גם אנשים המגדירים את עצמם "חולי ניקיון" לא באמת יודעים מה מסתתר לנו בתוך השטיח ובתוך הספות בבית או במשרד. אם היינו מצוידים במהלך היום בזכוכיות מגדלת מיקרוסקופיות, היינו עדים לחגיגה שלמה של בקטריות אצלנו בסלון, אבל היו רגועים, יש פתרון להכול.

 

צוללים פנימה אל תוך סיב הבד

בשטיחים שלנו בבית ובספות קיימים חיידקים רבים שאמנם לא תמיד מסוכנים לבריאות באופן קיצוני, אך יש לא מעט אנשים בעלי אלרגיות שפשוט אינם יכולים להימצא בקרבת שטיחים מלוכלכים וספות מרופטות או בלויות ומלוכלכות.

 

צוללים פנימה אל תוך סיב הבד

מלבד קרדיט האבק הידועה לשמצה, ישנם חיידקים רבים נוספים בעלי שמות מוזרים ביותר, ואם אתם נוטים להירדם על הספה בלילה (גם לאחר שאירחתם קבוצת חברים אולי), זכרו תמיד שאתם נרדמים בסביבה שדורשת ניקוי שוטף כל הזמן. לא הקפדתם לאחרונה על ניקיון הסלון? פשוט אל תירדמו על הספה!

פירוט קשה לפניכם – מה נמצא בתוך הספה והשטיח?

כשאנשים אומרים "קרדיט האבק" בקלות דעת, הם כנראה לא מבינים במה באמת מדובר. אם עד היום לא שקלתם להזמין אנשי מקצוע עבור חיטוי מזרנים, הרי שאוטוטו אתם הולכים להרים את הטלפון ולחייג אל פרופסור לניקיון – חיטוי מזרונים וניקוי כללי לבית.

 

קרדיט האבק מצויה בתוך הרהיטים שלנו ובכל מקום

זאת עובדה מדעית מן היותר קלות לאבחון, אך אנשים לא מודעים לכך שקרדיט האבק נמצאת כאן במספרים של מיליונים. עכשיו, אם מוסיפים על כך את הצואה של קרדיט האבק, הרי שקיבלנו מזרן שחייב חיטוי!!

ואיך זה משפיעה עלינו ?

במהלך הלילה, אנשים לפעמים חווים חנק וקושי בנשימה, והרבה פעמים זה בגלל קרדיט האבק. קרדיט האבק נכנסת לנו למערכת העיכול והנשימה, ועלינו תמיד להחליף מצעים ולהקפיד על סביבת מגורים סטרילית ככל שניתן. לא כתבנו את המילים הללו בכדי להפחיד אתכם ולגרום לכם להזמין את חברת פרופסור לניקיון, אך אנחנו כן רוצים שתהיו מודעים לסביבה שלכם ולמה שהיא מכילה. אנו מתנצלים על התיאור הגרפי המפורט, אך כנראה שכדאי לכם לדעת שקרדיוט אבק משאירות כ-20 גללים של צואה ביום במקומות בהם הן נמצאות. תכפילו 20 כפול מיליונים של קרדיוט אבק? אין צורך להמשיך להסביר.

 

למה קרדיט האבק נמצאת בספה בשטיחים ובמזרנים דווקא?

יודעים למה אתם לא גרים באמצע הג'ונגל? בגלל הרבה סיבות, אבל גם בגלל שמאוד קל לכם לרדת למטה למכולת ולרכוש מזון. קרדיט האבק מחפשת את אותה הנוחות, והיא ניזונה מתאי העור המתים שלנו, מהקשקשים הנופלים בכל מקום ומעוד הפרשות ולכלוכים. בשל כך, המזרן, הספה והשטיחים הם מקומות אידיאליים עבור התפתחות בקטריות. לאחר שהסברנו את הדברים הללו שכל בנאדם חייב לדעת, אנחנו נשאיר אתכם עם ההחלטה – האם לזמן אנשי מקצוע אמינים לניקוי השטיחים או לא.

שירותי ניקיון שטיחים וריפודים היפו אלרגני

החלטתם לנקות את הבית מקרדיט האבק? פרופסור לניקיון – ניקוי בית כללי, נמצאים כאן עבורכם.
בכל שאלה ובעייה נשמח לייעץ לסייע ולעזור ללא שום התחייבות. 

<span class='p-name'>מה מסתתר בתוך הספות והשטיחים שלנו</span>
מה מסתתר בתוך הספות והשטיחים שלנו
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.