ניקוי שטיחים בהוד השרון

51 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

החיים בהוד השרון נעימים מאוד. הישוב הוותיק התפתח מאוד במאה ה-21 אבל השכיל לשמור על צביון נינוח ועל אזורים ירוקים רבים. רמת החיים הגבוהה באה לידי ביטוי גם בתוך הבתים, וכדי להבטיח מקסימום נחת חשוב כמובן להשקיע בתחזוקה נכונה. ניקוי מקצועי של השטיחים הוא חלק בלתי נפרד מכך, ועם חברת הפרופסור לניקיון מובטח לכם ניקוי שטיחים הוד השרון עם הציוד המשוכלל ביותר שיש ועם חומרי הניקוי המתקדמים ביותר הקיימים כיום.

ניסיון של למעלה מ-17 שנים ולמידה מתמדת

הבסיס לסטנדרטים הגבוהים של שירות ניקוי שטיחים הוד השרון שאנחנו מספקים הוא הניסיון הרב של החברה. אחרי יותר מ-17 שנים בתחום ומתן שירותים מגוונים – ניקוי ספות, ניקוי מזרנים, מזגנים, ריפודי רכב וכמובן שטיחים – אנחנו מכירים היטב את כל סוגי השטיחים על המאפיינים הייחודיים שלהם, ויודעים להתאים לכל שטיח את הטיפול האופטימלי.

בנוסף, אנחנו מקפידים להתעדכן באופן קבוע. כמו תחומים רבים אחרים, גם עולם חומרי הניקוי מתחדש וכל הזמן מפותחים חומרים אפקטיביים יותר ובטוחים יותר. כשמנצלים את החידושים ומשתמשים בחומרי ניקוי מובחרים, התוצאה היא מקסימום תועלת לכל לקוח – ולכן הלקוחות שלנו חוזרים אלינו שוב ושוב כדי לשמור על השטיחים.

הדגמה ללא עלות וללא מחויבות

אנחנו יודעים בוודאות שהשירות שלנו הופך כל שטיח למרהיב ומרשים. במשך השנים הצלנו המון שטיחים שבעליהם כבר שקלו להיפטר מהם, והעלמנו כתמים שכבר נראו כאילו הם חלק בלתי נפרד מהשטיח. על-מנת לעזור גם למי שלא מכיר את פרופסור לניקיון להתרשם מהיכולות הגבוהות של החברה, אנחנו מוכנים להגיע אליכם ולבצע הדגמה בחינם על אזור מסוים בשטיח – כדי שתוכלו לראות במו עיניכם את ההבדל בין ה'לפני' ל'אחרי'.

התאמה מדויקת לסוג השטיח

הניסיון הרב שלנו מתורגם גם להתאמה מדויקת של שיטת הניקיון ושל החומר שבו אנחנו משתמשים לסוג השטיח. בפרט חשובים האבחון הנכון וההתאמה הנ"ל כשמדובר על שטיחים עבודת יד או שטיחים רגישים שעלולים להיפגע כתוצאה מניקוי לא מקצועי. עם הצוותים המיומנים שלנו, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת בוודאות שלא ייגרם שום נזק, אלא רק תועלת רבה.

ניקוי שטיחים בהוד השרון – גם במפעל

בדרך כלל נבצע ניקוי שטיחים בהוד השרון בבית הלקוח או במשרד. במידת הצורך, וכשנדרש טיפול יסודי במיוחד, נגיע אליכם, ניקח את השטיח למפעל, נעביר אותו תהליך מלא שיסלק ממנו את כל הכתמים וכל המפגעים – ונחזיר אותו אליכם כשהוא כמו חדש.

הניקוי של השטיח במפעל כולל גם ניעור ע"י מכונת רבת עוצמה (בדרך זו מתעופפים החוצה גם חלקיקים שתקועים בעומק הסיבים), גם השרייה ממושכת במים עם חומרי ניקוי (כך שכתמים שונים מומסים וריחות דוחים מתפוגגים), גם קרצוף (כדי להיפטר מהשאריות של הלכלוכים) וגם ייבוש מלא באמצעות חום גבוה.

גם בתחום של ניקוי שטיחים הוד השרון מעדיפה פתרונות ירוקים – ולנו יש אותם

בתור עיר ירוקה, גם בתחום של ניקוי שטיחים הוד השרון מעדיפה באופן מובהק פתרונות ידידותיים לסביבה שהם גם פתרונות ידידותיים לבני אדם. אנחנו יודעים לבצע ניקיון אפקטיבי גם עם חומרים שלא מכילים כימיקלים אגרסיביים מדי, וגם כך להעלים את כל סוגי הכתמים. ניקוי שטיחים בהוד השרון מתאים לשטיחים סיניים, פרסיים, בוכריים, אוזבקיים, קווקזיים, שאגי ועוד ועוד.

התועלת הבריאותית של ניקוי השטיחים באופן מקצועי

ניקוי שטיחים בהוד השרון לא "רק" משפר את הנראות של הפריטים, ובכך משדרג את האסתטיות של החלל שבו נמצא השטיח, אלא מספק גם תועלת בריאותית. ראשית, לכלוכים מסוגים שונים עלולים להוות מצע לחיידקים ולגרום להידבקות במחלות. שנית, כתמים שהם שאריות של מזון מושכים אליהם חרקים מזיקים מסוגים שונים, ועוד דרך שבה ניקוי שטיחים משפר את הבריאות היא חיסול קרדית האבק – אותו חרק מיקרוסקופי שעלול להסתתר בין סיבי השטיח (וגם בכורסאות, ספות וכו'). הצואה של קרדית האבק, שאי אפשר להבחין בו ללא מיקרוסקופ, נישאים ברוח ועלולים לחדור לדרכי הנשימה ולגרום לתגובה אלרגית קשה – ניקוי יסודי של השטיח מונע בעיה זו.

עמוד שירות ניקוי שטיחים טכנולגיה מתקדמת
עמוד שירות ניקוי שטיחים טכנולגיה מתקדמת

שירות בסטנדרטים גבוהים

פרופסור לניקיון מספקת מגוון רחב מאוד של שירותים: ניקוי ריפודי רכב (כולל אצלכם בבית או במשרד), ספות (כולל ספות יוקרתיות וספות מעצבים), מזגנים (כולל ניקוי עמוק לחיסול כל הבקטריות והפטריות), דירות ועוד. בנוסף לניקוי שטיחים הוד השרון אנחנו מגיעים לעוד ישובים רבים ברחבי הארץ – כאן באתר תוכלו למצוא רשימה מלאה של אזורי שירות.

תשובות לשאלות נפוצות

האם צריך להזמין מראש את השירות?

בתקופות החגים מומלץ להזמין כשבועיים לפני המועד המבוקש. בתקופות אחרות הזמינות גבוהה יותר, ובמידת הצורך אנחנו מגיעים גם מהיום למחר ואפילו מהיום להיום.

האם ניתן להעלים ריח של הקאות משטיחים?

בהחלט, שירות ניקוי שטיחים הוד השרון מסלק גם כתמים וגם ריחות דוחים מכל הסוגים.

האם ניקוי השטיח עלול להזיק לאנשים עם מחלות בדרכי הנשימה?

אנחנו משתמשים בחומרים מתקדמים וידידותיים למשתמשים. עבור אנשים עם רגישות מוגברת או מחלות שונות, ההמלצה היא לצאת מהבית בזמן הניקוי ולמשך מספר שעות, ליתר ביטחון.

כמה זמן נמשך ניקוי שטיחים בהוד השרון?

כשהניקוי מתבצע בבית הלקוח או במשרד, בדרך כלל עד כשעה (ולאחר מכן המתנה של מספר שעות עד לייבוש המלא). ניקוי במפעל אורך מספר ימים, והשטיח חוזר אליכם כשהוא כבר יבש לחלוטין ומוכן לשימוש מידי.

למה לבחור בנו?

סיבה אחת היא המקצועיות חסרת הפשרות. סיבה שנייה היא הניסיון הרב וההיכרות המעולה עם כל סוגי השטיחים. סיבה שלישית היא איכות החומרים המתקדמים שבאמצעותם אנחנו מנקים שטיחים ועוד סיבה טובה היא המחיר ההוגן והתמורה המלאה לכספכם.

ניקוי שטיחים בהוד השרון

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון