ניקוי ספות בהרצליה

ניקוי ספות מקצועי בהרצליה ובכל הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי שטיחים בהרצליה

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי ספות בהרצליה והסביבה

מתמחים בניקוי ספות

הרצליה מתאפיינת באיכות חיים גבוהה, ולתושבי העיר יש מודעות מפותחת למרכיבים השונים של חיים טובים באמת – ואחד מהם הוא ספות נקיות. המשוואה פשוטה: ספה נקייה היא ספה שכיף לשבת עליה, נעים לשכב עליה, אפשר לארח חברים ובני משפחה בלי להרגיש מבוכה ובנוסף שמירה על ניקיון הספות מפחיתה את החשיפה למיקרואורגניזמים שעלולים להזיק לבריאות. פרופסור לניקיון מציע שירות ניקוי ספות בהרצליה אצלכם בבית.

לניקוי ספה בצ'יק – השאירו פרטים

הניסיון שמבטיח ניקיון מושלם

"סוד" ההצלחה שלנו בכל פעם שנדרש ניקוי ספות בהרצליה הוא הניסיון. אנחנו פועלים בתחום כבר יותר מ-17 שנים, ומנקים לא "רק" ספות אלא גם שטיחים, כורסאות, מזרנים, ריפודים של כלי רכב, מזגנים ובתים. בזכות הניסיון המגוון אנחנו יודעים להתמודד עם כל סוג של ספה, כל סוג של כתם וכל סוג של אתגר מקצועי. בזכות הניסיון אנחנו גם יודעים לספק רמת שירות גבוהה מאוד, ויעידו על כך הלקוחות הרבים שכבר בחרו בנו.

התאמה מדויקת לסוג הספה

מפתח חשוב נוסף בכל ניקוי ספות בהרצליה הוא התאמה מדויקת של שיטת העבודה לסוג הספה. ניקוי ספות בד בהרצליה שונה מניקוי ספות עור, ולמעשה יש גם הבדלים בין ניקוי ספה מעור של בעל חיים לבין ניקוי ספה מעור סינטטי. גם בדים שונים עשויים להוביל לטיפול שונה, גם כדי שהפעולה תהיה אפקטיבית וגם על-מנת להבטיח שלא ייגרם נזק לספות, במיוחד אלה הרגישות.

 

איך מתבצע ניקוי ספות בד בהרצליה?

ניקוי ספות בד בהרצליה מתבצע בדרך כלל בעזרת מכונה מיוחדת. מכונה זו מזריקה אל הריפוד מים ובתוכם חומרי ניקוי מתקדמים, ומיד לאחר מכן יונקת את המים. בין ההזרקה ליניקה חומרי הניקוי סופחים אליהם את כל החומרים שמרכיבים את הלכלוכים השונים, כך שכשהמים נשאבים מהספה יוצאים ממנה גם כל הכתמים והלכלוכים. אם תרצו הדגמה של פעולה זו תוכלו להזמין אותנו ללא התחייבות מצדכם, אלא רק מצדנו – להגיע ולספק לכם הוכחה ליכולות הגבוהות שלנו, ולאחר מכן תוכלו לבחור על סמך מראה עיניים, וההבדל בין ה'לפני' ל'אחרי', אם להיעזר בנו לצורך ניקוי כל הספות.

 

ניקוי אפקטיבי של כל סוגי הכתמים

הציוד המקצועי מאפשר הסרת כל סוגי הכתמים: כתמי שתן שנפוצים בבתים שיש בהם חיות מחמד ו/או תינוקות ופעוטות, כתמי קפה (וגם יין ופטל, בהתאם למשקאות שבני הבית נוהגים לשתות כשהם יושבים על הספה), כתמי דם, כתמי קיא, כתמים שנוצרו כתוצאה מרוטב שנשפך על הספה, כתמי שמן ועוד. אגב, באופן דומה אנחנו יודעים לנקות את כל סוגי הכתמים ממושבי המכונית, ומציעים שירות ניקוי ריפודי רכב בבית הלקוח – כך שתוכלו לשלב בין הפעולות וליהנות גם מספות נקיות וגם ממכונית שנעים לנסוע בה.

 

ניקוי ספות הרצליה עם חומרים מתקדמים ובטוחים

הרצליה היא אחת הערים המתקדמות בארץ. גם בתחום של ניקוי ספות הרצליה מובילה את המגמה העכשווית לפיה נעשה שימוש אך ורק בחומרים בטוחים וללא כימיקלים מזיקים. חברת פרופסור לניקיון מקפידה להתעדכן בכל החידושים בתחום, ובהתאם אנחנו מכירים היטב את כל האפשרויות – ומנקים ספות עם חומרים ידידותיים גם לבני אדם וגם לסביבה. באופן דומה גם ניקוי מזרנים מתבצע באמצעות חומרים מובחרים, כך שאתם לא נחשפים לכימיקלים בעייתיים ולסכנות שהם מביאים איתם. בפרט מומלץ ניקוי עם חומרים ידידותיים בבתים שיש בהם ילדים קטנים ונשים הרות.

 

החיסכון הכספי בזכות הניקוי המקצועי של הספות

ניקוי ספות בהרצליה הוא שירות שמן הסתם מחייב השקעה כספית מסוימת – אבל במקביל הוא גם חוסך לכם לא מעט כסף. הסיבה לכך היא שספות שעוברות ניקוי מקצועי נראות כמו חדשות, ולכן אין צורך לקנות ספות שיחליפו את אלה הקיימות. כשהתדירות של החלפת הספות בבית פוחתת, התוצאה היא הוצאה כספית נמוכה במידה משמעותית בסעיף זה – שכידוע עשוי להיות משמעותי לנוכח מחירי הספות בימינו. רווח נוסף הוא בהיבט האקולוגי: אחד מעקרונות היסוד של הקיימות הוא הפחתת הצריכה (לצד המחזור והשימוש מחדש במוצרים שכבר הושקעו משאבים שונים בייצורם), ולכן צמצום קניית הספות תורם גם לשמירה על כדור הארץ.

 

לנקות את הספות – כדי לשמור גם על הבריאות!

ניקוי ספות בהרצליה באופן מקצועי תורם גם לבריאות של בני הבית. ספות לא נקיות עלולות להכיל את קרדית אבק הבית – חרק מיקרוסקופי שהגללים שלו מתעופפים בחלל החדר, חודרים לגוף וגורמים לתגובה אלרגית. בין הסימפטומים שמתעוררים כשיש נוכחות של קרדית האבק: התעטשויות בלתי פוסקות, דמעות, נזלת מרובה ואפילו קשיי נשימה.

מפגע תברואתי נוסף שעלול להתפתח כתוצאה מספות שלא נוקו היטב הוא עובש. העובש הוא פטריות, והנבגים שהן מפיצות חודרים אל דרכי הנשימה ומגדילים את הסיכון ללקות במחלות שונות הקשורות לנשימה. ניקוי ספות מקצועי מחסל את קרדית האבק, את החיידקים שמסתתרים בריפודים ואת העובש – כך שתוכלו לנשום לרווחה בלי לחשוש מאלרגיות ומחלות.

 

חברת ניקיון מקצועית בפריסה רחבה

כשבודקים את פריסת הערים שבהם אנחנו מציעים שירות ניקוי ספות הרצליה היא כמובן רק עיר אחת מתוך רבות. באתר תמצאו רשימה מפורטת של אזורי ניקיון ספות, ובאופן כללי כדאי לדעת שאנחנו מגיעים לכל מקום במרכז ובשרון – בזמינות גבוהה במיוחד ובהתחייבות לשירות הטוב ביותר בתחום. דגשים נוספים בשירות הם עבודה שקטה ויעילה, שמירה על הסדר ומענה סבלני לכל שאלה.

 

למה לבחור בנו?

מפני שאנחנו מחויבים לגמרי לכל לקוח ולקוחה. מפני שאנחנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי בטוחים ואפקטיביים מאוד. מפני שאנחנו מומחים בהתאמת טכניקת העבודה והניקוי לכל סוג של ספה. מפני שיש לנו ניסיון של יותר מ-17 שנים בניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי מזרנים, מזגנים, דירות ועוד. מפני שאנחנו גובים מחירים אטרקטיביים, וגם מפני שתוכלו לקבל הדגמה בחינם של היכולות שלנו.

מחירון ניקוי ספות

ניקוי ספות בד מחיר

2-3 מושבים
450
  •  

ניקוי ספות בד אימפלה

2-3 מושבים
550
  •  

ניקוי ספות עור

2-3 מושבים
650
  •  

ניקוי ספות נוער

2 מושבים
250
  •  

ניקוי ספה בהרצליה - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

לקראת ראש השנה וגם לקראת פסח הביקוש לשירות גבוה מאוד, ולכן ההמלצה היא להקדים ולהזמין אותנו שבוע או אפילו שבועיים מראש. בתקופות אחרות הזמנה מראש תשריין את המועד האופטימלי מבחינתכם, אבל באופן כללי אנחנו מתנהלים ביעילות רבה ולכן זמינים עבורכם.

בהתאם למספר הספות, הגודל שלהן וגם מצב הכתמים והלכלוך. בדרך כלל אפשר להשלים את העבודה תוך שעה עד שעה וחצי. אחרי הניקוי יש צורך במספר שעות עד לייבוש מלא ואז תוכלו לחזור ולהשתמש בהן.

כן. אנחנו מסירים כתמים מכל הסוגים, כולל כאלה ישנים במיוחד.

בהחלט. חומרי הניקוי המתקדמים ושיטות העבודה מנטרלות גם מולקולות ריח כך שהספה גם תריח אחרת לגמרי אחרי הניקיון המקצועי.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים
ניקוי ספות בד עשה זאת בעצמך

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי ספות ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26