הבדלים בין עוזרת לחברת ניקיון

ניקיון בתים באמצעות עוזרת או חברה?

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

שירות עוזרת בית ושירותי חברת ניקיון לעתים מבלבלים, כי הן כרוכות באנשי מקצוע אשר הנושא העיקרי שלהם הוא ניקיון. עם זאת, יש עולם של הבדל ביניהם.

 

שירותי עוזרת בית

העוזרת היא בדרך כלל אדם אשר מעניק שירותים של סדר וניקיון בבתים, דירות, בתי מלון, וכיו. שירותים של עוזרת בית ניתנים לרוב בשעות העבודה בשעות היום משתי סיבות:
כדי להבטיח את הבטיחות של העובדים שעשויים לעבוד בנפרד או בקבוצות קטנות, בהתאם לגודל הבית. באופן כללי, עוזרת בית אינה תוכל לנסוע מרחק מה למקום שבו הם יעבדו. יש לקחת בחשבון גם כאלה שעשויים להיות בחופשה, ושאינם נגישים בתחבורה ציבורית, ולכן הבטיחות שלהם באופן עקבי לולה להיות בסכנה.

כדי להפחית את האפשרות להפריע לדיירים של מגורים או מקומות לינה החג אשר בדרך כלל בחוץ בשעות היום, הולך על העסק שלהם. שירותים של עוזרת בית הם בדרך כלל לתקופה מוסכמת מראש בלבד, והתשלום בדרך כלל באופן מידי בתום תקופת הניקוי או שעות הניקיון ביום.

 

השירותים של עוזרת לעתים קרובות יספיקו לכסות אך רק את הדברים הבאים:

מטאטא, מאבק, שואב אבק, ו mopping של המטבח, חדרי אמבטיה, אזורי מגורים, חדרי שינה, לפי הצורך שירותים של עוזרת בית נעשים בעיקר רק על פנים של מקום מגורים.
שירותים אחרים עשויים להיות מסודרים, עם תשלומים נוספים צפויים – חשוב לציין, עם זאת, כי לא כל עוזרי הבית יכולים להסכים לקחת על שירותים נוספים אלה.

 

אלו הן דוגמאות לשירותים נוספים:

הפשטת מיטות, החלפת מצעים רחיצת חיות מחמד טיפול בכְּבִיסָה לטוען את מדיח הכלים.

 

שירותים של חברת ניקיון מידי מסחרי

הם בדרך כלל מאוד דינמיים ומשתנים באופן ספציפי על ידי בנייני משרדים, מתקני ייצור, מסעדות, ומיקומים עסקיים אחרים. שירותי ניקיון מסחרי עשוי לכלול גם ניקוי חיצוני של בית העסק וגם פנים בית העסק, ניקוי שטחים וריפודים, וילונות וכיאות.

 

יתרונות של פתרונות ניקיון מקצועיים

הם יכולים להיות מתוזמנים בהתאם ללוח הזמנים שלך. עבור חברות ניקיון מסחריות רבות, זה לא משנה אם אתה רוצה אותם לעבוד בשעות היום, בלילה, או אפילו במהלך סופי שבוע.
אתה יכול לסדר עבור שעות עבודה (אירועים, פרויקטים שגרתיים, שעות וכו '), כך שהם לא מתרחשים בו זמנית; להתפשט על פני תקופה של זמן.
אתה יכול גם לסמוך על שירותי ניקוי מסחריים כדי לעזור לך לנקות לאחר מקרי חירום כגון ניקיון לאחר הצפה, ניקוי לאחר שריפה וניקיון דירה, בתים ועסקים לאחר שיפוץ.

 

הציוד המקצועי עושה את ההבדל

לחברת ניקיון מסחרי יש את הציוד התעשייתי שלהם לרבות מכונות פוליש, שואבי אבק תעשייתיים ומחלקה שלמה של חומרי ניקוי אשר גם מתאימים לכל משימה שתבקשו.
שירותי חברת ניקיון מומלצת ומקצועית יוכל להתבצע על בסיס חוזה קבלני או עסקי כלומר, הם יכולים לתת ערבויות והתחייבות לשירות.

 

אנשי מקצוע וכוח עבודה מיומן

עובדים של ניקיון מסחרי מאומנים מאוד לטפל בסוגים שונים של חומרי ניקוי וחומרים, אשר עשוי להיות מסוכנים למי שאינם מאומנים בהתאם.

 

לסיכום ההבדלים

רוב שירותי ניקיון המסחרי לשמור על סטנדרטים להגנת הסביבה לא רק כדי להגן על הלקוחות שלהם, אלא גם צוות הניקיון שלהם.

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26