ניקוי ספות בהרצליה

ניקוי ספות בהרצליה
שיתוף
שיתוף
ציון כללי

הרצליה מתאפיינת באיכות חיים גבוהה, ולתושבי העיר יש מודעות מפותחת למרכיבים השונים של חיים טובים באמת – ואחד מהם הוא ספות נקיות. המשוואה פשוטה: ספה נקייה היא ספה שכיף לשבת עליה, נעים לשכב עליה, אפשר לארח חברים ובני משפחה בלי להרגיש מבוכה ובנוסף שמירה על ניקיון הספות מפחיתה את החשיפה למיקרואורגניזמים שעלולים להזיק לבריאות. פרופסור לניקיון מציע שירות ניקוי ספות בהרצליה אצלכם בבית.

הניסיון שמבטיח ניקיון מושלם

"סוד" ההצלחה שלנו בכל פעם שנדרש ניקוי ספות בהרצליה הוא הניסיון. אנחנו פועלים בתחום כבר יותר מ-17 שנים, ומנקים לא "רק" ספות אלא גם שטיחים, כורסאות, מזרנים, ריפודים של כלי רכב, מזגנים ובתים. בזכות הניסיון המגוון אנחנו יודעים להתמודד עם כל סוג של ספה, כל סוג של כתם וכל סוג של אתגר מקצועי. בזכות הניסיון אנחנו גם יודעים לספק רמת שירות גבוהה מאוד, ויעידו על כך הלקוחות הרבים שכבר בחרו בנו.

התאמה מדויקת לסוג הספה

מפתח חשוב נוסף בכל ניקוי ספות בהרצליה הוא התאמה מדויקת של שיטת העבודה לסוג הספה. ניקוי ספות בד בהרצליה שונה מניקוי ספות עור, ולמעשה יש גם הבדלים בין ניקוי ספה מעור של בעל חיים לבין ניקוי ספה מעור סינטטי. גם בדים שונים עשויים להוביל לטיפול שונה, גם כדי שהפעולה תהיה אפקטיבית וגם על-מנת להבטיח שלא ייגרם נזק לספות, במיוחד אלה הרגישות.

איך מתבצע ניקוי ספות בד בהרצליה?

ניקוי ספות בד בהרצליה מתבצע בדרך כלל בעזרת מכונה מיוחדת. מכונה זו מזריקה אל הריפוד מים ובתוכם חומרי ניקוי מתקדמים, ומיד לאחר מכן יונקת את המים. בין ההזרקה ליניקה חומרי הניקוי סופחים אליהם את כל החומרים שמרכיבים את הלכלוכים השונים, כך שכשהמים נשאבים מהספה יוצאים ממנה גם כל הכתמים והלכלוכים. אם תרצו הדגמה של פעולה זו תוכלו להזמין אותנו ללא התחייבות מצדכם, אלא רק מצדנו – להגיע ולספק לכם הוכחה ליכולות הגבוהות שלנו, ולאחר מכן תוכלו לבחור על סמך מראה עיניים, וההבדל בין ה'לפני' ל'אחרי', אם להיעזר בנו לצורך ניקוי כל הספות.

ניקוי אפקטיבי של כל סוגי הכתמים

הציוד המקצועי מאפשר הסרת כל סוגי הכתמים: כתמי שתן שנפוצים בבתים שיש בהם חיות מחמד ו/או תינוקות ופעוטות, כתמי קפה (וגם יין ופטל, בהתאם למשקאות שבני הבית נוהגים לשתות כשהם יושבים על הספה), כתמי דם, כתמי קיא, כתמים שנוצרו כתוצאה מרוטב שנשפך על הספה, כתמי שמן ועוד. אגב, באופן דומה אנחנו יודעים לנקות את כל סוגי הכתמים ממושבי המכונית, ומציעים שירות ניקוי ריפודי רכב בבית הלקוח – כך שתוכלו לשלב בין הפעולות וליהנות גם מספות נקיות וגם ממכונית שנעים לנסוע בה.

ניקוי ספות הרצליה עם חומרים מתקדמים ובטוחים

הרצליה היא אחת הערים המתקדמות בארץ. גם בתחום של ניקוי ספות הרצליה מובילה את המגמה העכשווית לפיה נעשה שימוש אך ורק בחומרים בטוחים וללא כימיקלים מזיקים. חברת פרופסור לניקיון מקפידה להתעדכן בכל החידושים בתחום, ובהתאם אנחנו מכירים היטב את כל האפשרויות – ומנקים ספות עם חומרים ידידותיים גם לבני אדם וגם לסביבה. באופן דומה גם ניקוי מזרנים מתבצע באמצעות חומרים מובחרים, כך שאתם לא נחשפים לכימיקלים בעייתיים ולסכנות שהם מביאים איתם. בפרט מומלץ ניקוי עם חומרים ידידותיים בבתים שיש בהם ילדים קטנים ונשים הרות.

החיסכון הכספי בזכות הניקוי המקצועי של הספות

ניקוי ספות בהרצליה הוא שירות שמן הסתם מחייב השקעה כספית מסוימת – אבל במקביל הוא גם חוסך לכם לא מעט כסף. הסיבה לכך היא שספות שעוברות ניקוי מקצועי נראות כמו חדשות, ולכן אין צורך לקנות ספות שיחליפו את אלה הקיימות. כשהתדירות של החלפת הספות בבית פוחתת, התוצאה היא הוצאה כספית נמוכה במידה משמעותית בסעיף זה – שכידוע עשוי להיות משמעותי לנוכח מחירי הספות בימינו. רווח נוסף הוא בהיבט האקולוגי: אחד מעקרונות היסוד של הקיימות הוא הפחתת הצריכה (לצד המחזור והשימוש מחדש במוצרים שכבר הושקעו משאבים שונים בייצורם), ולכן צמצום קניית הספות תורם גם לשמירה על כדור הארץ.

לנקות את הספות – כדי לשמור גם על הבריאות!

ניקוי ספות בהרצליה באופן מקצועי תורם גם לבריאות של בני הבית. ספות לא נקיות עלולות להכיל את קרדית אבק הבית – חרק מיקרוסקופי שהגללים שלו מתעופפים בחלל החדר, חודרים לגוף וגורמים לתגובה אלרגית. בין הסימפטומים שמתעוררים כשיש נוכחות של קרדית האבק: התעטשויות בלתי פוסקות, דמעות, נזלת מרובה ואפילו קשיי נשימה.

מפגע תברואתי נוסף שעלול להתפתח כתוצאה מספות שלא נוקו היטב הוא עובש. העובש הוא פטריות, והנבגים שהן מפיצות חודרים אל דרכי הנשימה ומגדילים את הסיכון ללקות במחלות שונות הקשורות לנשימה. ניקוי ספות מקצועי מחסל את קרדית האבק, את החיידקים שמסתתרים בריפודים ואת העובש – כך שתוכלו לנשום לרווחה בלי לחשוש מאלרגיות ומחלות.

חברת ניקיון מקצועית בפריסה רחבה

כשבודקים את פריסת הערים שבהם אנחנו מציעים שירות ניקוי ספות הרצליה היא כמובן רק עיר אחת מתוך רבות. באתר תמצאו רשימה מפורטת של אזורי ניקיון ספות, ובאופן כללי כדאי לדעת שאנחנו מגיעים לכל מקום במרכז ובשרון – בזמינות גבוהה במיוחד ובהתחייבות לשירות הטוב ביותר בתחום. דגשים נוספים בשירות הם עבודה שקטה ויעילה, שמירה על הסדר ומענה סבלני לכל שאלה.

למה לבחור בנו?

מפני שאנחנו מחויבים לגמרי לכל לקוח ולקוחה. מפני שאנחנו מקפידים להשתמש בחומרי ניקוי בטוחים ואפקטיביים מאוד. מפני שאנחנו מומחים בהתאמת טכניקת העבודה והניקוי לכל סוג של ספה. מפני שיש לנו ניסיון של יותר מ-17 שנים בניקוי ספות, ניקוי שטיחים, ניקוי מזרנים, מזגנים, דירות ועוד. מפני שאנחנו גובים מחירים אטרקטיביים, וגם מפני שתוכלו לקבל הדגמה בחינם של היכולות שלנו.

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

חיפוש

למצוא ביעילות ניקוי ספות במרכז או בכל אזור אחר

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: