ניקוי שטיחים בהרצליה – פרופסור לניקיון

ניקוי שטיחים בהרצליה
51 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

כשקונים שטיח, מקדישים לו תשומת לב רבה. בהמשך לא תמיד ישנה הקפדה על שגרת הניקיון הרצויה, ושטיחים רבים מתמלאים לכלוכים מסוגים רבים – גרגרי חול, כתמים של שתייה שטפטפה מכוס או טיפת רוטב שנזלה מהצלחת, שערות של בעלי חיים, שומנים שונים, אבק ולפעמים אפילו עובש.

חשוב להדגיש שגם שאיבות אבק שבועיות, ואפילו בתדירות גבוהה יותר, לא מצליחות להסיר חומרים שכבר נספגו בסיבים של השטיח – ולכן נדרש פתרון מקצועי שאותו מספקת רק חברת ניקוי שטיחים בהרצליה עם מומחיות וציוד ייעודי.

הפרופסור לניקיון מציעה שירות מקיף, יסודי, על בסיס של יותר מ-17 שנות ניסיון בתחום והציוד המתקדם ביותר הקיים. בנוסף אנחנו מחויבים לספק לכל לקוח ולקוחה שירות לא פחות ממצוין, כך שהשטיח שלכם ייראה כמו חדש ואפילו יפה יותר

איך אפשר לנקות שטיח לבד, ומה ההבדל לעומת ניקוי של חברה מקצועית?

בחלק מהמקרים תוכלו להעלים כתמים מהשטיח, או לפחות לטשטש אותם, גם בלי חברת ניקוי שטיחים בהרצליה. כדי לעשות זאת חשוב לפעול במהירות, מיד כשהכתם נוצר. השלב הראשון הוא לספוג את החומרים שיצרו את הכתם, באמצעות מגבת רכה או נייר סופג. אל תלחצו על הכתם ואל תשפשפו אותו באגרסיביות, כדי לא להכניס את החומרים אל עומק הסיבים. הפעולה הנכונה היא טפיחות עדינות. לאחר מכן ניתן לטשטש את הסימן שנשאר בעזרת תערובת של מים וחומץ (ביחס שווה) עם מעט אבקת כביסה. גם את התערובת הנ"ל מורחים בעדינות, ולאחר מכן מקפידים על ייבוש מוחלט של השטיח כדי שלא ייווצר בו עובש.

אם נשאר כתם, הפתרון הוא הזמנת אנשי מקצוע שמגיעים עם חומרים עוצמתיים וציוד מתאים. טיפול מקיף בשטיח לא "רק" מנקה אותו אלא גם מחטא אותו ומחדש את המראה שלו.

עוד כדאי לזכור שכשמחפשים שירות ניקוי שטיחים הרצליה מציעה חברות רבות שפועלות בתחום זה. כמובן שרק חברה ותיקה שבמקביל מקפידה לחדש את הציוד ואת שיטות העבודה יודעת לספק את הניקיון הטוב ביותר האפשרי לשטיח שלכם.

פתרון מותאם באופן מושלם לסוג השטיח

עוד מפתח חשוב עבור ניקוי שטיחים בהרצליה הוא התאמה מדויקת של החומר ושל טכניקת העבודה לסוג השטיח. כך למשל אם יש לכם שטיח שאגי, הוא יזדקק להשריה ארוכה יחסית במים שיש בהם חומר ניקוי לשטיחי שאגי, וזאת משום שהסיבים שלו כפולים וגם צפופים.

התאמה המושלמת גם מונעת נזק לשטיח וגם מעניקה לו מראה מרשים מאוד.

למה גם לצורך ניקוי שטיחים הרצליה מעדיפה חומרים ידידותיים לסביבה?

הרצליה, כמו ערים מתקדמות אחרות, הציבה לעצמה מטרה להיות ירוקה, כלומר לקחת בחשבון את השיקול האקולוגי בכל פעולה והחלטה.

גם כשהמטרה היא ניקוי שטיחים הרצליה באופן מובהק מעדיפה שימוש בחומרי ניקיון ידידותיים לסביבה ולכן גם לבני האדם. הפרופסור לניקיון הוא הכתובת המתאימה: אנחנו מיומנים מאוד בביצוע הניקיון היסודי ביותר לכל שטיח עם חומרים שלא יזיקו לו, לא יסכנו את בני ובנות הבית ולא יגרמו לפגיעה בכדור הארץ.

למה לבחור בנו לניקוי שטיחים בהרצליה?

כשנוצר צורך בשירות של חברת ניקוי שטיחים הרצליה כאמור מציעה אפשרויות רבות. הפרופסור לניקיון מגיע עם 17 שנות ניסיון בניקוי ספות, ניקוי מזרנים, כורסאות, ריפודים, דירות וכמובן ניקוי שטיחים. בנוסף ההתנהלות היעילה שלנו מבטיחה זמינות גבוהה, ועוד סיבה טובה לבחור בנו היא המחירים הנוחים והתמורה המלאה לכספכם.

ניקוי שטיחים בהרצליה – פרופסור לניקיון

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון