ניקוי שטיחים מקיר לקיר

כל מה שצריך לדעת על שטיחים מקיר לקיר

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי שטיחים בפתח תקווה והסביבה

מתמחים בניקוי שטיחים

ניקוי שטיח מקיר לקיר זוהי עבודה הדורשת ניסיון רב, שלא כמו בניקוי שטיחים סטנדרטיים כגון שטיחים ניידים. ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מצריך טיפול יסודי אשר כולל: ניקוי שטיחים מקיר לקיר עם שימוש בחומרי ניקוי חזקים מאוד, אשר חייבים להיות איכותיים היות ואת זמני השריית השטיחים ותרכובת נכונה של חומרי הניקוי, לא כל אחד מסוגל לבצע.

לניקוי שטיח מקצועי – השאירו פרטים


כמה עולה ניקוי שטיח?

איך שומרים על שטיחים מקיר לקיר?

שטיחים מקיר לקיר, ידועים כסופגי לכלוך היות ואנשים רבם עוברים במשרדים שלרוב, הם אלה אשר מחזיקים בשטיחים מקיר לקיר. שטיח מקיר לקיר, אשר יתוחזק נכון לפחות אחת לשבוע, יחזיק מעמד לשנים, אך יש לדעת, כי לפחות פעמיים בשנה יש לבצע בו ניקוי יסודי באמצעות חברה המתמחה בניקוי שטיח מקיר לקיר.

מה גורם לשטיח מקיר לקיר לבלאי ושחיקה?

במשך הזמן, קשה להימנע משחיקתם של שטיחים מקיר לקיר, זו הסיבה שיש לפנות לחברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר, אשר תבטיח ניקוי יסודי ומקצועי, אשר ניתן באחריות מלאה.

מה ההבדל בין ניקוי שטיח מקיר לקיר לבין ניקוי שטיחים ניידים?

בניגוד לעבודת תחזוקה שגרתית  ושוטפת, הנעשית באמצעות שואב אבק חברה מקצועית בתחום ניקוי שטיחים מקיר לקיר, משתמשת בחומרי ניקיון מקצועיים וכן, בציוד משוכלל, מה שמבטיח שמירה על השטיחים לאורך זמן רב.

אם אתם זקוקים לחברה אשר תבצע עבורכם ניקוי מקצועי ויסודי של שטיחים מקיר לקיר, החברה צריכה לדאוג להביא עימה ציוד מקצועי ומשוכלל, אשר יסייע בפעולת הניקוי.
בשונה מפעולת ניקיון אשר נעשית לשטיחים באופן עצמאי, חברת ניקוי שטיחים מקצועית, מחזיקה בכמה שואבים תעשייתיים מקצועיים ותעשה שימוש במכשור הבא:

  • שימוש בשואב אבק רטוב (סברינה) בשיטת הזרקה ויניקה, כשאר שואב אבק רטוב זה, מצוין להסרת כתמים קשים או ניקוי של מקומות שקשים לגישה.
  • מכונת קרצוף ניקוי שטיח ראש- זוהי מכונה משנכללת ומהפכנית אשר מציעה הספקי עבודה גדולים.
  • שואב אבק תעשייתי עם פילטר מקצועי מסוג HAPA – מעולה במיוחד הגד קרדית האבק ומיקרו אורגניזמים
  • חברת פרופסור לניקיון, עוסקת בתחום ניקוי שטיחים, מזרונים, ריפודי רכב מכל הסוגים ועוד מזה 15 שנה. הסטנדרטים האמריקאים שעל בסיס זה הוקמה חברת פרופסור לניקיון הפך לנר לרגליה, כאשר הסטנדרטים של הניקיון הינם ברמה הגבוהה ביותר כשאר אתם מקבלים  מוצר נקי יותר, בריא יותר ובשורה התחתונה- אף משתלם יותר.

מדוע יש להסתייע בחברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

השכרת שירותיה של חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר הינה חשובה, היות ובמשרדים רבים, מוסדות וכדומה, ניקיון השטיחים חשוב במיוחד גם לרושם הטוב של החברה וכן, למען בריאותם של העובדים. חברה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר, תוכל לא רק לנקות את השטיחים, כי אם לחדש אותם מבלי לפגוע בטקסטורה שלהם. תוכלו בהחלט להשיב לשטיחים מקיר לקיר אשר בבעלותכם, את המראה הרענן, הנקי והחדש.

ניתן למצוא שיטות שונות לניקוי שטיח מקיר לקיר, היות ושטיחים אלה, עשויים מחומרי גלם שונים כגון:
סיבים סינתטיים, צמר או סיבים שהם מעורבים. אין זה משנה איזה סוג של שטיחים מקיר לקיר אתם מחזיקים, יש לדעת, שניקוי שטיחים חובבני שיעשה על ידכם א ע"י חברה שאין לה ניסיון, יגרום לנזק בלתי הפיך.
שטיחים מקיר לקיר, אשר עברו נזק, יגבה מכם בסופו של דבר מחיר הרבה יותר גבוה מאשר ניקוי מקצועי של שטיחים מקיר לקיר. לפעמים אם ניתן בל לשקם את השטיחים, אך עליכם לדעת, כי במקרים אלה, חברת פרופסור לניקיון מתמחה גם בתחום של תיקון ורסטורציה לשטיחים.

אל תחסכו מעצמכם כמה שקלים, כאשר בסופו שלדבר המחיר יהיה כפול ומכופל, פשוט הזמינו עוד היום את שירותיה המקצועיים של חברת פרופסור לניקיון והשטיחים שלכם  יבריקו וייראו כחדשים!

האם אתם מעוניינים בהצעת מחיר לניקוי שטיח מקיר לקיר? ניקוי ריפודים או ניקוי שטיחים ניידים?- זוהי המומחיות שלנו. תוכלו להתקשר לטלפון: 073-3744732 או 02-6566221.

עוד בנושא ניקוי שטיחים:

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח


50

  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר


25-40

  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)


65

  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)


100

  • ל-מ״ר

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: