ניקוי ספות עור לבן

ניקוי ספות עור לבן
52 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

למרות מוצרים מעור עמידים מאוד, כל כתם (בייחוד מים) מורגש מאוד, ולכן ניקוי ותחזוקה שלהם כל כך חשובים. רוב מוצרי הניקיון בשוק אינם ראויים לעור ואף עשויים לפרק את גימור העור, ולגרימת יובש וסדקים.

שירות חיטוי, ניקוי, חידוש, תיקון ספות מעור לבן

חברת פרופסור לניקיון מציעה לכם פתרון בטוח ואפקטיבי עבור ספות עור לבן, אשר מחדש את החיוניות הטבעית של הספה, הערך המוסף הוא, הענקת מראה של ספה לשנים רבות והארחת תוחלת החיים של ההשקעה שלכם. עם ניקוי קבוע על ידי פרופסור לניקיון – מומחים לספות עור, אתם יכולים להיות רגועים והספה תראה נהדר ותוחלת החיים של ההשקעה שלכם תאריך בשנים רבות.

ניקוי ספות עור לבן בבית הלקוח

עם הזמן מערכות ישיבה מעור לבן נוטות לספוג, נוזלים, כתמי זיעה, שמן ובלאי טבעי הרבה יותר משאר רהיטי עור אחרים. דבר זה יכול להרוס את המראה של העור הלבן, ולהשאיר כתמים כהים.
כתמי שומן ושמני גוף מאנשים ובעלי חיים מועברים גם הם בקלות ומחלחלים לתוך ריפודי העור וגורמים נזק חמור לגימור המגן של ותוחלת העור.
חלקיקי אבק, כמו כן גם שמני בישול מזהמים את האוויר ובלתי נראים, המיוצרים על ידי פעילות ביתית משותפת, מוצאים לבסוף את דרכם אל ספות העור שלכם וגורמים למראה דהוי ומלוכלך.
בין היתר עט דולף, דיו מעיתון ושאריות צבעוניות מבדים כגון ג'ינס הם בין הדרכים הנפוצות יותר להצטברות כתמים על ספות עור לבן.

איך מסירים כתמים מספת עור לבנה?

כתמים אליו יכולים להיות קשים להסרה מבלי לפגוע בפני השטח של הספה. לפרופסור לניקיון ניסיון של למעלה מ-15 שנה בהסרת כתמים מספה, ריפוד, שטיח או  רהיט. כמו גם להתאים חומרים ותכשירי ניקיון יעודים שתוכננו במיוחד עבור אותה מטרה. איך שומרים על רהיטים מעור לבן?

עכשיו נצטרך להגן על ספות העור שלכם על מנת להחיות ולחדש את היופי הטבעי שלהן. הצוות שלנו בפרופסור לניקיון הם טכנאים מוסמכים אשר מאומנים היטב לטפל בבעיות אלה.
אנחנו יודעים איך לבדוק את ספות העור שלכם ולהעניק להן חידוש פיגמנטציה מיוחד שמתאים באופן מושלם.

אנחנו יכולים גם להחיות את הצבע של עורות לבנים ובהירים. מומלץ לקבוע לוח זמנים קבוע לניקוי ספות מקצועי,  הכולל ניקיון מקצועי לפחות פעמים בשנה, בהתאם לגיל הספה וכמות הבלאי שהיא ספגה.

הבדלים בין שמירה על ספת עור לנקייה לבין ניקוי ספות עור

את ההבדלים בין שמירה על ספת עור נקייה לבין ניקיון מקצועי הם אתם יכולים לשמור על בריאות ויופי של רהיטי העור שלכם בעזרת תכשיר ייעודי לחידוש והזנה לעור לבן של הפרופסור לניקיון, זה חלק מערכת טיפול של הטכנאי שלנו  על מנת  לשחזר את הברק והבריאות של רהיטי העור שלכם ולהגן על ההשקעה שלך.

התקשרו עוד היום כדי לקבל דוגמה במתנה, הדגמת ניקוי ריהוט מעור לבן או לתזמן פגישה.

אנחנו מנקים ספות בכל הארץ, בין היתר בערים הבאות:

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון