ניקוי אבן ירושלמית

ניקוי אבן ירושלמית מ-2004 ועד היום

ניקוי אבן ירושלמית

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי אבן ירושלמית

מתמחים בניקוי אבן ירושלמית

לניקוי אבן ירושלמית – חייגו עכשיו 073-3744732

לפני:

ניקוי אבן ירושלמית

אחרי:

ניקוי אבן ירושלמית

ניקוי האבן הירושלמית המוכרת כל כך היא אחד הסמלים הבולטים של עיר הבירה הנצחית שלנו. גם בישובים אחרים בארץ נעשה שימוש נרחב באבן הגיר הקשה שהגוונים שלה נעים בין צהבהבים לאדמדמים. המראה של האבנים הירושלמיות מרשים ושובה לב, אבל יש להן גם חיסרון לא מבוטל: הן צוברות לכלוך רב יחסית. בהתאם נדרש פתרון ניקוי יעיל – והאופציה האפקטיבית ביותר היא שטיפה בלחץ מים גבוה. פרופסור לניקיון היא חברה עם ניסיון של יותר מ-17 שנים בניקיון ספות, ניקוי ריפודי רכב וגם ניקוי ספות בירושלים.

כשיש צורך לבצע ניקוי אבן ירושלמית, אנחנו נספק את הפתרון המושלם ובמחיר משתלם.

היתרונות של ניקוי אבן ירושלמית באמצעות לחץ מים גבוה

היתרון הראשון של ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה הוא שאין צורך להשתמש בכימיקלים. התועלת היא גם בהיבט האקולוגי, גם בהיבט הבריאותי של האנשים שנמצאים בסביבה, וגם מרקם האבן לא נפגם מפני שהוא לא נחשף לחומרים כימיים שעלולים להזיק לו.

היתרון השני הוא מהירות הביצוע, כולל במקרים שבהם מדובר על קיר גדול או חומה גבוהה. עוד יתרון הוא שהמים מגיעים לכל נקבובית ולכל פינה במשטח האבן הירושלמית, כך שהם מצליחים להעלים כל לכלוך ולכלוך.

יתרון רביעי הוא פרק הזמן הקצר יחסית שנדרש כדי לנקות אבן ירושלמית והיתרון האחרון הוא האפשרות להגיע לכל פינה ולכל גובה, בקלות וביעילות, וכך להבטיח (וגם לקיים!) מראה נקי ומרשים במיוחד.

איך מנקים אבן ירושלמית עם לחץ מים גבוה?

אבן ירושלמית היא אבן גיר קשה שקיבלה את שמה בגלל שהיא נמצאת באזור הרי ירושלים ומשמשת לבנייה בעיר הבירה ובסביבתה (אגב, גם שגרירות ישראל בברלין מחופה באבן ירושלמית, וגם בבניין האו"ם בניו יורק נעשה שימוש בחומר גלם זה).

ניקוי אבן ירושלמית, בדיוק כמו ניקוי מזרנים או ספות, חייב מצד אחד להיות עוצמתי כדי להעלים כל לכלוך, ומצד שני חייב להתבצע כך שלא ייגרם נזק לדבר שאותו מנקים (קיר, חומה, גדר וכו'). המפתח הוא דיוק – מבחינת עוצמת הזרם, מבחינת טמפרטורת המים, מבחינת המרחק שממנו מתיזים את המים וגם הזווית משפיעה על התוצאה. המיומנות הגבוהה שלנו מבטיחה דיוק מוחלט, ולכן גם תוצאות מעולות.

אילו כתמים אפשר לנקות מאבן ירושלמית?

אחרי שמבינים איך מנקים אבן ירושלמית בלי להזיק לה, השאלה המתבקשת הבאה היא אילו כתמים אפשר להעלים. התשובה היא הכל. ניקוי אבן ירושלמית בלחץ מים גבוה מצליח לסלק כתמי שמן, מסטיקים, ירוקת, עובש, כתובות גרפיטי מיותרות וכל לכלוך אחר שהצטבר לאורך השנים. ההבדל בין ה'לפני' ל'אחרי' הוא עצום.

ניסיון של 17 שנים, זמינות גבוהה מאוד

בתור פרופסור לניקיון אנחנו יודעים כמובן איך מנקים אבן ירושלמית כך שהיא תיראה כמו חדשה, אבל לא רק. אנחנו מבצעים גם ניקוי שטיחים, ספות, כורסאות, ריפודי רכב, מזרנים, מזגנים, דירות ובתים. את כל השירותים אנחנו מעניקים בזמינות גבוהה.

שימו לב: אנחנו מנקים אבן ירושלמית כמובן בירושלים אבל גם במקומות רבים נוספים. באתר תוכלו למצוא רשימה מלאה של אזורי ניקיון ספות, מזרנים, מזגנים, שטיחים, דירות וכאמור גם את קירות וגדרות שעשויים מאבן ירושלמית.

למה לבחור בנו?

כי יש לנו ניסיון של למעלה מ-17 שנים, כי אנחנו משתמשים במכונת לחץ מים גבוה משוכללת, כי אנחנו יודעים להתאים את עוצמת הזרם, הכיוון והמרחק למאפיינים הספציפיים של כל קיר, חומה או גדר, כי אנחנו מקפידים על שירות אדיב, וגם כי המחיר שלנו הוגן מאוד.

ניקוי אבן ירושלמית – שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

כמה זמן מראש צריך להזין שירות ניקוי אבן ירושלמית?

אנחנו ערוכים לספק גם שירות בהתראה קצרה מאוד, כולל אפילו מהיום להיום, אבל אם יש מועד ספציפי שבו תעדיפו שנגיע, כדאי לשריין אותו שבוע מראש.

האם ניתן לנקות אבן ירושלמית מפיח?

כן, גם אם התרחשה בסמוך לקיר אבן ירושלמית שריפה שהותירה סימני פיח בולטים, ננקה אותם ביעילות רבה.

כמה זמן נמשך ניקוי חומת אבן בגובה 3 מטר וברוחב 10 מטר?

בהתאם לרמת הלכלוך. ברוב המקרים נשלים את השירות תוך כשעה.

האם יש לכלוכים או כתמים שמים בלחץ גבוה לא מצליחים להתמודד איתם?

העוצמה של מים בלחץ גבוה מצליחה לנקות את האבן הירושלמית ברוב רובם של המקרים. במידת הצורך נשתמש גם בקיטור חם כדי להבטיח ניקיון מושלם.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

ניקוי עמוק למזגן

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: