ניקוי עמוק למזגן

ניקוי עמוק למזגן
54 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

לניקוי עמוק למזגן – התקשרו עכשיו 073-3744732

במדינה חמה מאוד וגם לחה מאוד כמו ישראל אין כמעט בית, משרד או עסק שאין בהם מזגן. גם במוסדות ציבוריים למיניהם כמו גני ילדים, כיתות בבתי ספר, בתי כנסת וכו' מותקנים מזגנים שמאפשרים לשהות בהם גם בקיץ, עונה ארוכה למדי בארץ. כדי שהמזגן ימלא את ייעודו בצורה הטובה ביותר, וגם הבטוחה ביותר, כדאי להקפיד על תחזוקה נכונה שלו – ותחזוקה נכונה כוללת תמיד גם ניקוי עמוק למזגן בתדירות של פעם בשנה. הפרופסור לניקיון שיודע לנקות הכל – ספות, מזרונים, שטיחים, דירות ועוד – צבר ניסיון רב גם בתחום הספציפי של ניקוי וחיטוי מזגנים ועושה זאת בהצלחה כבר יותר מ-17 שנים.

בעמוד זה תמצאו הסברים מפורטים אודות התועלות של הניקוי העמוק, התהליך שמבטיח מזגן יעיל והגורמים שמשפיעים על עלות הפעולה החיונית. בנוסף תמצאו תשובות מקצועיות לשאלות נפוצות – וכך תהיה לכם תמונת מצב מפורטת ומלאה שתעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות עבורכם.

למה חשוב לבצע ניקוי עמוק למזגן?

ניקוי עמוק למזגן מספק שתי תועלות עיקריות משמעותיות מאוד: פונקציונלית ובריאותית. מבחינה פונקציונלית, הניקוי העמוק מקנה למזגן את היכולת לקרר את החלל במלוא העוצמה האפשרית. בנוסף המנוע מתאמץ פחות כדי להגיע לאותה רמת קור דרושה, וכך הבלאי של המכשיר החשמלי המשוכלל יהיה איטי יותר. תקלה נוספת שנמנעת כשמקפידים על ניקיון עמוק של המזגן בתדירות המומלצת היא נזילת מים עקב קיפאון של הסוללה.

מבחינה בריאותית, השילוב של מים ואבק בתוך המזגן עלול להוביל להתפתחות עובש ובקטריות. מאחר שהאוויר בחדר מושפע ממה שקורה בתוך המזגן, אתם עלולים לנשום נבגים של עובש (קראו עוד על ניקוי מזגן מעובש)- מצב שמוכר כגורם סיכון להיווצרות מחלות של דרכי הנשימה ואפילו סוגים שונים של סרטן. חיידקים שמגיעים דרך המזגן עלולים גם הם לגרום לתחלואה מיותרת, שתימנע אם המזגן יהיה נקי באמת.

ניקוי מזגן מעובש

עובש הוא הגדרה כללית לפטריות המכסות משטחים שונים (ברוב המקרים נראה אותם מופיעים על גבי משטחים לחים או פריטי מזונות למיניהם) ובשונה מזאת פטריות הגדלות בצורה חד תאית נקראות שמרים.

עובש הוא תהליך התפתחותי אשר מתפשט כשדה בוער.

עובש במזגן והסיבות לכך:

1: חוסר תקינות בצינור הניקוז של המזגן על כל השלכותיו. כגון: התקנת הצינור בשיפוע לא סימטרי, חור/קרע בצינור הניקוז, או בלאי

עקב שימוש ארוך שנים.

יגרום להתפתחות עובש במזגן.

2: הצטברות מים באמבטית הניקוז או לחות גבוהה ביחידת הסוללה, עקב שימוש לאורך פרק זמן ממושך יגרום להצטברות עובש במזגן באופן תדיר.

3: אי שמירה על ניקוי הפילטרים תעזור להתפתחות עובש במזגן שלכם.

האם עובש במזגן יכול או עתיד לפגוע בבריאותנו?

כפי שכתבנו לכם בהתחלה עובש הוא הגדרה של פטריה שמתפתחת בתנאי לחות גבוהים אך לא מבוקרים. מה שלימים הופך בעייתי למערכת הנשימה שלנו עקב הפצה קבועה של  חלקיקי עובש וטחב לחלל הבית.

מה שלנו כבני אדם בריאים לא מומלץ לנשום.

כל שכן לאנשים אשר סובלים מבעיות אסטמה, מערכת חיסונית חלשה, שמתבטא לרוב אצל תינוקות ומבוגרים ומביאה איתה אלרגיות קשות ולמחלות נוספות, כגון: דלקת ריאות, טרשת נפוצה, ובעיות עצביות, חס ושלום.

מתחילים להשתעל באופן תדיר ולא מוכר?

האלרגיה הגיעה אליכם אבל העונה עדיין לא?

מקבלים תחושת מיגרנה ויובש בגרון?

הגיע הזמן לבדוק האם גם לכם יש עובש במזגן.

לסיכום: עובש די מסוכן לבריאות וחשוב לטפל בו עוד בתחילת תהליך ההתפשטות.

מה כולל ניקוי מזגן עמוק?

ניקוי עמוק למזגן כולל טיפול בכל החלקים הרלוונטיים – המאייד, המניפה ותעלת הניקוז. השלבים הם:

  1. פירוק המכסים כדי להגיע לכל חלקי הפנים במזגן.
  2. התזת חומר ניקוי וחיטוי מזגנים יעודי אל עומק המזגן כדי להמיס שומנים ולכלוכים אחרים (באופן מושכל כך שלא נגרם שום נזק לחלקים פנימיים או לקירות מסביב). הפרופסור לניקיון משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ולבני אדם, כך שהניקוי בטוח לחלוטין.
  3. שטיפה יסודית – עם ציוד מקצועי ייעודי למטרה זו, כך שלחץ המים מדויק והאפקטיביות מקסימלית.
  4. חיטוי – בעזרת חומר אנטי בקטריאלי, כדי שהמזגן יהיה נקי באמת.

ניקוי וחיטוי מזגנים מקצועי במחיר אטרקטיבי

כשמחפשים חברה שמספקת שירותי ניקוי עמוק למזגן מחיר הפעולה הוא כמובן שיקול בבחירה. העלות נקבעת על סמך מספר פרמטרים ובפרט סוג המזגן, המיקום שלו והמצב הנוכחי שלו. כשמקפידים על ניקוי עמוק פעם בשנה, סביר להניח שהמצב יהיה טוב יחסית ולכן יהיה ניתן לקבל את השירות במחיר נמוך יותר. הפרופסור לניקיון מתחייב בכל מקרה על תמחור אטרקטיבי במיוחד: בזכות הניסיון שלנו אנחנו יודעים להתנהל ביעילות, ולכן מצליחים לבצע עבודה מצוינת גם בלי לגבות מחירים יקרים.

כדי לקבל הצעת מחיר ספציפית מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואחרי שנברר אתכם את כל הפרטים הרלוונטיים, נציע לכם הצעה שממש לא כדאי לסרב לה (אלא אם כן אתם אוהבים לשלם סכומים גבוהים שלא לצורך…)

התועלות של ניקוי מזגן – סיכום

* פעולה יעילה במיוחד – כדי שגם בימים הלוהטים ביותר לכם יהיה נעים ואפילו קריר.

* הארכת תוחלת החיים של המזגן – הדגמים המתקדמים של המזגנים הם מכשירים יקרים למדי, ולכן כדאי לשמור עליהם – כולל ניקוי עמוק למזגן – וכך להפיק מקסימום תועלת מההשקעה בהם.

* חיסכון כספי – כשהמזגן פועל באופן היעיל ביותר האפשרי, הוא צורך פחות חשמל כדי להגיע לכל טמפרטורה רצויה. חיסכון בחשמל הוא כמובן חיסכון כספי, ובתור בונוס אתם גם עוזרים לשמור על הסביבה בזכות היעילות האנרגטית המרבית.

* אוויר נקי באמת – מזגן נקי באמת מחדיר לחלל שבו אתם שוהים אוויר נקי באמת, ולכן התועלת מניקוי מזגנים עמוק היא גם בהיבט הבריאותי.

ניקוי מזגן – למה לבחור בנו?

יש סיבות רבות לבחור בפרופסור לניקיון לצורך ניקוי מזגנים עמוק: בזכות הניסיון (יותר מ-17 שנים), בזכות הזמינות הגבוהה (כדי שתוכלו לנשום אוויר נקי תוך זמן קצר ככל האפשר), בזכות העבודה המקצועית (וההיכרות המעולה עם כל סוגי המזגנים), בזכות השימוש בחומרי ניקוי בטוחים וידידותיים לסביבה (ולבני אדם) וגם בזכות המחירים הנוחים ושירותים נוספים שאנחנו מספקים.

ניקוי עמוק למזגן – שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

כמה זמן נמשך ניקוי עמוק למזגן?

בהתאם למצב המזגן, מורכבות המערכת והנגישות לכל חלקי המזגן. במרבית המקרים ניקוי עומק של מזגן אורך בין שעה לשלוש.

מהי העלות של הניקוי העמוק?

ניקוי מזגן עילי יעלה בדרך כלל 450-850 ש"ח. ניקוי עמוק של מזגן מיני מרכזי יעלה החל מ-900 ש"ח, בהתאם למורכבות של המזגן ולמידת הנגישות אל המרכיבים השונים של המערכת. בכל מקרה הפרופסור לניקיון גובה עבור ניקוי עמוק למזגן מחיר נמוך ומשתלם.

מתי חשוב במיוחד להזמין את השירות של ניקוי מזגן?

אם יש ריח רע בחלל והמקור שלו הוא במזגן, כדאי מאוד להזמין באופן מידי שירות ניקוי עמוק. גם אם המזגן נחלש פתאום, ניקוי עמוק עשוי לספק את המענה הדרוש. בכל מקרה כדאי לבצע ניקיון מקצועי אחת לשנה.

איך מונעים היווצרות עובש בתוך המזגן?

עובש הוא כידוע תוצר של רטיבות. כדי שלא תהיה רטיבות שמובילה לעובש ולנזקים הבריאותיים, כדאי להפעיל את המזגן מפעם לפעם על מצב "אוורור". מצב זה מייבש את האוויר ולכן לא ייווצרו מים על הסוללה של המאייד ולא יתפתח עובש. בנוסף, ניקוי פילטרים וניקיון יסודי יותר אחת לשנה יבטיחו שלא יהיה לכם עובש בתוך המזגן.

האם כל מזגן זקוק לניקוי עמוק?

כן.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

ניקוי עמוק למזגן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון