מה מסתתר בתוך הספות והשטיחים שלנו

עמוד שירות ניקוי ספות 7 טיפים איך לשמור על ספה נקייה
51 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

צוללים פנימה אל תוך סיב הבד

גם אנשים המגדירים את עצמם "חולי ניקיון" לא באמת יודעים מה מסתתר לנו בתוך השטיח ובתוך הספות בבית או במשרד. אם היינו מצוידים במהלך היום בזכוכיות מגדלת מיקרוסקופיות, היינו עדים לחגיגה שלמה של בקטריות אצלנו בסלון, אבל היו רגועים, יש פתרון להכול.

בשטיחים שלנו בבית ובספות קיימים חיידקים רבים שאמנם לא תמיד מסוכנים לבריאות באופן קיצוני, אך יש לא מעט אנשים בעלי אלרגיות שפשוט אינם יכולים להימצא בקרבת שטיחים מלוכלכים וספות מרופטות או בלויות ומלוכלכות.

צוללים פנימה אל תוך סיב הבד

מלבד קרדיט האבק הידועה לשמצה, ישנם חיידקים רבים נוספים בעלי שמות מוזרים ביותר, ואם אתם נוטים להירדם על הספה בלילה (גם לאחר שאירחתם קבוצת חברים אולי), זכרו תמיד שאתם נרדמים בסביבה שדורשת ניקוי שוטף כל הזמן. לא הקפדתם לאחרונה על ניקיון הסלון? פשוט אל תירדמו על הספה!

 פירוט קשה לפניכם – מה נמצא בתוך הספה והשטיח?

כשאנשים אומרים "קרדיט האבק" בקלות דעת, הם כנראה לא מבינים במה באמת מדובר. אם עד היום לא שקלתם להזמין אנשי מקצוע עבור חיטוי מזרנים, הרי שאוטוטו אתם הולכים להרים את הטלפון ולחייג אל פרופסור לניקיון – חיטוי מזרונים וניקוי כללי לבית.

קרדיט האבק מצויה בתוך הרהיטים שלנו ובכל מקום זאת עובדה מדעית מן היותר קלות לאבחון, אך אנשים לא מודעים לכך שקרדיט האבק נמצאת כאן במספרים של מיליונים. עכשיו, אם מוסיפים על כך את הצואה של קרדיט האבק, הרי שקיבלנו מזרן שחייב חיטוי!!

איך זה משפיעה עלינו?

במהלך הלילה, אנשים לפעמים חווים חנק וקושי בנשימה, והרבה פעמים זה בגלל קרדיט האבק. קרדיט האבק נכנסת לנו למערכת העיכול והנשימה, ועלינו תמיד להחליף מצעים ולהקפיד על סביבת מגורים סטרילית ככל שניתן. לא כתבנו את המילים הללו בכדי להפחיד אתכם ולגרום לכם להזמין את חברת פרופסור לניקיון, אך אנחנו כן רוצים שתהיו מודעים לסביבה שלכם ולמה שהיא מכילה. אנו מתנצלים על התיאור הגרפי המפורט, אך כנראה שכדאי לכם לדעת שקדריות אבק משאירות כ-20 גללים של צואה ביום במקומות בהם הן נמצאות. תכפילו 20 כפול מיליונים של קרדיות אבק? אין צורך להמשיך להסביר.

למה קרדיט האבק נמצאת בספה בשטיחים ובמזרנים דווקא?

יודעים למה אתם לא גרים באמצע הג'ונגל? בגלל הרבה סיבות, אבל גם בגלל שמאוד קל לכם לרדת למטה למכולת ולרכוש מזון. קרדיט האבק מחפשת את אותה הנוחות, והיא ניזונה מתאי העור המתים שלנו, מהקשקשים הנופלים בכל מקום ומעוד הפרשות ולכלוכים. בשל כך, המזרן, הספה והשטיחים הם מקומות אידיאליים עבור התפתחות בקטריות. לאחר שהסברנו את הדברים הללו שכל בנאדם חייב לדעת, אנחנו נשאיר אתכם עם ההחלטה – האם לזמן אנשי מקצוע אמינים לניקוי השטיחים או לא.

 שירותי ניקיון שטיחים וריפודים היפו אלרגני

החלטתם לנקות את הבית מקרדיט האבק? פרופסור לניקיון – ניקוי בית כללי, נמצאים כאן עבורכם.

בכל שאלה ובעיה נשמח לייעץ לסייע ולעזור ללא שום התחייבות. 

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון