טיפים לניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים לבד עם שיטות ביתיות

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

אגרסיבי זה הכי מאסיבי!

בניגוד לניקוי של ספות שמצריכות ניקוי מאוד עדין וזהיר (במיוחד ספות בד), אפשר קצת יותר "להתפרע" כאשר מנקים שטיחים. כמובן ובכל זאת יש להיזהר בכדי לא לפגום בשטיח, אך קיימות מספר שיטות ביתיות שעשויות להיות די יעילות לניקוי שטיח ביתי וגם משרדי.

 

כשאתם מנקים את השטיחים שלכם, אל תתפשרו על שום דבר מלבד מקצוענות מוחלטת. אם אין באפשרותכם לשכור חברת ניקוי שתנקה עבורכם את השטיח, אתם תמיד יכולים לנסות להסיר כל מיני סוגי כתמים באמצעות שיטות וטכניקות "סבתא". השיטות הביתיות לפעמים עשויות להיות לא רעות ולספק תוצאות נאות, אך עדיין כדאי לשים כמה שקלים לטובת העניין, ולקרוא לצוות של פרופסור לניקיון – ניקוי שטיחים וניקוי כללי לבית, פוליש וניקוי כללי לאחר שיפוץ. החברה מקפידה להעסיק אך ורק כוח אדם מאוד איכותי, וגם משתמשת בציוד הכי חדיש ומשוכלל לניקוי שטיחים וספות.

 

ניקוי שטיחים לבד עם שיטות ביתיות

אחת השיטות הנפוצות שאנשים משתמשים בה, היא טכניקה של הסרת כתמים משטיח עם מלח. כשמנסים להיאבק עם כתמים עיקשים על השטיח, כדאי לנסות לפזר מלח (מומלץ על כתמים שומניים) בכדי לנסות ולספוג את הכתם. לא עזר? נסו גם להשתמש בלימון. כשאתם סוחטים את הלימון על הכתם, תנו לו להישאר כמה דקות שם. לאחר שהמתנתם מספר דקות, נסו להשתמש במטלית לחה בכדי להסיר את הכתם. בכל מקרה ומקרה, קודם כל מומלץ לשאוב אבק לפני שניגשים לנקות. באמצעות שאיבת האבק, תוכלו להקל על משימת הניקוי של השטיח. אם לא תשאבו אבק, אתם עשויים לגרום להרחבת שטח הכתם (במיוחד אם השתמשתם בהרבה מים).

 

זכרו, תמיד כדאי להתייעץ עם צוות מומחים. אם אתם לא בטוחים איזו ספה יש לכם, אתם מוזמנים לצלם אותה ולשלוח את התמונה לצוות פרופסור לניקיון – פוליש לבית ולמשרד. הצוות של פרופסור תמיד ידע להגיד לכם בדיוק איזה סוג טיפול הספה שלכם דורשת. במקרים בהם אתם לא בטוחים איזו ספה יש לכם בבית, אף פעם אל תשתמשו בכל מיני תכשירים המסוגלים לפגוע קשות ברכוש שלכם. כל ספה מנקים באופן אחר, ויש סוגי בדים ועורות הנפגמים בקלות יתרה, כך שהקפידו על 2 דברים:

  1. לדעת איזו ספה יש ברשותכם.
  2. לדעת איזה תכשיר ניקוי ייעודי אתם צריכים לרכוש.

 

מה לגבי מגבונים לחים? אפשר לנקות שטיח איתם?

מאוד תלוי באילו סוגי מגבונים לחים אתם משתמשים. ישנם מגבונים לחים נטולי אלכוהול לחלוטין, מה שעשוי לאפשר לכם את ניקוי הספה באמצעותם. בחלק רב מהמקרים, גם מגבונים לחים עשויים לגרום לירידה ודהיית צבעים מספות, משטיחים ומרהיטים שונים. בכל מקרה בו אתם מבחינים בירידת צבע מהרהיטים שלכם ומהשטיחים, הואילו להפסיק מיד ולקרוא לאנשי מקצוע שייקחו את הפרויקט בשתי ידיים מקצועיות ועתירות ניסיון.

 

אם מדובר בספות עור שדורשות ניקוי, העבודה שלכם תהיה קלה יותר, ותוכלו תמיד לרכוש תכשירים ייעודיים לניקוי ספת העור הספציפית שלכם. אחד מדגמי ספות העור הנפוצים ביותר, הוא דגם הנאפה, שנמכר בכמויות אדירות לאנשים המעוניינים להרגיש יוקרה במחירים אטרקטיביים.

 

ניקוי ספות עור יהיה קל יותר, ותוכלו תמיד להשתמש במטליות לחות, אך לא רטובות. ישנם מרככים מסוימים שיכולים לעשות לספה שלכם טוב. מרככי עורות נמכרים בהתאם לספת העור שלכם, ותוכלו לבצע טיפולי מנע תקופתיים בכדי למנוע את התבקעות העור ולמנוע פיצוצים בעור הספה. ברגע שעור הספה החל להתבקע ולהתפוצץ, אין מנוס מלתקן את הספה. תיקוני רהיטים מתבצעים על ידי פרופסור לניקיון – חברת המקצוענים שלכם בכל הקשור לפוליש לבית, פוליש למשרד, ניקוי ותיקון שטיחים, ניקוי ותיקון ספות, ניקוי ריפודי רכב, ניקוי מזרנים ועוד.

 

כללים בסיסיים לשמירה על ספה

נכון, אף אחד מאתנו לא ילד קטן ולא צריך שיגידו לו לא לאכול על הספה, אך בכל זאת חשוב לציין שגם מאכלים שעושים רושם שהם לא שומניים, בפועל המציאות היא אחרת. בוא ניקח את דוגמת החטיפים. בחטיפים כמו דוריטוס קיים המון שומן, וגם אם רק חתיכה אחת קטנה נופלת על השטיח והספה, הרי שבדרך כלל אנחנו גם נתיישב או נדרך על אותה חתיכה, מה שיוביל להחדרת השומן "טוב טוב" לתוך השטיח והספה. אז אוקי, אנחנו לא ילדים קטנים, אבל חשוב לזכור גם את הדבר הבסיסי הזה.

 

יחד עם כך שיש להקפיד לא לאכול על הספה ומעל השטיחים בבית, כדאי לזכור כי לחות גבוהה גורמת להתיישנות חומרי הגלם מהם מורכבים הרהיטים שלכם. אם אתם גרים בקרבת הים וחופי הים, קיימת באזורכם מליחות רבה באוויר, דבר שגורם להתיישנות הרהיטים בבית במהרה. גרים קרוב לים? אתם צריכים לתחזק את הציוד בבית קצת יותר מאנשים עירוניים.

 

בכל מקרה בו הסתבכתם, פנו אל פרופסור לניקיון – ניקוי כללי לבית לאחר שיפוץ ומעברי דירה, וקבלו ייעוץ אידיאלי עבור עבודות ניקוי במחירים מאוד אטרקטיביים.

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26