כלל ראשון!

אין צורך להיות חבר במשפחת סופראנו, בכדי למצוא את עצמכם בסיטואציה בה אתם נאלצים לנקות כתמי דם מספות, מבגדים ועוד. לא פעם, אנשים נפצעים ומדממים על ספות מאוד יקרות, מה שמצריך את הניקוי שלהן על ידי אנשי מקצוע בדרך כלל, אך יש גם כמה טיפים עבור ניקוי כתמי דם לבד.

המאמר הבא נכתב בשיתוף צוות המקצוענים של חברת פרופסור לניקיון – ניקוי ספות ורהיטים, ניקוי בתים ופוליש בכל אזור מגוריכם. החברה פועלת בענף הניקיון יותר מ-15 שנים, ומסוגלת כיום להתמודד עם פרויקטים בכל סדרי הגודל. אתם מוזמנים ליצור קשר עם החברה, לקבוע פגישה ולקבל אבחון מדויק לגבי שיטות וטכניקות להסרת כתמי דם, כתמי דיו ועוד.

מה אסור לעשות כאשר יש כתמי דם?

לפני שאנו מדברים על טיפים להסרת כתמי דם, בואו נרחיב קלות לגבי הדברים שאסור, בתכלית האיסור, לעשות כאשר יש כתמי דם על מזרונים, ספות, בגדים, שטיחים ועוד. ראשית, בניגוד למה שאנשים עשויים לחשוב, אין להשתמש בסוגים שונים של אקונומיקה.

אקונומיקה היא חומר כימי מאוד חזק, מה שעשוי לגרום להריסה של המזרן שלכם, של השטיח או של הספה. נוסף על כך, לאחר שניסיתם לנקות את כתם הדם, אל תייבשו את האזור. ייבוש האזור על ידי פן לשיער או על ידי השמת הרהיט אל מול מזגן חם – רק יובילו להעמקת הכתם ברהיט. כלומר, במילים אחרות, זרמי אוויר חמים יגרמו לנוזלי הדם להיספג עמוק יותר בספה שלכם, בשטיח ובמזרון.

כתמי דם על בדים – מה עושים ומה לא?

אם תייבשו באופן מלאכותי את אזור הניקוי של כתם הדם (למשל באמצעות פן לשיער), אתם רק תגרמו לקיבוע עמוק יותר של כתמי הדם על הספה או על השטיח על הספה ועל הבגדים שלכם. מעבר לכך, אם יש לכם ספת זמש הדורשת ניקוי כתם דם, אתם חייבים לזכור כי במקרה כזה אתם חייבים לקרוא לאנשי מקצוע אמיתיים. חברת פרופסור לניקיון מספקת שירות ניקוי רהיטים, מזרנים, ספות ועוד, וגם ממוקצעת רבות בכל הקשור להסרת כתמים מאוד עקשנים. כתמי דם ניתנים להסרה מכל סוגי הבדים שלכם, כך שאל תמהרו לזרוק את הרכוש שלכם בגלל מספר כתמים עיקשים.

בין אם אתם מחזיקים ברשותכם מזרנים סינתטיים או טבעיים (כותנה), תמיד תוכלו לנסות להשתמש בשיטות ביתיות לניקוי כתמי דם והסרת כתמים עיקשים. אחת השיטות הנפוצות, היא השיטה הכוללת הסרת כתמי דם באמצעות מלח גס, לימון, מים ולפעמים גם חומץ. מדובר בשילוב של מרכיבים המסוגלים להסיר כתמי דם מספות בד ומבגדים, ויש אנשים שגם משתמשים בחלב בכדי להסיר כתמי דם. אם החלטתם לנסות להשתמש בחלב, נסו קודם כל לחמם אותו ורק אז להשתמש בו בכדי להסיר את כתם הדם.  

הסרה של כתמי דם על ידי אנשי מקצוע

כיום, כשמאמצים כלבה בעמותות בעלי החיים השונות, ישנו דבר הנקרא סל אימוץ. סל האימוץ כולל עיקור הכלבה, מה שימנע ממנה להתייחם בעונת הייחום ולדמם ברחבי הבית שלכם. יחד עם זאת, לא כל בעלי הכלבים בוחרים או רוצים לעקר ולסרס את בעלי החיים שלהם (מתוך סיבות שעשויות להיות מוצדקות, אך לא ניכנס לזה כרגע, היות וכל מקרה לגופו), מה שעשוי להוביל לתקופה אחת בשנה – בה הבית שלכם יהיה ספוג דם.

טיפול ומענה מקצועי בנושא  הסרת כתמי דם 

לא נעים, אבל זה הטבע, וניתן לנקות דם מספות שנספגו עמוקות. גם אם דם נספג מאוד עמוק בספה שלכם, חברת פרופסור לניקיון תפקוד את ביתכם עם מכונות ניקוי משוכללות ביותר, כאלו שיסירו גם את כתמי הדם העיקשים ביותר של בעלי חיים.

רבים האנשים הבוחרים להשתמש במלח עבור הסרת כתמי דם (מפזרים מלח על הכתם, מחכים בערך שעה בכדי שהמלח יספוג את הדם ואז שואבים את המלח), אך לא תמיד זה גורם למלאכה להתבצע כמו שצריך, כך שלפעמים אין ברירה וחייבים להסתייע באנשי מקצוע שיגיעו ויסירו את כתמי הדם מהספות, מהשטיחים והמזרונים בבית.

חברת פרופסור לניקיון נמצאת כאן עבורכם בכל מקרה בו אתם נדרשים להסיר כתמים עיקשים מהריהוט שלכם, מהמזרנים, מהשטיחים ומהספות. אם ניסיתם מלח-לימון וכלום לא עזר אלא רק החמיר (הכתם נוטה להימרח), אתם מוזמנים להרים צלצול למומחי הניקיון האישיים שלכם עוד היום.

איך מנקים עם חומץ כתמי דם?

חומץ הוא חומר שעשוי לעבוד בהצלחה לבדו, וניתן גם לערבבו עם מים, מלח וגם לימון. אם אתם בוחרים לעבוד עם חומץ בכדי לנסות לנקות כתמי דם, דעו כי לא בטוח שזה יסיר את הכתם, ועליכם תמיד לעבוד עם מטליות מאוד לחות. אם תעבדו עם מטליות ספוגות מים, אתם תגרמו להעמקת הכתם עוד יותר ברהיט שלכם. אם יש כתם דם על השטיח, שפכו מעט חוץ ותנו לו לשבת על הכתם מספר דקות, אך לא יותר מדי, היות ואנחנו לא מעוניינים שהחומץ ייספג ויתייבש בשטיח או בספה.

בכל מקרה, אין לשפוך כמויות של חוץ, אקונומיקה, או כל חומר אחר. כמויות רבות של חומרים אלו בהכרח ייספגו ברהיטים שלכם, ויובילו אפילו לכך שתצטרכו להשליך  ציוד יקר ערך לפח הזבל.

שיטות להסרת כתמי דם
Call Now Buttonלחצן חיוג מהיר
צריך עזרה? שלח הודעה או חייג עכשיו.
WhatsApp
היי, צריך ייעוץ? כתוב הודעה או חייג עכשיו.