טיפים לניקוי אבנית מכלים

מהן הטכניקות לניקוי אבנית?

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

אין ספק כי אנו חייבים לשמור על הכלים שלנו נקיים. אנחנו מכניסים את הסכו"ם לפה, התינוקות מכניסים כפיות לפיהם כל הזמן, ועלינו תמיד לשמור על ניקיון מרבי של כלים מאבנית. כבר דובר רבות על כך שאבנית עשויה לגרום לליקויים בריאותיים, ואין שום סיבה לחיות עם אבנית בקרבנו.

 

מהן הטכניקות לניקוי אבנית?

קיימות שיטות רבות וטכניקות עבור הסרת אבנית מהכלים שלנו, כאשר חלק מהשיטות מערבות מרכיבים טבעיים שיש לכולנו בבית, חלק מהשיטות כוללות שימוש בתכשירים שונים המיועדים להסרת אבנית, וחלק מהטכניקות כוללות גם השרייה ממושכת של הכלים באקונומיקה. זכרו, אקונומיקה זה חומר שמשתמשים בו רק אם יודעים בוודאות כי הוא לא יסב נזק לרכוש או לכלים שלכם. שלא כמו בניקוי מכונת כביסה אם מדובר על מקרים של ניקוי אבנית מהקומקום, השימוש באקונומיקה אסור! בואו נדבר קצת ניקיון אבנית מהכלים.

 

שירותי ניקוי והסרת אבנית מקצועיים

ישנן עקרות בית רבות שהן הרבה יותר חכמות מכולנו. גם אם יש לנו שנים של ניסיון בנושא שלניקוי רהיטים, ספות וכלים שונים, ציוד ורכוש, עדיין לפעמים טיפים של עקרות בית עשויים להיות שווי ערך גבוה הרבה יותר משל כל אדם אחר. בדרך כלל, עקרות בית משתמשות בחומץ ובלימון בכדי להסיר אבנית מכלי הבית השונים. החלטנו להקשיב להן וניסינו את זה כמובן בעצמנו. התוצאה? פלאים ברוב המקרים. בחלק מהמקרים, נדרשת עבודה של אנשי מקצוע, במיוחד במקרים בהם נדרש ניקוי מסיבי מספות, רהיטים, מזרנים ועוד. חברת פרופסור לניקיון – ניקיון בתים ופוליש, מספקת שירותי ניקוי באזורכם, ואתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה באשר לניקוי של רהיטים מסוגים שונים אצלכם בבית.

 

לנקות אבנית מכלי הבית

זכרו, אם אתם משתמשים בחומץ בכדי להסיר אבנית מהקומקום שלכם, אתם תמיד חייבים לוודא כי אתם רוחצים ושוטפים את הקומקום כהלכה לאחר תהליך הניקוי. הרתחתם את החומץ? בסדר גמור, אבל תדאגו אחר כך גם להרתיח מים רגילים ולשפוך אותם. לרוב, מומלץ לחזור על כך פעמיים (להרתיח מים רגילים ולשפכן). אם תבצעו זאת פעם בחודש, אתם כלל לא תסבלו מהצטברות של אבנית כנראה.

אולי יעניין אתכם גם – המאמר הבא – ניקיון זה עניין מדעי – מכון דוידסון

מלח ולימון עשויים לבצע את המלאכה לא רע בכלל כאשר מדובר באבנית לא עקשנית. אם מדובר בהסרת אבנית ממכונת הכביסה שלכם, תוכלו למצוא תכשירים ייעודיים שונים שתכניסו למכונה, תפעילו אותה והם ינקו חלק נכבד מהאבנית. שימו לב, במקרים מסוימים אבנית יכולה לגרום לקלקול מוצרי החשמל שלכם, כך שיש תמיד לדאוג להסרת האבנית כבדרך קבע – על ידי טיפולי מנע.

 

במשך השנה ולאורך שגרתכם הקבועה, בצעו הקדמת תרופה למכה והשתמשו בחומרים ייעודיים עבור הסרת אבנית מכלים שוני בבית. באופן זה, לא תגיעו למצב בו ראשי המקלחת שלכם חסומים מאבנית, למצבים בהם לקפה שלכם יש טעם חזק של אבנית ועוד. חברת פרופסור לניקיון – ניקוי ספות ורהיטים, תחזוקת רהיטים ותיקונם, ממליצה לנקות אבנית מהקומקום לפחות פעם בחודש.

 

החברה גם מספקת שירותי מילוי ריפודים לספות, שירותי תיקונים אומנותיים לשטיחים ועוד רבות. עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בעולם הניקוי והתחזוקה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי חברת פרופסור לניקיון יודעת על מה היא מדברת – כשדנים בנושאי הסרת אבנית.

 

ניקוי אבנית מראשי המקלחת

מה שלפעמים נראה כמו מלאכה מורכבת, הרבה פעמים מתגלה כדבר פשוט לביצוע. כאשר רוצים לנקות אבנית מראשי המקלחות בבית, פשוט צריך לפרק את ראש המקלחת (בדרך כלל ראש המקלחת מוברג, וניתן לפרקו בעזרת הידיים בלבד ודי בקלות), להשרות אותו בתוך קערה עם לימון ו\או חומץ, ולתת לזמן לעשות את שלו. מדובר בערך ברבע שעה של המתנה. באופן כללי, ראשי מקלחת לא דורשים תחזוקה רבה במהלך השנה, היות והאבנית שמצטברת שם היא לא רבה, אך כמובן ותלוי בסוג הצנרת שקיימת במבנה שלכם. אם מדובר במבנים מאוד ישנים, יש סיכוי כי הצנרות השונות יובילו ליצירת אבנית מרובה, מה שיחייב אתכם לפרק את ראש המקלחת לפחות פעם בחודש – חודשיים.

 

דירות תל אביביות, הן הדוגמה המושלמת לדירות בהן יש לבצע כל הזמן טיפולי מנע להצטברות אבנית. אם אתם מתגוררים בדירה שכורה בהעיר הגדולה, התעניינו בתכשירי הסרת אבנית מצוינים והסירו חשש מפני אבנית בקפה שלכם. באופן כללי, ככל שהדירה יותר ישנה, כך יש גם סיכוי להצטברות אבנית (בהנחה שהצנרת לא שופצה, כמובן).

 

מאמר זה נכתב בשיתוף צוות המומחים של חברת פרופסור לניקיון – המספקת שירותי ניקוי ספות באזור מגורכם, ניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור, ניקוי ספות זמש, דמוי עור ועוד. החברה גם מספקת שירותי תיקונים אומנותיים לשטיחים, ניקוי מכונות, ניקוי שטיח במפעל ועוד. חברת פרופסור לניקיון ממליצה על טיפולי מנע חודשיים עבור הסרת אבנית ועבור מניעת הצטברותה של האבנית. במידה ואתם זקוקים לייעוץ בכל הנוגע לשירותי ניקוי רהיטים ותחזוקה, חיטוי מזרנים, תיקונים אומנותיים לשטיחים ועוד רבות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם פרופסור לניקיון – ניקוי בתים ופוליש.

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26