שטיפת שטיחים מקצועית

שטיפת שטיחים
51 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

לשטיפת השטיח שלכם – השאירו פרטים

שטיחים הם תוספת מבורכת לכל חלל, גם בחדרים השונים בבתים שלנו וגם במשרדים. הם מוסיפים רכות, משדרים חמימות, מייצרים תחושות של נועם ואינטימיות ותורמים גם לאסתטיות של המרחב. מצד שני אי אפשר להתעלם מהעובדה ששטיחים – מכל הסוגים ובכל מקום שבו הם נמצאים – צוברים לכלוכים רבים. גם השטיח היפה ביותר והמושקע ביותר לא ייראה כזה אחרי כמה שנים – אלא אם כן מקפידים לשמור עליו, כולל שטיפת שטיחים במידת הצורך.

לפרופסור לניקיון מומחיות של ממש בשטיפה של שטיחים, כולל עדינים ורגישים. אנחנו עושים זאת כבר יותר מ-17 שנים והצלחנו לשדרג באופן משמעותי את המראה של אלפי שטיחים – כמובן מבלי להזיק להם. השירות ניתן בכל רחבי הארץ, בזמינות גבוהה, באדיבות ובמחירים נמוכים.

שטיפת שטיחים מכל הסוגים – בלי להזיק להם!

שטיח הוא פריט רגיש מטבעו. גם לשטיחים הסינתטיים עלול להיגרם נזק עקב טיפול לא זהיר ולא מספיק מקצועי בהם, וכשמדובר על שטיחים פרסיים, שטיחים סיניים, שטיחים אפגניים וכו', הסיכון משמעותי אפילו יותר.

בהתאם המרכיב החשוב ביותר במסגרת שירות שטיפת השטיחים הוא לבצע כל פעולה רק לאחר מחשבה מעמיקה. כמובן שנדרשת גם היכרות טובה מאוד עם כל סוגי השטיחים ובמקביל עם כל סוגי חומרי הניקוי ושיטות הפעולה האפשריות – כדי לוודא שהמפגש בין השטיח הספציפי לחומרי הניקוי הספציפיים לא יסתיים בנזק בלתי הפיך ובמפח נפש.

השילוב בין הניסיון הרב של הפרופסור לניקיון לבין האחריות הרבה שבה אנחנו מתנהלים מאפשר לכם להזמין אותנו בראש שקט באמת. עוד כדאי לדעת שהשטיפה שאנחנו מבצעים לא מחלישה את השטיחים ולא גורמת להם לבלאי משמעותי יותר בהמשך, ובקיצור – מקסימום ניקיון, אפס נזקים.

שטיפה מקצועית לשטיחים מכל הסוגים

שירות שטיפת השטיחים רלוונטי לכל סוג של שטיח. אנחנו יודעים לנקות שטיחי שאגי, כולל בעלי שיערות ארוכות במיוחד; שטיחים טורקיים; שטיחי חבל; שטיחים פרסיים; שטיחים סיניים; שטיחים אוזבקיים; שטיחי משי; שטיחים אפגניים; שטיחי קילים; שטיחים מודרניים; שטיחי צמר; שטיחים מרוקאיים שמוכרים גם בשם שטיחי ברבר; שטיחים מעור של בעל חיים; והרשימה עוד ארוכה – בעצם כל שטיח שתרצו שננקה עבורכם, נמצא לו את הפתרון הנכון ביותר.

אבחון מקצועי והדגמה חינם

השלב הראשון, עוד לפני שנכנסים לתמונה מים וחומרי ניקוי כאלה ואחרים, הוא אבחון מקיף. הצוות המקצועי שלנו מזהה את סוג השטיח ואת המאפיינים הספציפיים שלו, וכמו כן בודק את מצבו – האם יש כתמים ואם כן מה גרם להם, האם ישנו עובש, מהי מידת הלכלוך שהצטברה בכל חלקי השטיח וכו'.

לאחר האבחון נוכל לדעת מהי שיטת הפעולה המומלצת. הצוות שלנו יפרט באוזניהם את כל האפשרויות, ואיך בעצם אנחנו יכולים לחדש את השטיח שלכם. לאחר שתקבלו מאיתנו הצעת מחיר מסודרת, ואם תרצו, נוכל לבצע עבורכם הדגמה של היכולות המקצועיות ושל השינוי שאפשר לחולל בשטיח.

מחירון שטיפת שטיחים

שטיפת שטיחים לפי מטר 100% הסרת כתמים וריחותהחל מ 45 ₪
שטיח קטןסינטטי / עבודת יד100 – 300 ₪
שטיח גדוללתוצאות מקסימליות במפעל200 – 600 ₪
וילונות (לזוג)כולל הרכבה ופירוק בבית הלקוח150 – 400 ₪
שימוש בחומרים היפואלרגנים המאושרים ע"י משרד הבריאות

איך מתבצעת שטיפת שטיחים?

כל שטיפת שטיח מותאמת כאמור למאפיינים המדויקים שלו, כדי להבטיח מקסימום ניקיון ואפס נזק. באופן כללי אפשר לחלק את התהליך ל-4 חלקים:

  1. ניעור – עוד לפני השטיפה חשוב לנער את השטיח, אבל לא כפי שאפשר לבצע בבית – אלא בעוצמה, באמצעות מכונה מיוחדת שמעיפה החוצה גם את הלכלוכים שתקועים בעומק השטיח.
  2. שטיפה – וליתר דיוק השריה במעין בריכה שיש בה גם מים וגם חומרים לניקוי יסודי של השטיח. בדרך כלל השטיחים נשארים בבריכה למשך זמן רב יחסית כדי שגם הכתמים העיקשים ביותר יתמוססו ואז ייעלמו. השטיפה הממושכת מבטיחה שגם הריחות הרעים שאולי דבקו בשטיח ייעלמו כלא היו.
  3. קרצוף – חלק בלתי נפרד משטיפת השטיחים הוא קרצוף מסיבי של השטיח כדי להסיר את השאריות שעדיין יש בו. חשוב להדגיש שפעולה זו, כמו גם פעולות אחרות, מתבצעות רק לאחר שאנחנו מוודאים שהשטיח לא יינזק.
  4. סחיטה וייבוש – כך שכל המים, עד הטיפה האחרונה, יוצאו מהשטיח ולא תהיה סכנה של היווצרות עובש.

איך שטיפת השטיחים שומרת על הבריאות שלכם?

במרבית המקרים המטרה של שטיפת שטיח כזה או אחר היא להחזיר לו את המראה המרשים שאפיין אותו בעבר. זוהי כמובן מטרה חשובה, והיא מושגת במלואה אחרי הניקיון המקצועי והמקיף שלנו – אבל יש עוד מטרה, משמעותית לא פחות ואפילו יותר: בריאות.

כששטיח מתלכלך, הוא צובר בתוכו – בעומק הסיבים – מיקרואורגניזמים מזיקים. בין השאר אפשר למצוא בתוך שטיחים חיידקים, פטריות, שמרים, עובש וגם את קרדית האבק, חרק בעייתי במיוחד. אמנם לא ניתן לראות את כל המיקרואורגניזמים המזיקים ללא מיקרוסקופ, אבל מחקרים רבים הוכיחו שהם נמצאים בשטיחים (וגם במקומות אחרים בבית ובפרט בריפודי הספות). בנוסף, אפשר להרגיש את ההשפעה שלהם: קרדית האבק היא אחד האלרגנים השכיחים ביותר וגם המשפיעים ביותר על בני האדם – וזאת בגלל שהגללים של החרק, שעפים באוויר החדר, גורמים להתעטשויות רבות, נזלת, נפיחות בעפעפיים ועוד. חרק מיקרוסקופי זה ניזון משאריות עור שנושרת מאיתנו באופן טבעי, ובין השאר מגיעות גם אל השטיחים. שאיבה של השטיח אמנם מפחיתה את אוכלוסיית קרדית האבק, אבל מצד שני היא גם גדלה כל הזמן בגלל קצב הריבוי הטבעי שלהם, ורק שטיפה יסודית ומסיבית באמת מצליחה לפתור את הבעיה.

בעיה חמורה אפילו יותר היא עובש בתוך שטיח. העובש, שהוא סוג של פטריה, מפיץ את עצמו באמצעות נבגים שמתעופפים בחלל החדר (מבלי שאפשר יהיה לראות אותם כמובן). כשהם חודרים אל דרכי הנשימה של בני אדם, נבגים אלה עלולים לגרום למחלות שונות, כולל סוגי סרטן מסוימים. בפרט חשופים לסיכון אנשים בעלי מערכת חיסונית מוחלשת, ומצד שני גם כשהמערכת החיסונית חזקה התוצאה עלולה להיות פעילות יתר שלה – שבאה לידי ביטוי בתגובה אלרגית.

שטיפת שטיחים מחסלת עובש ומפחיתה בקרוב ל-100% את אוכלוסיית החיידקים והקרדיות שבשטיח.

חומרים ידידותיים לסביבה

אחת המגמות המעניינות ביותר במאה ה-21 היא המודעות ההולכת וגדלה לחשיבות צמצום הפגיעה בסביבה. גם בתחום הניקיון ובפרט בשטיפת שטיחים אפשר לראות עוד ועוד לקוחות שמעדיפים שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. כדאי גם לזכור שחומרי הניקוי האורגניים שמבוססים על מרכיבים טבעיים בלבד הם גם ידידותיים יותר לבני אדם.

בעידן שבו כל הזמן מפותחים פתרונות חדשים ואקולוגיים, נדרשת למידה מתמדת – וזוהי עוד אחת מהאיכויות החשובות של הפרופסור לניקיון. עוד כדאי לדעת שבכל מקרה אנחנו משתמשים אך ורק בחומרים שאין בהם מרכיבים מסוכנים ושכמובן קיבלו את כל האישורים הרלוונטיים. בהתאם גם מבחינת החשיפה לכימיקלים אתם יכולים להיות רגועים לגמרי ולדעת שהניקיון המושלם של השטיח לא יבוא על חשבון הבריאות שלכם.

מתי אפשר לנקות שטיח באמצעים ביתיים פשוטים?

באופן טבעי אי אפשר להשוות באמת שטיפה מקצועית של שטיח, עם חומרים מתקדמים וציוד משוכלל, לניקיון ביתי – אבל אם במקרה חודש אחרי ניקיון יסודי נוצר כתם קטן על השטיח, תוכלו לנסות לנקות אותו גם בלי להזמין חברה מקצועית.

יש מספר דרכים של הסרת כתמים משטיח באמצעים ביתיים, ובכל מקרה מומלץ קודם כל לנסות בפינה פחות בולטת של השטיח כדי לוודא שלא נגרם לו נזק. טיפ נוסף הוא לפעול במהירות, לפני שהכתם נספג בעומק השטיח. השלב הראשון הוא לספוג כמה שיותר מהלכלוך, וזאת באמצעות נייר סופג או מגבת רכה – אבל בלי הפעלת כוח אלא בעדינות. לאחר מכן אפשר להשתמש במים חמים וחומץ שיש בתוכם גם מעט אבקת כביסה או נוזל כלים. מורחים בעדינות מרבית את התערובת, ואז סופגים אותה גם כן עם מגבת רכה או נייר סופג (ומקפידים על עדינות כדי לא להחדיר לכלוכים אל עומק הסיבים). כמו כן חשוב לוודא ייבוש מלא של האזור הרטוב כדי לא לגרום לעובש.

באילו מקרים כדאי לבצע ניקיון יסודי של השטיח?

שטיפת שטיחים יסודית מומלצת בכל מצב שבו השטיח כבר נראה דהוי וישן. כשיש כתמים רבים ברחבי השטיח, כולל כאלה שכבר נראים חלק בלתי נפרד ממנו, כדאי גם כן לשטוף את השטיח באמצעות הציוד המשוכלל הקיים כיום. אם חלילה יש עובש בשטיח הצורך כבר הופך לדחוף, ולמעשה מומלץ לשטוף כל שטיח באופן מקצועי אחת לשנה על-מנת להקדים תרופה למכה ולשמור על השטיח נקי ויפה (התדירות הרצויה עשויה להשתנות בהתאם לסוג השטיח ולמידת האינטנסיביות של הדריכה עליו – אחרי שננקה עבורכם את השטיח נוכל גם להמליץ לכם על שגרת תחזוקה ספציפית מותאמת אליכם).

ניקוי שטיחים בכל רחבי הארץ ובזמינות גבוהה

פרופסור לניקיון מבצע שטיפת שטיחים בכל רחבי הארץ, ובכל מקום בזמינות גבוהה ככל האפשר. בהקשר זה כדאי לציין שלקראת חגי תשרי וגם לקראת פסח בדרך כלל יש ביקוש גבוה מהרגיל לשירות זה, כמו גם לשירותי ניקיון באופן כללי (ניקוי דירות, ניקוי מזרנים, ניקוי ספות וכו'). בהתאם כדאי להקדים את הזמנת השירות, וכך להגיע לחג עצמו כשהשטיח כבר עבר את תהליך השטיפה המקצועית והוא מקנה לחלל כולו מראה חגיגי, נקי ומרשים.

למה לבחור בנו?

בגלל הניסיון (גם בניקוי שטיחים וגם בניקוי של ספות, מזרונים, ריפודים לרכב, דירות, מזגנים ועוד). בגלל המקצועיות. בגלל המחויבות לכל לקוח. בגלל שאנחנו משתמשים בציוד מתקדם ובחומרי הניקוי הטובים ביותר שקיימים כיום. בגלל שאפשר לקבל הדגמה בחינם כדי לראות איך השטיח יכול להיראות. וגם בגלל המחירים האטרקטיביים מאוד.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח


50

  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר


25-40

  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)


65

  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)


100

  • ל-מ״ר

שטיפת שטיחים – שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות


איזה כתמים אפשר להסיר משטיחים באמצעות שטיפה?

אנחנו יודעים להעלים את כל סוגי הכתמים: שתן, בוץ, קיא, שמן, מיץ, יין, עובש, רוטב שוקולד, דם, קפה ועוד.

האם אפשר לנקות שטיח גם בבית בלי לקחת אותו לשטיפה במפעל?

כן. לפרופסור לניקיון יש פתרונות גם לניקוי שטיחים בבית הלקוח או במשרד, ובפרט לשטיחים מקיר אל קיר.

כמה זמן אורכת שטיפת השטיח?

שטיפת שטיח במפעל נמשכת מספר ימי עבודה – כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות. ניקוי שטיחים בבית הלקוח נמשך במרבית המקרים שעה עד שעתיים.

האם שטיפת שטיחים מסלקת מהם ריחות של חיות מחמד, שתן, קיא וכו'?

כן, התהליך כולל גם השריה ארוכה במים עם חומרי ניקוי פעילים ולכן גם הריחות הלא רצויים נעלמים.

מה קורה אם השטיח פרום בקצוות?

במקרה כזה כדאי קודם כל לתקן את השטיח. אנחנו מספקים גם את השירות הזה.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון