פוליש בירושלים

פוליש
שיתוף
שיתוף
vote/51 - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

כאשר הרצפה שלכם חסרת ברק

קשה לנקות אותה, הווה אומר שהיא צריכה פוליש. חברת פרופסור לניקיון, תעשה את כל שביכולתה על מנת להחזיר את הברק והמראה הרענן והחדש, תוך העלמת שריטות ברצפות. יש לציין, כי רבים מעדיפים את שיטת הפוליש, היות והחלפת רצפות, זה כבר עניין יקר וניתן בהחלט לגרום לרצפות שלכם, להיראות כחדשות באמצעות קרצוף והברקה מקצועיים. המושג ליטוש והברקה, הינו מונח אשר מתייחס לשיטת להסרת כתמים קשים, צבע ושכבות שומן שנצברו שנים, על מנת לשחזר מחדש את הגימור המבריק וללא פגמים ושריטות.

קשה להאמין איך חברת פרופסור לניקיון, תשנה את מראה ביתכם באמצעות קרצוף והברקת הרצפות. לחברה צוות מיומן ומקצועי וכן, מכונות פוליש מתקדמות ומשוכללות בעולם, החומרים הינם באיכות מקצועית וגבוהה. תוכלו להגיע לתוצאות שלעולם לא חלמתם עליהן ותזכו שוב ברצפות חדשות לחלוטין.

אז כמה עולה פוליש ובמה זה תלוי?

העלות והשיקום של רצפות ביתכם, תלויה במצב שלהם. למשל שריטות, סדקים, נזקים כתוצאה משימוש בחומרים כימיים, נזקי מים ועוד. גם סוג ההברקה ישנה את המחיר, היות וישנן שיטות שונות של קרצוף והברקה שלא כולן מתאימות לסוגי המרצות ולכן, חברת פרופסור לניקיון, תתאים לכם את סוג  הפוליש המתאים או שיטת אחרות שכן מתאימות לסוג אריחי ביתכם. לרוב, המחיר של פוליש מחושב לפי מ"ר וככל שהבית יהיה גדול יותר, כך המחיר יעלה בהתאם.

אתם פשוט חייבים להיכנס לזה!

יש לדעת, כי פוליש לרצפה מחיר, כולל ניקוי ושחזור של אריחי הרצפה. חברת פרופסור לניקיון, ממליצה על הברקה קריסטלית או פוליש קריסטל. כאשר מדובר על רצפת גרניט פורצלן, יש להשתמש בהברקה באמצעות סילר לאחר ניקוי יסודי של האריחים. מדובר על הגנת הרצפות במקביל והעלות עשויה להיות בין 15-20 ש"ח למ"ר.

עובדים רק עם מכונת פוליש לרצפה המשוכללת בעולם!!! מכונות העבודה הטובות ביותר בעלום מיוצרות באיטליה.

באמצעות מכונת פוליש הזאת, לפרופסור לניקיון ישנה את היכולות לבצע כל עבודה בתחום הברקת מרצפות ולהגיע לתוצאות שלא חלמתם שאפשר להגיע!!!
שירותים נוספים: ניקוי ספות בירושלים ניקוי וילונות וניקיון אחרי שיפוץ

חומרי ניקוי מקצועיים

ישנם מקרים רבים, אשר בהם חברות ניקיון משתמשות בחומרי ניקוי זולים כגון מי אש שהמחיר הוא 2 ₪ לליטר, כאשר הנזק עשוי להגיע לאלפי שקלים. מדובר על נזק לרצפות לבריאות אם לטווח הקצר ואם לטווח הרחוק.

חברת פוליש המלצות
אנו חברת פוליש וניקיון, בעלת דירוג של 99.56 ובאמצעות הידע העשיר שצברנו עם השנים, נוכל להעניק לכם מענה נכון, מקצועי והולם לכל עבודת ניקיון במיוחד בתחום של הברקה וחידוש רצפות. הדירוג ניתן מגוגל, מדרג ופייסבוק – למעבר להמלצות

פוליש והברקה העתיד כבר כאן!
תוכלו לקרוא מאמר מעניין בנושא " צמיחת השוק בגלובאלי של פוליש וניקיון 2020 ". תוכלו לקבל מידע וטרנדים חדשים בתחום. בכל הקשור לנושא ניקיון מרצפות ופוליש, חברת פרופסור לניקיון  מובילה זרם של חדשנות בישראל. אנו מעבירים את הידע שלנו בליטושים, חידוש וברקה  לאנשי מקצוע כמו חברות פוליש הקיימות בענף. תוכלו להתקשר עוד היום, לקבלת הייעוץ המקצועי ביותר.

פוליש לשיש במטבח

ישנם משטחים במטבח, כגון השיש שרגישים לחומרים חומציים כמו לימון , עגבנייה ועוד. בגלל המגע הישיר של חומרים חומציים אלה בשיש, לכלוכים וכתמים לבנים, עשויים   להופיע על משטחי השיש.

ליטוש קירות שיש ובטון

לפעמים קירות השיש בייחוד בחדרי האמבט, עשויים לצבור אבנית ולהלבין כתוצאה מלחות או שימוש בחומרי ניקוי כמו אקונומיקה.

ליטוש שיש

ליטוש שיש זו אמנות של ממש. אנו בחברת פרופסור לניקיון, אוהבים את מה שאנו עושים ומה שהכי מספק אותנו, הינו החיוך של הלקוחות אחרי גמר העבודה.

ההבדלים בין  סוגי העבודות

ממש כשם שלכל סיר יש את המכסה השייך לו, כך גם המבנה המולקולארי של כל שטח ולכן, הטפול בכל משטח חייב להיות מתאים, אם מבחינת תהליך העבודה והתאמת הציוד והחומרים המתאימים.

ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ דירה או ניקיון לפני מעבר לדירה חדשה

כל שירותי הניקיון לבתים

ניקיון בתים ודירות
ניקוי שטיחים, ניקוי חלונות, ניקוי דירה לפני מעבר, קרצוף, קרמיקה, ניקוי חלונות, ניקוי גרניט פורצלן, פוליש ווקס לרכב
תוכלו להרגיש בנוח, להתקשר אלינו ולהתייעץ נושאים כגון איך לנקות קרמיקה פוליש לרצפה בשיטת עשה זאת בעצמך ועוד.

אתם בהחלט יכולים להיות רגועים, מרגע שהזמנתם

שירות ניקיון של חברת פרופסור לניקיון אנו נדאג להכול!
וכן תוכלו לבקש מאתנו הדגמה שאנו מציעים שירות זה בחינם!!

אנו מציעים הדגמה חינם לפני שתחליטו על ביצוע פוליש
לא הרבה חברות ניקיון, מציעות הדגמה בחינם על חלק מהרצפות. חברת פרופסור לניקיון, כן מאפשרת הדגמה ותוכלו אף להיווכח במו עיניכם בהבדל המהותי בין הרצפות שנמצאות במצב מוזנח, לבין הרצפות שעברו פוליש. גם לגבי הצעת מחיר, תוכלו לשלוח לנו את גודל הנכס ואנו נשלח להם הצעת מחיר עדכנית. המחיר יהיה תלוי כאמור בסוג ההברקה, אם פוליש קריסטל, הברקה קריסטלית, שימוש באמצעות סילר ועוד.

הביצועים של צוות חברת פרופסור לניקיון, הינם גבוהים ועל כך יעידו מאות לקוחותינו המרוצים. החברה מספקת שירותי פוליש וניקיון מזה 15 שנה, תוך דגש מיוחד לאיכות, מקצועיות ושירות ללא תחרות. סילר מתאים למשטחי אבן, רצפות טראצו, שיש חברון ומשטחי בטון שרמת הספיגה שלהם גבוהה. הסילר למעשה, נועד לאטום ולהגן מפני רטיבות, עובש ושומנים מסוגים שונים. ניתן למצוא כמה סוגים של סילר כמו ננו סילר של חברת בילנזוני מאיטליה + SIKA BLOCK D70 ECO של חברת AG סיקה גרד 850, מה שיעניק הגנה לשיש בעזרת חומר המונע ספיגה. המחיר הינו 20 ₪ למ"ר.

פוליש לשיש

חברת פרופסור לניקיון, מציעה למי שיש ברשותו רצפת שיש, ניקוי עמוק ויסודי אשר כולל מילוי וסתימות של חריצים. המחיר נע בין 60-90 ₪ למ"ר.
פעולה זו, יכולה לשקם את כל סוגי השיש בכל מצב ולגרום אריחי השיש להיראות חדשים ומבריקים. יש לציין, כי ליטוש השיש מתבצע ע"י רפידות ליטוש יהלום מקצועיות אשר מקנות לשיש מראה וגימור מלוטש ומרהיב ביופיו.

טיפול לשיש במצב קשה

ישנן עבודות לפוליש של שיש במצב מוזנח עד גרוע, או עבודות פוליש לרצפות שיש מלוכלכות. השיש עשוי לאבד את הברק העמוק באמצעות שריטות שחטף עם הזמן, פגמים ונזקים קלים. חברת פרופסור לניקיון הינה האוטוריטה המקצועית בתחום של ליטוש וניקיון. הפתרון היעיל והמקצועי ביותר, הינו ליטוש באמצעות קרצוף וניקוי של השכבה העליונה אשר מתבצע באמצעות מכונות ליטוש סיבוביות אשר מקרצפות את הרצפות 1200 פעמים בדקה. באמצעות הציוד המשוכלל והמתקדם היותר, אנו נהפוך כל משטח שיש שהיה מוזנח לבוהק ונוצץ. בסיום הפעולה, נמרח ווקס לשיש על מנת לתת לו הגנה לאורך זמן ולהקל בפעולות האחזקה של רצפת השיש. בחברת פרופסור לניקיון, תוכלו אתם, לבחור את רמת הגימור שלכם, אם ריצוף מט, ריצוף מבריק או חצי מבריק.

הנכם מוזמנים להרגיש חופשי ולהתייעץ עמנו על סמכות מקצועית שניתן לסמוך עליה!
הנכם מוזמנים להתקשר לחברת פרופסור לניקיון ולקבל ייעוץ ופרטים לגבי:

  • פוליש לשיש מחיר
  • ניקוי גרניט פורצלן חידוש רצפה עשה זאת בעצמך
  • ליטוש אבן
  • ליטוש שיש
  • בכל על שיש קיסר
  • ליטוש שיש למטבח מחיר
  • ליטוש קירות שיש

כל השיטות והטיפים לתוצאה מקצועית

מה אסור ומה מותר לעשות בעבודות של פוליש והברקה?
פרופסור לניקיון מונה את עשרת הפעולות החשובות בתחום. מאמר זה, הינו מאמר חובה לכל צרכן או ניתן שירות, בתחום של הברקת רצפות וליטוש.

10 הטעויות שיש להימנע מהן כשאר עושים פוליש לרצפה

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

מחפש ניקוי ספות מקצועי או עשה זאת בעצמך?
אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

חיפוש

ללמוד ביעילות פוליש בירושלים או על כל נושא

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: