של מספר שעות נוספות.

הפרופסור לניקיון כשמו כן הוא, מומחה מוביל לניקיון – של שטיחים, של ספות, מזרונים, ריפודים לרכב, מזגנים, דירות ובעצם של כל דבר שתרצו לנקות אותו באמת. עם ניסיון של יותר מ-17 שנים, למידה מתמדת כדי להכיר את חומרי הניקוי המתקדמים ביותר, הקפדה על כל הנהלים של המשרד להגנת הסביבה, צוות אחראי ומיומן וגם מחירים משתלמים – אנחנו הבחירה הנכונה, וכאמור אם תרצו נוכל להדגים גם על השטיח שלכם את היכולות הגבוהות שלנו.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי שטיחים ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

הסרת כתם דיו מספה

הסרת כתמי דיו מספה ובגדים

אנשי עסקים רבים, מכירים את הסיטואציה בה נדרש ניקוי כתמי דיו מבגדים. יחד עם זאת, כתמי דיו גם נוצרים לא מעט פעמים בעקבות משחקים של הילדים בבית

קרא עוד »

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26