ניקוי ריפודים לרכב וניקוי מושבי רכב בפריסה ארצית

ניקוי ריפודים לרכב

רובנו משתמשים בכלי הרכב שלנו לעיתים קרובות. בחלק מהמקרים מדובר על נסיעות ארוכות, כך שבסך הכל אנחנו שוהים בתוך המכונית פרקי זמן משמעותיים. לכן כדאי מאוד לוודא שהרכב נקי באמת, ובפרט חשוב להקפיד על ניקיון מושבי הרכב והדרך הטובה ביותר להבטיח את ניקיונם היא באמצעות ניקוי ריפודים לרכב ע"י חברה מקצועית. פרופסור לניקיון מציעה את השירות בפריסה ארצית רחבה, בזמינות גבוהה, ברמה גבוהה במיוחד ובמחירים משתלמים.

הזמינו אותנו ונגיע עד אליכם לניקוי ריפודי רכב מקצועי

ניקוי ריפודים לרכב מחיר:

רכב 5 מושבים ₪ 450

רכב 7 מושבים ₪ 550

ניקוי ריפודי רכב – אצלכם בבית או בכל מקום שתרצו!

בהרבה מקרים המכשול העיקרי שמונע מבעל הרכב לנקות את הריפודים, למרות שהוא רואה את המצב שלהם ומבין עד כמה הלכלוך משפיע לרעה על חוויית הנסיעה של כל מי שאיתו במכונית, הוא זמן. ליתר דיוק, מחסור בזמן פנוי.

אנחנו חיים בתקופה מאוד לחוצה, וכולנו נדרשים למלא משימות רבות, גם בעבודה וגם בחיים הפרטיים. בנוסף חלק גדול מהישראלים "מבלה" שעות רבות ומתישות בפקקים, ומבזבז זמן יקר. התחושה הזו של "אני לא מספיק/ה כלום" מלווה חלק גדול מהישראלים כמעט בכל יום – ולכן פעולה כמו ניקוי ריפודי רכב, למרות התועלת הרבה שלה, נדחית שוב ושוב, ושוב ושוב.

לפרופסור לניקיון יש פיתרון גם לבעיה הזו: במקום שאתם תצטרכו להגיע למקום שבו ניתן לנקות את ריפודי הרכב במקצועיות וביעילות, אנחנו נגיע אליכם ואל הרכב לכם. בדרך זו אתם חוסכים זמן, חוסכים דלק וחוסכים לעצמכם המון טרחה. אתם יושבים בבית או במשרד, נהנים מזמן איכות או משלימים מטלות כאלה ואחרות – ובזמן הזה אנחנו הופכים את ריפודי הרכב שלכם לנקיים באמת.

ניסיון של יותר מ-17 שנים

השם פרופסור לניקיון מעיד גם על מי שאנחנו – מומחים לניקיון, עם ניסיון של יותר מ-17 שנים. אנחנו מבצעים ניקוי ספות מכל הסוגים מכל כתם שהוא, מנקים מזרנים ומזגנים ושטיחים ודירות ועוד ועוד. את הידע הרב שצברנו במשך כל השנים האלה, גם באופן כללי וגם לגבי ניקוי מושבי רכב, אצל אלפי לקוחות מרוצים, אנחנו מתרגמים לעבודה מוקפדת ומקצועית מאוד בכל מקרה – גם אצל הלקוחות הקבועים שמזמינים אותנו שוב ושוב וגם אצל הלקוחות החדשים (שהופכים מהר מאוד לקבועים).

פרופסור לניקיון ניקוי כריפוד כיסא לרכב לפני
פרופסור לניקיון ניקוי כריפוד כיסא לרכב אחרי

שיטות עבודה מתקדמות

לצד הניסיון העשיר שלנו, אנחנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים בתחום ולספק לכל הלקוחות שלנו שירות שמבוסס על שיטות העבודה הכי מתקדמות וחומרי הניקוי הטובים ביותר. בזכות ההשתכללות המתמדת, אנחנו מבצעים ניקוי מושבים לרכב – כל סוגי הרכב כולל רכבים מסחריים ואפילו מיניבוסים ואוטובוסים – במקסימום יעילות ובהצלחה מרשימה.

עוד יתרון חשוב של שיטות העבודה המתקדמות שלנו הוא השמירה על הריפודים – בזכותן אתם יכולים להיות בטוחים במלוא מאת האחוזים שלא ייגרם לריפודי הרכב שום נזק, גם כשמדובר בריפודים מחומר רגיש כמו עור.

הסרת כתמים מספה

ניקוי ריפודי רכב לבד? אין בעיה…

אם אתם מנסים לחסוך ולהימנע מהוצאות או שמודל האוטו ישן מאוד ואינו מצדיק השקעה.

ניקוי ריפודים לרכב – גם מעכשיו לעכשיו!

בדרך כלל ניקוי ריפודי רכב הוא חלק משגרת התחזוקה של המכונית, כדי שהנסיעה בה תהיה הכי נעימה שרק אפשר. במקרים אלה כדאי להזמין את השירות יומיים או שלושה מראש, וכך לדעת בוודאות שנגיע אליכם בדיוק בזמן הכי נוח מבחינתכם. כמובן שיש גם מצבים שבהם נוצר צורך מידי לנקות את הריפודים – למשל כשפעוט מקיא תוך כדי נסיעה על הריפודים של הרכב (מצב שהורים רבים כבר נתקלו בו…), או כשהכלב המשפחתי משאיר כתם גדול של שתן על המושבים. לפעמים הנוסעים או הנהג אוכלים או שותים במכונית, וברגע של היסח דעת או עקב צורך בבלימת חירום חלק מהאוכל או השתייה נשפכים על הריפודים – והרצון הוא לנקות אותם מיד.

בכל המקרים הנ"ל תוכלו להזמין את הצוות המקצועי שלנו גם מהיום להיום ואפילו מעכשיו לעכשיו, וכך לא תצטרכו להמשיך לנסוע ברכב מלוכלך זמן רב מדי.

שירותי ניקוי ריפודים לרכב בפריסה ארצית

שירותי VIP בבית הלקוח מהיום למחר, להזמנות חייגו עכשיו: 073-3744732

תהליך עבודה מקצועי ואפקטיבי להפליא.

אנחנו מנקים בהצלחה את כל סוגי הריפודים בכל סוגי כלי הרכב – טויוטה, יונדאי, רנו, מרצדס, קיה, הונדה, פולקסווגן, ב.מ.וו ועוד ועוד – גם בזכות תהליך העבודה המקצועי והאפקטיבי שלנו:

  1. אבחון – הצוות המנוסה שלנו בוחן ביסודיות את המצב, כולל סוג הריפודים הספציפי וסוג הכתמים.
  2. בחירת חומרי ניקוי – בהתאמה מושלמת לריפודים, לכתמים וגם להעדפות שלכם (למשל אפשר להשתמש בחומרי ניקוי אקולוגיים).
  3. ריסוס – שלב הכרחי כדי להתחיל לפרק את הכתמים הקשים והעיקשים.
  4. הברשה – הברשה ידנית בנחישות כדי למצות את האפקט של חומר הניקוי שריססנו.
  5. הזרקה ויניקה – באמצעות מכונה מיוחדת אנחנו עוברים על הריפודים. המכונה מתיזה פנימה מים עם חומרי ניקוי ייעודיים ומיד יונקת אותם, ביחד עם הלכלוכים שהם סופחים אליהם. השימוש במכונה על בסיס האבחון ולא מתבצע אם היא לא מתאימה לריפוד.

לאחר מכן תתבקשו להמתין עד לייבוש מלא של המושבים מספר שעות, בהתאם למזג האוויר.

נטרול ריחות רעים

ניקוי מושבים לרכב הוא שירות שמספק תועלת כפולה – גם ריפודים נקיים לגמרי, אפילו אחרי שהיו עליהם כתמים גדולים מאוד או עיקשים במיוחד, וגם סילוק ריחות רעים. ריח רע במכונית עקב ריפודים מלוכלכים הוא כמובן מפגע של ממש. גם כתמי זיעה עלולים להיות מלווים בריח לא נעים.

במיוחד זה המצב בקיץ, כשהרבה יותר נעים לנסוע עם מזגן ולא עם חלונות פתוחים אבל בגלל הריח אי אפשר לסגור את החלונות, וגם בימים הקרים של החורף רוב בני האדם מעדיפים מן הסתם לסגור את החלון – אבל הריח דוחה מכדי שאפשר יהיה לעשות זאת.

הפתרון הוא ניקוי מקצועי, ובמקרה כזה אפשר אפילו להגדיר אותו בתור חידוש ריפודים לרכב בזכות התועלת הגבוהה מאוד – כשהריפודים גם נראים כמו חדשים וגם מריחים כאילו הרגע התקינו אותם ובוודאי שנעלם הריח הדוחה שהיה.

פרופסור לניקיון ניקוי ריפוד לרכב

ניקוי מושבי רכב במיקרופייבר

מיקרופייבר הוא חומר מועדף לעתים קרובות עבור המושבים ברכב בשל חוזק ועמידות רבה. הוא יכול לעמוד בפני שימוש גס ויכול להתנגד לכתמים במידה גבוהה.
אתם יכולים לנקות את מושבי המכונית בעזרת מטלית במיקרופייבר ביתית ועם עזרה של כמה מוצרי ניקוי ריפודי רכב.
כל מה שצריך זה, אלכוהול איזו פרופיל (אלכוהול שפשוף), סודה לשתייה ומים עבור עבודה זו. מפזרים סודה לשתייה על המושבי הרכב על מנת לספוג ריחות רעילים כמו גם את הלחות במושב.

שאבו את המושבים יחד עם סודה לשתייה על מנת להיפטר מכל הלכלוך והזיהומים שהצטברו. עכשיו ערבבו בפרופורציות שוות איזו פרופיל ומים והתחילו לנגב את המושבים עם מטלית. ספוגו (עד כמה שאפשר) את כל הנוזלים מיותרים במושבים לאחר שתסיימו עם ניגוב.

לשמור על המושבים כחלק משגרת התחזוקה של הרכב

ניקוי ריפודים לרכב הוא חלק משגרת טיפוח כללית שעליה מומלץ להקפיד עבור כל מכונית, ובפרט כשהשימוש בה משמעותי, גם מבחינת התדירות וגם מבחינת המרחקים. מרכיב אחד בשגרה הנכונה הוא לשאוב את הריפודים באופן קבוע לפחות פעם בשבוע, ואפילו בתדירות גבוהה יותר אם נמצאים במקומות שיש בהם חשיפה ללכלוכים שונים כמו למשל חול או אבק בכמויות גדולות.

עוד המלצה היא להקדים תרופה למכה: לדוגמה, כשחוזרים מהים כדאי לפרוס מגבות יבשות על הריפודים כדי שלא יתרטבו (דבר שעלול ליצור כתמי עובש דוחים ומסוכנים) וגם לא יתמלאו בחול.

ניקוי מושבי רכב לקראת מכירה

ניקוי מושבים לרכב הוא פעולה מומלצת במיוחד כחלק משגרת התחזוקה שלו, ובפרט כדאי מאוד להשקיע בניקיון מקצועי ויסודי כשרוצים למכור את המכונית. בהקשר זה חשוב לזכור ששווי הרכב משתנה על סמך שורה ארוכה מאוד של פרמטרים, והמצב שלו הוא אחד מהם. כמעט כל מי שרוצה לרכוש מכונית יד 2 בודק את המצב המכני שלה ואת כלל המערכות החיוניות במכון בדיקה מקצועי, אבל במקביל גם פשוט מסתכל על הרכב כדי להתרשם ממנו. מושבים מלוכלכים נראים מוזנחים ורוב הקונים הפוטנציאליים יחשבו שגם מבחינות אחרות הרכב לא מתוחזק היטב (גם אם הוא "רק" מלוכלך).

לעומת זאת פעולה כמו חידוש ריפודים לרכב יכולה להעלות את ערכו של הרכב בסכום משמעותי – הרבה יותר מעלות הניקיון והחידוש.

כמה עולה לנקות מושבי רכב?

מחיר ניקוי ריפודי רכב מושפע ממספר המושבים של הרכב – כשבאופן טבעי ניקוי הריפודים ברכב 5 מושבים יהיה זול יותר בהשוואה לניקוי מושבים של רכב עם 7 מקומות. בחלק מהמקרים יש השפעה גם לסוג הריפודים, כלומר לשאלה האם מדובר על ריפודים בד או על ריפודים מעור (מלאכותי או עור של בעל חיים).

כחלק מהשירות ניתן לבצע לצד ניקוי המושבים גם פעולות כמו ניקוי ריפוד שמודבק לגג הרכב, ניקוי של הבגאז', ניקוי של שטיחי הרכב וניקוי ריפודים שמודבקים לדלתות. חשוב להדגיש כי התוספת לתועלת כמובן גבוהה ואילו התוספת למחיר צנועה, כמה עשרות שקלים בלבד.

ניקוי ריפודי עור כך שייראו מלאי ברק

 ניקוי ריפודים לרכב מותאם לרצונות של הלקוחות. כך למשל כשיש רכב עם ריפודים מעור נוכל למרוח עליהם – אחרי הניקוי היסודי, כמובן – חומר שמוסיף להם ברק כך שהרכב ייראה מרשים במיוחד. במקרה כזה התוצאה תהיה מכונית נקייה לגמרי ובנוסף בעלת מראה יוקרתי. שירות זה מתאים למשל למכוניות מנהלים ולדגמים יוקרתיים, ולמעשה גם כלי רכב "רגילים" משתדרגים פלאים בזכות מריחת חומר כזה.

ניקוי ריפודים עם חומרים אקולוגיים

עוד אופציה של ניקוי מושבי רכב שזוכה לביקוש נרחב בשנים האחרונות היא מתן שירות זה על בסיס חומרים אקולוגיים. ידידותיות לסביבה נתפשת כיום כאיכות חיובית במיוחד – כולנו כבר מבינים עד כמה חשוב לשמור על כדור הארץ, ובנוסף החומרים הידידותיים לסביבה הם גם ידידותיים לבני אדם – כך שמצד אחד הרכב הופך לנקי באמת ומצד שני הנוסעים בו לא נחשפים לכימיקלים. ניקוי ריפודי רכב עם חומרים אקולוגיים מומלץ למשפחות עם ילדים קטנים או תינוקות, כשברכב נוסעת אישה בהריון וגם לאנשים עם רגישויות שונות, אלרגיות או בעיות הקשורות לדרכי הנשימה.

חידוש ריפוד לרכב – כל האפשרויות

כחברה עם ניסיון עשיר במיוחד בכל הנוגע לניקוי וחידוש ריפודי רכב – וגם שירותים דומים כמו שטיפת שטיחים, תיקון ריפודי ספות ועוד – אנחנו יודעים להפוך גם ריפודים בלויים מאוד לכאלה שייראו כאילו הרגע ירדו מפס הייצור והורכבו במכונית.

בפרט כולל שירות חידוש ריפוד לרכב תפירת קרעים שנוצרו עם השנים. כשישנו קרע קטן מומלץ לא לחכות שהוא יתרחב אלא לתקן אותו באופן מידי, וכך להאריך את תוחלת החיים של הריפודים. במקרים קשים במיוחד נמליץ לכם על החלפה של הריפוד, במחיר אטרקטיבי. חשוב להדגיש כי כל המלצה ניתנת על בסיס יושרה מלאה ומתוך מחויבות מוחלטת לספק לכם שירות לא פחות ממצוין.

חידוש ריפודי עור

עור של בעל חיים נושם ולכן עלולים להיווצר בו סדקים. תופעה נוספת שעלולה לפגום במראה של ריפודי העור ברכב היא אובדן צבע, כלומר כשהריפודים נראים דהויים. במקרה כזה נבצע עבורכם חידוש ריפוד לרכב כך שהעור יחזור להיראות יפהפה.

החידוש מותאם באופן מושלם למאפיינים הספציפיים של הריפודים וגם לסוג הרכב ולמראה שלו, כך שנוצרת הרמוניה נעימה מאוד לעין. חידוש הריפודים גם משדרג את ערכו הכספי של הרכב.

מדריך ניקוי ריפודים באמצעים ביתיים

כשהקמנו את חברת הפרופסור לניקיון החלטנו שנעשה הכל כדי לספק לציבור את השירות הטוב ביותר האפשרי מכל הבחינות. בהתאם כל ניקוי או חידוש ריפוד לרכב מתבצעים על-ידינו באופן מקצועי במיוחד, תוך הקפדה על כל פרט ופרט במטרה להגיע לריפודים יפים שנראים בדיוק כמו חדשים. בנוסף אנחנו תמיד שמחים לעזור גם עם ייעוץ והמלצות – עבור כל סוגי הניקיונות, מספות ומזרונים ועד לריפודים של כלי רכב שונים.

בהתאם יש לנו כמה טיפים עבור כל מי שרוצה לנסות לנקות בעצמו את הריפודים:

* ממיס כתמים ומים חמימים – דרך אחת לנקות ריפודי רכב שהתלכלכו היא באמצעות ממיס כתמים. תרסיסים שכוללים ממיס כתמים מתאימים בעיקר לריפודים מבד וניתן לרכוש אותם בכל חנות לאביזרי רכב וגם בחנויות כמו הום סנטר, אייס וכו'. אופן השימוש בהם: תחילה מרססים מעט מים חמימים על הריפודים תוך הקפדה על חלוקה אחידה בכל שטח המושבים. כמו כן חשוב לוודא שהמים לא נספגים בתוך המושב. לאחר מכן מרססים את אותו חומר שממיס כתמים, משפשפים את האזורים המלוכלכים באמצעות מברשת רכה, בעדינות, וממתינים להתייבשות. אם עדיין נשאר כתם או חלק ממנו, אפשר לנסות שוב, או פשוט לפנות אלינו – עם חומרי ניקוי מקצועיים שאינם נגישים לציבור הרחב כל כתם מרים ידיים.

* סודה לשתייה – שיטה נוספת שעוזרת להתמודד עם חלק מהכתמים גם בלי עזרת מקצוענים היא סודה לשתייה. חומר זה סופח לכלוכים וגם סופג ריחות רעים. בנוסף הסודה מנטרלת את הלחות במושבים ומונעת התפתחות עובשים. שיטת הפעולה: מפזרים את הסודה לשתייה על הריפודים, מחכים מעט ואז שואבים את הסודה ביחד עם הלכלוכים שהיא ספחה אליה.

* אלכוהול איזו פרופיל – מוצר ייעודי לניקוי זיהומים. מערבבים אותו עם מים ביחס של אחד לאחד, מספיגים מטלית מיקרופייבר בתערובת, ומנגבים איתה את הריפוד. חשוב לספוג כמה שיותר מהנוזלים כדי שלא יחלחלו אל תוך המושבים.

* כתמי דם – הדגש החשוב ביותר לגבי כתם דם הוא לספוג את הנוזלים תוך זמן קצר ככל האפשר, ועוד לפני שהם מחלחלים אל הריפודים. לאחר מכן אפשר לנסות להסיר את השאריות עם מים קרים, ואם בכל זאת הכתם נשאר – בעזרת מי חמצן.

* כתמי שומן – שיטה יעילה להסרה של כתמי שומן מריפודי רכב (וגם לטובת ניקוי מזרנים או ספות מכתמים דומים) היא ליצור תערובת של מים חמימים עם חומץ לבן ואבקת כביסה או נוזל ניקוי כלים. היחס המומלץ הוא כוס מים, 2 כפות חומץ וכף אחת של אבקת כביסה או נוזל ניקוי כלים. את התערובת מספיגים בתוך מטלית רכה, ואז עוברים איתה על הכתם. חשוב להקפיד על תנועות טפיחה עדינות כדי שהשומן לא ייספג בתוך הריפודים. לאחר מכן מייבשים את הריפוד עם מטלית רכה חדשה ויבשה, או עם מייבש שיער.

* כתמים של זיעה – ישראל היא מדינה חמה ולחה ולכן עלולים להיווצר ברכב כתמי זיעה, שכאמור גורמים גם לריח רע במכונית. טיפול באמצעים ביתיים בבעיה זו כולל תערובת של כוס מים פושרים עם כפית סבון כלים ועוד כפית של מי חמצן. בעזרת מטלית רכה משפשפים את כתם הזיעה, ואז מייבשים את האזור עם מטלית יבשה. במידת הצורך חוזרים על התהליך פעם נוספת, ועוד אופציה היא להשתמש במטלית שספוגה באלכוהול רפואי 70%. אם גם השיטה הזו לא עזרה, כמובן שאין סיבה לסבול מהריח ומהכתם – כל מה שתצטרכו לעשות הוא להזמין את הפרופסור לניקיון.

ניקוי ריפודים לרכב – שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

אילו סוגי ריפודים אפשר לנקות עם מכונה?

ריפודי בד מתאימים במיוחד לניקוי מקצועי באמצעות מכונה. במקרה של ריפודי עור חובה קודם כל לבחון את סוג העור, ולאחר מכן להחליט אם יתבצע ניקוי עם מכונה או ניקוי ידני.

כמה זמן צריך לחכות עד שהמושבים יתייבשו לגמרי?

בהתאם למזג האוויר ולסוג הריפוד. ריפודים מעור יכולים להתייבש גם תוך חצי שעה עד שעה. ריפודי בד נשארים לחים כ-3 שעות באביב ובקיץ ועד כ-6 שעות בחורף (אלא אם כן מדובר על אחד מימי החורף החמימים).

מהי התדירות המומלצת לניקוי הריפודים ברכב?

בהתאם לאינטנסיביות השימוש במכונית. בדרך כלל ניקיון מקצועי אחת ל-3-4 חודשים מספיק, בתנאי שבין לבין מקפידים על שגרת תחזוקה נכונה.

האם צריך להזמין מראש שירות ניקוי ריפודים לרכב?

בדרך כלל אין צורך להזמין מראש, וכשיש מקרה חירום נבצע עבורכם את הניקיון היסודי של הריפודים גם מעכשיו לעכשיו. באופן כללי מומלץ לבצע את ניקוי הריפודים המקצועי כחלק משגרת הטיפוח באופן קבוע, ולהזמין את השירות יומיים שלושה מראש. בדרך זו נוכל גם להגיע אליכם בדיוק בשעה הכי נוחה לכם.

למה לבחור בפרופסור לניקיון?

כי יש לנו ניסיון של יותר מ-17 שנים ואלפי לקוחות מרוצים. כי אנחנו משתמשים בשיטות עבודה מתקדמות. כי אנחנו מקפידים על שימוש בחומרי ניקוי איכותיים. כי אנחנו משלימים את העבודה בזמן קצר. כי אנחנו מגיעים אליכם וחוסכים לכם זמן יקר. כי אנחנו גובים מחירים נוחים – וכי לרכב שלכם מגיע הטוב ביותר!

ניקוי ריפודים לרכב

יצירת קשר 073-3744732

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון