ניקוי ספות בצפון

ניקוי ספות מקצועי בצפון הארץ מ-2004 ועד היום

ניקוי ספות בצפון

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי ספות בצפון

מתמחים בניקוי ספות

לניקוי ספה אצלכם בבית – השאירו פרטים

הספות הן אחד הפריטים המרכזיים בכל בית. כולנו יושבים עליהן כל יום, או כמעט כל יום, במשך לא מעט שעות, מבלים עם המשפחה, מארחים חברים ולפעמים גם מתרווחים עליהן לבדנו ונהנים מרגעי בטלה נעימים. אם הספה לא נקייה באמת, ההנאה לא מושלמת, וכדי שהספות יהיו נקיות באמת נדרש במצבים מסוימים טיפול מקצועי. הפרופסור לניקיון מספק שירותי ניקוי ספות בצפון כבר 17 שנים, על בסיס ידע מקיף, היכרות מעמיקה עם כל סוגי חומרי הניקוי המתקדמים ביותר שיש ותוך הקפדה על זמינות מרבית ואדיבות. בנוסף אנחנו מתחייבים למחירים נוחים מאוד, ובהתאם התוצאה היא יחס עלות תועלת משתלם במיוחד.

 

התאמה מדויקת לסוג הספה

הדגש החשוב ביותר לגבי ניקוי ספות הוא התאמת חומרי הניקוי ואופן העבודה לסוג הספציפי של הספה. אנחנו מתמחים בהפיכת כל סוגי הספות לנקיות במיוחד. בפרט נדרשת תשומת לב רבה לספות מעור של בעל חיים, שכן מדובר בחומר רגיש מאוד שעלול להינזק. בנוסף אנחנו מתמחים בניקוי ספות זמש, קטיפה, ג'קארד, אלקנטרה וכמובן ניקוי ספות בד בצפון.

טיפ מקצועי: אם אתם מנסים להסיר בכוחות עצמכם כתם מהספה, באמצעים ביתיים (למשל תערובת של מים חמימים עם חומץ בתוספת אבקת כביסה), בצעו קודם כל ניסוי מבוקר בפינה נסתרת – כדי לוודא שלא ייגרם נזק לריפוד.

ניקוי ספות בצפון עם חומרים ידידותיים לסביבה ולבני אדם

דגש שני שאנחנו מקפידים עליו באופן מוחלט הוא שימוש בחומרי ניקוי ידידותיים – ידידותיים גם לסביבה וגם לבני אדם (כשכמובן עצם ההימנעות מפגיעה בכדור הארץ גם היא תורמת לאיכות החיים של כולנו כאן).

במרבית המקרים נוכל להציע ללקוח בחירה – בין חומרי ניקוי אורגניים, כלומר כאלה שמבוססים על מרכיבים טבעיים בלבד ולכן גם אקולוגיים, לבין חומרי ניקוי "רגילים". חשוב לציין שגם החומרים ה"רגילים" שבהם אנחנו משתמשים לצורך ניקוי ספות בצפון לא כוללים כימיקלים שעלולים להיות מסוכנים, ושמדובר בחומרים שקיבלו את כל האישורים הרלוונטיים.

בנוסף, עוד לפני שנגיע אליכם נברר אם יש בבית אנשים (או חיות מחמד) בעלי רגישויות ספציפיות – כך שתוכלו ליהנות מהספות הנקיות בראש שקט לגמרי.

איך מתבצע ניקוי ספה בצפון?

כאמור יש הבדל בין ניקוי ספות בד בצפון לבין ניקוי ספות מעור של בעל חיים, ובעצם נדרשת התאמה מדויקת לכל סוג של ריפוד. מצד שני יש גם מכנה משותף – תהליך עבודה מסודר שמוביל לניקיון מושלם. במרבית המקרים שלבי השירות שלנו הם:

א. אבחון – של הסוג הספציפי של הריפוד ושל אופי הכתמים, כדי להחליט מהי שיטת הניקוי הנכונה ביותר.

ב. מרחב עבודה בטוח – בשלב השני אנחנו מכינים את סביבת העבודה כך שנוכל לנקות את הספה מבלי לפגוע בקירות, פרקטים וכו'.

ג. הזרקת חומרי הניקוי המתאימים אל תוך הספה, במינונים המדויקים – כדי להגיע גם ללכלוכים שבעומק הספה, וכמו כן לכל המיקרו-אורגניזמים שמסתתרים בה.

ד. המתנה – כדי לאפשר לחומרים הנ"ל לפעול.

ה. הזרקת מים שגם בתוכם יש חומרים ייעודיים שסופחים אליהם את כל הלכלוכים.

 

ו. יניקה – של המים עם כל החומרים והלכלוכים, כך שהספה הופכת למעשה לנקייה לגמרי.

השלב האחרון של ניקוי ספות בצפון הוא המתנה להתיישבות מלאה שלהן – כשכבר בשלב הזה אפשר לראות עד כמה הספה יפה יותר בזכות הטיפול המקצועי.

התועלת הבריאותית של ניקוי ספות מקצועי בצפון

אחרי ניקוי ספות בצפון עם חברה מקצועית, ובמיוחד מנוסה ומחויבת כמו הפרופסור לניקיון, התוצאה הראשונה שמתלבטת לעין היא כאמור סלון יפה ומרשים. אבל התועלת לא נעצרת בהיבט האסתטי – גם מבחינה בריאותית, שמן הסתם חשובה לכם לא פחות ואולי אפילו יותר, מושג רווח משמעותי.

בהקשר זה כדאי לזכור שספה לא נקייה באמת הופכת להיות הבית של מיקרו-אורגניזמים שונים, ואלה עלולים להזיק לבני הבית (או לעובדים במשרד). בפרט ניתן למצוא בספות שלא עברו ניקוי עמוק ומקצועי כמויות גדולות מאוד של קרדית האבק. הקרדית היא חרק זעיר, שאפשר לראות אותו רק עם מיקרוסקופ, אבל את הנזק שלו רבים מאיתנו מרגישים. הגללים של הקרדית נישאים ברוח, מסתובבים באוויר החדר – וגורמים לתגובות אלרגיות לא נעימות.

סכנה תברואתית נוספת שמטופלת באופן מקצועי היא עובש. העובש, כידוע, הוא גורם סיכון לשורה של מחלות הקשורות לדרכי הנשימה וגם לסוגים מסוימים של סרטן – ולכן חשוב מאוד לוודא שאין בספות שלכם עובש.

התועלת הכלכלית של ניקוי ספות עם ציוד מקצועי

לצד התועלת האסתטית, שיפור איכות החיים וסילוק המפגעים התברואתיים, ניקוי ספות בצפון מספק גם תועלת כלכלית. איך? בזכות העובדה שאחרי שאנחנו מנקים עבורכם את הספות נעלם הצורך בהחלפתן. קניית ספות חדשות היא כמובן הוצאה כספית משמעותית, ולכן הפחתת התדירות של הקנייה הזו חוסכת לכם לא מעט כסף – וכאמור אחרי ניקוי מקצועי הספה שלכם תיראה ממילא כמו חדשה.

ניקוי ספות בצפון למה לבחור בנו?

אנחנו מגיעים לכל בית או משרד עם 17 שנות ניסיון, אלפי לקוחות מרוצים ועשרות אלפי ספות שהפכו לנקיות באמת. זוהי כמובן ההוכחה הטובה ביותר ליכולות שלנו, ובנוסף אם תרצו בכך נבצע אצלכם הדגמה קצרה של השינוי שאנחנו יכולים לחולל בכל ספה. המחויבות שלנו לאמינות, לשירות קשוב ואדיב ולמחירים הוגנים ואפילו נמוכים היא עוד סיבה טובה לבחור בפרופסור לניקיון. ניקוי ספות בחיפה, ניקוי ספות בנתניה וניקוי ספות בכל אזור זה מה שאנחנו עושים הכי טוב! וגם ניקוי שטיחים, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי מזרונים ועוד…

מחירון ניקוי ספות

ניקוי ספות בד מחיר

2-3 מושבים
450
  •  

ניקוי ספות בד אימפלה

2-3 מושבים
550
  •  

ניקוי ספות עור

2-3 מושבים
650
  •  

ניקוי ספות נוער

2 מושבים
250
  •  

ניקוי ספה בצפון - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

ניקוי מקצועי של הספה, עם חומרים מתאימים וציוד מתקדם, משפר באופן דרמטי את המראה שלה. הניקוי שלנו כמובן לא יכול למנוע כתמים בעתיד, ולכן ההמלצה לגבי ספות שנמצאות בשימוש אינטנסיבי היא לבצע ניקיון יסודי פעם בשנה.

אנחנו מתנהלים ביעילות רבה ולכן זמינים מאוד. בתקופות העומס – בפרט לקראת פסח וראש השנה – כדאי להזמין את השירות שבוע-שבועיים מראש.

כתמי יין, כתמי שתן, שמן, קפה, בוץ, עובש, רטבים למיניהם, פטל, דיו, דם ובעצם 99% מכל סוגי הכתמים, גם אם הם כבר ישנים.

העבודה שלנו נמשכת בדרך כלל עד 45-90 דקות, בהתאם למספר הספות, לסוג הספות (בד, עור וכו') ולמצבן. לאחר מכן תצטרכו להתאזר בסבלנות עוד מספר שעות עד שהספה תתייבש באופן מלא.

לפי מספר הספות, הגודל שלהן, סוג הריפוד והמצב שלהן. בכל מקרה אנחנו מבצעים גם ניקוי ספות עור וגם ניקוי ספות בד בצפון במחירים אטרקטיביים במיוחד.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי ספות ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

טיפים לניקוי ספות

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות. במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.

קרא עוד »

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26