ניקוי שטיחים בירושלים – פרופסור לניקיון

ניקוי שטיחים בירושלים
512 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

שטיחים הם תוספת מבורכת בכל חלל, גם במרחבי המגורים וגם במשרדים. שטיח משדר חמימות ומכובדות, ותורם גם לעיצוב החדר. הבעיה היא שכל האנשים שנכנסים לאותו מקום דורכים על השטיחים מדי יום, ולכן זהו פריט שזקוק לתחזוקה קפדנית כדי להישאר יפה לאורך זמן. גם האבק שמצטבר בין סיבי השטיח פוגם במראה שלו – אלא אם כן מנקים את השטיח באופן מקצועי, בעזרת הפרופסור לניקיון. שירות ניקוי שטיחים בירושלים, כמו גם שירות ניקוי ספות בירושלים שאנחנו מציעים, מתבצע באמצעות ציוד מקצועי ועם חומרי ניקוי מתקדמים, והכי חשוב – על בסיס שילוב של ניסיון ואכפתיות אמיתית.

מתי כדאי לנקות שטיח לבד ומתי רצוי להיעזר בחברה מקצועית?

כשיש כתם נקודתי על שטיח אפשר לנסות לנקות אותו גם בלי העזרה שלנו. יש פטנטים שונים ושיטות סבתא, ולפחות בחלק מהמקרים התוצאה אכן תהיה שטיח נקי. כך למשל כתם של רוטב אפשר לנסות להסיר בעזרת תערובת של מים חמימים וחומץ, ביחס של 1:1, ועם תוספת של מעט סבון כלים או אבקת כביסה. חשוב לטפוח בעדינות על הכתם עם מטלית רכה (לחץ חזק מדי על השטיח עלול להחדיר את החומרים המלכלכים עמוק לתוכו). לאחר מכן עוברים על האזור עם מטלית יבשה רכה ומייבשים את האזור (כדי שלא יתפתח בו עובש).

כשיש כתמים עיקשים שלא יורדים בשיטות ביתיות, או כשהמראה של השטיח דהוי באופן כללי – הפתרון הוא ניקוי שטיחים בירושלים עם ציוד מקצועי וחומרי ניקוי עוצמתיים יותר. הקפדה על פעולה כזו אחת לשנה מסייעת לשמר את יופיו של השטיח לטווח ארוך ואפילו ארוך מאוד.

התאמה מלאה לסוג השטיח

הניסיון הרב של הפרופסור לניקיון – אחרי יותר מ-17 שנים בתחום, כולל ניקיון גם של ספות, ריפודים לרכב, מזרונים, ניקוי שטיחים ועוד – בא לידי ביטוי בכל פעם שנדרש ניקוי שטיח בירושלים. בפרט קריטי הניסיון כדי להתאים את שיטת העבודה ואת החומרים שבהם משתמשים לסוג השטיח. כדאי לזכור שישנם שטיחים עדינים מאוד ובמיוחד אלה שיוצרו בעבודת יד.

ניקוי שטיחים בירושלים בלי להתחשב במאפיינים הספציפיים עלול להזיק לשטיח, ולכן ממש לא כדאי להתפשר על איכות השירות והחברה שמספקת אותו. אם תרצו, נוכל להדגים על חלק קטן מהשטיח שלכם את היכולות שלנו, כדי שתוכלו לראות במו עיניכם את ההבדל בין הלפני לאחרי.

איך מתבצע ניקוי שטיחים בירושלים?

כאמור הדגש הראשון הוא התאמה מלאה של אופן הפעולה ושל חומרי הניקוי לסוג השטיח ולמצב שלו. לדוגמה, כשיש כתמי שתן של חיית מחמד או פעוטות, נדרש חומר שיודע לפרק חלבונים שקיימים בשתן. באופן כללי השלב הראשון של ניקוי שטיחים בירושלים הוא שאיבה עוצמתית ועמוקה שמסלקת את האבק שמתחבא בין הסיבים, את השערות שהצטברו שם (ובפרט כשיש חיות מחמד בבית) ולכלוכים שונים נוספים.

השלב השני הוא פיזור חומרי הניקוי לאורכו ולרוחבו של השטיח. בשלב האחרון יישאבו חומרי הניקוי הנ"ל ביחד עם כל הלכלוכים העיקשים שמפורקים בזכות השימוש במים חמימים תוך כדי השאיבה.

אופציה נוספת היא ניקוי שטיחים במפעל, עם מכונות מקצועיות לניעור יסודי של השטיח, השרייתו במעין בריכה עם כל חומרי הניקוי הנחוצים, קרצוף חזק ולבסוף סחיטה וייבוש.

חיטוי שטיחים בירושלים

ניקוי שטיחים בירושלים, כשהוא מבוצע באופן מקצועי, הוא למעשה גם חיטוי של השטיח. בהקשר זה כדאי לדעת שבמקרים רבים השטיח הופך עם הזמן לבית של חיידקים רבים וגם חרק מיקרוסקופי בשם קרדית האבק עלול להסתתר בתוכו. כל אותם מיקרואורגניזמים עלולים לגרום לזיהומים שונים בדרכי הנשימה ולתגובות אלרגיות.

סיכון תברואתי נוסף עקב שטיח מלוכלך הוא כשיש כתמי עובש, וזאת משום שהנבגים שמשתחררים לחלל החדר מכתם העובש מגדילים את הסיכון ללקות במחלות של דרכי הנשימה ואפילו בסוגי סרטן שונים.

בהתאם ניקוי שטיח עם חומרים מקצועיים, מעבר לשיפור האסתטיות של החלל, מסייע לכם גם לשמור על הבריאות.

חומרי ניקוי מאושרים לשימוש ובטוחים

דגש נוסף לגבי ניקוי שטיחים בירושלים הוא הקפדה על איכות החומרים. במידת הצורך נשתמש בחומרי ניקוי אקולוגיים, כך שכל בני הבית או העובדים במשרד יוכלו לשהות בחלל שבו נמצא השטיח בראש שקט באמת. בונוס חשוב הוא הסיוע לשמירה על כדור הארץ.

עוד אזורי ושירותי ניקוי שטיחים:

ניקוי שטיחים בירושלים – פרופסור לניקיון

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון