מחירון "פרופסור לניקיון"

מחירון השירותים המלא של הפרופסור

מחירון ניקיון

המחירון שלנו…


עבור כל מי שזקוק או זקוקה לשירות מקצועי של ניקוי מזגן, ניקוי שטיח או ניקוי ספות מחיר העבודה הוא כמובן שיקול מרכזי בבחירת החברה שתבצע את הניקיון. המחירון המפורט בעמוד זה עוזר לכם לראות שאנחנו גובים תמיד עבור ניקוי ספות וכורסאות, ריפודים לרכב, ניקוי מזרונים וגם ניקוי שטיחים מחיר הוגן ואטרקטיבי מאוד. עם ניסיון של 17 שנים בתחום, ציוד מתקדם לצורך כל סוגי הניקיונות ומחויבות אמיתית לספק לכל לקוח שירות לא פחות ממצוין, התמורה לכסף גבוהה – כך שמובטח לכם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד כשאתם מזמינים לא עוד איש מקצוע אלא פרופסור לניקיון.

למה צריך עבור ניקוי ספות מחירון?

אנחנו מודעים לכך שרוב הישראלים בוחנים בקפידה כל הוצאה כספית. בהתאם פרסמנו עבור ניקוי ספות מחירון מפורט, כך שתוכלו לפנות אלינו בראש שקט. אנחנו גובים עבור ניקוי ספות בד מחיר מהנמוכים ביותר בארץ, וכך גם עבור ספות מעור של בעלי חיים וגם מעור מלאכותי. בנוסף הצוותים המקצועיים שלנו מתאימים לכל סוג של ריפוד את שיטת הניקוי האופטימלית עבורו, כך שגם לא ייגרם נזק לספה וגם היא תזכה לניקיון מושלם.
כאמור השאלה כמה עולה ניקוי ספות היא שאלה מתבקשת וכשמבקשים מאיתנו הצעת מחיר אנחנו מתאימים אותה למאפיינים הספציפיים הרלוונטיים – סוג הספה, גודל הספה ועוד שיקול הוא מספר הספות שתרצו שננקה עבורכם. כשיש יותר מספה אחת, או כשתרצו שננקה פריטים נוספים כמו מזרון או מזגן, נבקש עבור ניקוי ספות מכל הסוגים מחירים נמוכים יותר.

 

בכל מקרה מחיר ניקוי ספות כולל את הביקור אצלכם, את העבודה (שמתבצעת בין השאר באמצעות מכונת הזרקה בקיטור מהחדישות ביותר בתחום) ואת עלות חומרי הניקוי, והתוצאה תהיה מרשימה במיוחד: ספה שנראית כמו חדשה לגמרי ושבנוסף עברה חיטוי יסודי כך שלא מתחבאים בתוכה מיקרואורגניזמים מזיקים. בהתאם כשבודקים לקראת הזמנת שירות ניקוי ספות מחיר של חברות שונות, כדאי מאוד לבחון גם את התמורה שתתקבל.

מחירון ניקוי ספות

איך אנחנו גובים עבור ניקוי שטיחים מחיר אטרקטיבי בלי לפגוע באיכות השירות?


מחיר ניקוי שטיח אצלנו מתחיל כאמור ב-25 ש"ח למ"ר, וגם כשמדובר בפריט יקר במיוחד שנדרשת עבורו עבודה ידני מוקפדת במיוחד במפעל אנחנו גובים עבור ניקוי שטיחים מחיר נמוך מאוד – 100 ש"ח למ"ר בלבד.

היכולת שלנו לקבוע מחיר ניקוי שטיח נמוך כל כך נובעת מהניסיון הרב – הצוותים שלנו עובדים ביעילות גבוהה, ולכן מספקים מקסימום תועלת בזמן קצר מאוד שכמובן משפיע על התשובה לשאלה כמה עולה ניקוי שטיח. עוד חשוב להדגיש כי ניקוי שטיחים עם הפרופסור לניקיון מתאים לכל הסוגים הקיימים – שטיחי שאגי, שטיחים פרסיים, שטיחים בוכריים, אפגניים, שטיחי צמר, קילים, שטיחים מקיר לקיר ועוד ועוד.

עבור כל ניקוי שטיחים מחיר השירות כולל הגעה לבית או למשרד של הלקוח ובמידת הצורך גם לקיחת השטיחים אל המפעל שבו יש מכונות משוכללות במיוחד והחזרתם כשהם מבהיקים מניקיון.

מחירון ניקוי שטיחים

למה כדאי לשלם עבור ניקוי מזרון מקצועי?


בדיוק כמו שכדאי לשלם עבור ניקוי מזגן מחיר מסוים ולהרוויח בריאות משופרת, כך גם בלי ניקוי מזרונים מחיר ההזמנה עלול להיות גבוה. מזרונים לא נקיים באמת עלולים להכיל חרקים מיקרוסקופיים בשם קרדית האבק – שמפזרת באוויר החדר גללים שיוצרים תגובה אלרגית ופוגמים באיכות השינה (שכידוע היא חלק קריטי בתפקוד תקין של כל מערכות הגוף וגם הנפש).

חברת הפרופסור לניקיון גובה ניקוי מזרן זוגי מחיר הוגן ואפילו נמוך, והתמורה כוללת עבודה מקצועית בעזרת ציוד מתקדם, העלמת כל הכתמים הקיימים כולל אלה העקשנים ביותר, הסרת עובש אם ישנו וניקוי יסודי של פנים המזרון. שמירה על ניקיון מלא תורמת גם להארכת תוחלת החיים של המזרון כך שמדובר בפעולה משתלמת מאוד.

מחירון ניקוי מזרונים

באילו מקרים משתלם לשלם על ניקוי ריפודים לרכב מחיר של שירות מקצועי?


אנחנו גובים גם עבור ניקוי ריפודי רכב מחיר מהזולים ביותר בארץ, והתמורה כוללת תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט ולכל סנטימטר בכל ריפוד, הגנה מפני כתמים למשך לפחות חצי שנה בזכות חומר מיוחד ואופציה לשירות VIP אצלכם בבית או במשרד.

ניקוי ריפודים לרכב בעזרת ציוד מקצועי מונע חשיפה לאלרגנים ולגורמים מזהמים ומבטיח חוויית נסיעה נעימה ובטוחה. במקרה של ניקוי ריפודים לרכב מחיר השירות נקבע גם על סמך המצב הנוכחי, ועוד חשוב לציין שאנחנו מנוסים מאוד במתן שירות ספציפי זה ויודעים להתאים את חומרי הניקוי ושיטת העבודה לכל סוג של ריפודים.

מחירון ניקוי ריפודים לרכב

מחירון ניקוי כורסאות וכסאות

ניקוי מזגנים – מחיר הוגן ועבודה קפדנית כדי לא לפגוע במכשיר


עוד לפני התשובה לשאלה המתבקשת כמה עולה ניקוי מזגן, כדאי להבין למה חשוב לנקות מכשיר כזה גם מבפנים ולא רק מבחוץ: מזגן שאינו נקי באמת לא יכול לעבוד ביעילות ולכן התפוקה שלו תהיה נמוכה, הוא עלול לסבול מתקלות כגון נזילה ולפלוט אוויר מזוהם.

בהתאם כדאי לשלם עבור ניקוי מזגן מחיר סביר ולקבל תמורה גבוהה מאוד. התשובה לשאלה כמה עולה לנקות מזגן נקבעת בעיקר לפי סוג המזגן אבל גם המצב שלו, ובהתאם היקף העבודה הדרוש, מהווים שיקול. אנחנו בכל מקרה גובים עבור ניקוי מזגנים מחיר מהנמוכים ביותר בשוק ומספקים תמורה גבוהה.

כך לדוגמה עלות ניקוי מזגן עילי היא 450-750 ש"ח, ואילו עבור ניקוי מזגן מיני מרכזי מחיר העבודה שנבקש הוא בין 850 ל-1200 ש"ח.

חשוב לזכור שכשאתם משלמים עבור ניקוי מזגן מחיר כזה או אחר, אתם חוסכים בחשבון החשמל במשך שנים רבות בזכות שיפור התפוקה. בנוסף אמנם יש לניקוי מזגנים מחיר של כמה מאות שקלים, אבל כשאתם נושמים אוויר מזוהם או נחשפים לסכנת עובש המחיר גבוה הרבה יותר!

מחירון ניקוי עמוק למזגן

לא כול יום עושים ניקיון יסודי - לכן חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26