ניקוי כתמי שמן – טיפים מצוינים להסרה מבדים ומשטחים

ניקוי כתמי שמן
52 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

אובדי עצות? לא עוד! אם אתם תרים אחר השירות המושלם עבור ניקוי שמן מספה או מהשטיח ומהמזרן, ולא יודעים למי לפנות בנושא, אתם מוזמנים להכיר את צוות המקצוענים האישי שלכם.

כיצד להסיר כתמי שמנים מבגדים עם 3 מרכיבים בלבד!

על ידי שימוש בתכשירים ייעודיים, המשמשים את חברות הניקוי להסיר כתמים עיקשים. אנשים רבים בטוחים כי ניתן לבחור בחומר האקונומיקה בכדי להסיר כתמי שמן, אך בפועל, אקונומיקה עשויה לגרום לנזק הרבה יותר חמור בציוד שלכם.

אקונומיקה תוריד את הצבע של הריהוט והבגדים ותגרום לכך שתצטרכו להחליף את הציוד שלכם. לא בטוחים מה לעשות במקרה של כתמי שמן שונים? פנו למומחים אמתיים, פנו לחברת פרופסור לניקיון, שמספקת ישרות מוצלח למאות לקוחות כבר יותר מ-15 שנים. החברה ממוקצעת בכל הקשור להסרה של כתמי שמן קשים ביותר, כך שאל תמהרו לזרוק לפח מזרנים, שטיחים, ספות ורהיטים שונים המשלבים בד, עור וכדומה.

כיצד מנקים שמן מהספה לבד?

אחד הטיפים החשובים הראשונים, הוא להפעיל איזשהו לחץ על הכתם! לא בעזרת מטלית, לא בעזרת מגבת ולא בעזרת שום דבר שעשוי לגרום לשמן להיספג עוד יותר בספה, בשטיח או במזרן. יחד עם זאת, גם אסור להשתמש בהרבה מים, היות וגם המים יגרמו לשמן להיספג בציוד שלכם עוד יותר. אחת מהטכניקות שאנשים משתמשים בהן בבית עבור ניקוי שמן מספות ומשטחים, היא הטכניקה הכוללת שימוש בחומר מסיר שומנים לתנור. מדובר בחומר שלא מיועד במקור לספות, כך שאם אתם משתמשים בו, עליכם לוודא שהוא לא גורם לדהייה של צבע או לכל נזק אחר לספה שלכם.

איך ניתן לטפל בכתמי שמן?

על ידי התזת מעט מהחומר שממיס שומנים בתנורים, תוכלו לוודא שהוא לא מוריד צבע מהספה שלכם, ההתזה חייבת להתבצע במיקום נסתר ולא במקום שבו צבע שירד – יהיה גלוי לעין. אם הכול בסדר ולא יורד צבע, המשיכו בזהירות, אך הקפידו לא להתיז הרבה חומר ממיס שומני תנורים על הכתם שעל הספה. תעבדו לאט ובבטחה, בתנועות סיבוביות ורכות. זכרו, אמנם אתם כנראה לחוצים ודורשים להסיר את כתם השמן כמה שיותר מהר, אך נדרש לעבוד לאט ובזהירות.

כיצד לנקות כתמי שמן מיובשים ישנים מחניה מבטון

אם הסתבכתם, אתם מוזמנים לעצור הכול ולקרוא לצוות מקצועני האמת של חברת פרופסור לניקיון – המומלצת על ידי לקוחות רבים וקבועים באזורכם. החברה מספקת שירותי ניקוי ספות בעזרת מכונות ניקוי משוכללות, ומסוגלת להתמודד עם כל פרויקט בכל סדר גודל כזה או אחר. לאחר 15 שנות עשייה בתחום ניקוי הספות והשטיחים, המזרנים והריהוט, החברה כיום מספקת שירות מוצלח למגזרים הפרטיים, למגזרים העסקיים, הציבוריים, עבור ארגונים וחברות גדולות ועוד.

ניקוי שמן מספות מבד שניתן להסיר את הכיסוי שלהן

אם אתם מחזיקים ברשותכם ספות מבד, קיים הסיכוי הסביר כי ניתן להסיר את הכיסוי ולהשימו במכונת הכביסה הביתית. לפני אתם עושים זאת, כדאי לעבור על כתם השמן בעזרת מטלית לחה ונוזל כלים ביתי פשוט. לא פעם, נוזלי כלים עשויים לבצע הסרת כתם שמן כהלכה מספות ומציוד מסוג כזה או אחר. זכרו, גם כאן, אין להשתמש במטלית ספוגה מים. ככל שתשתמשו ביותר מים, ככה "תסייעו" לכתם השמן החדש להיכנס יותר עמוק אל הבד ולהיספג.

גם כאשר אתם עובדים עם מטלית לחה וסבון כלים ביתי, יש לעבוד בתנועות סיבוביות ולא לבצע לחיצות מהירות וחזקות על הכתם. כל לחיצה מכל סוג, בהכרח תוביל לספיגת כתם השמן בצורה עמוקה יותר. אל תתפשרו על איכות חברת הניקיון שלכם. אם אתם נקלעתם למצב בו אתם זקוקים לסיוע בהסרה של כתמי שמן מהריהוט, צרו קשר עם מומחים אמתיים בכל הקשור לניקוי ספות, שטיחים ומזרנים. במקרים מסוימים, יש גם לבצע חיטוי המזרן או הספה, כך שצרו קשר עם חברת פרופסור לניקיון – ניקוי בתים ופוליש מקצועי, קבלו ייעוץ מתאים ופתרון מידי למצוקתכם.

ניקוי כתמי שמן מבטון

שלבי ניקוי כתמי שמן מבטון:

 1. זיהוי הכתם
 • קבע את סוג הכתם – האם זהו כתם שמן, צבע, או כתם אחר.
 • בדוק את האזור הנגוע ובחן את עומק החדירה של הכתם.
 1. הכנת השטח
 • נקה את האזור מכל לכלוך וחומרים זרים.
 • השתמש בפעולה מכנית (מברשת) כדי להסיר את המקצף והלכלוך מהבטון.
 • שטוף את האזור במים נקיים.
 1. שימוש בחומרי ניקוי
 • לכתמי שמן, השתמש בחומרי ניקוי מיוחדים לבטון, כגון מסיר שומנים או מסיר כתמים.
 • פעל לפי ההוראות על גבי האריזה של חומרי הניקוי.
 • השתמש בכמות מינימלית של חומר כדי למנוע נזק נוסף לבטון.
 1. שטיפה וייבוש
 • שטוף היטב את האזור עם מים נקיים כדי להסיר את חומרי הניקוי.
 • אפשר לבטון להתייבש לחלוטין לפני שימוש נוסף באזור.
 1. טיפול נוסף
 • אם הכתם עדיין נראה, חזור על תהליך הניקוי.
 • במקרים עקשניים, עליך להשתמש בחומרי ניקוי חזקים יותר או לשקול ליישם שכבת מגן על הבטון.

זכור – כמו בהסרת כתמי צבע התמדה וסבלנות חשובים בתהליך ניקוי כתמי שמן. בצע את השלבים בקפידה והימנע מפעולות שעלולות לגרום נזק נוסף לשטח.

הזרקת מים חמים בלחצים גבוהים – הסרת כתמי שמן מהספה

ישנן טכניקות רבות עבור הסרה של כתמי שמן מהריהוט, וניתן גם להשתמש במכונות ניקוי הנמצאות בחברות הניקיון השונות. מכונות הניקוי עשויות לעבוד גם בלחץ גבוה של הזרקת מים חמים וקרים, וזאת בכדי לשטוף את השמן מהבד, מהספה, מהשטיח והמזרן.

עוד מידע בנושא:

שירות הסרת כתמי שמן של פרופסור לניקיון

חברת פרופסור לניקיון היא מסוג החברות שמגיעות מחויכות לכל פרויקט ופרויקט מתוך סיבה אחת בטחון במלאכת היד של צוות המקצוענים של החברה. לא פשוט לנקות כתמי שמן. מדובר בסוגי כתמים מאוד עקשנים, וחברות ניקיון מומלצות בדרך כלל ישתמשו בטכניקות מאוד ייחודיות בכדי להסיר את הכתמים הללו. בדרך כלל, מדובר בעבודה באמצעות מכונות ניקוי שונות, אך גם ניתן לבצע הסרת כתמי שמן בהצלחה

על התהליך הזה חברת הניקיון שלכם חוזרת מספר פעמים, עד שכתם השמן מוצף למעלה ונשטף כליל מהספה. חברת ניקוי ספות מומלצת ומקצועית, בדרך כלל תבצע את הזרקת המים בלחץ גבוה, תמתין כמה דקות, תבצע הזרקה נוספת וכך הלאה – עד להעלמה מוחלטת של הכתם.

בנוסף לניקוי כתמי שמן – טיפים מצוינים להסרה מבדים ומשטחים, קבלו מידע מקצועי ושימושי בנושא
ניקוי כתמי שמן – טיפים מצוינים להסרה מבדים ומשטחים

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון