טיפים לניקוי ספות

ניקוי ספות מקצועי

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email
ניקיון דירה מקבלן

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.
כשאתם ניגשים אל מלאכת ניקוי הספות הביתיות שלכם, זכרו תמיד כי מדובר במלאכה שצריכה להתבצע בצורה עדינה – על עוד משתמשים בשיטות ביתיות.

 

כאשר מזמנים אנשי מקצוע מומלצים לניקוי ספות, המלאכה לא תמיד תהיה עדינה, ולפעמים יש צורך להשתמש במכונות הזרקה ויניקה המבצעות את מלאכת הניקוי כהלכה. כל עוד משתמשים בשיטות ניקוי ספה ביתיות, יש צורך לנקות בעדינות. כשאתם מנקים את הספה בבית מכתם עקשן, מומלץ בדרך כלל לעבוד בתנועות סיבוביות ועדינות, ולא לבצע לחיצות על הספה על ידי תנועות חזקות. כל מה שהוא לא תנועה עדינה, עשוי להוביל לכך שאתם תחדירו עוד יותר את הלכלוך עמוק לספקה.

 

צוות המומחים של פרופסור לניקיון –שטיחים מזרנים וספות, ידאג תמיד לאבחן את סוג הכתם לפני שהוא ניגש למלאכת הניקוי. מדובר בצוות איכותי ובקיא בכל הקשור לניקוי ספותחיטוי מזרנים, ניקוי ריפודי רכב, תכשירים ייעודיים ועוד.

 

ניקוי ספות – אלטרנטיבות שקיימות

ניקוי ספה יהיה תמיד קל יותר אם מדובר בספת עור, או בספות דמוי עור וספות סינתטיות כאלו ואחרות. אם יש לכם ספות פשתן או ספות כותנה וזמש, אתם אמנם תצטרכו לעבוד קצת יותר קשה בכדי לנקות כתמים, אך אין ספק שזה שווה את זה, מפני שהמגע של הספות הללו הוא נעים ביותר.

 

חלק מהאנשים בוחרים לעבוד עם מסיר שומנים של תנורים. אנחנו אישית לא ממליצים על עבודת ניקוי עם שום תכשיר שהוא לא ייעודי עבור הספה שלכם, אך אם אתם מתעקשים לנסות לבד, אתם יכולים לנסות לרסס ממש מעט מהחומר שבחרתם ובעזרת מטלית לחה, להתחיל בתנועות עדינות מאוד וסיבוביות. בכל מקרה, אסור להשתמש חס וחלילה באקונומיקה (טעות נפוצה).

 

בכל מקרה בו אתם מנסים לבד לנקות ספות ומסיימים בעודכם ביצעתם נזק כזה או אחר, דעו כי זה לא סוף העולם, ותמיד ניתן לשכור את חברת פרופסור לניקיון עבור שירות תיקון רהיטים אומנותי. ניקיתם ספה בעזרת חומרים לא ייעודיים וירד הצבע? או בכלל הבד "נאכל" על ידי חומצתיות הקיימת בכל מיני תכשירים? יש מענה לזה, וזה נקרא תיקונים אומנותיים לרהיטים. בעזרת אנשי מקצוע, שהם אומנים לכל דבר, ניתן לתקן כל פגם בריהוט שלכם, בספות ובשטיחים. לעיים התיקון כולל צביעה, לפעמים תפירה, השלמות שונות ועוד שלל טכניקות אומן.

 

ניקוי ספות מקצועי לא יוביל לגדילת הכתם

גדילת שטח הכתם על הספה מתרחשת כאשר משתמשים ביותר מדי מים או ביותר מדי נוזל ניקוי לא מתאים. בכדי להימנע מזה, נסו קודם כל להשתמש בשואב אבק. בעזרת שואב אבק עוצמתי, ניתן קודם כל לשאוב את כל הלכלוך שיחסית יבש, וכך למנוע בזמן הניקוי את התפשטות הכתם. בדרך כלל, לאחר שלב זה, ניתן לבחור בשתי טכניקות.

 

שיטה מס' אחת:
היא הטכניקה בה איש מקצוע אמין לניקוי ספות משתמש במכונת קיטור בכדי לנקז את הלכלוך החוצה מהספה.

 

השיטה השנייה:
היא מריחת חומר ייעודי עבור ניקוי הספה שלכם. זכרו, בשלב זה עליכם לוודא כי אתם משתמשים בחומר מתאים ולא, אתם עלולים לגרום לנזק בספה, וחבל.
אנחנו מדגישים שנית ושלישית, שימוש במסיר שומנים לתנור או בכל חומר אחר שמורכב מכל מיני חומרים כימיים – הוא לא מומלץ, בלשון המעטה. גם אם יש אנשים שמצליחים לנקות ספות מסוימות מכתמים בעזרת שיטות לא-קונבנציונליות, לרוב שיטות מאולתרות כאלו יפגעו בספות שלכם, יורידו צבע וחמור מכך. בכל מקרה בו אתם נדרשים לנקות ספות בד או ספות עור וספות סינתטיות, מומלץ לקרוא לזירות אנשי מקצוע אמינים לניקוי ספות באזורכם. עבור מי שמתעקש להשתמש בשיטות מאולתרות, תמיד יש לנסות את החומר – בגב הספה בלבד.

ניקוי ספות עור, יש דרך מומלצת?

באופן כללי, ניקוי ספות עור הוא הרבה יותר קל מאשר ספות בד, אך עדיין צריך להיזהר לא לגרום לבקיעת העור ולפיצוצים" בעור. ישנם אנשי מקצוע רבים שבכלל לא מוכנים לטפל בספות עור שקיימים בהם פיצוצים, וזאת מכיוון ואפשר בקלות להרחיב את הנזק של הספה. במקרים בהם אתם נדרשים לנקות ספות עור ישנות ובקועות, אתם חייבים להתייעץ עם צוות המומחים של חברות ניקיון, כמו חברת פרופסור לניקיון – פוליש ביתי וניקוי כללי. החברה משרתת נמרצות מאות לקוחות ברחבי הארץ, ועתירת ניסיון בכל הקשור לניקוי ספות מכל הסוגים והדגמים.

בשיחת טלפון קצרצרה, תמצאו בעלי מקצוע מומלצים לניקוי ספות אצל פרופסור לניקיון – ניקיון כללי עבור הסלון השטיחים, המזרנים והווילונות. לא קיימת מטלת ניקוי שחברת פרופסור לניקיון לא יכולה לקחת על עצמה.

תוכן עניינים

הדגמה חינם בבית או בכל מקום אחר

ניקוי ספות, ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה חינם בבית או בכל מקום אחר, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

ניקוי ספות

לפני

אחרי

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26