טיפים לניקוי אבנית מכלים

שיתוף
שיתוף
ציון כללי

אין ספק כי אנו חייבים לשמור על הכלים שלנו נקיים. אנחנו מכניסים את הסכו"ם לפה, התינוקות מכניסים כפיות לפיהם כל הזמן, ועלינו תמיד לשמור על ניקיון מרבי של כלים מאבנית. כבר דובר רבות על כך שאבנית עשויה לגרום לליקויים בריאותיים, ואין שום סיבה לחיות עם אבנית בקרבנו.

מהן הטכניקות לניקוי אבנית?

קיימות שיטות רבות וטכניקות עבור הסרת אבנית מהכלים שלנו, כאשר חלק מהשיטות מערבות מרכיבים טבעיים שיש לכולנו בבית, חלק מהשיטות כוללות שימוש בתכשירים שונים המיועדים להסרת אבנית, וחלק מהטכניקות כוללות גם השרייה ממושכת של הכלים באקונומיקה. זכרו, אקונומיקה זה חומר שמשתמשים בו רק אם יודעים בוודאות כי הוא לא יסב נזק לרכוש או לכלים שלכם. שלא כמו בניקוי מכונת כביסה אם מדובר על מקרים של ניקוי אבנית מהקומקום, השימוש באקונומיקה אסור! בואו נדבר קצת ניקיון אבנית מהכלים.

שירותי ניקוי והסרת אבנית מקצועיים

ישנן עקרות בית רבות שהן הרבה יותר חכמות מכולנו. גם אם יש לנו שנים של ניסיון בנושא שלניקוי רהיטים, ספות וכלים שונים, ציוד ורכוש, עדיין לפעמים טיפים של עקרות בית עשויים להיות שווי ערך גבוה הרבה יותר משל כל אדם אחר. בדרך כלל, עקרות בית משתמשות בחומץ ובלימון בכדי להסיר אבנית מכלי הבית השונים. החלטנו להקשיב להן וניסינו את זה כמובן בעצמנו. התוצאה? פלאים ברוב המקרים. בחלק מהמקרים, נדרשת עבודה של אנשי מקצוע, במיוחד במקרים בהם נדרש ניקוי מסיבי מספות, רהיטים, מזרנים ועוד. חברת פרופסור לניקיון – ניקיון בתים ופוליש, מספקת שירותי ניקוי באזורכם, ואתם מוזמנים להתייעץ עם אנשי המקצוע של החברה באשר לניקוי של רהיטים מסוגים שונים אצלכם בבית.

לנקות אבנית מכלי הבית

זכרו, אם אתם משתמשים בחומץ בכדי להסיר אבנית מהקומקום שלכם, אתם תמיד חייבים לוודא כי אתם רוחצים ושוטפים את הקומקום כהלכה לאחר תהליך הניקוי. הרתחתם את החומץ? בסדר גמור, אבל תדאגו אחר כך גם להרתיח מים רגילים ולשפוך אותם. לרוב, מומלץ לחזור על כך פעמיים (להרתיח מים רגילים ולשפכן). אם תבצעו זאת פעם בחודש, אתם כלל לא תסבלו מהצטברות של אבנית כנראה.

אולי יעניין אתכם גם – המאמר הבא – ניקיון זה עניין מדעי – מכון דוידסון

מלח ולימון עשויים לבצע את המלאכה לא רע בכלל כאשר מדובר באבנית לא עקשנית. אם מדובר בהסרת אבנית ממכונת הכביסה שלכם, תוכלו למצוא תכשירים ייעודיים שונים שתכניסו למכונה, תפעילו אותה והם ינקו חלק נכבד מהאבנית. שימו לב, במקרים מסוימים אבנית יכולה לגרום לקלקול מוצרי החשמל שלכם, כך שיש תמיד לדאוג להסרת האבנית כבדרך קבע – על ידי טיפולי מנע.

במשך השנה ולאורך שגרתכם הקבועה, בצעו הקדמת תרופה למכה והשתמשו בחומרים ייעודיים עבור הסרת אבנית מכלים שוני בבית. באופן זה, לא תגיעו למצב בו ראשי המקלחת שלכם חסומים מאבנית, למצבים בהם לקפה שלכם יש טעם חזק של אבנית ועוד. חברת פרופסור לניקיון – ניקוי ספות ורהיטים, תחזוקת רהיטים ותיקונם, ממליצה לנקות אבנית מהקומקום לפחות פעם בחודש.

החברה גם מספקת שירותי מילוי ריפודים לספות, שירותי תיקונים אומנותיים לשטיחים ועוד רבות. עם למעלה מ-15 שנות ניסיון בעולם הניקוי והתחזוקה, אתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי חברת פרופסור לניקיון יודעת על מה היא מדברת – כשדנים בנושאי הסרת אבנית.

ניקוי אבנית מראשי המקלחת

מה שלפעמים נראה כמו מלאכה מורכבת, הרבה פעמים מתגלה כדבר פשוט לביצוע. כאשר רוצים לנקות אבנית מראשי המקלחות בבית, פשוט צריך לפרק את ראש המקלחת (בדרך כלל ראש המקלחת מוברג, וניתן לפרקו בעזרת הידיים בלבד ודי בקלות), להשרות אותו בתוך קערה עם לימון ו\או חומץ, ולתת לזמן לעשות את שלו. מדובר בערך ברבע שעה של המתנה. באופן כללי, ראשי מקלחת לא דורשים תחזוקה רבה במהלך השנה, היות והאבנית שמצטברת שם היא לא רבה, אך כמובן ותלוי בסוג הצנרת שקיימת במבנה שלכם. אם מדובר במבנים מאוד ישנים, יש סיכוי כי הצנרות השונות יובילו ליצירת אבנית מרובה, מה שיחייב אתכם לפרק את ראש המקלחת לפחות פעם בחודש – חודשיים.

דירות תל אביביות, הן הדוגמה המושלמת לדירות בהן יש לבצע כל הזמן טיפולי מנע להצטברות אבנית. אם אתם מתגוררים בדירה שכורה בהעיר הגדולה, התעניינו בתכשירי הסרת אבנית מצוינים והסירו חשש מפני אבנית בקפה שלכם. באופן כללי, ככל שהדירה יותר ישנה, כך יש גם סיכוי להצטברות אבנית (בהנחה שהצנרת לא שופצה, כמובן).

מאמר זה נכתב בשיתוף צוות המומחים של חברת פרופסור לניקיון – המספקת שירותי ניקוי ספות באזור מגורכם, ניקוי ספות בד, ניקוי ספות עור, ניקוי ספות זמש, דמוי עור ועוד. החברה גם מספקת שירותי תיקונים אומנותיים לשטיחים, ניקוי מכונות, ניקוי שטיח במפעל ועוד. חברת פרופסור לניקיון ממליצה על טיפולי מנע חודשיים עבור הסרת אבנית ועבור מניעת הצטברותה של האבנית. במידה ואתם זקוקים לייעוץ בכל הנוגע לשירותי ניקוי רהיטים ותחזוקה, חיטוי מזרנים, תיקונים אומנותיים לשטיחים ועוד רבות, אתם מוזמנים ליצור קשר עם פרופסור לניקיון – ניקוי בתים ופוליש.

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

מחפש ניקוי ספות מקצועי או עשה זאת בעצמך?
אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

חיפוש

ללמוד ביעילות טיפים לניקוי אבנית מכלים או על כל נושא

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: