טיפים לניקוי שטיחים

שיתוף
שיתוף
ציון כללי

ניקוי שטיחים לבד עם שיטות ביתיות

אגרסיבי זה הכי מאסיבי!

בניגוד לניקוי של ספות שמצריכות ניקוי מאוד עדין וזהיר (במיוחד ספות בד), אפשר קצת יותר "להתפרע" כאשר מנקים שטיחים. כמובן ובכל זאת יש להיזהר בכדי לא לפגום בשטיח, אך קיימות מספר שיטות ביתיות שעשויות להיות די יעילות לניקוי שטיח ביתי וגם משרדי.

כשאתם מנקים את השטיחים שלכם, אל תתפשרו על שום דבר מלבד מקצוענות מוחלטת. אם אין באפשרותכם לשכור חברת ניקוי שתנקה עבורכם את השטיח, אתם תמיד יכולים לנסות להסיר כל מיני סוגי כתמים באמצעות שיטות וטכניקות "סבתא". השיטות הביתיות לפעמים עשויות להיות לא רעות ולספק תוצאות נאות, אך עדיין כדאי לשים כמה שקלים לטובת העניין, ולקרוא לצוות של פרופסור לניקיון – ניקוי שטיחים וניקוי כללי לבית, פוליש וניקוי כללי לאחר שיפוץ. החברה מקפידה להעסיק אך ורק כוח אדם מאוד איכותי, וגם משתמשת בציוד הכי חדיש ומשוכלל לניקוי שטיחים וספות.

ניקוי שטיחים לבד עם שיטות ביתיות

אחת השיטות הנפוצות שאנשים משתמשים בה, היא טכניקה של הסרת כתמים משטיח עם מלח. כשמנסים להיאבק עם כתמים עיקשים על השטיח, כדאי לנסות לפזר מלח (מומלץ על כתמים שומניים) בכדי לנסות ולספוג את הכתם. לא עזר? נסו גם להשתמש בלימון. כשאתם סוחטים את הלימון על הכתם, תנו לו להישאר כמה דקות שם. לאחר שהמתנתם מספר דקות, נסו להשתמש במטלית לחה בכדי להסיר את הכתם. בכל מקרה ומקרה, קודם כל מומלץ לשאוב אבק לפני שניגשים לנקות. באמצעות שאיבת האבק, תוכלו להקל על משימת הניקוי של השטיח. אם לא תשאבו אבק, אתם עשויים לגרום להרחבת שטח הכתם (במיוחד אם השתמשתם בהרבה מים).

זכרו, תמיד כדאי להתייעץ עם צוות מומחים. אם אתם לא בטוחים איזו ספה יש לכם, אתם מוזמנים לצלם אותה ולשלוח את התמונה לצוות פרופסור לניקיון – פוליש לבית ולמשרד. הצוות של פרופסור תמיד ידע להגיד לכם בדיוק איזה סוג טיפול הספה שלכם דורשת. במקרים בהם אתם לא בטוחים איזו ספה יש לכם בבית, אף פעם אל תשתמשו בכל מיני תכשירים המסוגלים לפגוע קשות ברכוש שלכם. כל ספה מנקים באופן אחר, ויש סוגי בדים ועורות הנפגמים בקלות יתרה, כך שהקפידו על 2 דברים:

  1. לדעת איזו ספה יש ברשותכם.
  2. לדעת איזה תכשיר ניקוי ייעודי אתם צריכים לרכוש.

מה לגבי מגבונים לחים? אפשר לנקות שטיח איתם?

מאוד תלוי באילו סוגי מגבונים לחים אתם משתמשים. ישנם מגבונים לחים נטולי אלכוהול לחלוטין, מה שעשוי לאפשר לכם את ניקוי הספה באמצעותם. בחלק רב מהמקרים, גם מגבונים לחים עשויים לגרום לירידה ודהיית צבעים מספות, משטיחים ומרהיטים שונים. בכל מקרה בו אתם מבחינים בירידת צבע מהרהיטים שלכם ומהשטיחים, הואילו להפסיק מיד ולקרוא לאנשי מקצוע שייקחו את הפרויקט בשתי ידיים מקצועיות ועתירות ניסיון.

אם מדובר בספות עור שדורשות ניקוי, העבודה שלכם תהיה קלה יותר, ותוכלו תמיד לרכוש תכשירים ייעודיים לניקוי ספת העור הספציפית שלכם. אחד מדגמי ספות העור הנפוצים ביותר, הוא דגם הנאפה, שנמכר בכמויות אדירות לאנשים המעוניינים להרגיש יוקרה במחירים אטרקטיביים.

ניקוי ספות עור יהיה קל יותר, ותוכלו תמיד להשתמש במטליות לחות, אך לא רטובות. ישנם מרככים מסוימים שיכולים לעשות לספה שלכם טוב. מרככי עורות נמכרים בהתאם לספת העור שלכם, ותוכלו לבצע טיפולי מנע תקופתיים בכדי למנוע את התבקעות העור ולמנוע פיצוצים בעור הספה. ברגע שעור הספה החל להתבקע ולהתפוצץ, אין מנוס מלתקן את הספה. תיקוני רהיטים מתבצעים על ידי פרופסור לניקיון – חברת המקצוענים שלכם בכל הקשור לפוליש לבית, פוליש למשרד, ניקוי ותיקון שטיחים, ניקוי ותיקון ספות, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי מזרנים ועוד.

כללים בסיסיים לשמירה על ספה

נכון, אף אחד מאתנו לא ילד קטן ולא צריך שיגידו לו לא לאכול על הספה, אך בכל זאת חשוב לציין שגם מאכלים שעושים רושם שהם לא שומניים, בפועל המציאות היא אחרת. בוא ניקח את דוגמת החטיפים. בחטיפים כמו דוריטוס קיים המון שומן, וגם אם רק חתיכה אחת קטנה נופלת על השטיח והספה, הרי שבדרך כלל אנחנו גם נתיישב או נדרך על אותה חתיכה, מה שיוביל להחדרת השומן "טוב טוב" לתוך השטיח והספה. אז אוקי, אנחנו לא ילדים קטנים, אבל חשוב לזכור גם את הדבר הבסיסי הזה.

יחד עם כך שיש להקפיד לא לאכול על הספה ומעל השטיחים בבית, כדאי לזכור כי לחות גבוהה גורמת להתיישנות חומרי הגלם מהם מורכבים הרהיטים שלכם. אם אתם גרים בקרבת הים וחופי הים, קיימת באזורכם מליחות רבה באוויר, דבר שגורם להתיישנות הרהיטים בבית במהרה. גרים קרוב לים? אתם צריכים לתחזק את הציוד בבית קצת יותר מאנשים עירוניים.

בכל מקרה בו הסתבכתם, פנו אל פרופסור לניקיון – ניקוי כללי לבית לאחר שיפוץ ומעברי דירה, וקבלו ייעוץ אידיאלי עבור עבודות ניקוי במחירים מאוד אטרקטיביים.

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

מחפש ניקוי ספות מקצועי או עשה זאת בעצמך?
אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

חיפוש

ללמוד ביעילות טיפים לניקוי שטיחים או על כל נושא

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: