טיפים לניקוי ספות

טיפים לניקוי ספות
שיתוף
שיתוף
ציון כללי

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.
כשאתם ניגשים אל מלאכת ניקוי הספות הביתיות שלכם, זכרו תמיד כי מדובר במלאכה שצריכה להתבצע בצורה עדינה – על עוד משתמשים בשיטות ביתיות.

כאשר מזמנים אנשי מקצוע מומלצים לניקוי ספות, המלאכה לא תמיד תהיה עדינה, ולפעמים יש צורך להשתמש במכונות הזרקה ויניקה המבצעות את מלאכת הניקוי כהלכה. כל עוד משתמשים בשיטות ניקוי ספה ביתיות, יש צורך לנקות בעדינות. כשאתם מנקים את הספה בבית מכתם עקשן, מומלץ בדרך כלל לעבוד בתנועות סיבוביות ועדינות, ולא לבצע לחיצות על הספה על ידי תנועות חזקות. כל מה שהוא לא תנועה עדינה, עשוי להוביל לכך שאתם תחדירו עוד יותר את הלכלוך עמוק לספקה.

צוות המומחים של פרופסור לניקיון –שטיחים מזרנים וספות, ידאג תמיד לאבחן את סוג הכתם לפני שהוא ניגש למלאכת הניקוי. מדובר בצוות איכותי ובקיא בכל הקשור לניקוי ספותחיטוי מזרנים, ניקוי ריפודי רכב, תכשירים ייעודיים ועוד.

ניקוי ספות – אלטרנטיבות שקיימות

ניקוי ספה יהיה תמיד קל יותר אם מדובר בספת עור, או בספות דמוי עור וספות סינתטיות כאלו ואחרות. אם יש לכם ספות פשתן או ספות כותנה וזמש, אתם אמנם תצטרכו לעבוד קצת יותר קשה בכדי לנקות כתמים, אך אין ספק שזה שווה את זה, מפני שהמגע של הספות הללו הוא נעים ביותר.

חלק מהאנשים בוחרים לעבוד עם מסיר שומנים של תנורים. אנחנו אישית לא ממליצים על עבודת ניקוי עם שום תכשיר שהוא לא ייעודי עבור הספה שלכם, אך אם אתם מתעקשים לנסות לבד, אתם יכולים לנסות לרסס ממש מעט מהחומר שבחרתם ובעזרת מטלית לחה, להתחיל בתנועות עדינות מאוד וסיבוביות. בכל מקרה, אסור להשתמש חס וחלילה באקונומיקה (טעות נפוצה).

בכל מקרה בו אתם מנסים לבד לנקות ספות ומסיימים בעודכם ביצעתם נזק כזה או אחר, דעו כי זה לא סוף העולם, ותמיד ניתן לשכור את חברת פרופסור לניקיון עבור שירות תיקון רהיטים אומנותי. ניקיתם ספה בעזרת חומרים לא ייעודיים וירד הצבע? או בכלל הבד "נאכל" על ידי חומצתיות הקיימת בכל מיני תכשירים? יש מענה לזה, וזה נקרא תיקונים אומנותיים לרהיטים. בעזרת אנשי מקצוע, שהם אומנים לכל דבר, ניתן לתקן כל פגם בריהוט שלכם, בספות ובשטיחים. לעיים התיקון כולל צביעה, לפעמים תפירה, השלמות שונות ועוד שלל טכניקות אומן.

ניקוי ספות מקצועי לא יוביל לגדילת הכתם

גדילת שטח הכתם על הספה מתרחשת כאשר משתמשים ביותר מדי מים או ביותר מדי נוזל ניקוי לא מתאים. בכדי להימנע מזה, נסו קודם כל להשתמש בשואב אבק. בעזרת שואב אבק עוצמתי, ניתן קודם כל לשאוב את כל הלכלוך שיחסית יבש, וכך למנוע בזמן הניקוי את התפשטות הכתם. בדרך כלל, לאחר שלב זה, ניתן לבחור בשתי טכניקות.

שיטה מס' אחת:
היא הטכניקה בה איש מקצוע אמין לניקוי ספות משתמש במכונת קיטור בכדי לנקז את הלכלוך החוצה מהספה.

השיטה השנייה:
היא מריחת חומר ייעודי עבור ניקוי הספה שלכם. זכרו, בשלב זה עליכם לוודא כי אתם משתמשים בחומר מתאים ולא, אתם עלולים לגרום לנזק בספה, וחבל.
אנחנו מדגישים שנית ושלישית, שימוש במסיר שומנים לתנור או בכל חומר אחר שמורכב מכל מיני חומרים כימיים – הוא לא מומלץ, בלשון המעטה. גם אם יש אנשים שמצליחים לנקות ספות מסוימות מכתמים בעזרת שיטות לא-קונבנציונליות, לרוב שיטות מאולתרות כאלו יפגעו בספות שלכם, יורידו צבע וחמור מכך. בכל מקרה בו אתם נדרשים לנקות ספות בד או ספות עור וספות סינתטיות, מומלץ לקרוא לזירות אנשי מקצוע אמינים לניקוי ספות באזורכם. עבור מי שמתעקש להשתמש בשיטות מאולתרות, תמיד יש לנסות את החומר – בגב הספה בלבד.

ניקוי ספות עור, יש דרך מומלצת?

באופן כללי, ניקוי ספות עור הוא הרבה יותר קל מאשר ספות בד, אך עדיין צריך להיזהר לא לגרום לבקיעת העור ולפיצוצים" בעור. ישנם אנשי מקצוע רבים שבכלל לא מוכנים לטפל בספות עור שקיימים בהם פיצוצים, וזאת מכיוון ואפשר בקלות להרחיב את הנזק של הספה. במקרים בהם אתם נדרשים לנקות ספות עור ישנות ובקועות, אתם חייבים להתייעץ עם צוות המומחים של חברות ניקיון, כמו חברת פרופסור לניקיון – פוליש ביתי וניקוי כללי. החברה משרתת נמרצות מאות לקוחות ברחבי הארץ, ועתירת ניסיון בכל הקשור לניקוי ספות מכל הסוגים והדגמים.

בשיחת טלפון קצרצרה, תמצאו בעלי מקצוע מומלצים לניקוי ספות אצל פרופסור לניקיון – ניקיון כללי עבור הסלון השטיחים, המזרנים והווילונות. לא קיימת מטלת ניקוי שחברת פרופסור לניקיון לא יכולה לקחת על עצמה.

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

מחפש ניקוי ספות מקצועי או עשה זאת בעצמך?
אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

חיפוש

ללמוד ביעילות טיפים לניקוי ספות או על כל נושא

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: