ניקוי גרנוליט – הכל על איך מנקים גרנוליט

שירותי ניקוי גרנוליט בלחץ

ניקוי גרנוליט עם חומצת מלח

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

ניקוי גרנוליט – מחירים ללא תחרות ניקוי חצרות, אבנים משתלבות ופסיפסים חברת פרופסור לניקיון

מהי בעצם גרנוליט?

גרנוליט זוהי אבן חשופה יותר, אפשר לראות יותר בשטחים פתוחים החשופים לשמש כמו בחניונים, בשבילי מעבר למבנים וכדומה.

 

ניקוי גרנוליט מתבצע על פי כמה שלבים:

הראשון הוא ניקוי של המשטח הרצוי והסרת כתמים קשים על ידי חומרים איכותיים, לאחר מכן מורחים חומר אקרילי שמטרתו למנוע כמה שיותר ספיגה של חומרים כאלה ואחרים כמו שמן. ישנה שיטה נוספת של ניקוי גרנוליט עם חומצת מלח אך לא נרחיב עליה כאן.

 

סוגי רצפות מסוג גרנוליט

חשוב לדעת שבזמן שמבצעים ניקוי גרנוליט ומעוניינים למרוח חומר מגן שהוא החומר האקרילי יש לקחת בחשבון שהמשטח חייב להיות יבש לפני שמורחים את החומר
גם אם מדובר בכמה ימים עד שיתייבש וזאת כדי שהחומר ייספג היטב וכך בעצם ליצור שמירה טובה על המשטח לאחר הניקוי.

 

ביצוע עבודות חידוש וניקוי גרנוליט

יש לבצע לפחות אחת לשנתיים וזה מאחר והוא סוג של משטח כזה שדורש את הטיפול וזאת לאחר שהמשטח עובר הרבה בין אם זה מעבר פתוח של הולכים ושבים, חשיפה רבה לשמש, דברים אלו גורמים במיידי לשחיקה של המשטח ולכן יש לבצע ניקוי גרנוליט. הניקוי על הגרנוליט נעשה באמצעות מכונת פוליש ומברשת גסה שמטרתה להסיר כתמים מהמשטח.

 

התוצאות של ניקוי גרנוליט הן מקסימליות, אכן מרגישים בשינוי והתוצאה היא ברמת גימור גבוה. את ניקוי הגרנוליט מספקות ניקוי לכל מרצפות והמשטחים פנים חוץ.
אנו בחברת פרופסור לניקיון מספקים שירותים אלו גם למוסדות ,בתי מלון ומשטחים גדולים כאלה ואחרים, אנו נבצע לכם את הניקוי עד לרמת גימור גבוהה ואיכותית.

 

כמו הגרנוליט קיימים עוד כמה סוגים של אבן עליהם אנו מבצעים ניקוי זהה.
על אבני הגרנוליט לא ניתן לבצע פוליש קריסטל ולא סילר, אלא אם כן קיימים משטחים חיצוניים של אבן טבעית אז כן אפשר יהיה לבצע פוליש קריסטל או מריחת סילר.
אנו בחברת פוליש מבצעים בנוסף לכל גם ניקוי של קירות מסוג גרנוליט הפעולה אומנם מתבצעת ללא מכונת פוליש אבל עם החומרים והציוד הנדרש לכך.

 

חברת פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי גרנוליט ובניקוי כל סוגי המרצפות:

ניקוי של המרצפות, ניקוי וחידוש חדרי מדרגות, ניקוי חלונות חידוש מרצפות, ליטוש בטון, הסרת שטיחים, ליטוש מדרגות ומוזאיקות, ליטוש שיש, ליטוש אבן.
העבודה מתבצעת בפיקוח מלא של מנהל העסק באמינות ומקצועיות רבה פוליש לרצפה חברת פוליש ליטוש שיש חברת פרופסור לניקיון המומחים לקרצוף והברקת משטחי גרנוליט.

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26