אמינות לפני הכל!

בעלי מקצוע אמינים תמיד ידעו להגיד לכם שחובה לאבחן את סוג הספה לפני שמבצעים ניקוי ספות. במקרים מסוימים, ישנם כתמים הגורמים לבדי הספות להשתנות, כך שיש גם צורך בשירות של תיקון רהיטים אומנותי. במקרים אלו, יתבצע הן הניקוי של הספה והן תיקון אומנותי שיחזיר את הספה למצב חדש יותר.

כשאתם ניגשים אל מלאכת ניקוי הספות הביתיות שלכם, זכרו תמיד כי מדובר במלאכה שצריכה להתבצע בצורה עדינה – על עוד משתמשים בשיטות ביתיות.

 

 

כאשר מזמנים אנשי מקצוע מומלצים לניקוי ספות, המלאכה לא תמיד תהיה עדינה, ולפעמים יש צורך להשתמש במכונות הזרקה ויניקה המבצעות את מלאכת הניקוי כהלכה. כל עוד משתמשים בשיטות ניקוי ספה ביתיות, יש צורך לנקות בעדינות. כשאתם מנקים את הספה בבית מכתם עקשן, מומלץ בדרך כלל לעבוד בתנועות סיבוביות ועדינות, ולא לבצע לחיצות על הספה על ידי תנועות חזקות. כל מה שהוא לא תנועה עדינה, עשוי להוביל לכך שאתם תחדירו עוד יותר את הלכלוך עמוק לספקה.

 

צוות המומחים של פרופסור לניקיון –שטיחים מזרנים וספות, ידאג תמיד לאבחן את סוג הכתם לפני שהוא ניגש למלאכת הניקוי. מדובר בצוות איכותי ובקיא בכל הקשור לניקוי ספות, חיטוי מזרנים, תכשירים ייעודיים ועוד.

ניקוי ספות – אלטרנטיבות שקיימות

ניקוי ספה יהיה תמיד קל יותר אם מדובר בספת עור, או בספות דמוי עור וספות סינתטיות כאלו ואחרות. אם יש לכם ספות פשתן או ספות כותנה וזמש, אתם אמנם תצטרכו לעבוד קצת יותר קשה בכדי לנקות כתמים, אך אין ספק שזה שווה את זה, מפני שהמגע של הספות הללו הוא נעים ביותר.

 

חלק מהאנשים בוחרים לעבוד עם מסיר שומנים של תנורים. אנחנו אישית לא ממליצים על עבודת ניקוי עם שום תכשיר שהוא לא ייעודי עבור הספה שלכם, אך אם אתם מתעקשים לנסות לבד, אתם יכולים לנסות לרסס ממש מעט מהחומר שבחרתם ובעזרת מטלית לחה, להתחיל בתנועות עדינות מאוד וסיבוביות. בכל מקרה, אסור להשתמש חס וחלילה באקונומיקה (טעות נפוצה).

 

בכל מקרה בו אתם מנסים לבד לנקות ספות ומסיימים בעודכם ביצעתם נזק כזה או אחר, דעו כי זה לא סוף העולם, ותמיד ניתן לשכור את חברת פרופסור לניקיון עבור שירות תיקון רהיטים אומנותי. ניקיתם ספה בעזרת חומרים לא ייעודיים וירד הצבע? או בכלל הבד "נאכל" על ידי חומצתיות הקיימת בכל מיני תכשירים? יש מענה לזה, וזה נקרא תיקונים אומנותיים לרהיטים. בעזרת אנשי מקצוע, שהם אומנים לכל דבר, ניתן לתקן כל פגם בריהוט שלכם, בספות ובשטיחים. לעיים התיקון כולל צביעה, לפעמים תפירה, השלמות שונות ועוד שלל טכניקות אומן.

 

 

ניקוי ספות מקצועי לא יוביל לגדילת הכתם

גדילת שטח הכתם על הספה מתרחשת כאשר משתמשים ביותר מדי מים או ביותר מדי נוזל ניקוי לא מתאים. בכדי להימנע מזה, נסו קודם כל להשתמש בשואב אבק. בעזרת שואב אבק עוצמתי, ניתן קודם כל לשאוב את כל הלכלוך שיחסית יבש, וכך למנוע בזמן הניקוי את התפשטות הכתם. בדרך כלל, לאחר שלב זה, ניתן לבחור בשתי טכניקות.

 


שיטה מס' אחת:
היא הטכניקה בה איש מקצוע אמין לניקוי ספות משתמש במכונת קיטור בכדי לנקז את הלכלוך החוצה מהספה.

השיטה השנייה:
היא מריחת חומר ייעודי עבור ניקוי הספה שלכם. זכרו, בשלב זה עליכם לוודא כי אתם משתמשים בחומר מתאים ולא, אתם עלולים לגרום לנזק בספה, וחבל.

 

 

אנחנו מדגישים שנית ושלישית, שימוש במסיר שומנים לתנור או בכל חומר אחר שמורכב מכל מיני חומרים כימיים – הוא לא מומלץ, בלשון המעטה. גם אם יש אנשים שמצליחים לנקות ספות מסוימות מכתמים בעזרת שיטות לא-קונבנציונליות, לרוב שיטות מאולתרות כאלו יפגעו בספות שלכם, יורידו צבע וחמור מכך. בכל מקרה בו אתם נדרשים לנקות ספות בד או ספות עור וספות סינתטיות, מומלץ לקרוא לזירות אנשי מקצוע אמינים לניקוי ספות באזורכם. עבור מי שמתעקש להשתמש בשיטות מאולתרות, תמיד יש לנסות את החומר – בגב הספה בלבד.

 

 

ניקוי ספות עור, יש דרך מומלצת?

באופן כללי, ניקוי ספות עור הוא הרבה יותר קל מאשר ספות בד, אך עדיין צריך להיזהר לא לגרום לבקיעת העור ול"פיצוצים" בעור. ישנם אנשי מקצוע רבים שבכלל לא מוכנים לטפל בספות עור שקיימים בהם פיצוצים, וזאת מכיוון ואפשר בקלות להרחיב את הנזק של הספה. במקרים בהם אתם נדרשים לנקות ספות עור ישנות ובקועות, אתם חייבים להתייעץ עם צוות המומחים של חברות ניקיון, כמו חברת פרופסור לניקיון – פוליש ביתי וניקוי כללי. החברה משרתת נמרצות מאות לקוחות ברחבי הארץ, ועתירת ניסיון בכל הקשור לניקוי ספות מכל הסוגים והדגמים.

 

בשיחת טלפון קצרצרה, תמצאו בעלי מקצוע מומלצים לניקוי ספות אצל פרופסור לניקיון – ניקיון כללי עבור הסלון השטיחים, המזרנים והווילונות. לא קיימת מטלת ניקוי שחברת פרופסור לניקיון לא יכולה לקחת על עצמה.

<span class='p-name'>טיפים לניקוי ספות</span>
טיפים לניקוי ספות
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.