ניקוי מזרונים בבית הלקוח

ניקוי מזרונים
52 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

ניקוי מזרונים בבית הלקוח באופן מקצועי עם פרופסור לניקיון הוא שירות מקיף ויסודי שהופך כל מזרון לכמו חדש ולנקי לגמרי.

 • 100% הסרת כתמים בצורה מקצועית – אפילו כתמי שתן, שומן גוף, כתמי דם. בקיצור כל הכתמים!
 • 100% נטרול ריחות – באמצעות חומרי הניקוי הטובים ביותר.
 • קבלו הדגמה ניקוי מזרונים בבית הלקוח בחינם וללא שום התחייבות.

לניקוי מזרונים מקצועי השאירו פרטים או חייגו עכשיו לטלפון: 073-374-4732

השירות מתאים למזרונים מכל הסוגים – אורטופדיים ולא אורטופדיים – ומצליח להעלים גם את הכתמים הקשים ביותר והעיקשים ביותר, אלה שכבר נראים כמו חלק בלתי נפרד מהמזרון. בנוסף כל ניקוי מזרון מסלק ממנו ריחות רעים, משמיד את קרדית האבק וכולל חיטוי מיוחד.

אנחנו משתמשים במגוון שיטות כדי להציל את המזרון שלכם ולעזור לכם לישון בראש שקט באמת: ניקוי היפואלרגני, הזרקה ויניקה והסרת כתמים קשים ®Ultra-Tech.

ניקוי מזרון אצלכם בבית – במועד הנוח ביותר מבחינתכם

העלמה מוחלטת של כל כתם!

חומרי ניקוי מתקדמים ומאושרים לשימוש ע"י משרד הבריאות

שירות בפריסה ארצית

עבודה יעילה ומהירה מבלי להפריע לשגרה

הצעות מחיר משתלמות מאוד!

לניקוי מזרון בצ'יק – השאירו פרטים


כמה עולה ניקוי מזרונים?

כמה עולה ניקוי מזרון עם פרופסור לניקיון?

עלות השירות המועיל מאוד משתנה בהתאם לגודל המזרן ולמצב הנוכחי שלו. טווח המחירים המקובל הוא 250 עד 450 ש"ח לניקוי יסודי והעלמת כל הכתמים משני הצדדים של המזרון. הצעת המחיר לא כולל את ניקוי המיטה. אנחנו מתחייבים להצעות מחיר משתלמות מאוד ולמקסימום תמורה לכסף שלכם – אחרי הניקוי והחיטוי המזרן שלכם יהיה כמו חדש, כך שתוכלו להמשיך ליהנות ממנו עוד שנים רבות ובדרך זו לחסוך את העלות של רכישת מזרון.

למה כל כך חשוב לנקות את המזרון באופן מקצועי?

בממוצע כל אדם ישן בין 6 ל-8 שעות בלילה. לפעמים יש גם שנ"צ מפנקת, וכמובן שלא מעט אנשים גם שוכבים על המזרון שלא על-מנת לישון. כשמסכמים את כל הנתונים הנ"ל מקבלים בין 2,500 ל-3,000 שעות בכל שנה שבהן אתם צמודים למזרן, למטרה כזו או אחרת – ולכן כדאי מאוד שהוא יהיה נקי באמת.

עוד כדאי לזכור שמזרון לא נקי עלול להפוך לבית חם עבור קרדית האבק, חרק שאי אפשר לראות בלי מיקרוסקופ אבל לא צריך מכשור מיוחד כדי להרגיש אותו: הגללים של קרדית האבק מתעופפים בחלל החדר וגורמים לתגובה אלרגית משמעותית – התעטשויות בלתי פוסקות, נזלת, דמעות ועוד. במקרים חמורים ייתכנו גם שיעולים קשים, תחושת גודש וכאב. חולי אסתמה עלולים לסבול מהתקפים עקב הנוכחות של החרק הזה בתוך המזרון, ולכן כדאי להשקיע גם בניקוי מקצועי שלו.

ניקוי מזרונים בבית הלקוח

מעל 20 שנות ניסיון והיכרות עם כל מזרון קיים

פרופסור לניקיון פועלת כבר יותר מ-17 שנים. בתקופה הזו ניקינו אלפי מזרנים וצברנו ניסיון רב בתחום (כולל אגב ניקוי ספות, שטיחים, מזגנים, ריפודי רכב ובעצם כל דבר שהתלכלך ושכדאי שיהיה נקי). הניסיון וההיכרות עם כל סוגי המזרונים הקיימים כיום מתורגמים לשירות בסטנדרטים גבוהים מאוד, כשבמקביל אנחנו מקפידים על מחירים נמוכים. הסיבה: המטרה שלנו היא הצלחה לטווח ארוך, לפחות עוד 17 שנים, וכשזו המטרה חשוב לספק לכל לקוח ולכל לקוחה מקסימום שביעות רצון מכל הבחינות.

אגב, מזרן או מזרון?

אנשים רבים שואלים אותנו מהי הדרך הנכונה לומר, מזרָן או מזרוֹן, בין השאר בעקבות הפרסומת של חברת המזרונים המוכרת. אמנם אנחנו פרופסורים לניקיון ולא ללשון, אבל בדקנו באתר של האקדמיה ללשון העברית – והתשובה היא מזרָן. מסתבר ש"מזרון" הוא פשוט ההגייה האשכנזית שהפכה רווחת לצד המילה הרשמית. אנחנו בכל מקרה נקפיד על ניקוי מזרנים וגם ניקוי מזרונים באופן הכי מקצועי שיש, כדי שהפריט שאתם שוכבים עליו שליש מהחיים לא יהיה מטונף.

שמירה קפדנית על המזרן שלכם

מעבר לניקוי המקצועי של כל מזרן ומזרן, פרופסור לניקיון שם דגש רב על שמירה על הפריט יקר הערך. הצוותים שלנו מקפידים לעבוד באופן זהיר, כדי שלא ייגרם שום נזק למזרון. בפרט אנחנו מוודאים שהוא לא ייקרע ושגם לא יישחק תוך כדי הניקיון, כך שתוכלו להמשיך לישון עליו בנחת שנים רבות. כמו כן אנחנו מוודאים שלא יהיה שום שינוי בצבע של המזרון, באף חלק שלו.

נקוי מזרנים מכל סוגי הכתמים

נקוי מזרנים באופן מקצועי הוא פעולה הכרחית מפני שעם הזמן מצטברים עליהם כתמים רבים, מסוגים שונים. כך למשל אפשר לראות על המזרן כתמי זיעה בלתי נמנעים בעקבות לילות הקיץ החמים והלחים (וגם כשאדם חולה הוא מפריש לעיתים כמויות גדולות של זיעה). כתמים נפוצים אחרים הם כתמי שתן, ובמיוחד בבתים שיש בהם ילדים קטנים ו/או חיות מחמד.

גם כתם דם הוא לא מחזה נדיר בהתחשב בעובדה שכל אחד ואחת מבלה על המזרן שעות רבות, כולל למשל בזמן המחזור החודשי. מי שנוהג או נוהגת לאכול או לשתות במיטה עלול לגרום גם לכתם של קפה, יין, מיץ, רוטב שוקולד, שמן וכו', ועוד כתמים שנעלים מהמזרון שלכם במידת הצורך הם כתמי קיא וכתמי דיו.

להיפטר מהעובש המסוכן

ניקוי מזרון מכתם עובש הוא חובה לא "רק" בהיבט האסתטי אלא גם מבחינה בריאותית. עובש הוא למעשה פטריות שחיות ומשגשגות בסביבה לחה ומפיצות לאוויר החדר נבגים. הנבגים חודרים למערכת הנשימה של בני אדם ועלולים לגרום לתגובה אלרגית וגם למחלות שונות – כולל אסתמה.

בהתאם אם יש לכם כתם עובש על המזרן, חשוב להזמין מיד שירות נקוי מזרנים מקצועי שיתמודד עם הכתם בהצלחה וימנע מכם לנשום נבגים מזיקים.

ניקוי כתמים באמצעים ביתיים

אם המזרון שלכם במצב טוב והמטרה היא הסרת כתם בודד, ייתכן שתוכלו לעשות זאת גם באמצעים ביתיים פשוטים בלי להזמין אותנו (או ליתר דיוק לדחות את מועד קבלת השירות המקצועי במספר חודשים משום שבכל מקרה מומלץ לבצע ניקיון יסודי מעת לעת – פירוט לגבי התדירות הנכונה בחלק של השאלות והתשובות).

טיפול בכתמי שתן

דרך יעילה במיוחד להסרת כתם שתן ממזרון היא בעזרת סודה לשתייה. השיטה פשוטה: קודם כל סופחים כמה שיותר שתן בעזרת ניירות סופגים. לאחר מכן מפזרים את הסודה לשתייה על האזור המוכתם. מחכים כמה שעות (בהתאם לגודל הכתם) ואז שואבים את הסודה, שספחה אליה את השתן שנשאר. הסודה גם מנטרלת את הריח הדוחה, או לפחות את רובו. להשלמת הפעולה יש לייבש היטב את המזרון, בשמש או עם פן.

העלמת כתמי אוכל או משקה

אם נשפך על המזרן קפה, יין, מיץ, רוטב כלשהו, שמן כזה או אחר וכו', חשוב לפעול במהירות. בשלב ראשון סופגים את הלכלוך – בעדינות, כדי שהוא לא יחדור אל עומק הסיבים של המזרון. אפשר לעשות זאת עם מטלית רכה וכמובן נקייה ואפשר עם ניירות סופגים. לאחר מכן יוצרים תערובת של מים חמימים עם חומץ לבן ביחס של אחד לאחד. לתערובת מוסיפים מעט אבקת כביסה או לחילופין מעט נוזל כלים. מורחים על אזור הכתם ומחכים כמה דקות. לאחר מכן סופחים את התערובת עם הלכלוכים – גם כן באמצעות נייר סופג או מטלית רכה (חדשה כמובן ונקייה לגמרי). חובה להקפיד על ייבוש מלא כדי למנוע היווצרות עובש.

הסרת כתמי זיעה ממזרונים

הסרת כתם זיעה ממזרן דומה לטיפול בכתמי שתן – מומלץ לעשות זאת באמצעות סודה לשתייה. ההבדל הוא שאין צורך לחכות מספר שעות – אפשר לשאוב את הסודה כבר אחרי כרבע שעה. חשוב לציין כי כתמי זיעה ישנים לא בהכרח יגיבו לחומר זה ולכן הפתרון יהיה ניקוי מקצועי.

ניקוי כתם דם ממזרן

אפשר לנסות להעלים את הדם בעזרת כוס מים קרים שיש בה גם מלח מומס (שתי כפיות). טובלים מטלית רכה במי המלח ועוברים איתה על הכתם, בעדינות ותוך הקפדה לא להחדיר את הדם אל עומק המזרן. השלב הבא הוא ייבוש האזור בעזרת מגבת נייר, שגם תספוג חלק מהדם. השלב האחרון הוא לעבור עם מטלית רטובה (במים קרים בלי מלח) על השאריות של הכתם ולאחר מכן לייבש את המזרון.

דגשים כלליים

* אסור להשתמש באקונומיקה! זהו איסור חמור משום שמדובר בחומר רעיל שיחדור אל מערכת הנשימה שלכם בזמן השינה ויזיק לכם. בנוסף האקונומיקה עלולה לגרום לשינויי צבע במזרן ולפגוע במרכיבים השונים שלו.

* גם תכשירים שכוללים קצף ניקוי אסורים בשימוש עקב החשש לחדירת כימיקלים מזיקים למערכת הנשימה וגם הסיכון להופעת עובש (פרופסור לניקיון משתמש אך ורק בחומרים מאושרים כך שאין סכנה לפגיעה בנשימה).

* חשוב לפעול במהירות – ככל שמקדימים לטפל בכתם, כך גדלים סיכויי ההצלחה.

* אם תרצו מידע נוסף לגבי ניקוי באמצעים ביתיים, תוכלו למצוא אותו במדריך המפורט של הפרופסור לניקיון בנושא הסרת כתמי שתן וצואה ממזרנים ומספות.

איך מתבצע ניקוי מזרונים מקצועי?

עם כל הכבוד לשיטות הביתיות, שכאמור יכולות להיות יעילות בחלק מהמקרים, אין תחליף לעבודה מקצועית. השיטות שבהן אנחנו משתמשים הן ניקוי מזרונים בקיטור, הזרקה (כולל של חומרים אנזימטיים ייעודיים שמפרקים כתמי שתן, צואה וזיעה)ויניקה, קרצוף, השרייה ובמידת הצורך נשתמש גם בשואב עוצמתי – כל מה שצריך כדי שהמזרון שלכם יהיה נקי באמת, מבחוץ ומבפנים, ושלא יהיו בו חיידקים, פטריות, קרדיות אבק ושאר מזיקים.

ניקוי מזרנים בבית הלקוח – בדיוק בזמן שמתאים לכם

ניקוי מזרונים בקיטור, בהזרקה ובשאר השיטות המתקדמות מתבצע אצלכם בבית, במועד שתבחרו, ובזכות השירות האדיב והקשוב מבלי שבכלל תרגישו אותנו (פרט כמובן לעובדה שהמזרון שלכם ייראה כמו חדש וגם יהיה כמו חדש אחרי שנלך).

אגב, אנחנו מבצעים גם ניקוי ריפודי רכב בבית הלקוח (או ליתר דיוק במכונית בזמן שהיא חונה ליד הבית) – מוזמנים לנצל גם את האופציה הזו וליהנות מתחושות טובות גם בזמן השינה וגם בזמן הנהיגה.

חומרי ניקוי בטוחים וידידותיים לסביבה

ניקוי מזרונים, כמו גם ניקוי שטיחים או ספות וגם פריטים אחרים בבית, חייב להתבצע מתוך מחשבה גם על בני האדם שנמצאים בסביבה.

בהתאם אנחנו מבצעים ניקוי מזרנים בבית הלקוח אך ורק עם חומרי ניקוי איכותיים שקיבלו את כל האישורים הנדרשים. החומרים המתקדמים ידידותיים לסביבה ולכן גם לכם, ולמעשה מדובר בתועלת כפולה: גם פעולה אקולוגית (דגש חשוב מאוד בימינו, כשכבר ברור לגמרי שעל כולנו מוטלת האחריות לשמור על הסביבה), וגם אפס חשיפה לחומרים שעלולים להיות בעייתיים לבני אדם (או לחיות מחמד).

איך לשמור על המזרון אחרי הניקיון?

אחרי ניקוי מזרונים בקיטור או בכל שיטה מקצועית אחרת חשוב לשמור עליו.

 • טיפ פשוט אחד הוא: שימוש במגן מזרון שיצליח למנוע מעבר של לפחות חלק מהלכלוכים.
 • המלצה #2 היא היא לחשוף את המזרן לשמש – לפחות פעם בשבועיים כדאי להעמיד את המזרן במקום שהשמש מגיעה אליו ישירות, וזאת מפני שהשמש היא מחטא אפקטיבי במיוחד.
 • המלצה #3 היא לנקות מיד כל כתם כשנוצר כזה, וכאמור גם ניקיון מקצועי הוא חלק משגרת השמירה על המזרון.

עוד בנושא ניקוי מזרונים:

ניקוי מזרונים מחיר לפי גודל המזרן

ניקוי מזרון זוגי מחיר

צד אחד ₪ 350

ניקוי מזרון זוגי מחיר

שני צדדים ₪ 450

ניקוי מזרון יחיד

צד אחד ₪ 250

ניקוי מזרון יחיד

שני צדדים ₪ 350

הזמינו את השירותי עכשיו וקבלו ניקוי נוסף בחצי מחיר עבור השירותים הבאים:

 • כורסאות
 • סלונים פינתיים
 • ניקוי מיטות נוער
 • ניקוי מיטות עם ארגז
 • ניקוי וחיטוי חדרי שינה
 • ניקוי בסיסי מיטה
 • ניקוי מיטות יהודיות
 • ניקוי מיטות יחיד
 • ניקוי מזרנים זוגיים

להזמנת השירות חייגו עכשיו לטלפון: 073-374-4732

ניקוי מזרונים – שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות


כמה זמן נמשך ניקוי מזרן?

ניקוי מזרן אורך כשעה. אחרי שנבחן את מצב המזרן שלכם נוכל לספק לכם הערכת זמן מדויקת.

באיזו תדירות כדאי לבצע ניקוי מזרון עם חברה מקצועית?

מומלץ בחום לשמור היטב על המזרון, וכחלק מכך לבצע ניקיון מקצועי פעם בשנה.

איך יודעים מהי השיטה המתאימה ביותר לניקוי המזרן?

הניסיון הרב שלנו מבטיח אבחון מדויק של סוג המזרון וסוג הכתמים, ובהתאם גם את מציאת השיטה האופטימלית לכל מקרה ספציפי.

למה לבחור דווקא בנו?

בזכות 17 שנות ניסיון בניקוי מזרנים, שטיחים, ספות, כורסאות, ריפודי רכב וגם מזגנים ודירות. וגם בזכות השירות הקשוב, הציוד המקצועי, חומרי הניקוי המתקדמים, ולא פחות חשוב, החיוך והסבלנות. עוד סיבה טובה היא המחירים המשתלמים.

הסבר קצר על סוגי מזרונים ועל שיטת ניקוי מומלצת עבורם

ישנם שני סוגים עיקריים של מזרונים: מזרוני ספוג ומזרוני קפיצים.

ניקוי מזרון ספוג

מזרון ספוג הוא המזרון הנפוץ ביותר. הוא עשוי מספוג, שהוא חומר גמיש בעל יכולת התאמה לצורת הגוף. מזרוני ספוג מגיעים במגוון רמות של קשיחות, החל מרך מאוד ועד קשה מאוד.

 • הסר את הסדינים והמצעים והכביס אותם באופן קבוע.
 • אבק את המזרון בעזרת שואב אבק.
 • אם יש כתמים, השתמש במטלית נקייה וספוגית עם מים פושרים וסבון עדין.
 • שטפו את המטלית היטב לפני שתמשכו אותה על המזרון.
 • יבשו את המזרון היטב לפני שאתם מכסים אותו שוב.

ניקוי מזרון קפיצים

מזרון קפיצים עשוי מקפיצים, המעניקים לו תמיכה וקשיחות. מזרוני קפיצים מגיעים בשני סוגים עיקריים:

 • מזרוני קפיצים מבודדים: בקפיצים אלה עטופים בנפרד, כך שהם אינם מתקשרים זה עם זה. זה גורם לתנועה פחותה במזרון, מה שהופך אותו לבחירה טובה עבור אנשים רגישים לתנועה.
 • מזרוני קפיצים מחוברים: בקפיצים אלה מחוברים יחד, מה שהופך את המזרון לקשיח יותר. זה גורם למזרון להיות תומך יותר עבור אנשים עם משקל גבוה או בעיות גב.

ניקוי מזרון קפיצים גדול

 • הסר את הסדינים והמצעים והכביס אותם באופן קבוע.
 • אבק את המזרון בעזרת שואב אבק.
 • אם יש כתמים, השתמש במטלית נקייה וספוגית עם מים פושרים וסבון עדין.
 • שטפו את המטלית היטב לפני שתמשכו אותה על המזרון.
 • יבשו את המזרון היטב לפני שאתם מכסים אותו שוב.

סוגי מזרונים נוספים

בנוסף לשני הסוגים העיקריים, קיימים גם סוגים נוספים של מזרונים, כגון: לטקס, ויסקו, אורטופדי, קפיצים מבודדים, מזרן מים, מזרן אוויר ועוד..

ניקוי מזרון ויסקו

מזרון ויסקו עשוי מחומר דמוי ג'ל המעניק תמיכה ורכות. מזרון זה מתאים לאנשים עם בעיות גב או בעיות אחרות.

ניקוי מזרון לטקס

מזרן לטקס עשוי מחומר אלסטי המעניק תמיכה ונוחות. מזרון זה מתאים לאנשים עם כל סוגי הגוף.

מזוני ויסקו ולטקס הם סוגים של מזרונים העשויים מחומרים אלסטיים. הם נוטים להיות יקרים יותר ממזרוני ספוג או קפיצים, ולכן חשוב לטפל בהם בזהירות.

 • הסר את הסדינים והמצעים והכביס אותם באופן קבוע.
 • אבק את המזרון בעזרת שואב אבק.
 • אם יש כתמים, השתמש במטלית נקייה וספוגית עם מים פושרים וסבון עדין.
 • שטפו את המטלית היטב לפני שתמשכו אותה על המזרון.
 • אל תשתמש במכונת כביסה או מייבש שיער לניקוי המזרון.

ניקוי מזרון אורטופדי

מזרן אורטופדי עשוי מחומרים המעניקים תמיכה אופטימאלית לגב. מזרון זה מתאים לאנשים עם בעיות גב או בעיות אחרות.

 • הסר את הסדינים והמצעים והכביס אותם באופן קבוע.
 • אבק את המזרון בעזרת שואב אבק.
 • אם יש כתמים, התייעץ עם היצרן לגבי הוראות הניקוי הספציפיות.

כיצד לבחור מזרן

בחירת מזרן היא החלטה חשובה שיש לקחת בחשבון. ישנם מספר גורמים שיש לקחת בחשבון בבחירת מזרן, כגון:

 • משקל: משקל הוא גורם חשוב לקחת בחשבון בבחירת מזרן. אנשים עם משקל גבוה יצטרכו מזרן קשיח יותר כדי לספק תמיכה מספקת.
 • סוג הגוף: סוג הגוף הוא גם גורם חשוב לקחת בחשבון בבחירת מזרן. אנשים עם גוף רחב יצטרכו מזרן ברוחב מספיק כדי לתמוך בגופם.
 • בעיות בריאות: אם יש לך בעיות בריאות, עליך להתייעץ עם רופא או פיזיותרפיסט לפני בחירת מזרן.
 • נוחות: חשוב לבחור מזרן שנוח לך. קח את הזמן לנסות מזרנים שונים לפני שתקבל החלטה.

חשוב לזכור שמזרן הוא השקעה לטווח ארוך. בחר מזרן איכותי שיספק לך תמיכה ונוחות לאורך השנים.

טיפים נוספים לניקוי מזרונים

 • השתמש במזרן מגן כדי להגן על המזרון מפני כתמים ונוזלים.
 • הופך את המזרון מדי פעם כדי לאפשר לו להתאוורר ולהימנע מהצטברות של לחות.
 • אם אתם סובלים מאלרגיות, השתמש במזרן ללא חומרים אלרגנים.

הערות נוספות

 • מזרני ספוג נוטים להיות קלים יותר ומאווררים יותר ממזרוני קפיצים.
 • מזרוני קפיצים נוטים להיות תומכים יותר ממזרוני ספוג.
 • מזרני ויסקו ולטקס הם יקרים יותר ממזרוני ספוג או קפיצים.
 • מזרנים אורטופדיים עשויים להיות מומלצים לאנשים עם בעיות גב.

ניקוי מזרונים בבית הלקוח

 

 • אבל אם בכל זאת זה קרה וניסיתם לנקות מזרנים עם סודה לשתייה וחומץ אבל הם לא עזרו.
 • אתם צריכים חברה מקצועית  עם ציוד מקצועי ועם חומרים איכותיים.
 • פרופסור לניקיון תתנקה עבורכם את המזרן בצורה מושלמת.
 • אז אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר עבורכם
 • בכדי שהמזרן לא יינזק עוד יותר ובכדי שהוא יאריך ימים.

ניקוי מזרונים

יצירת קשר עבור שירות ניקוי מזרונים בבית הלקוח

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון