פוליש בירושלים

כאשר הרצפה שלכם חסרת ברק

שתפו את המאמר

WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Email

קשה לנקות אותה, הווה אומר שהיא צריכה פוליש. חברת פרופסור לניקיון, תעשה את כל שביכולתה על מנת להחזיר את הברק והמראה הרענן והחדש, תוך העלמת שריטות ברצפות. יש לציין, כי רבים מעדיפים את שיטת הפוליש, היות והחלפת רצפות, זה כבר עניין יקר וניתן בהחלט לגרום לרצפות שלכם, להיראות כחדשות באמצעות קרצוף והברקה מקצועיים. המושג ליטוש והברקה, הינו מונח אשר מתייחס לשיטת להסרת כתמים קשים, צבע ושכבות שומן שנצברו שנים, על מנת לשחזר מחדש את הגימור המבריק וללא פגמים ושריטות.

 

קשה להאמין איך חברת פרופסור לניקיון, תשנה את מראה ביתכם באמצעות קרצוף והברקת הרצפות. לחברה צוות מיומן ומקצועי וכן, מכונות פוליש מתקדמות ומשוכללות בעולם, החומרים הינם באיכות מקצועית וגבוהה. תוכלו להגיע לתוצאות שלעולם לא חלמתם עליהן ותזכו שוב ברצפות חדשות לחלוטין.

 

אז כמה עולה פוליש ובמה זה תלוי?

העלות והשיקום של רצפות ביתכם, תלויה במצב שלהם. למשל שריטות, סדקים, נזקים כתוצאה משימוש בחומרים כימיים, נזקי מים ועוד. גם סוג ההברקה ישנה את המחיר, היות וישנן שיטות שונות של קרצוף והברקה שלא כולן מתאימות לסוגי המרצות ולכן, חברת פרופסור לניקיון, תתאים לכם את סוג  הפוליש המתאים או שיטת אחרות שכן מתאימות לסוג אריחי ביתכם. לרוב, המחיר של פוליש מחושב לפי מ"ר וככל שהבית יהיה גדול יותר, כך המחיר יעלה בהתאם.

 

אתם פשוט חייבים להיכנס לזה!

יש לדעת, כי פוליש לרצפה מחיר, כולל ניקוי ושחזור של אריחי הרצפה. חברת פרופסור לניקיון, ממליצה על הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל. כאשר מדובר על רצפת גרניט פורצלן, יש להשתמש בהברקה באמצעות סילר לאחר ניקוי יסודי של האריחים. מדובר על הגנת הרצפות במקביל והעלות עשויה להיות בין 15-20 ש"ח למ"ר.

 

עובדים רק עם מכונת פוליש לרצפה המשוכללת בעולם!!! מכונות העבודה הטובות ביותר בעלום מיוצרות באיטליה.

באמצעות מכונת פוליש הזאת, לפרופסור לניקיון ישנה את היכולות לבצע כל עבודה בתחום הברקת מרצפות ולהגיע לתוצאות שלא חלמתם שאפשר להגיע!!!

אנו מציעים הדגמה חינם לפני שתחליטו על ביצוע פוליש
לא הרבה חברות ניקיון, מציעות הדגמה בחינם על חלק מהרצפות. חברת פרופסור לניקיון, כן מאפשרת הדגמה ותוכלו אף להיווכח במו עיניכם בהבדל המהותי בין הרצפות שנמצאות במצב מוזנח, לבין הרצפות שעברו פוליש. גם לגבי הצעת מחיר, תוכלו לשלוח לנו את גודל הנכס ואנו נשלח להם הצעת מחיר עדכנית. המחיר יהיה תלוי כאמור בסוג ההברקה, אם פוליש קריסטל, הברקה קריסטלית, שימוש באמצעות סילר ועוד.

 

הביצועים של צוות חברת פרופסור לניקיון, הינם גבוהים ועל כך יעידו מאות לקוחותינו המרוצים. החברה מספקת שירותי פוליש וניקיון מזה 15 שנה, תוך דגש מיוחד לאיכות, מקצועיות ושירות ללא תחרות. סילר מתאים למשטחי אבן, רצפות טראצו, שיש חברון ומשטחי בטון שרמת הספיגה שלהם גבוהה. הסילר למעשה, נועד לאטום ולהגן מפני רטיבות, עובש ושומנים מסוגים שונים. ניתן למצוא כמה סוגים של סילר כמו ננו סילר של חברת בילנזוני מאיטליה + SIKA BLOCK D70 ECO של חברת AG סיקה גרד 850, מה שיעניק הגנה לשיש בעזרת חומר המונע ספיגה. המחיר הינו 20 ₪ למ"ר.

 

פוליש לשיש

חברת פרופסור לניקיון, מציעה למי שיש ברשותו רצפת שיש, ניקוי עמוק ויסודי אשר כולל מילוי וסתימות של חריצים. המחיר נע בין 60-90 ₪ למ"ר.
פעולה זו, יכולה לשקם את כל סוגי השיש בכל מצב ולגרום אריחי השיש להיראות חדשים ומבריקים. יש לציין, כי ליטוש השיש מתבצע ע"י רפידות ליטוש יהלום מקצועיות אשר מקנות לשיש מראה וגימור מלוטש ומרהיב ביופיו.

 

טיפול לשיש במצב קשה

ישנן עבודות לפוליש של שיש במצב מוזנח עד גרוע, או עבודות פוליש לרצפות שיש מלוכלכות. השיש עשוי לאבד את הברק העמוק באמצעות שריטות שחטף עם הזמן, פגמים ונזקים קלים. חברת פרופסור לניקיון הינה האוטוריטה המקצועית בתחום של ליטוש וניקיון. הפתרון היעיל והמקצועי ביותר, הינו ליטוש באמצעות קרצוף וניקוי של השכבה העליונה אשר מתבצע באמצעות מכונות ליטוש סיבוביות אשר מקרצפות את הרצפות 1200 פעמים בדקה. באמצעות הציוד המשוכלל והמתקדם היותר, אנו נהפוך כל משטח שיש שהיה מוזנח לבוהק ונוצץ. בסיום הפעולה, נמרח ווקס לשיש על מנת לתת לו הגנה לאורך זמן ולהקל בפעולות האחזקה של רצפת השיש. בחברת פרופסור לניקיון, תוכלו אתם, לבחור את רמת הגימור שלכם, אם ריצוף מט, ריצוף מבריק או חצי מבריק.

 

הנכם מוזמנים להרגיש חופשי ולהתייעץ עמנו על סמכות מקצועית שניתן לסמוך עליה!
הנכם מוזמנים להתקשר לחברת פרופסור לניקיון ולקבל ייעוץ ופרטים לגבי:

 

כל השיטות והטיפים לתוצאה מקצועית

מה אסור ומה מותר לעשות בעבודות של פוליש והברקה?
פרופסור לניקיון מונה את עשרת הפעולות החשובות בתחום. מאמר זה, הינו מאמר חובה לכל צרכן או ניתן שירות, בתחום של הברקת רצפות וליטוש.

10 הטעויות שיש להימנע מהן כשאר עושים פוליש לרצפה

חומרי ניקוי מקצועיים

ישנם מקרים רבים, אשר בהם חברות ניקיון משתמשות בחומרי ניקוי זולים כגון מי אש שהמחיר הוא 2 ₪ לליטר, כאשר הנזק עשוי להגיע לאלפי שקלים. מדובר על נזק לרצפות לבריאות אם לטווח הקצר ואם לטווח הרחוק.

חברת פוליש המלצות
אנו חברת פוליש וניקיון, בעלת דירוג של 99.56 ובאמצעות הידע העשיר שצברנו עם השנים, נוכל להעניק לכם מענה נכון, מקצועי והולם לכל עבודת ניקיון במיוחד בתחום של הברקה וחידוש רצפות. הדירוג ניתן מגוגל, מדרג ופייסבוק – למעבר להמלצות

 

פוליש והברקה העתיד כבר כאן!
תוכלו לקרוא מאמר מעניין בנושא " צמיחת השוק בגלובאלי של פוליש וניקיון 2020 ". תוכלו לקבל מידע וטרנדים חדשים בתחום. בכל הקשור לנושא ניקיון מרצפות ופוליש, חברת פרופסור לניקיון  מובילה זרם של חדשנות בישראל. אנו מעבירים את הידע שלנו בליטושים, חידוש וברקה  לאנשי מקצוע כמו חברות פוליש הקיימות בענף. תוכלו להתקשר עוד היום, לקבלת הייעוץ המקצועי ביותר.

 

פוליש לשיש במטבח

ישנם משטחים במטבח, כגון השיש שרגישים לחומרים חומציים כמו לימון , עגבנייה ועוד. בגלל המגע הישיר של חומרים חומציים אלה בשיש, לכלוכים וכתמים לבנים, עשויים   להופיע על משטחי השיש.

 

ליטוש קירות שיש ובטון

לפעמים קירות השיש בייחוד בחדרי האמבט, עשויים לצבור אבנית ולהלבין כתוצאה מלחות או שימוש בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה.

 

ליטוש שיש

ליטוש שיש זו אמנות של ממש. אנו בחברת פרופסור לניקיון, אוהבים את מה שאנו עושים ומה שהכי מספק אותנו, הינו החיוך של הלקוחות אחרי גמר העבודה.

 

ההבדלים בין  סוגי העבודות

ממש כשם שלכל סיר יש את המכסה השייך לו, כך גם המבנה המולקולארי של כל שטח ולכן, הטפול בכל משטח חייב להיות מתאים, אם מבחינת תהליך העבודה והתאמת הציוד והחומרים המתאימים.

 

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ דירה או ניקיון לפני מעבר לדירה חדשה

 

כל שירותי הניקיון לבתים

ניקיון בתים ודירות
ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, ניקוי דירה לפני מעבר, קרצוף, קרמיקה, ניקוי חלונות, ניקוי גרניט פורצלן, פוליש ווקס לרכב
תוכלו להרגיש בנוח, להתקשר אלינו ולהתייעץ נושאים כגון איך לנקות קרמיקה פוליש לרצפה בשיטת עשה זאת בעצמך ועוד.

 

אתם בהחלט יכולים להיות רגועים, מרגע שהזמנתם

שירות ניקיון של חברת פרופסור לניקיון אנו נדאג להכול!
וכן תוכלו לבקש מאתנו הדגמה שאנו מציעים שירות זה בחינם!!

תוכן עניינים

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לא כול יום עושים ניקיון יסודי חשוב לעשות אותו עם האנשים הנכונים

אנחנו כאן בשבילכם! השאירו פרטים ונחזור אליכם

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26