ניקוי ספות בפתח תקווה

ניקוי ספות מקצועי בפתח תקווה מ-2004 ועד היום

ניקוי ספות בפתח תקווה

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי ספות בפתח תקווה והסביבה

מתמחים בניקוי ספות

לניקוי ספה אצלכם בבית – השאירו פרטים

עם יד על הלב: כשאתם מסתכלים על הספות שלכם – אתם נהנים מהמראה? או שהספות מלוכלכות, מלאות בכתמים שונים ואפילו נראות מוזנחות?

 

עכשיו דמיינו אותן נקיות לגמרי ונראות כמו ביום שבו קניתן אותן. וכל מה שאתם צריכים לעשות כדי שהדמיון יתממש, ואיכות החיים תשתפר, הוא להזמין שירות ניקוי ספות בפתח תקווה, וליתר דיוק את הפרופסור לניקיון שמביא איתו ניסיון רב בתחום (מ-2004), חומרי ניקוי מתקדמים ואפקטיביים (וגם ידידותיים לבני אדם ולסביבה!), טכניקות שמאפשרות להעלים גם את הכתמים הכי עיקשים שיש, מחויבות מלאה לספק שירות ברמה גבוהה וגם התחייבות למחירים הוגנים.

במקום ספות חדשות – חידוש ספות

ניקוי ספות בפתח תקווה עם אנשי מקצוע מיומנים הוא שירות מבוקש מאוד בזכות התוצאות המרשימות. גם אם אתם משתדלים לשמור על הרהיטים, ומקפידים על תחזוקה נכונה, יש הבדל משמעותי בין שימוש באמצעים ביתיים לבין עבודה עם ציוד משוכלל וחומרים שאי אפשר להשיג בחנויות רגילות.

 

כשמסתכלים על ספה שנוקתה ע"י הפרופסור לניקיון היא נראית חדשה לגמרי, כך שהשירות חוסך לכם לא מעט כסף בזכות הארכת תקופת השימוש ברהיטים היקרים. בהתאם מומלץ לנקות את הספות בדרך זו פעם בשנה-שנתיים, בהתאם לאינטנסיביות של השימוש בהן, וכמובן להיעזר במומחיות ובניסיון כשישנם כתמים מכוערים מכל סוג שהוא על כל ספה שהיא.

 

ניקוי ספות בפתח תקווה – רק בריאות!

עוד סיבה טובה להזמין אנשי מקצוע שיבצעו עבורכם ניקוי ספות בפתח תקווה היא הבריאות.

אמנם אי אפשר לראות אותם, אבל בתוך הספה שלכם יש יצורים חיים. חיידקים, פטריות, קרדית האבק ועוד מיקרואורגניזמים מזיקים. כדי להיפטר מהם באמת נדרשת פעולה עוצמתית, והציוד הביתי בדרך כלל לא מגיע לעוצמות הדרושות. אחרי ביקור של הפרופסור, תוכלו לנשום לרווחה תרתי משמע – ולא לשאוף אל תוך הגוף את כל אותם מזיקים שפוגעים בדרכי הנשימה ועלולים לייצר תגובות אלרגיות (ובפרט קרדית האבק, שהגללים שלה נישאים באוויר ומשפיעים על כל בני הבית).

 

במקרה של כתם עובש כבר מדובר על סיכון של ממש: עובש מגדיל את הסיכון לחלות במחלות שונות, כולל סוגי סרטן שונים – אל תבזבזו זמן ואל תחיו אפילו יום אחד עם העובש, אלא הזמינו עכשיו שירות ניקוי מקצועי ואמין.

 

איך מתבצע ניקוי ספות בפתח תקווה?

יש מספר שיטות לבצע ניקוי ספות בפתח תקווה. השיטה המקובלת היא הזרקת חומרים ייעודיים אל תוך הסיבים של הריפוד – חומרים לניקוי וגם לחיטוי – ביחד עם מים. חומרים אלה סופחים לכלוכים ומוודאים שקרדית האבק ושאר חיידקים ומזיקים שונים יחוסלו. לאחר השריה קצרה השלב הבא הוא קרצוף כדי להסיר כל כתם שיש על הספה, ובשלב הבא תתבצע שאיבה עוצמתית.

 

בחלק מהמקרים אנחנו נעזרים בקיטור חם, ועוד אופציה היא ניקוי יבש לספות עדינות במיוחד – כך שבכל מקרה הספה תזכה לניקיון מוחלט.

 

ניקוי ספה באמצעים ביתיים – טיפים מועילים

אנחנו מאמינים שאם תזמינו מאיתנו שירות ניקוי ספות בפתח תקווה תקבלו תמורה מלאה לכספכם, ובעיקר ספות שייראו חדשות לגמרי (וכאמור גם נקיות באמת וללא מיקרואורגניזמים מסוכנים).

 

אם בכל זאת תרצו לנסות להעלים כתמים שונים בכוחות עצמכם, מומלץ ליישם את הטיפים הבאים:

 

* תגובה מהירה – ככל שפעולת הניקיון באמצעים הביתיים מתבצעת סמוך יותר למועד היווצרות הכתם, סיכויי ההצלחה גבוהים יותר. כמובן שעם ציוד מקצועי ניתן להעלים גם כתמים ישנים.

 

* טפיחות עדינות – השלב הראשון של ניקוי ביתי הוא לעבור עם מטלית רכה וכמובן נקייה על הכתם ולנסות לספוח כמה שיותר ממנו, וזאת באמצעות טפיחות עדינות (כדי שהלכלוך לא ייכנס עמוק יותר).

 

* חומץ – בעזרת תמיסה שכוללת כוס מים חמימים, 2 כפות חומץ לבן ומעט אבקת כביסה אפשר להעלים כתמים רבים ובפרט כתמי שתן של בעלי חיים וגם כתמי זיעה על ספת עור. החומץ גם מנטרל את הריח. חשוב לייבש היטב את הספה אחרי שמכסים את האזור המוכתם עם התמיסה כדי שלא ייווצר עובש.

 

* סודה לשתייה – פיזור מעט סודה לשתייה על כתם יין עשוי להעלים אותו לגמרי.

 

* אלכוהול 70% – אם אחרי השימוש בשיטות הקודמות עדיין יש שאריות של הכתם אפשר להסיר אותן עם אלכוהול 70%, גם כן באמצעות טפיחות עדינות במטלית ספוגה בחומר זה וייבוש מלא לאחר מכן.

 

* ניסיון בפינה נסתרת – אם הריפוד רגיש ואתם חוששים להזיק לו, אפשר לנסות את כל האמצעים הנ"ל בפינה נסתרת וכך לוודא שלא נגרם נזק לספה. עם שירות מקצועי תקבלו אחריות מלאה על העבודה.

 

למה כדאי לכם לבחור בנו?

הפרופסור לניקיון הוא חברה מובילה בתחום, עם ניסיון של יותר מ-17 שנים בניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי מזרונים, מזגנים, צביעת דירות בירושלים ועוד. תוסיפו על כך את הלמידה המתמדת וההתעדכנות בכל החומרים העכשוויים, את תודעת השירות המפותחת ואת המחירים האטרקטיביים – והמסקנה ברורה. כדי להתרשם בעצמכם מהיכולות שלנו תוכלו להזמין הדגמה אצלכם בבית, ללא כל התחייבות מצדכם – ההתחייבות היא רק שלנו, לשירות המשתלם ביותר!

מחירון ניקוי ספות

ניקוי ספות בד מחיר

2-3 מושבים
450
  •  

ניקוי ספות בד אימפלה

2-3 מושבים
550
  •  

ניקוי ספות עור

2-3 מושבים
650
  •  

ניקוי ספות נוער

2 מושבים
250
  •  

ניקוי ספה בפתח תקווה - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

כן. ישנן טכניקות ייעודיות גם לניקוי ספות מעור, ספות מעצבים וכו'. בהתאם ב-98% מהמקרים נוכל לנקות את הספה שלכם. אם יש סיכוי כלשהו לנזק נודיע לכם מראש על כך, ובכל מקרה תוכלו לקבל הדגמה של השירות בפינה נסתרת ולהזמין את השירות בראש שקט.

הניקוי עצמו אורך בין שעה לשעתיים, בהתאם לסוג הריפוד, המצב ההתחלתי של הספה והשיטה שנבחרה לניקוי. לאחר מכן כבר תוכלו ליהנות מהמראה החדש של הספות אבל עדיין לא לשבת עליהן – לשם כך תתבקשו לחכות עד לייבוש מלא שלהן (בדרך כלל 8-10 שעות, בהתאם למזג האוויר במועד ביצוע העבודה).

אנחנו מקפידים להשתמש אך ורק בחומרי ניקוי וחיטוי מאושרים ע"י המשרד להגנת הסביבה. אם תרצו, נוכל לבצע אצלכם בבית ניקוי ספות בשיטה אקולוגית – עם חומרים ידידותיים הן לסביבה והן לבני האדם. חשוב להדגיש שגם עם החומרים האלה מושגת רמת ניקיון מרבית.

באופן כללי אנחנו מתנהלים ביעילות רבה ולכן זמינים מאוד. יחד עם זאת יש גם תקופות עמוסות ובפרט לקראת החגים.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי ספות ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26