ניקוי שטיחים ברעננה

ניקוי שטיחים מקצועי ברעננה ובמרכז הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי שטיחים ברעננה

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי שטיחים ברעננה והסביבה

מתמחים בניקוי שטיחים

שטיח הוא תוספת מבורכת לכל חלל, גם במרחבי המגורים וגם במשרדים. ליתר דיוק, שטיח נקי הוא פריט שמספק תועלת רבה ומייצר תחושות נעימות. שטיח מלוכלך כבר יוצר את הרושם שהחדר כולו מוזנח. בנוסף שטיחים מוכתמים עלולים להפוך גם למפגעים תברואתיים, כך שכדאי מאוד להשקיע בניקיון מקצועי – בעזרת פרופסור לניקיון. אנחנו מספקים את השירות של ניקוי שטיחים רעננה על בסיס ניסיון של למעלה מ-17 שנים בענף, בעזרת ציוד משוכלל ועם אכפתיות גבוהה – כך שהתוצאה היא שטיח שנראה כמו חדש.

לניקוי שטיח מקצועי – השאירו פרטים

כל התועלות של ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים רעננה הוא שירות שמספק תועלת רבה במיוחד:

א. העלמת כל הכתמים והענקת מראה מחודש לשטיח – ובזכותו שדרוג משמעותי של האסתטיות של החלל כולו.

ב. ריח נעים – שטיח מלוכלך הוא שטיח שעלול להיות ספוג גם בריחות דוחים. הניקוי המקצועי מנטרל ניחוחות לא רצויים ומקנה לשטיח ריח נעים.

ג. חיסכון כספי – במקום לקנות שטיח חדש במחיר גבוה מנקים את השטיח הקיים בעלות אטרקטיבית.

ד. תועלת בריאותית – שטיח לא נקי הוא שטיח שעלול להיות גם הבית של חיידקים ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים. סיכון אחר הוא עובש, שמפיץ נבגים וכתוצאה מכך גדל הסיכון ללקות במחלות של דרכי הנשימה. ניקיון מקצועי של השטיח מבטיח לכם אוויר נקי באמת.

ניקוי שטיחים בבית הלקוח ברעננה

ניקוי שטיחים מתבצע במידת האפשר אצלכם בבית או במשרד, ביעילות ובזריזות ומבלי להפריע לשגרה הרגילה. ניתן לשלב בשירות גם ניקוי מזרנים ו/או ספות – פרופסור לניקיון היא חברה עם ניסיון של יותר מ-17 שנים ויכולת מוכחת לנקות בהצלחה פריטים רבים ובעצם להחזיר לשטיחים את המראה שובה הלב שאפיין אותם בעבר, לפני שהשנים השאירו סימנים לא מחמיאים.

עוד חשוב להדגיש שכל ניקוי שטיחים ברעננה מתבצע בהתאמה מלאה לסוג השטיח כך שלא ייגרם לו שום נזק. ההתאמה היא על בסיס הידע המקצועי רחב ההיקף שלנו אחרי כל כך הרבה שנים בתחום וההיכרות עם כל סוגי השטיחים, כולל אלה הרגישים ביותר.

ניקוי שטיח במפעל

ישנם מקרים שבהם שירות ניקוי שטיחים רעננה יספק את התוצאות הטובות ביותר אם הניקיון יתבצע במפעל. הסיבה לכך היא כמובן המכונות המשוכללות שאותן אי אפשר להביא לבית או למשרד, ושבזכותן מגיעים לרמת ניקיון גבוהה במיוחד – למעשה תקבלו שטיח שמרגיש בדיוק כמו שטיח חדש לגמרי.

תהליך ניקוי שטיח במפעל כולל מספר תחנות עבודה: התחנה הראשונה היא ניעור. המבוגרים שבינינו עוד זוכרים איך בדורות הקודמים השכנים יצאו לחצר עם השטיחים וניערו אותם בתנועות נמרצות כדי לסלק מתוכם לכלוכים. היום עושה זאת כמובן מכונה רבת עוצמה, שמנערת כל שטיח ביסודיות. התוצאה: גם אם השטיח שלכם כבד מאוד, וגם אם יש לכלוכים שתקועים בעומק הסיבים – הניעור המסיבי יסלק אותם משם.

התחנה השנייה היא השריה. כשהשטיח מושרה בבריכת מים שנמהלו בהם חומרי ניקוי מתאימים, גם כתמים ישנים מאוד מתפרקים ומתמוססים. השריית השטיח בבריכת המים המיוחדת מובילה גם להתפוגגות ריחות רעים שנדבקו אליו. תחנה שלישית היא קרצוף השטיח, לאורכו ולרוחבו, כך שגם השאריות האחרונות של הלכלוכים יסולקו ממנו. לבסוף כל שנותר לעשות הוא לייבש היטב את השטיח כדי שלא תישאר בו ולו טיפת מים אחת – ואתם תוכלו לחזור וליהנות ממנו.

ניקוי שטיחים ברעננה עם חומרי ניקוי בטוחים לבני אדם וידידותיים לסביבה

ניקוי שטיחים ברעננה – כמו גם ניקוי ריפודי רכב, ספות, מזגנים ושאר פריטים שאנחנו מנקים – מתבצע תמיד בעזרת חומרי ניקוי שקיבלו את כל האישורים הנדרשים מטעם המשרד להגנת הסביבה. בזכות ההקפדה על בחירת חומרי הניקוי המתקדמים, כלומר כאלה שהם גם בטוחים לחלוטין עבור בני אדם וגם ידידותיים לסביבה, אפשר להזמין את השירות בראש שקט. כמו כן תוכלו להישאר בסביבה בזמן שהצוות המקצועי שלנו משביח את השטיח שלכם, ועוד תועלת היא כמובן הידיעה שלא נגרם נזק לכדור הארץ.

איך לשמור על השטיח אחרי הטיפול המקצועי?

אחרי שנסיים את העבודה שלנו, ואתם תישארו עם השטיח הנקי והמרשים, כדאי כמובן לשמור עליו היטב. שירות ניקוי שטיחים ברעננה מתבצע על-ידינו באחריות וברצינות, וכאמור על סמך ניסיון של 17 שנים ועם חומרי ניקוי איכותיים – אבל הוא כמובן לא מונע היווצרות כתמים חדשים.

בהתאם כדאי להיזהר כשעוברים ליד השטיח או עומדים עליו. אם בכל זאת נוצר כתם כלשהו, תוכלו לנסות לנקות אותו בכוחות עצמכם. שיטה ביתית פשוטה היא ליצור תערובת של מים (חמימים) וחומץ לבן, כשהיחס הנכון הוא ליטר מים ורבע כוס חומץ. לתערובת מוסיפים כמה כפות של אבקת כביסה או נוזל לניקוי כלים, וטובלים בה מטלית רכה וכמובן נקייה. עוברים עם המטלית על הכתם, כשחשוב לעשות זאת באופן מידי ועוד לפני שהחומרים המלכלכים נספגים בשטיח. כמו כן יש להימנע מלחיצות חזקות עם המטלית משום שפעולה כזו עלולה לדחוף את החומרים המלכלכים אל תוך השטיח.

ממתינים 10 דקות ואז סופגים את המים עם חומר הניקוי ועם הלכלוך באמצעות מטלית רכה חדשה. גם פעולה זו צריך לבצע בעדינות מרבית. לסיום יש לייבש היטב את השטיח כדי שלא ייווצר בו עובש.

ניקוי שטיחים רעננה – גם מהיום להיום

מומלץ להזמין שירות ניקוי שטיחים רעננה מראש, וכך לתאם את המועד הנוח ביותר מבחינתכם לטיפול מקצועי בשטיח. אופציה נוספת היא הגעה מידית – אנחנו ערוכים לנקות שטיחים גם ברעננה וגם בשאר אזורי שירות שלנו גם מהיום להיום, למשל לקראת אירוע חשוב שמחייב שטיחים נקיים באמת. השירות מתאפיין מעבר לזמינות הגבוהה גם באדיבות רבה, במענה סבלני לכל שאלה ושאלה, וכאמור במקצועיות ללא פשרות.

למה לבחור בנו?

כי אנחנו מומחים לניקוי שטיחים (וגם מזרונים, ספות, ריפודי רכב ועוד). כי אנחנו משתמשים בחומרי הניקוי האפקטיביים ביותר וגם הידידותיים ביותר לבני אדם, כי אנחנו מומחים בלהתאים את שיטת הניקוי והחומר לסוג השטיח, כי אנחנו גובים מחירים נמוכים וכי אתם יכולים להזמין הדגמה בחינם.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח

50
  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

25-40
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)

65
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)

100
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים ברעננה - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

בשיטות מקצועיות אפשר לנקות כל שטיח: פרסי, סיני, בוכרי, טורקי, זיגלר, קווקזי, שטיח קילים, שטיח משי, שטיח וינטג', שטיח מודרני, שאגי, עור ועוד.

בשיטות מקצועיות אפשר להעלים כל כתם: שתן, שמן, פטל, יין, בוץ, דם, קפה, קיא, עובש ועוד.

או אצלכם בבית או במשרד, או במפעל מיוחד, בהתאם לסוג השטיח ולמצבו.

כשהניקוי מתבצע אצל הלקוח, משך הפעולה הוא בדרך כלל שעה עד שעתיים, ולאחר מכן המתנה של מספר שעות עד שהשטיח מתייבש. ניקוי שטיחים במפעל אורך מספר ימים.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי שטיחים ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26