ניקוי עמוק למזגן

ניקוי עמוק למזגן בפריסה ארצית מ-2004 ועד היום

ניקוי עמוק למזגן

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי וחיטוי מזגנים

מתמחים בניקוי עמוק למזגן

לניקוי עמוק למזגן – השאירו פרטים

במדינה חמה מאוד וגם לחה מאוד כמו ישראל אין כמעט בית, משרד או עסק שאין בהם מזגן. גם במוסדות ציבוריים למיניהם כמו גני ילדים, כיתות בבתי ספר, בתי כנסת וכו' מותקנים מזגנים שמאפשרים לשהות בהם גם בקיץ, עונה ארוכה למדי בארץ. כדי שהמזגן ימלא את ייעודו בצורה הטובה ביותר, וגם הבטוחה ביותר, כדאי להקפיד על תחזוקה נכונה שלו – ותחזוקה נכונה כוללת תמיד גם ניקוי עמוק למזגן בתדירות של פעם בשנה. הפרופסור לניקיון שיודע לנקות הכל – ספות, מזרונים, שטיחים, דירות ועוד – צבר ניסיון רב גם בתחום הספציפי של ניקוי וחיטוי מזגנים ועושה זאת בהצלחה כבר יותר מ-17 שנים.

 

 

בעמוד זה תמצאו הסברים מפורטים אודות התועלות של הניקוי העמוק, התהליך שמבטיח מזגן יעיל והגורמים שמשפיעים על עלות הפעולה החיונית. בנוסף תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות נפוצות – וכך תהיה לכם תמונת מצב מפורטת ומלאה שתעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם.

 

 

למה חשוב לבצע ניקוי עמוק למזגן?

ניקוי עמוק למזגן מספק שתי תועלות עיקריות משמעותיות מאוד: פונקציונלית ובריאותית. מבחינה פונקציונלית, הניקוי העמוק מקנה למזגן את היכולת לקרר את החלל במלוא העוצמה האפשרית. בנוסף המנוע מתאמץ פחות כדי להגיע לאותה רמת קור דרושה, וכך הבלאי של המכשיר החשמלי המשוכלל יהיה איטי יותר. תקלה נוספת שנמנעת כשמקפידים על ניקיון עמוק של המזגן בתדירות המומלצת היא נזילת מים עקב קיפאון של הסוללה.

 

 

מבחינה בריאותית, השילוב של מים ואבק בתוך המזגן עלול להוביל להתפתחות עובש ובקטריות. מאחר שהאוויר בחדר מושפע ממה שקורה בתוך המזגן, אתם עלולים לנשום נבגים של עובש – מצב שמוכר כגורם סיכון להיווצרות מחלות של דרכי הנשימה ואפילו סוגים שונים של סרטן. חיידקים שמגיעים דרך המזגן עלולים גם הם לגרום לתחלואה מיותרת, שתימנע אם המזגן יהיה נקי באמת.

 

 

מה כולל ניקוי מזגן עמוק?

ניקוי עמוק למזגן כולל טיפול בכל החלקים הרלוונטיים – המאייד, המניפה ותעלת הניקוז. השלבים הם:

  1. פירוק המכסים כדי להגיע לכל מקום.
  2. התזת חומר ניקוי וחיטוי מזגנים יעודי אל עומק המזגן כדי להמיס שומנים ולכלוכים אחרים (באופן מושכל כך שלא נגרם שום נזק לחלקים פנימיים או לקירות מסביב). הפרופסור לניקיון משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ולבני אדם, כך שהניקוי בטוח לחלוטין.
  3. שטיפה יסודית – עם ציוד מקצועי ייעודי למטרה זו, כך שלחץ המים מדויק והאפקטיביות מקסימלית.
  4. חיטוי – בעזרת חומר אנטי בקטריאלי, כדי שהמזגן יהיה נקי באמת.

ניקוי וחיטוי מזגנים מקצועי במחיר אטרקטיבי

כשמחפשים חברה שמספקת שירותי ניקוי עמוק למזגן מחיר הפעולה הוא כמובן שיקול בבחירה. העלות נקבעת על סמך מספר פרמטרים ובפרט סוג המזגן, המיקום שלו והמצב הנוכחי שלו. כשמקפידים על ניקוי עמוק פעם בשנה, סביר להניח שהמצב יהיה טוב יחסית ולכן יהיה ניתן לקבל את השירות במחיר נמוך יותר. הפרופסור לניקיון מתחייב בכל מקרה על תמחור אטרקטיבי במיוחד: בזכות הניסיון שלנו אנחנו יודעים להתנהל ביעילות, ולכן מצליחים לבצע עבודה מצוינת גם בלי לגבות מחירים יקרים.

 

כדי לקבל הצעת מחיר ספציפית מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואחרי שנברר אתכם את כל הפרטים הרלוונטיים, נציע לכם הצעה שממש לא כדאי לסרב לה (אלא אם כן אתם אוהבים לשלם סכומים גבוהים שלא לצורך…)

 

 

התועלות של ניקוי מזגן – סיכום

* פעולה יעילה במיוחד – כדי שגם בימים הלוהטים ביותר לכם יהיה נעים ואפילו קריר.

* הארכת תוחלת החיים של המזגן – הדגמים המתקדמים של המזגנים הם מכשירים יקרים למדי, ולכן כדאי לשמור עליהם – כולל ניקוי עמוק למזגן – וכך להפיק מקסימום תועלת מההשקעה בהם.

* חיסכון כספי – כשהמזגן פועל באופן היעיל ביותר האפשרי, הוא צורך פחות חשמל כדי להגיע לכל טמפרטורה רצויה. חיסכון בחשמל הוא כמובן חיסכון כספי, ובתור בונוס אתם גם עוזרים לשמור על הסביבה בזכות היעילות האנרגטית המרבית.

* אוויר נקי באמת – מזגן נקי באמת מחדיר לחלל שבו אתם שוהים אוויר נקי באמת, ולכן התועלת מניקוי מזגנים עמוק היא גם בהיבט הבריאותי.

 

 

ניקוי מזגן – למה לבחור בנו?

יש סיבות רבות לבחור בפרופסור לניקיון לצורך ניקוי מזגנים עמוק: בזכות הניסיון (יותר מ-17 שנים), בזכות הזמינות הגבוהה (כדי שתוכלו לנשום אוויר נקי תוך זמן קצר ככל האפשר), בזכות העבודה המקצועית (וההיכרות המעולה עם כל סוגי המזגנים), בזכות השימוש בחומרי ניקוי בטוחים וידידותיים לסביבה (ולבני אדם) וגם בזכות המחירים הנוחים ושירותים נוספים שאנחנו מספקים.

ניקוי עמוק למזגן - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

בהתאם למצב המזגן, מורכבות המערכת והנגישות לכל חלקי המזגן. במרבית המקרים ניקוי עומק של מזגן אורך בין שעה לשלוש.

ניקוי מזגן עילי יעלה בדרך כלל 450-850 ש"ח. ניקוי עמוק של מזגן מיני מרכזי יעלה החל מ-500 ש"ח, בהתאם למורכבות של המזגן ולמידת הנגישות אל המרכיבים השונים של המערכת. בכל מקרה הפרופסור לניקיון גובה עבור ניקוי עמוק למזגן מחיר נמוך ומשתלם.

אם יש ריח רע בחלל והמקור שלו הוא במזגן, כדאי מאוד להזמין באופן מידי שירות ניקוי עמוק. גם אם המזגן נחלש פתאום, ניקוי עמוק עשוי לספק את המענה הדרוש. בכל מקרה כדאי לבצע ניקיון מקצועי אחת לשנה.

עובש הוא כידוע תוצר של רטיבות. כדי שלא תהיה רטיבות שמובילה לעובש ולנזקים הבריאותיים, כדאי להפעיל את המזגן מפעם לפעם על מצב "אוורור". מצב זה מייבש את האוויר ולכן לא ייווצרו מים על הסוללה של המאייד ולא יתפתח עובש. בנוסף, ניקוי פילטרים וניקיון יסודי יותר אחת לשנה יבטיחו שלא יהיה לכם עובש בתוך המזגן.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים
ניקוי עמוק למזגן

ניקוי עמוק למזגן

מעוניינים בניקוי עמוק למזגן ברמה הכי מקצועית בשוק? השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26