הבדלים בין עוזרת לחברת ניקיון

זה נכון בהמון בתים בישראל נהוג לשכור שירותי עוזרות בית לניקיון השוטף של הדירה. אבל לפעמים הבית דורש ניקיון עמוק יותר, יסודי, ומקיף כמו בערב פסח, ניקיון אחרי שיפוץ או אחרי מסיבות ואירועים. אז מתי להזמין עוזרת בית ומתי חברת שירותי ניקיון?

מה תקבלו מעוזרת בית וחברת ניקיון לקראת הפסח

ניקוי ספות בירושלים – שטיחים, מזרונים חיטוי והגנהעוזרת בית בישראל זה שירות פופולרי

הנתונים אומרים שמעל ל- 700 אלף משקי בית נעזרים בעוזרת בית או מנקה על בסיס שבועי קבוע, ככה הביקוש גדול יותר מהצה, וזה יוצר בעיות.

כמו מנקים רבים ועוזרות בית פרטיות גם חברות ניקיון זיהו את הבעיה והחלו לתת שירותים נרחבים לא רק לניקיונות יסודיים, שנעשים לאחר שיפוץ, לפני ואחרי כניסה לדירה, ניקיון דירה חדשה מקבלן או אחרי שריפה והצפה, אלא גם לכל משימות והניקיונות לקראת חג פסח. אז מתי כדי לכם להזמין עוזרת בית ומתי יהיה עדיף חברת ניקיון, מה היתרונות והחסרונות, של עוזרת וחברת ניקיון?

היתרונות הבולטים של חברת ניקיון 

ניקוי שטיחים/ וילונות/ ספות/ריפודים  

על פי הנתונים, חלה עלייה של 320% בביקוש לניקוי שטיחים וריפודים לפני פסח לעומת שאר חודשי השנה. הצורך בניקיון מקצועי לספות או שטיחים נובע מכמה סיבות. 

  • במישור האסתטי; בשטיח או ספה שעברו ניקיון מקצועי, הריחות והאבק יוסרו לחלוטין כמו גם כל הלכלוכים והכתמים ובנוסף המגע הנעים יהיה  והמראה שיתקבל יהיה כחדש.

 

  • בריאות והיגיינה. קרדיות האבק בקטריות וחיידקים מתרבים על משטחי הספות, השטיחים והריפודים בדירה, מה שגורם לפיתוח תגובות אלרגניות לרבות פריחות בעור, גירוי בעיניים, תחושת חנק וליחה, התעטשויות ועוד.

    "אחת לשנה נקו ביסודיות את השטיח והספה, חג הפסח הוא הזדמנות מצוינת לעשות זאת."

ניקוי שטיחים לקרת חג הפסח

לא רק ניקוי שטחים 

בנוסף לשטיחים, החברות בתחום מציעות גם ניקוי של כריות הספות, וילונות, ריפודי עור למושבים, וכל ריפוד בד וכיסאות שנמצאים אצלכם בדירה.

האחריות לעוזרת בית היא שלכם!

עוזרת בית או מנקה זה לא מה שהיה פעם, במידה ואתם מעסיקים  מנקה לבית באופן ישיר, מאוד מאוד חשוב לשלם לה או לו את כל התשלומים לפי חוק.

חשוב להסדיר תשלום עבור ביטוח לאומי לעוזרת בית ובנוסף לרכוש פוליסת ביטוח עבורם, במקרים רבים בהם ביטוח הלאומי אינו מכסה נזק שעלול להיגרם בניקיון הדירה, תביעה מצד העוזרת שלכם, במידה ותיפגע פיזית באופן כזה או אחר, עללוה להכניס את אותכם לריצות וטירטורים לא נעימים, הוצאות כספיות גדולות ולעיתים אף לסבכם באופן פלילי.

ביטוח זה לא הכל

בנוסף תצטרכו לשלם חופשות, דמי הבראה ופיצוי בגין פיטורין, נסיעות וכו'. וזה עוד בלי  קשר לסטטוס החוקי של העובד, שהוא עניין של משטרת ישראל ומחלקת  ההגירה.

 להבדיל מעוזרת בית האחריות היא של חברת הניקיון

אם אתם צורכים שירותי ניקיון מחברת ניקיון מומלצת אין לכם כל צורך לדאוג לכל העניינים הללו, כל התנאים האלה מסופקים דרך החברה, ומה שתדאגו לו הוא איזה סוג שירות אתם מעוניינים לקבל.

אז למה עוזרת בית כן מתאימה?


עוזרת בית  או מנקה מתאימה מאוד לתחזוקת הניקיון השוטפת על בסיס שבועי.  הרי בשביל לעשות ספונגה, כלים או קיפולים לא תזמינו חברת ניקיון.

ניקיון בתים באמצעות חברת ניקיון

 

למה על ניקיון לפסח או אחרי שיפוץ לא מתפשרים

ניקיון של בתים לחג הפסח, או אחרי שיפוץ ידרשו פעולות ניקיון שתרצו להזמין עבורן חברת שירותי ניקיון מקצועית. מה שיכול לקחת  לעוזרת בית יומיים שלושה, חברת ניקיון מקצועית  תעשה בכמה שעות. העוזרת בית הממוצעת אינה יכולה להזיז שידות, ארונות, תנורים  או מקרר ולפרק תריסים וחלונות (אלא עם היא יוצאת אולימפיאדה לשעבר בהרמת משקולות). חברת שירותי ניקיון מביאה צוותי ניקיון מקצועיים, אשר כל ייעודם הוא ביצוע במשיאות כאלו. חברת שירותי ניקיון איכותית סוגרת אתכם תשלום לפי משימה ולא לפי שעות, כך שבכמה שעות  היא תסיים לבצע את המשימה ביתר קלות ויעילות.

חברת ניקיון דואגת להכל מ א' ועד ת'

להבדיל מעוזרת בית, חברת שירותי ניקיון דואגת להביא איתה לכל מקום רכב עבודה עם כל  חומרי הניקוי, לרבות חומרים מיוחדים להתמודדות עם סוג של כתם, מה שלא בטוח שתמצאו בחנויות רגילות. ציוד מקצועי של מכונות פוליש עם ראשים מתחלפים לכל מטרה, שואב תעשייתי מכונת שטיפה וניקוי ריפודים על בסיס רטוב עוד כל מני אביזרים ייעודיים לניקוי מקומות שלא ניתן להגיע אליהם. כל זה גם בתוספת אחריות על גרימת נזק למרצפות או לריהוט. 

ניקוי ספות מקצועי בירושלים


כולנו מכירים את הלחץ להשיג עוזרת בית לפני פסח. המחירים עולים, הביקוש עצום ואיתו גם הביטולים והדחיות. בהתנהלות נכונה  מול חברות שמעניקות שירותי ניקיון אין כאבי ראש, תירוצים, ילדים חולים אין לי איך להגיע וכוכו'.

חברת ניקיון עם צוותי ניקיון 

העובדים מקבלים תשלום במודל שותפי לפי משימות, מגיעים בזמן ורוצים לתת שירות מקצועי ויעיל.  הכולל הזזת המקרר, ניקיון פנימי של התנור, ניקיון מאווררים, גופי תאורה, מזגנים, מחסנים, פירוק והרכבה של חלונות ותריסים, = כלים סניטרים, צחצוח כלי כסף, ניקוי ריפודי רכב, בריכה ועוד.

חברת פרופסור לניקיון שירות ניקיון בתים לפסח

מחפשים חברה המבצעת ניקיון בתים לפסח הכולל פוליש לרצפה? באמצעות חברת פרופסור לניקיון תוכלו להנות משירות ניקיון בתים יסודי הכולל ניקוי חלונות, פוליש לרצפה וניקיון שטיחים וריפודים כמו ספות ומזרנים

ניקוי ספות מקצועי
ניקוי ספות מקצועי -חברת פרופסור לניקיון נקי יותר,בריא יותר, משתלם יותר
הבדלים בין עוזרת לחברת ניקיון
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.