ניקוי גגות רעפים, ניקוי צואת יונים והרחקתם

ניקוי צואת יונים
52 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

ניקיון גגות, הרחקה וניקוי צואת יונים

שרותי ניקוי צואת יונים, ניקיון חיטוי הרחקתם בשיטות מתקדמות ויסודית.

ניקוי צואת יונים עם מקצוענים או לבד?

השירות היחיד והיעיל ביותר שיבטיח לכם תוצאות ניקוי מושלמות, 100% אחריות, 100% תוצאות באופן המהיר והמקצועי ביותר בכל אזורי הארץ. ניקוי גגות רעפים וניקוי צואת יונים מבית פרופסור לניקיון.

ניקוי גגות רעפים ניקוי מסתור כביסה מלכלוך של צואת יונים

להקת יונים פלשה למרפסת השירות שלכם.. הריח של צואת היונים כבר מתחיל להיות בלטי נסבל.. מה לגבי החלון במסתור כביסה, מתי בפעם האחרונה פתחתם אותו ? יש פתרון: ולא כדאי לדחות את זה ! ניקוי וחיטוי צואת יונים …

מספקים פתרונות מקצה אל קצה, הגעה לבית הלקוח למתן יעוץ ואפיון הצורך, עם מגוון פתרונות סגירה להרחקת יונים ממרפסות שירות, עליות גג וכו׳

מספקים פתרונות מקצה אל קצה

הגעה לבית הלקוח למתן יעוץ ואפיון הצורך, עם מגוון פתרונות סגירה להרחקת יונים ממרפסות שירות, עליות גג וכו׳ מתקנים רשתות ברזל אל חלד בציפוי פלסטיק ובצפיפות המשאירה מקום לסירקולציה של אוויר במקום, להגנה מיונים, דרורים ועורבים, למתן שקט נפשי ארוך ע"י צוות מקצועי ומוסמך, שירות אדיב אמין ומקצועי ואחריות ל- 24 חודשים עם אופציה להרחבה.

מה כולל השירות שלנו?

  • פינוי של לשלשת היונים
  • ניקיון אשפה שמסביב
  • ניקוי וחיטוי של שאריות הצואה שנשארה
  • וטיפול מונע ריחות בעזרת תכשירי חיטוי האיכותיים בעולם
  • בישום והדברה בשיטה בריאה ואקולוגית
  • אחריות על העבודה, היונים לא ירצו לחזור בכלל.
  • ייעוץ, הדרכה וטיפים מנצחים להרחקת יונים לצמיתות

פרופסור לניקיון, בריא יותר, נקי יותר, משתלם יותר ניקיון גגות מקצועי 

אנו מוסמכים לבצע עבודות גובה: בסנפלינג, במות הרמה, מנופים וסולמות גבוהים

ניקיון גגות וצואת יונים זאת בעיית ניקיון נפוצה בישראל, כחברת ניקיון מקצועית, אנו תמיד רוצים לתת לקוחותינו את השירות הכי מקצועי ומקיף ביותר שיש. יש מצבים של הזנחה או ללא ידיעה.
צואה של יונים, כאשר היא מתאספת לה במקום אחד ויוצרת זיהום ולכלוך שלא ניסבל למגורים, מה שמחייב אותנו להזמין חברת ניקוי מוסמכת להוצאת צואה של יונים היא זאת שתדע לבצע במקביל חיטוי והדברה להרחקת יונים.

צואת יונים הינה מפגע תברואתי רעיל ומסוכן

יונים יכולים להיות ממש כל כך חמודים ולפעמים נורא מעצבנים, תנו לנו לטפל בהם, ניקוי צואה של יונים נשמע מצחיק מאוד אבל מדובר בשרות חיוני חשוב. לאחר שמנקים את אשפת היונים חייבים לערוך חיטוי והדברה למקום על מנת להבטיח שמירת ניקיון מתמשכת ללא חיידקים וכינים למיניהם, ואם מדובר בבעיה של פריצה של כניסה חופשית ליונים תרצו גם להזמין חברה שעוסקת בהרחקת יונים, או כמו שכבר רשמנו אנו נספק לכם טיפים לביצוע הרחקת יונים לבד ללא בעיה בכלל, פשוט וקל. כי לאחר שמנקים את המרפסת שירות או את העלית גג מלשלשת של יונים חייבים למצוא פתרון מקצועי להרחיק את היונים לפעם הבאה.

צואת יונים? אתם יכולים להיות רגועים ולסמוך עלינו ב-100%

חברת פרופסור לניקיון הוכיחה את העצמה וזכתה למעמד של חברת ניקיון המומלצת ביותר בישראל שנתיים ברציפות, וזאת מהסיבה שאנחנו כל כך אוהבים את מה שאנחנו עושים, ולא שוכחים אף פעם שאנחנו נותנים שירות ללקוחות, ולקוחות ב – 2019 רוצים.. קידמה.. יושרה ותוצאה!!

ולכן זאת הסיבה שבעבודות של ניקיון מתקדמות בתחום ניקוי גגות רעפים וחיטוי צואת יונים ובעלי חיים, בחרנו לעבוד עם מובילה בתחום. מדבור על חברה מקצועית בעלת ניסיון רב, דירוג ביקורות מהגבוהים בענף וסטנדרטים ייחודיים ובלתי מתפשרים. בכל הקשור לחומריים ניקוי איכותיים, שמירה על זכויות בעלי חיים, ביטוח, וכמובן אחריות לתוצאות מושלמות.

ניקוי גגות רעפים והרחקת יונים עם מרחיק יוניים מקצועי

יונים יכולים להיות ממש נחמדים וגם ממש מעצבנים, תנו לנו לטפל בהם, ניקוי צואה של יונים נשמע מצחיק מאוד אבל הרי מדובר בשרות מאוד חשוב שצריכים אותו. לאחר שמנקים את אשפת היונים חייבים לערוך חיטוי והדברה יסודי באזור על מנת להבטיח את שמירת ניקיון המקום ללא חיידקים וכינים.

שירותי ניקוי צואת יונים ממסתורי כביסה, ניקוי גגות רעפים ועוד.

שרותי ניקיון צואת יונים והרחקתם בשיטות מתקדמות ויסודית, באמצעות צוותים ניקיון של חברת הפרופסור לניקיון השירות היחיד והיעיל ביותר שיבטיח לכם תוצאות ניקוי מושלמות, 100% אחריות, 100% תוצאות באופן המהיר והמקצועי ביותר בכל אזורי הארץ.

ניקוי מרפסת שירות או ניקוי מסתור כביסה מלכלוך של צואת יונים

להקת יונים פלשה למרפסת השירות שלכם.. הריח של צואת היונים כבר מתחיל להיות בלטי נסבל.. מה לגבי החלון במסתור כביסה, מתי בפעם האחרונה פתחתם אותו? יש פתרון: ולא כדאי לדחות את זה ! ניקוי וחיטוי צואת יונים …

ניקוי צואה של יונים, באמצעות המומחים בתחום!

חברת פרופסור לניקיון  – בשיתוף עם המומחים המובילים בישראל בתחום הרחקת יונים. מספקת עבורכם את מעטפת השירותים המושלמת והיעילה ביותר בכל הקשור ל: הרחקת יונים, ניקיון גגות, ניקוי מסתור כביסה, ניקוי מרפסת שירות, כיני יונים, פינוי צואת יונים, תחזוקת גגות ושירותי ניקיון והברקה לבית פנו אלינו עוד היום, ואנו נשמח לתת לכם ייעוץ מקצועי באדיבות ובמומחיות רבת ניסיון, וכמובן את השירות הטוב ביותר במחיר המשתלם בשוק.

צואת יונים הינה מפגע תברואתי רעיל ומסוכן

יונים יכולים להיות ממש כל כך חמודים ולפעמים נורא מעצבנים, תנו לנו לטפל בהם, ניקוי צואה של יונים נשמע מצחיק מאוד אבל הרי מדובר בשרות חיוני חשוב . לאחר שמנקים את אשפת היונים חייבים לערוך חיטוי והדברה למקום על מנת להבטיח שמירת ניקיון מתמשכת ללא חיידקים וכינים למיניהם, ואם מדובר בבעיה של פריצה או פלישה לשטח שמאפשר כניסה חופשית ליונים תרצו גם להזמין חברה שעוסקת בהרחקת יונים, או כמו שכבר הבנתם, אנחנו פה לשירותכם עם מוקד טלפוני 24/5 ובו נספק לכם ייעוץ וטיפים לביצוע הרחקת יונים בשיטת עשו זאת בעצמכם, ללא בעיה כלל וכלל, 1..2..3.. גם פשוט וגם קל. אם אין ברשותכם הזמן או הרצון לבצע פעולות ניקוי, חיטוי והרחקה בעצמכם אז ..

אתם יכולים להיות רגועים בתחום היונים

פרופסור לניקיון ממליצה על, אוטוריטה מקצועית בתחום הניקיון והרחקת היונים.

שירותי ניקיון בריאים ומומלצים לבית ולדירה

חברת פרופסור לניקיון הוכיחה את העצמה וזכתה למעמד של חברת ניקיון המומלצת ביותר בישראל שנתיים ברציפות, וזאת מהסיבה שבנוסף לידע והניסיון, אנו פשוט מפוצצים באנרגיה והתלהבות כי אנחנו כל כך אוהבים את מה שאנחנו עושים, ולא שוככים אף פעם שאנחנו נותנים שירות ללקוחות!!!
ולקוחות ב – 2020 רוצים קידמה, יושרה, ותוצאה.

ולכן זאת הסיבה שבעבודות ניקיון מתקדמות בתחום ניקוי גגות, חיטוי צואת יונים ובעלי חיים, בחרנו לעבוד עם מקצוענים. מדבור על חברה מקצועית, בעלת ניסיון רב, דירוג ביקורות מהגבוהים בענף וסטנדרטים ייחודיים ובלתי מתפשרים, בכל הקשור לחומריים ניקוי איכותיים, שמירה על זכויות בעלי חיים, בטיחות, ביטוחים, וכמובן אחריות לתוצאות מושלמות.

חשוב מאוד לזכור שגם..

יונים יכולים להיות ממש נחמדים וגם ממש מעצבנים, תנו לנו לטפל בהם, ניקוי צואה של יונים נשמע מצחיק מאוד אבל הרי מדובר בשרות מאוד חשוב שצריכים אותו. לאחר שמנקים את אשפת היונים חייבים לערוך חיטוי והדברה יסודי באזור על מנת להבטיח את שמירת הניקיון המקום ללא חיידקים וכינים ל, אם מדובר בבעיה של פריצה של כניסה חופשית ליונים תרצו גם להזמין חברה שעוסקת בהרחקת יונים, או כמו שכבר רשמנו אנו נספק לכם טיפים לביצוע הרחקת יונים לבד ללא בעיה בכלל, פשוט וקל. כי לאחר שמנקים את המרפסת שירות או את העלית גג מלשלשת של יונים חייבים למצוא פתרון מקצועי להרחיק את היונים לפעם הבאה.

פתרונות ומוצרים

רשת מקצועית – 9 גידים שזורים, עובי  0.9 מ"מ.

רשת דרורים – עשויה מחבל בעל 12 גידים שזורים עובי 1.2 מ"מ,

רשת מגלוונית – רשת עשויה ברזל מגולוון 1.2

דוקרנים – דוקרני נירוסטה קפיציים מסוג W בסיס פולי קרבונט מועשר מוגן UV נגד קרינת השמש

קפיץ מקפיץ – סליל קפיץ מנירוסטה אורך 18 מ' גובה סליל 11 ס"מ עובי הסליל  1.5 מ"מ.

מלכודת יונים – לא פעם מלכדות יונים בחללים גדולים שקשה מאד לתפוס ולשחרר אותם, ולכן אנו מניחים מלכודת עם אוכל ומים . וכך אנו מצילים אותם.

פריצה של כניסה או פלישת יונים לשטחים וחללים בבניין, ודאי תרצו גם להזמין חברה המתמחה בהרחקת יונים, כי לאחר שמנקים את המרפסת שירות או את העלית גג מלשלשת של יונים צריכים להיות יותר חכמים ולבוא כבר עם פתרון מקצועי שימגר את התופעה לצמיתות.

זקוקים לניקוי צואת יונים אפקטיבי ויעיל. כזה שיבטיח לכם תוצאות ניקוי מושלמות,
אחריות מאלה, במחיר תחרותי והגון להזמת השירות, חייגו אלינו עוד היום

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון