ניקוי כסאות

ניכוי כסאות עץ, ניקוי כסאות דמוי עור או ניקוי כסאות עור, ניקוי כסאות בד

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

ניקוי כסאות וכורסאות מקצועי

אנחנו יושבים עליהם סתם ככה, עם או בלי חברים או בני משפחה, אוכלים עליהם ומעבירים עליהם לא מעט. ומה לעשות, הזמן עושה את שלו והם מתלכלכים אט אט ובהתאם לחומר, כך גם ניתן לנקות אותם יותר או פחות. אבל בחלק גדול מהמקרים ובעיקר כשהכתמים קיימים כבר לא מעט זמן, ניקוי כסאות סלון, מטבח או כל חלל אחר, ניכוי כסאות עץ, ניקוי כסאות דמוי עור או ניקוי כסאות עור, ניקוי כסאות בד, ניקוי ספות וריפודים או כאלו שלא כבר הופך לעבודה לאנשי מקצוע, ואנשי מקצוע הם צוות של חברה מקצועית שזהו עיסוקה.

אתם יכולים לברר איך מנקים כסאות דמוי עור או מכל חומר  אחר וגם לנסות לנקות, אבל קחו בחשבון שאתם עשויים לעשות גם יותר נזק מתועלת.

 

למה כדאי להיזהר?

ניקוי כסאות בין אם זה ניקוי כסאות עור לרכב או ניקוי כסאות עור לבית, ניקוי כסאות סלון או כסאות מטבח, מצריך שימוש בחומרי ניקוי שונים. אך שימוש לא נכון בחומרים הללו או ניקוי שלא בחומר המתאים יכולים לגרום
לנזק, נזק שיהיה בלתי הפיך ולא יאפשר לכם לנקות שוב את הכיסא.

ניקוי כסאות מרופדים כמו גם ניקוי כסאות עור לרכב או ניקוי כסאות עץ לבית או ניקוי כסאות דמוי עור כמו גם ניקוי כסאות בד צריכים להתבצע בצורה נכונה, כזו שתאפשר לכיסא "להתאושש" ולהיראות שוב כמו חדש.

 

למה כדאי לפנות פרופסור לניקיון?

אם אתם מחפשים פרופסור לניקיון, אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית שתעשה עבורכם את העבודה. חברה כזו יודעת איך מנקים כיסאות דמוי עור כמו גם כסאות מעור אמיתי ויודעת אילו חומרים הם הטובים ביותר ולא יפגעו במשטח. "פרופסור לניקיון" שהינו חברה מקצועית  בתחום גם תגיע עם כל הציוד הדרוש – קיטור, שואב אבק, וכל מה שצריך.

ניקוי כיסאות אחת לשנה או אחת לכמה חודשים ייתן לכם שקט נפשי ויאפשר להיפטר מכתמים שאם הם יישארו יותר מידי  זמן אי אפשר יהיה להיפטר מהם ולכן כדאי לנקות אותם אחת לתקופה באופן קבוע.

 

כמה נקודות חשיבות בניקוי כיסאות

הנה כמה דברים שחשוב שיהיו בחברה כזו, חברת ניקיון מקצועית שתעשה לכם עבודה מושלמת זמן שווה כסף !!!! ניקיון כיסאות מקצועי ומהיר ע"י ציוד משוכלל וחומרי ניקוי עם תו תקן ישראלי ואירופאי

  • אמינות – הדבר החשוב ביותר הוא אמינות. אתם רוצים לעבוד עם חברה שאתם יכולים לסמוך עליה ולהפקיד בידיה את הריהוט שלכם.
  • איכות – חברה כזו צריכה לעשות עבודה איכותית וברמה גבוהה. לא פחות.
  • 14 שנות ניסיון – אין תחליף לניסיון. בבואכם למצוא חברה כזו, כדאי שתוודאו שיש לה מספיק ניסיון.
  • מחיר – המחיר הוא כמובן פרמטר חשוב אך אל תתפתו למחירים נמוכים מידי ביחס לשוק, מה שעשוי להצביע על חברה חדשה וחסרת ניסיון או על עבודה פחו טובה.

 

ניקוי כסאות כמו גם ניקוי ספות או מזרונים צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית, כזו שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. לשירות לקוחות והדגמות חינם בבית העסק

 

מדריך לניקוי כיסאות

פינת האוכל היא המקום בו אנו מבלים לא מעט במהלך שעות היום והיא גם המקום שמתלכלך יותר מכל מקום אחר. בעיקר אם יש לנו ילדים קטנים בבית, הלכלוך יהיה בלתי נמנע ולעיתים כשמדובר על ניקוי כיסאות מרופדים, ניקוי כסאות עור, ניקוי כיסאות עץ או ניקוי כסאות מבד בין אם זה ניקוי כסאות סלון או מטבח, לא נוכל לעשות את זה לבד.

גם אם מדובר על בדים דוחי כתמים, הם יצטרכו עם הזמן ציפוי מחדש כדי שהבד ימשיך לדחות את הכתמים ובדיוק בשביל זה יש חברות ניקיון מקצועיות שהן מעין "פרופסור לניקיון" ויכולות להתמודד עם כל כתם שהוא.

 

כסאות דמוי עור – איך מנקים?

כסאות דמויי עור נפוצים מאוד ואם אתם רוצים לנסות ולנקות אותם לבד הנה כמה טיפים על איך מנקים כסאות דמוי עור. ניקוי כסאות דמוי עור כמו גם ניקוי מושבי עור לרכב או ניקוי כורסה מעור זמש פשוט הרבה יותר מאשר ניקוי כורסה  מבד.

ניקוי כסאות עור או דמויי עור כדאי לעשות עם קיטור אך אם אין לכם קיטר תוכלו להשתמש גם במים חמים וסבון במקום. במהלך ניקוי כיסאות דמוי עור כמו גם ניקוי כסאות עור לרכב או ניקוי כסאות סלון חשוב שהסבון לא יישאר באותו המקום יותר מדי זמן אלא ינוקה כמה שיותר מהר בכדי שהמשטח לא יקבל את הצבע של הסבון.

 

כסאות מרופדים – איך מנקים?

אז לאחר למדנו איך מנקים כיסאות דמוי עור כדאי שנלמד גם איך מתבצע ניקוי כסאות מרופדים. ניקוי של כיסאות מרופדים מתחיל עם שואב אבק על מנת שניתן יהיה להמשיך ולנקות את הכתמים.
לאחר מכן לוקחים אבקת כביסה ועם מים חמים מקרצפים את הכיסא ואת הריפודים, ולאחר מכן צריך לעבור עם סמרטוט נקי ולהסיר את חומר הניקיון, לשטוף את הסמרטוט ולסחוט אותו ולחזור על הפעולה וכך כמה פעמים. לאחר מכן צריך לייבש את הכיסא ואת זה כדאי לעשות בחוץ מול השמש, אך לא להשאיר את הכיסא יותר מידי זמן בשמש בכדי שלא ידהה או ייפגע.

 

הפתרון הטוב ביותר לניקוי כיסאות  – פרופסור לניקיון!

אם אתם צריכים ניקוי כסאות עץ, בד, עור או דמוי עור ואתם מחפשים שמי שמנקה יהיה פרופסור לניקיון אתם צריכים חברה איכותית ומקצועית שתעשה את העבודה כמו שצריך. נכון, לא נגיע אליכם ונעבוד בחינם אבל זה בטוח ייצא לכם זול יותר מאשר לקנות כיסאות חדשים.

חברה שמומחית לניקיון עושה בדרך כלל גם ניקוי ספות, ניקוי מזרנים וניקוי שטיחים ורהיטים בבית וזה בדיוק הזמן לעשות "אוברול" לבית, לחדש את המראה שלו ולאפשר לו להיות נקי.
על הכיסאות הללו יישבו מן הסם בני משפחה, חברים או אורחים וכדאי שהם יישבו על כיסאות נקיים.

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26