ניקוי כסאות

ניקוי כסאות
שיתוף
שיתוף
ציון כללי

ניקוי כסאות עץ, ניקוי כסאות דמוי עור או ניקוי כסאות עור, ניקוי כסאות בד

ניקוי כסאות וכורסאות מקצועי

אנחנו יושבים עליהם סתם ככה, עם או בלי חברים או בני משפחה, אוכלים עליהם ומעבירים עליהם לא מעט. ומה לעשות, הזמן עושה את שלו והם מתלכלכים אט אט ובהתאם לחומר, כך גם ניתן לנקות אותם יותר או פחות. אבל בחלק גדול מהמקרים ובעיקר כשהכתמים קיימים כבר לא מעט זמן, ניקוי כסאות סלון, מטבח או כל חלל אחר, ניכוי כסאות עץ, ניקוי כסאות דמוי עור או ניקוי כסאות עור, ניקוי כסאות בד, ניקוי ספות וריפודים או כאלו שלא כבר הופך לעבודה לאנשי מקצוע, ואנשי מקצוע הם צוות של חברה מקצועית שזהו עיסוקה.

אתם יכולים לברר איך מנקים כסאות דמוי עור או מכל חומר  אחר וגם לנסות לנקות, אבל קחו בחשבון שאתם עשויים לעשות גם יותר נזק מתועלת.

למה כדאי להיזהר?

ניקוי כסאות בין אם זה ניקוי כסאות עור לרכב או ניקוי כסאות עור לבית, ניקוי כסאות סלון או כסאות מטבח, מצריך שימוש בחומרי ניקוי שונים. אך שימוש לא נכון בחומרים הללו או ניקוי שלא בחומר המתאים יכולים לגרום
לנזק, נזק שיהיה בלתי הפיך ולא יאפשר לכם לנקות שוב את הכיסא.

ניקוי כסאות מרופדים כמו גם ניקוי כסאות עור לרכב או ניקוי כסאות עץ לבית או ניקוי כסאות דמוי עור כמו גם ניקוי כסאות בד צריכים להתבצע בצורה נכונה, כזו שתאפשר לכיסא "להתאושש" ולהיראות שוב כמו חדש.

למה כדאי לפנות פרופסור לניקיון?

אם אתם מחפשים פרופסור לניקיון, אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית שתעשה עבורכם את העבודה. חברה כזו יודעת איך מנקים כיסאות דמוי עור כמו גם כסאות מעור אמיתי ויודעת אילו חומרים הם הטובים ביותר ולא יפגעו במשטח. "פרופסור לניקיון" שהינו חברה מקצועית  בתחום גם תגיע עם כל הציוד הדרוש – קיטור, שואב אבק, וכל מה שצריך.

ניקוי כיסאות אחת לשנה או אחת לכמה חודשים ייתן לכם שקט נפשי ויאפשר להיפטר מכתמים שאם הם יישארו יותר מידי  זמן אי אפשר יהיה להיפטר מהם ולכן כדאי לנקות אותם אחת לתקופה באופן קבוע.

כמה נקודות חשיבות בניקוי כיסאות

הנה כמה דברים שחשוב שיהיו בחברה כזו, חברת ניקיון מקצועית שתעשה לכם עבודה מושלמת זמן שווה כסף !!!! ניקיון כיסאות מקצועי ומהיר ע"י ציוד משוכלל וחומרי ניקוי עם תו תקן ישראלי ואירופאי

  • אמינות – הדבר החשוב ביותר הוא אמינות. אתם רוצים לעבוד עם חברה שאתם יכולים לסמוך עליה ולהפקיד בידיה את הריהוט שלכם.
  • איכות – חברה כזו צריכה לעשות עבודה איכותית וברמה גבוהה. לא פחות.
  • 14 שנות ניסיון – אין תחליף לניסיון. בבואכם למצוא חברה כזו, כדאי שתוודאו שיש לה מספיק ניסיון.
  • מחיר – המחיר הוא כמובן פרמטר חשוב אך אל תתפתו למחירים נמוכים מידי ביחס לשוק, מה שעשוי להצביע על חברה חדשה וחסרת ניסיון או על עבודה פחו טובה.

ניקוי כסאות כמו גם ניקוי ספות או מזרונים צריך להתבצע על ידי חברה מקצועית, כזו שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר. לשירות לקוחות והדגמות חינם בבית העסק

מדריך לניקוי כיסאות

פינת האוכל היא המקום בו אנו מבלים לא מעט במהלך שעות היום והיא גם המקום שמתלכלך יותר מכל מקום אחר. בעיקר אם יש לנו ילדים קטנים בבית, הלכלוך יהיה בלתי נמנע ולעיתים כשמדובר על ניקוי כיסאות מרופדים, ניקוי כסאות עור, ניקוי כיסאות עץ או ניקוי כסאות מבד בין אם זה ניקוי כסאות סלון או מטבח, לא נוכל לעשות את זה לבד.

גם אם מדובר על בדים דוחי כתמים, הם יצטרכו עם הזמן ציפוי מחדש כדי שהבד ימשיך לדחות את הכתמים ובדיוק בשביל זה יש חברות ניקיון מקצועיות שהן מעין "פרופסור לניקיון" ויכולות להתמודד עם כל כתם שהוא.

כסאות דמוי עור – איך מנקים?

כסאות דמויי עור נפוצים מאוד ואם אתם רוצים לנסות ולנקות אותם לבד הנה כמה טיפים על איך מנקים כסאות דמוי עור. ניקוי כסאות דמוי עור כמו גם ניקוי מושבי עור לרכב או ניקוי כורסה מעור זמש פשוט הרבה יותר מאשר ניקוי כורסה  מבד.

ניקוי כסאות עור או דמויי עור כדאי לעשות עם קיטור אך אם אין לכם קיטר תוכלו להשתמש גם במים חמים וסבון במקום. במהלך ניקוי כיסאות דמוי עור כמו גם ניקוי כסאות עור לרכב או ניקוי כסאות סלון חשוב שהסבון לא יישאר באותו המקום יותר מדי זמן אלא ינוקה כמה שיותר מהר בכדי שהמשטח לא יקבל את הצבע של הסבון.

כסאות מרופדים – איך מנקים?

אז לאחר למדנו איך מנקים כיסאות דמוי עור כדאי שנלמד גם איך מתבצע ניקוי כסאות מרופדים. ניקוי של כיסאות מרופדים מתחיל עם שואב אבק על מנת שניתן יהיה להמשיך ולנקות את הכתמים.
לאחר מכן לוקחים אבקת כביסה ועם מים חמים מקרצפים את הכיסא ואת הריפודים, ולאחר מכן צריך לעבור עם סמרטוט נקי ולהסיר את חומר הניקיון, לשטוף את הסמרטוט ולסחוט אותו ולחזור על הפעולה וכך כמה פעמים. לאחר מכן צריך לייבש את הכיסא ואת זה כדאי לעשות בחוץ מול השמש, אך לא להשאיר את הכיסא יותר מידי זמן בשמש בכדי שלא ידהה או ייפגע.

הפתרון הטוב ביותר לניקוי כיסאות  – פרופסור לניקיון!

אם אתם צריכים ניקוי כסאות עץ, בד, עור או דמוי עור ואתם מחפשים שמי שמנקה יהיה פרופסור לניקיון אתם צריכים חברה איכותית ומקצועית שתעשה את העבודה כמו שצריך. נכון, לא נגיע אליכם ונעבוד בחינם אבל זה בטוח ייצא לכם זול יותר מאשר לקנות כיסאות חדשים.

חברה שמומחית לניקיון עושה בדרך כלל גם ניקוי ספות, ניקוי מזרנים וניקוי שטיחים ורהיטים בבית וזה בדיוק הזמן לעשות "אוברול" לבית, לחדש את המראה שלו ולאפשר לו להיות נקי.
על הכיסאות הללו יישבו מן הסם בני משפחה, חברים או אורחים וכדאי שהם יישבו על כיסאות נקיים.

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

מחפש ניקוי ספות מקצועי או עשה זאת בעצמך?
אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

חיפוש

ללמוד ביעילות ניקוי כסאות או על כל נושא

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: