ספות עור הן פריט ריהוט יוקרתי מאוד ויפה שמוסיף הרבה מאוד רושם ויוקרה לכל חלל וכל סלון. כאשר יש לנו ספות עור אנחנו משקיעים כסף רב בקנייה ובתחזוקה שלהן. כמו כל פריט ריהוט אחר גם ספות עור יכולות לסבול מבלאי טבעי וקרעים והם זקוקות לאחר כמה שנים לניקוי ספות, תיקון או חידוש מראה הריפוד שלהן על ידי מספר שיטות שונות כולל רסטורציה, צביעה, מילוי ספוג של הספה ותיקון של קרעים.

  • בשביל לתקן ספת עור חשוב לפנות לחברה המתמחה בכך ויודעת מה היא עושה ולא לחובבן אשר יכול להרוס את הספה.
תיקון ספות עור
תיקון ספות עור

כמו בתיקון שטיחים אומנתי, גם תיקון וחידוש  של רהיטים וריפודי עור על ידי רסטורציה הוא אמנות לכל דבר וחשוב מאוד לעשות זאת בעדינות רבה. תיקון ספות עור דורש הרבה מאוד עדינות והרבה מאוד מלאכת מחשבת. למעשה קשה מאוד לנקות ספות עור עם חומרי ניקיון חזקים שיכולים להחתים את הספה ויכולים גם להרוס אותה.

 

למה חשוב לשים לב בתיקון ספות עור?

כאשר אנחנו רוצים לתקן ספות עור חשוב מאוד לשים לב שהתיקון של הספה נעשה עם חומרים שמותאמים במיוחד לחומר כמו עור. עור הוא חומר ייחודי ויכול להיות מאוד קשה לנקות אותו ולכן חשוב לעשות זאת בעזרת מומחים ולא לנסות לעשות זאת לבד. מומלץ מאוד לתקן את הספות עם תכנון מוקדם של הדגם אליו רוצים להגיע בסופו של עיצוב ותיקון הספה. עוד חשוב לשים לב שהעור בספה לא בא במגע עם חומרי ניקיון חזקים מאוד.

 

פנו אלינו עוד היום ונשמח לתקן ולשקם את ספות העור שלכם. אנחנו מתמתחים בתיקון ושיקום של ספות עור מא' עד ת'. אנו עושים זאת במלאכת מחשבת, עדינות והרבה מאוד רגישות. כלל הלקוחות שלנו מרוצים מסך השירותים שלנו ויוצאים מרוצים מספות עור ייחודיות ויפות שנראות חדשות לכל דבר.

 

תיקון ספות עור – מה ההבדל בין תיקון ספת עור ותיקון ספת בד?

בעוד שתיקון וניקוי של ספת בד יכול להיות פעולה פשוטה מאוד הכוללת גזירה ותפירה מחדש של הספה תיקון ספת עור יכול להיות משימה לא פשוטה בכלל. כאשר אנחנו רוצים לתקן ספת עור אנחנו חייבים לעשות זאת ברגישות רבה ולתכנן את כל מהלך התיקון מראש. התיקון עצמו דורש מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ועבודה מחושבת מאוד תוך שימוש בחומרי ניקיון מיוחדים המיועדים למוצרי עור ולא פוגעים במרקם העדין של העור והטקסטורה הייחודית שלו. 

כל ספת עור שאנחנו מתקנים היא יצירת אמנות אשר האסתטיקה שלה מובחרת. אנו מתמחים בתיקון ספות עור מכל הסוגים כולל תיקון ושחזור של ספות עור עתיקות. צוות המומחים שלנו פועל מתוך ידע וניסיון רב עם התחייבות לתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג בכל ספה וספה – תלוי כמובן במצב בו היא נמצאת לפני התיקון.

תיקון וחידוש ספות וריפודי עור
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.