אובדי עצות? לא עוד!

אם אתם תרים אחר השירות המושלם עבור ניקוי שמן מספה או מהשטיח ומהמזרן, ולא יודעים למי לפנות בנושא, אתם מוזמנים להכיר את צוות המקצוענים האישי שלכם. חברת פרופסור לניקיון היא מסוג החברות שמגיעות מחויכות לכל פרויקט ופרויקט מתוך סיבה אחת – בטחון במלאכת היד של צוות המקצוענים של החברה.

לא פשוט לנקות כתמי שמן. מדובר בסוגי כתמים מאוד עקשנים, וחברות ניקיון מומלצות בדרך כלל ישתמשו בטכניקות מאוד ייחודיות בכדי להסיר את הכתמים הללו. בדרך כלל, מדובר בעבודה באמצעות מכונות ניקוי שונות, אך גם ניתן לבצע הסרת כתמי שמן בהצלחה – על ידי שימוש בתכשירים ייעודיים, המשמשים את חברות הניקוי להסיר כתמים עיקשים. אנשים רבים בטוחים כי ניתן לבחור בחומר האקונומיקה בכדי להסיר כתמי שמן, אך בפועל, אקונומיקה עשויה לגרום לנזק הרבה יותר חמור בציוד שלכם. אקונומיקה תוריד את הצבע של הריהוט והבגדים ותגרום לכך שתצטרכו להחליף את הציוד שלכם. לא בטוחים מה לעשות במקרה של כתמי שמן שונים? פנו למומחים אמיתיים, פנו לחברת פרופסור לניקיון, שמספקת ישרות מוצלח למאות לקוחות כבר יותר מ-15 שנים. החברה ממוקצעת בכל הקשור להסרה של כתמי שמן קשים ביותר, כך שאל תמהרו לזרוק לפח מזרנים, שטיחים, ספות ורהיטים שונים המשלבים בד, עור וכדומה.

כיצד מנקים שמן מהספה לבד?

אחד הטיפים החשובים הראשונים, הוא להפעיל איזשהו לחץ על הכתם! לא בעזרת מטלית, לא בעזרת מגבת ולא בעזרת שום דבר שעשוי לגרום לשמן להיספג עוד יותר בספה, בשטיח או במזרן. יחד עם זאת, גם אסור להשתמש בהרבה מים, היות וגם המים יגרמו לשמן להיספג בציוד שלכם עוד יותר. אחת מהטכניקות שאנשים משתמשים בהן בבית עבור ניקוי שמן מספות ומשטחים, היא הטכניקה הכוללת שימוש בחומר ממיס שומנים של תנורים. מדובר בחומר שלא מיועד במקור לספות, כך שאם אתם משתמשים בו, עליכם לוודא שהוא לא גורם לדהייה של צבע או לכל נזק אחר לספה שלכם.

איך ניתן לטפל בכתמי שמן?

על ידי התזת מעט מהחומר שממיס שומנים בתנורים, תוכלו לוודא שהוא לא מוריד צבע מהספה שלכם, ההתזה חייבת להתבצע במיקום נסתר ולא במקום שבו צבע שירד – יהיה גלוי לעין. אם הכול בסדר ולא יורד צבע, המשיכו בזהירות, אך הקפידו לא להתיז הרבה חומר ממיס שומני תנורים על הכתם שעל הספה. תעבדו לאט ובבטחה, בתנועות סיבוביות ורכות. זכרו, אמנם אתם כנראה לחוצים ודורשים להסיר את כתם השמן כמה שיותר מהר, אך נדרש לעבוד לאט ובזהירות.

אם הסתבכתם, אתם מוזמנים לעצור הכול ולקרוא לצוות מקצועני האמת של חברת פרופסור לניקיון – המומלצת על ידי לקוחות רבים וקבועים באזורכם. החברה מספקת שירותי ניקוי ספות בעזרת מכונות ניקוי משוכללות, ומסוגלת להתמודד עם כל פרויקט בכל סדר גודל כזה או אחר. לאחר 15 שנות עשייה בתחום ניקוי הספות והשטיחים, המזרנים והריהוט, החברה כיום מספקת שירות מוצלח למגזרים הפרטיים, למגזרים העסקיים, הציבוריים, עבור ארגונים וחברות גדולות ועוד.

ניקוי שמן מספות מבד שניתן להסיר את הכיסוי שלהן

אם אתם מחזיקים ברשותכם ספות מבד, קיים הסיכוי הסביר כי ניתן להסיר את הכיסוי ולהשימו במכונת הכביסה הביתית. לפני אתם עושים זאת, כדאי לעבור על כתם השמן בעזרת מטלית לחה ונוזל כלים ביתי פשוט. לא פעם, נוזלי כלים עשויים לבצע הסרת כתם שמן כהלכה מספות ומציוד מסוג כזה או אחר. זכרו, גם כאן, אין להשתמש במטלית ספוגה מים. ככל שתשתמשו ביותר מים, ככה "תסייעו" לכתם השמן החדש להיכנס יותר עמוק אל הבד ולהיספג.

גם כאשר אתם עובדים עם מטלית לחה וסבון כלים ביתי, יש לעבוד בתנועות סיבוביות ולא לבצע לחיצות מהירות וחזקות על הכתם. כל לחיצה מכל סוג, בהכרח תוביל לספיגת כתם השמן בצורה עמוקה יותר. אל תתפשרו על איכות חברת הניקיון שלכם. אם אתם נקלעתם למצב בו אתם זקוקים לסיוע בהסרה של כתמי שמן מהריהוט, צרו קשר עם מומחים אמיתיים בכל הקשור לניקוי ספות, שטיחים ומזרנים. במקרים מסוימים, יש גם לבצע חיטוי המזרן או הספה, כך שצרו קשר עם חברת פרופסור לניקיון – ניקוי בתים ופוליש מקצועי, קבלו ייעוץ מתאים ופתרון מידי למצוקתכם.

הזרקת מים חמים בלחצים גבוהים – הסרת כתמי שמן מהספה

ישנן טכניקות רבות עבור הסרה של כתמי שמן מהריהוט, וניתן גם להשתמש במכונות ניקוי הנמצאות בחברות הניקיון השונות. מכונות הניקוי עשויות לעבוד גם בלחץ גבוה של הזרקת מים חמים וקרים, וזאת בכדי לשטוף את השמן מהבד, מהספה, מהשטיח והמזרן.

על התהליך הזה חברת הניקיון שלכם חוזרת מספר פעמים, עד שכתם השמן מוצף למעלה ונשטף כליל מהספה. חברת ניקוי ספות מומלצת ומקצועית, בדרך כלל תבצע את הזרקת המים בלחץ גבוה, תמתין כמה דקות, תבצע הזרקה נוספת וכך הלאה – עד להעלמה מוחלטת של הכתם.

 

ניקוי כתמי שמן – טיפים מצוינים
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.