מחירון "פרופסור לניקיון"

מחירון השירותים המלא של הפרופסור

מחירון ניקיון

המחירון שלנו…


עבור כל מי שזקוק או זקוקה לשירות מקצועי של ניקוי מזגן, ניקוי שטיח או ניקוי ספות מחיר העבודה הוא כמובן שיקול מרכזי בבחירת החברה שתבצע את הניקיון. המחירון המפורט בעמוד זה עוזר לכם לראות שאנחנו גובים תמיד עבור ניקוי ספות וכורסאות, ריפודים לרכב, ניקוי מזרונים וגם ניקוי שטיחים מחיר הוגן ואטרקטיבי מאוד. עם ניסיון של 17 שנים בתחום, ציוד מתקדם לצורך כל סוגי הניקיונות ומחויבות אמיתית לספק לכל לקוח שירות לא פחות ממצוין, התמורה לכסף גבוהה – כך שמובטח לכם יחס עלות תועלת משתלם במיוחד כשאתם מזמינים לא עוד איש מקצוע אלא פרופסור לניקיון.

למה צריך עבור ניקוי ספות מחירון?

אנו מודעים לכך שרוב הישראלים בוחנים בקפידה כל הוצאה כספית. בהתאם פרסמנו עבור ניקוי ספות מחירון מפורט, כך שתוכלו לפנות אלינו בראש שקט. אנו גובים עבור ניקוי ספות בד מחיר ההגון ביותר עבור התועלת שתקבלו עבור הניקוי המקצועי והיסודי, בנוסף הצוותים המקצועיים שלנו מתאימים לכל סוג של ריפוד את שיטת הניקוי האופטימלית עבורו, כך שגם לא ייגרם נזק לספה וגם היא תזכה לניקיון מושלם.
כאמור השאלה כמה עולה ניקוי ספות היא שאלה מתבקשת וכשמבקשים מאתנו הצעת מחיר אנו מתאימים אותה למאפיינים הספציפיים והרלוונטיים – סוג הספה, גודל הספה ועוד שיקול הוא מספר הספות שתרצו שננקה עבורכם. כשיש יותר מספה אחת, או כשתרצו שננקה פריטים נוספים כמו מזרון או מזגן, וניקוי ספות מכל הסוגים

בכל מקרה מחיר ניקוי ספות כולל את הביקור אצלכם, את העבודה (שמתבצעת בין השאר באמצעות מכונת הזרקה בקיטור מהחדישות ביותר בתחום) ואת עלות חומרי הניקוי, והתוצאה תהיה מרשימה במיוחד: ספה שנראית כמו חדשה לגמרי ושבנוסף עברה חיטוי יסודי כך שלא מתחבאים בתוכה מיקרואורגניזמים מזיקים. בהתאם כשבודקים לקראת הזמנת שירות ניקוי ספות מחיר של חברות שונות, כדאי מאוד לבחון גם את התמורה שתתקבל.

מחירון ניקוי ספות

מינמום הגעה לבית לקוח 350 ₪

המחירים המופיעים כוללים מע"מ

איך אנחנו גובים עבור ניקוי שטיחים מחיר אטרקטיבי בלי לפגוע באיכות השירות?

מחיר ניקוי שטיח אצלנו מתחיל כאמור ב-25 ש"ח למ"ר, וגם כשמדובר בפריט יקר במיוחד שנדרשת עבורו עבודה ידני מוקפדת במיוחד במפעל אנחנו גובים עבור ניקוי שטיחים מחיר נמוך מאוד – 117 ש"ח למ"ר בלבד.

היכולת שלנו לקבוע מחיר ניקוי שטיח נמוך כל כך נובעת מהניסיון הרב – הצוותים שלנו עובדים ביעילות גבוהה, ולכן מספקים מקסימום תועלת בזמן קצר מאוד שכמובן משפיע על התשובה לשאלה כמה עולה ניקוי שטיח. עוד חשוב להדגיש כי ניקוי שטיחים עם הפרופסור לניקיון מתאים לכל הסוגים הקיימים – שטיחי שאגי, שטיחים פרסיים, שטיחים בוכריים, אפגניים, שטיחי צמר, קילים, שטיחים מקיר לקיר ועוד ועוד.

עבור כל ניקוי שטיחים מחיר השירות כולל הגעה לבית או למשרד של הלקוח ובמידת הצורך גם לקיחת השטיחים אל המפעל שבו יש מכונות משוכללות במיוחד והחזרתם כשהם מבהיקים מניקיון.

מחירון ניקוי שטיחים

מינמום הגעה לבית לקוח 350 ₪ ​

המחירים המופיעים כוללים מע"מ

למה כדאי לשלם עבור ניקוי מזרון מקצועי?


בדיוק כמו שכדאי לשלם עבור ניקוי מזגן מחיר מסוים ולהרוויח בריאות משופרת, כך גם בלי ניקוי מזרונים מחיר ההזמנה עלול להיות גבוה. מזרונים לא נקיים באמת עלולים להכיל חרקים מיקרוסקופיים בשם קרדית האבק – שמפזרת באוויר החדר גללים שיוצרים תגובה אלרגית ופוגמים באיכות השינה (שכידוע היא חלק קריטי בתפקוד תקין של כל מערכות הגוף וגם הנפש).

חברת הפרופסור לניקיון גובה ניקוי מזרן זוגי מחיר הוגן ואפילו נמוך, והתמורה כוללת עבודה מקצועית בעזרת ציוד מתקדם, העלמת כל הכתמים הקיימים כולל אלה העקשנים ביותר, הסרת עובש אם ישנו וניקוי יסודי של פנים המזרון. שמירה על ניקיון מלא תורמת גם להארכת תוחלת החיים של המזרון כך שמדובר בפעולה משתלמת מאוד.

מחירון ניקוי מזרונים

מינימום עלות הגעה לבית לקוח 350 ₪

המחירים המופיעים כוללים מע"מ

באילו מקרים משתלם לשלם על ניקוי ריפודים לרכב מחיר של שירות מקצועי?


אנחנו גובים גם עבור ניקוי ריפודי רכב מחיר מהזולים ביותר בארץ, והתמורה כוללת תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט ולכל סנטימטר בכל ריפוד, הגנה מפני כתמים למשך לפחות חצי שנה בזכות חומר מיוחד ואופציה לשירות VIP אצלכם בבית או במשרד.

ניקוי ריפודים לרכב בעזרת ציוד מקצועי מונע חשיפה לאלרגנים ולגורמים מזהמים ומבטיח חוויית נסיעה נעימה ובטוחה. במקרה של ניקוי ריפודים לרכב מחיר השירות נקבע גם על סמך המצב הנוכחי, ועוד חשוב לציין שאנחנו מנוסים מאוד במתן שירות ספציפי זה ויודעים להתאים את חומרי הניקוי ושיטת העבודה לכל סוג של ריפודים.

מחירון ניקוי ריפודים לרכב

המחירים המופיעים כוללים מע"מ

מחירון ניקוי כורסאות וכסאות

מינמום עלות הגעה לבית לקוח 350 ₪

המחירים המופיעים כוללים מע"מ

ניקוי מזגנים – מחיר הוגן ועבודה קפדנית כדי לא לפגוע במכשיר

עוד לפני התשובה לשאלה המתבקשת כמה עולה ניקוי מזגן, כדאי להבין למה חשוב לנקות מכשיר כזה גם מבפנים ולא רק מבחוץ: מזגן שאינו נקי באמת לא יכול לעבוד ביעילות ולכן התפוקה שלו תהיה נמוכה, הוא עלול לסבול מתקלות כגון נזילה ולפלוט אוויר מזוהם.

בהתאם כדאי לשלם עבור ניקוי מזגן מחיר סביר ולקבל תמורה גבוהה מאוד. התשובה לשאלה כמה עולה לנקות מזגן נקבעת בעיקר לפי סוג המזגן אבל גם המצב שלו, ובהתאם היקף העבודה הדרוש, מהווים שיקול. אנחנו בכל מקרה גובים עבור ניקוי מזגנים מחיר מהנמוכים ביותר בשוק ומספקים תמורה גבוהה.

כך לדוגמה עלות ניקוי מזגן עילי היא 450-900ש"ח, ואילו עבור ניקוי מזגן מיני מרכזי מחיר העבודה שנבקש הוא בין 900ל-1600ש"ח.

חשוב לזכור שכשאתם משלמים עבור ניקוי מזגן מחיר כזה או אחר, אתם חוסכים בחשבון החשמל במשך שנים רבות בזכות שיפור התפוקה. בנוסף אמנם יש לניקוי מזגנים מחיר של כמה מאות שקלים, אבל כשאתם נושמים אוויר מזוהם או נחשפים לסכנת עובש המחיר גבוה הרבה יותר!

מחירון ניקוי עמוק למזגן

המחירים המופיעים כוללים מע"מ

לא כול יום עושים ניקיון יסודי - לכן חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: