ניקוי ספות במודיעין

ניקוי ספות במודיעין
שיתוף
שיתוף
votes/53 - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

מודיעין היא עיר חדשה יחסית, שנהנית מתכנון מתקדם. גם המיקום שלה – רחוק מהצפיפות וזיהום האוויר של גוש דן, אבל במרחק נסיעה קצרה למדי גם מתל אביב וגם מירושלים – תורם לאטרקטיביות שלה. רף הציפיות של תושבי מודיעין גבוה, והוא בא לידי ביטוי בכל שירות, כולל ניקיון. פרופסור לניקיון מבצע ניקוי ספות במודיעין באמצעות חומרים מתקדמים, בהתאמה מדויקת לסוג הספה, ביעילות מרבית – ובמחיר אטרקטיבי.

ניסיון רחב היקף שמבטיח עבודה מדויקת מאוד

כאמור לגבי כל מוצר או שירות, כולל ניקוי ספות מודיעין מציבה רף גבוה. הדרך שלנו להגיע לרף, וגם להתעלות מעליו, היא מקסימום מחויבות לכל לקוח ולקוחה. אנחנו מתחייבים גם למצוינות בשירות וגם לניקוי אפקטיבי של כל ספה בכל מצב. הניסיון הרב שלנו – למעלה מ-17 שנים (ולא "רק" ניקוי ספות אלא גם ניקוי שטיחים, מזגנים, מזרנים, דירות ועוד) – מאפשר לנו לקיים כל הבטחה. בנוסף אנחנו מקפידים להתעדכן בכל החידושים לגבי טכניקות ניקוי ספות וחומרי ניקיון מתקדמים, וגם לכך יש כמובן חלק בהצלחה שלנו.

ניקוי ספות במודיעין בזמינות גבוהה ובזמן קצר

המצוינות בשירות באה לידי ביטוי קודם כל בהגעה בדיוק בזמן שנקבע עם כל לקוח. בהקשר זה כדאי לדעת שאנחנו מבצעים ניקוי ספות במודיעין, וגם שירותים משלימים כמו ניקוי מזרנים וכו', גם מהיום למחר ובמידת הצורך אפילו מהיום להיום. מרכיב נוסף בשירות הוא עבודה שקטה ויעילה תוך שמירה על הסדר והניקיון במרחב, ומענה סבלני ומקצועי לכל שאלה ובקשה.

ניקוי ספות מודיעין עם חומרים בטוחים לשימוש וידידותיים לסביבה

כשנדרש ניקוי ספות מודיעין מציבה רף גבוה גם בהיבט האקולוגי. הסיבה לכך היא המודעות לחשיבות השימוש בחומרים מתקדמים שקיבלו את כל האישורים – גם על-מנת שבני הבית או העובדים במשרד לא ייחשפו לכימיקלים מזיקים וגם על-מנת לצמצם ככל האפשר את זליגת הכימיקלים הבעייתיים לקרקע ולמי התהום. פרופסור לניקיון צבר ניסיון רב בעבודה עם חומרי ניקוי אקולוגיים שהם גם ידידותיים (לסביבה ולבני אדם) וגם אפקטיביים להפליא.

איך מנקים ספות בד מודיעין?

ניקוי ספות במודיעין מבוצע בהתאמה מלאה לסוג הספה. עבור ספות בד במרבית המקרים השיטה הנבחרת היא הזרקת חומרי ניקוי ביחד עם מים אל הספה, ומיד לאחר מכן שאיבתם – ביחד עם הלכלוכים שהמים והחומרים סופחים אליהם. פעולה זו תתבצע באמצעות מכונת הזרקה-יניקה משוכללת שאותה מפעיל איש מקצוע מיומן. עבור ספות רגישות, למשל כאלה שמיוצרות מעור של בעל חיים, ישנן שיטות ניקוי אחרות ובפרט ניקוי באמצעות קיטור חם וניקוי יבש.

בכל מקרה התוצאה תהיה ספה נקיה באמת, והעלמה מוחלטת לא "רק" של הכתמים אלא גם של חרקים ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים שעלולים להתחבא בספות שלכם.

אזורי השירות שלנו

בין אם השירות הנדרש הוא ניקוי ספה מעור ובין אם ניקוי ספות בד מודיעין היא כמובן חלק בלתי נפרד מאזורי השירות שלנו. רשימה של אזורי ניקיון ספות נוספים תוכלו למצוא כאן באתר, ועוד כדאי לדעת שהניקיון מתבצע בבית הלקוח (או במשרד, ובעצם בכל מקום שיש בו ספות). שירות נוסף שניתן לקבל בבית הלקוח בכל אזורי השירות הוא ניקוי ריפודי רכב מכל הסוגים.

ניקוי ספות במודיעין – תשובות לשאלות נפוצות

האם ניקוי ספות במודיעין מסלק מהן ריח רע?

בהחלט. הניקוי המקצועי שלנו מנטרל ריחות דוחים ומחדש את הספות מכל הבחינות.

כמה זמן צריך לפנות לטובת ניקוי הספה?

את הניקוי עצמו נשלים תוך כשעה (ואם יש כמה ספות שצריך לנקות – תוך שעה וחצי עד שעתיים). לאחר מכן תתבקשו להמתין עוד מספר שעות עד לייבוש מלא, בהתאם למזג האוויר.

האם אפשר לסלק כתם שתן ישן מהספה?

כן. אנחנו מסלקים את כל סוגי הכתמים, כולל כאלה ישנים מאוד שכבר נראים חלק בלתי נפרד מהספה.

איזה ספות מתאימות לניקוי מקצועי?

שירות ניקוי הספות במודיעין מיועד לכל הסוגים הקיימים כיום: כותנה, פשתן, אלקנטרה, זמש, ג'קרד, ספות מעור סינטטי וספות מעור של בעל חיים.

למה לבחור בנו?

אנחנו מבטיחים ניקיון מושלם – וגם מקיימים את ההבטחה, בזכות ניסיון של יותר מ-17 שנים (גם בניקוי ספות וגם בניקוי מזגנים, שטיחים, ריפודי רכב ועוד ועוד); בזכות ההתאמה המושלמת של שיטת העבודה וחומר הניקוי לספה הספציפית; בזכות השירות המוקפד; וגם בזכות המחירים הנמוכים.

מתי כדאי לבצע ניקוי מקצועי של הספות בבמודיעין

ספות הם אחד הרהיטים הנמצאים בשימוש המון בבתי המודיעין, ובעיקר בסלונים וחדרי האורחים. לאחר זמן רב של שימוש ושפיכת נוזלים, כתמים ולכלוך יכולים להתפשט על פני הספה. אם נרצה לשמור על הספה בצורה הכי טובה ולהאריך את חיי השירות שלה, חשוב לבצע ניקוי מקצועי לפחות פעם בשנתיים. השיטה המומלצת היא לגבות את הספה מעט עם מברשת רכה ולשטוף תכליתית את הכתמים, על מנת להסיר את עובשם ולחדש את מראם של הספה. ניקוי מקצועי של הספות יכול להבטיח ניקיון מעמיק ושחזור של מראה הספה, מה שישפר את המראה הכללי של החלל וישאיר את הספה נקיה ורעננה לשימוש המשפחה והאורחים.

עם כל זאת, ישנן מצבים מסוימים בהם כדאי לבצע ניקוי מקצועי יותר תדיר. לדוגמה, אם ברשותנו ספה בצבע בהיר המועדפת על ילדים קטנים, כתובת ברחוב מסיבה או בריכה בסמוך לבית, הסיכוי שהספה תלווה בתכליתים, כתמים ואפילו עליה אבק עשוי לכן לצוץ תכליתית. בנוסף לכך, אם חיים אנשים בבית עם בעלי חיים, כמו כלבים וחתולים, ישנם סיכויים גבוהים שהם יתנו על הספות שלכם את הכתמים המיוחדים שלהם. בעלי החיים שצוחקים על הספות, מביאים למצב בו יש לדאוג לניקוי מקצועי תדיר כך שהבית יישאר נקי ומטופח.

איך למנוע תכשיטים וכתמים על הספות בבמודיעין

הספות הם אחד הרהיטים המרכזיים בכל סלון, ולכן חשוב לשמור עליהם במצב טוב ונקי. תכשיטים מונחים על הספות יכולים לגרום לפגיעה פיזית בבד, וכתמים על הספות יכולים להזדקק בקלות ולתקוע עמוק בבד. כדי למנוע תכשיטים וכתמים על הספות בבמודיעין, ישנם כמה דרכים שימושיות לשימורן של הספות ולמניעת התקריצותם.

נכון להתמודד עם תכשיטים, כדי למנוע שחיקה ותקריצה, מומלץ להסיר אותם בזמן שימוש בספות. במידה ואי אפשר להסיר את התכשיטים לתקופה מוגדרת, כדאי לנקות אותם ממועדון לפני שימוש בספה. ניתן לעשות זאת באמצעות מסמר או כלי אחר דמוי הטיף לצורך הורדת מסמרים ושאר תכשיטים מהבד. הפריקת התכשיטים תקנה את הסיכוי של הם לגרום לפגיעה בבד ולהתקע בו, ובכך תיאורך את חיי הספות.

הטכניקות המומלצות לניקוי ספות בבמודיעין

מים שוטפים עם סבון נעשים שימוש נרחב כטכניקה מומלצת לניקוי ספות בבמודיעין. מומלץ להשתמש במים פושרים ולשלב כמה טיפות סבון נוזלי עדין כדי ליצור תמיסה חלקה ונעימה לשימוש. ניתן להשתמש בספג או במברשת רכה לעיסוי הסביבה או לשטיפת הספה ישירות, בהתאם לרצונך. יש לטפטף את עוצמת המים על הספה ולא לשפשף ולכבות באופן עקבי ורצוף. שפשוף ועיסוי המקלים רבות פעמים יכולים להצדיק נפרדים מעצמם.

אם הספה כוללת כתמים רדידים ומוצתם יכול להיות קשה להשתמש בסבון נוזלי רגיל בלבד. במקרים כאלו, ניתן לנסות להשתמש במשטח מקצועי שיועץ למוצרי מריחה מיוחדים או לאסוף בעזרת מברשת יבשה עדינה ופותח בעזרת סיבוב חלש קנים. העיקוב בעזרת הסבון או החומר המיוחד יועצים במניעת התפשטות הכתמים ובהחזרת הסף למראה שלן. יש לבדוק עם יצרן הספה את המלצותיו למניעת פגיעה בטווח הזמן.

סוגי הספות השונים ואיך לנקות אות

סוגי הספות השונים מציעים מגוון עשיר של אפשרויות לצרכים השונים שלנו. מהספות המודרניות והרכות עד לספות הקלאסיות והמפוארות, כל סוג שונה מבחינה בעיקר במראה ובסגנון שמגן על הספה. אבל לעיתים, ניקיון הסוג השונה של הספות עשוי להיות מאתגר קצת יותר. כל סוג ספה מגיע עם המלצות וטיפים משלו לניקוי המתאימים, ולכן חשוב להתעקש על לקרוא ולהבין את ההנחיות המתאימות לסוג הספה שלכם על מנת לשמור על ניקיון וניצוץ הספה לאורך זמן.

לדוגמה, לספות השמשתיות והעור או החוט בפרט, אידיאלי לעבוד עם מוצרים מיוחדים לאותו סוג חומר. ישנם סבונים ומרככים שמיועדים ספיצית לשימור וניקוי עור, או מרככים עשירים ברכיבים טבעיים המשמשים לטיפוח והזנת החוטים. ניקוי הסופה אידיאלי לבצע בעזרת מטלית רכה ונקייה, כדי לא לגרוס או לפגוע בחומר ולמנוע כתמים ואיבוד פוטוש של הצבע. בנוסף, חשוב להימנע ממגע ישיר עם חומרי ניקוי חזקים או מנקה סבון מתוקשר, שעשויים לגרום לנזק לספה הקטנה שלכם.

במודיעיןרחוב ירושלים 100, שכונת נופים31.91666735.25

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

בבית או במפעל ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ריפודים עמוק

הסרת כתמים בהזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות וטיפול ולשמירה…

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

חיפוש

למצוא ביעילות ניקוי ספות במרכז או בכל אזור אחר

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Guy David
Guy David
הייתי צריך להתמודד עם כתם קיא על המיטה, מהשמיכה עבר לסדין ואז למזרון. כיבסתי ועבד אבל לא היה לי מושג מה לעשות עם המזרון. מיד פניתי לפרופסור לניקיון וקיבלתי את השירות הכי טוב שיש! ניקוי מושלם, שירות אדיב מחיר מצוין וכל זה תוך פחות מיום עבודה.נגמר לי החשש ״ללכלך את הספה״ או כל רהיט אחר :)
אורטל שלומי
אורטל שלומי
שירות מצוין אדיב ואמין! תודה לנדב על השירות המושלם!!
Bat oz
Bat oz
יצרתי קשר עם נדב בנוגע לעזרה עם ניקוי דירה לפני כניסה. עוד באותו היום הוא מצא את הזמן להגיע, לראות את מצב הדירה ואת הגודל ולתת לי הצעת מחיר בהתאם. ביום הבא העבודה כבר בוצעה. בן-אדם ככ אמין שפשוט השארתי לו מפתחות והלכתי (ואני לא סומכת על אנשים בקלות). חזרתי והכל היה מושלם חוץ מאזור אחד קטן . שלחתי תמונות ונדב הגיע בעצמו תוך שעה לנקות את האזור הכל בנעימות ואדיבות ודאג שאני אהיה מרוצה ב100%! גם זמין, גם עבודה מקצועית וברמה ושירות מעל ומעבר! ממש ממליצה!
Shiraz Berman
Shiraz Berman
ישראל עשה עבודה מדהימה! שירותי בטירוף, מקצועי ואדיב. הספה שניקה בת 20 שנה כמעט והיא פשוט יצאה ח ד ש ה . ממליצה לכולם !!
Sonya D
Sonya D
שירות ויחס מעולה, אין עליהם אלופים ממליצה בחום
חיה לואל
חיה לואל
תותחים!!! עובדים מהר וביעילות. מקצועיים ואמינים. ממש חידשו לנו את המושבים של הכסאות והספות. מומלץ
עוז מזרחי
עוז מזרחי
היום ביקר אצלי נדב המקסים מפרופסור לניקיון לצורך ניקוי שני מזרנים. מצב המזרנים היה בכי רע, כתמים גדולים של עובש, שתן אבק וכתמים נוספים .נדב וישראל הבטיחו עבודה יסודית ושאקבל את המזרנים נקיים ב - 100% . ואכן קיבלתי מזרנים נקיים, לבנים כמו חדשים מהחברה . אני ממליצה בחום על השירות האמין, המקצועי, המיידי והמחיר ההגון. נדב נתן את כל כולו שיהיה מרוצה. אין לי מילים לשביעות רצוני.תודה רבה שירבו כמוהם!.
Ouriel Gal
Ouriel Gal
הניקיון היה מקצועי אדיב עם תוצאות יוצאות דופן
עבודות עבודות
עבודות עבודות
מנקים מדהים! 5 כוכבים!
פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: