לא מעט אנשים נוטים להירדם על הספה בבית, ואם הם לא נרדמים על הספה בסוף היום, אז הם מוצאים עצמם בדרך כלל ישובים שעות ארוכות אל מול הטלוויזיה. בעקבות כך שהספה מארחת אותנו כבדרך קבע, כדאי שמור עליה נקייה. טיפים לניקוי ספות ושמירה עליהן.

אנשים רבים בוחרים לכסות את הספה במהלך היום וזה צעד חכם. אם תקפידו לכסות את הספה כשאתם יוצאים מהבית ולסגור את החלונות, אין ספק שפחות אבק ייספג בספות שלכם. במקרים בהם אתם נרדמים על הספה למשך הלילה או אפילו לשינת צוהריים קצרצרה, קחו בחשבון שהגוף שלנו כולל גם נוזלי גוף והפרשות. כשאנחנו נרדמים, אנחנו עשויים להספיג את הספה בזיעה, רוק, תאי עור מתים ועוד. אם אתם נוטים להירדם על הספה, הקפידו לכסותה ולהחליף את הכיסוי כל יום. קחו בחשבון שהספות שלכם הם מקום מפלט מושלם עבור בקטריות שונות וחיידקים רבים.

לחות, רטיבות והצורך לנקות ספות נכון

עם הזמן, לחות עשויה לגרום להיווצרות עובש, כך שאם אתם מתגוררים באזורים בהם קיימת לחות גבוהה, מומלץ לזמן את חברת פרופסור לניקיון שתשלח את צוות המומחים שלה, מצוידים עם מכונות ניקוי שטיחים של יניקה והחדרה. המכונות הללו מבצעות את תהליך ניקוי השטיחים המושלם והתוצאות הן מפתיעות למדיי. גם כאשר מדובר בשירותי ניקוי ספות על ידי מכונות ניקוי, ניתן להשתמש באותן המכונות וליהנות מתוצאות דומות.

חברת פרופסור לניקיון פועלת למעלה מ-15 שנים, במהלכן היא צברה רזומה ארוך המורכב מלקוחות קבועים ומרוצים. כשחברת הניקיון שלכם מספקת שירותים כה נרחבים ומקצועיים, אין כל סיבה לפנות לאף חברת ניקוי מומלצת אחרת. החברה מספקת שירות פוליש לבית, ניקוי שטיחים וספות, ניקוי מזרנים, חיטוי מזרונים, ניקוי כללי לאחר שיפוץ הבית ומעבר דירה, ניקוי של שאריות צבע משטיחים, ניקוי שאריות צבע מספות ועוד רבות. אתם מוזמנים ליצור קשר עם מומחי הניקיון האישיים שלכם ולקבל הצעת מחיר הוגנת.

כתמים על הספה? נסו שיטות ביתיות

אנשים רבים מוצאים מענה דווקא בשיטות הביתיות בכל הקשור לניקוי הספה. ניקוי ספה יכול גם להתבצע על ידי שימוש במלח ולימון, אך תמיד מומלץ לוודא שהספה שלכם עמידה בפני כל חומר כזה או אחר שאתם משפריצים, מרססים או מורחים עליה. בדרך כלל, מומלץ לנסות את החומר (גם אם זה מלח לימון) בפינה קטנה ונסתרת. הכול בסדר? קדימה לכתם.

בכל מקרה בו אתם משתמשים בכל מיני שיטות ביתיות, תמיד הקפידו לא להספיג את הספה שלכם במים רבים. בכל מקרה בו תשתמשו במטליות ספוגות מים, אתם תגרמו לכך שהלכלוך ייכנס עוד יורת עמוק לספה, ויחדור עד עומקי השלדה במקרים מסוימים. כשמדובר בנושא של ניקוי מזרנים, העניין של החדרת מים רבים מקבל כפל משמעות.

ניקוי מזרנים – הרבה מים או מעט בכדי להסיר כתמים?

כשאתם מנקים את המזרונים שלכם, אתם תמיד חייבים לזכור להשתמש אך ורק במטליות לחות. ניקוי מזרנים חייב להתבצע עם כמות מינימלית של מים ולא, אתם פשוט תהרסו את המזרון. ניקוי מזרונים שמתבצע על ידי מים רבים, עשוי להוביל לכך שה"שלדה" של המזרון תירטב. ומה קיים ב"שלדת" המזרון? נכון, קפיצים. קפיצים ומים? חלודה וחריקות. אז זכרו, בין אם יש לכם עובש על המזרן, כתמי צואה, שתן או דם, לכלוכים שומניים, הפרשות גוף וכל לכלוך עיקש אחר על ספת הבית, השטיח או המזרן, הסתייעו בשיטות עדינות בלבד.

תמיד תוכלו להסתייע בשירותי הניקיון של חברת פרופסור לניקיון, המספקת שירות ניקוי מקצועי ומומלץ כבר המון שנים. החברה פועלת בענף הניקוי ומובילה אותו יותר מ-15 שנים, בעודה מצוידת בציוד הכי מומלץ והכי חדיש עבור ניקוי בתים ופוליש, צחצוח רהיטים ואחזקתם.  

חוזרים לעניין של ניקוי מומלץ לספות – תכשירים ייעודיים

בין אם יש לכם ספות בד, ספות עור, ספות דמוי עור או ספות עשויות חומרים סינתטיים, קיימים עבורכם תכשירים ייעודיים לניקוי ספות שיבצעו עבורכם עבודה לא רעה בכלל. חלק מהתכשירים הללו עשויים להיות מופלאים עבור סוגי ספות מסוימות, בעוד שכלל לא יתאימו לסוגי ספות אחרות. אם אתם מתלבטים, אתם תמיד יכולים לקרוא את הוראות היצרן בכדי להבין לאילו סוגים של ספות התכשיר מיועד. שימו לב, תכשירי ריכוך של עור הם לא תכשירי ניקוי ספות המיועדים לספות בד, כך שהקפידו להתאים לעצמכם את התכשיר ניקוי נכון.

במידה ויש לכם על הספה כתם מאוד שומני, ניתן לנסות להספיג אותו במלח גס או במלח שולחן רגיל. פשוט פזרו את המלח על הכתם, המתינו כחצי שעה ובצעו איסוף של המלח באמצעות שואב אבק. לאחר ששאבתם את המלח, קחו מטלית לחה בכדי לבצע תנועות סיבוביות עדינות. אל תלחצו חזק ואל תשתמשו בהרבה מים. הכתם הוסר? אם לא, נסו שנית ושלישית, מפני שלפעמים צריך לעבוד קצת קשה עם שיטות ביתיות. 

 

<span class='p-name'>איך לשמור על ספה נקיה</span>
איך לנקות ספה
איך לשמור על ספה נקיה
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.