ניקוי שטיחים בפתח תקווה – פרופסור לניקיון

ניקוי שטיחים בפתח תקווה
53 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

אנחנו דורכים עליהם כל יום, מפעם לפעם גם מכתימים אותם באוכל ושתייה ולפעמים גם בחומרים אחרים, בנוסף הם צוברים אבק ומסתתרים בהם מיקרואורגניזמים מזיקים – השטיחים שלנו הם אמנם מקור לנחת ותוספת חשובה בכל חדר, אבל מצד שני אנחנו חייבים לדאוג להם.

ניסיון, ידע, אחריות

ניקוי שטיחים בפתח תקווה כך שהתוצאה תהיה שטיח נקי באמת – גם מבחינת המראה החיצוני וגם מבחינת הנוכחות של מזיקים שונים בתוך השערות והסיבים שלו (או ליתר דיוק היעדר נוכחות שלהם) – מחייב ניסיון רב. לפרופסור לניקיון יש ניסיון נרחב מאוד, אחרי יותר מ-17 שנות פעילות בתחום ואינספור שטיחים שקרצפנו וצחצחנו והפכנו לכמו חדשים (וגם בשירותים דומים כמו ניקוי ספות בתל אביב או ניקוי מזרונים בגבעתיים).

בנוסף לניסיון יקר הערך, אנחנו מקפידים להתעדכן באופן קבוע – בשיטות עבודה חדשות, חומרי ניקוי וחיטוי מתקדמים, היכרות עם כל סוגי השטיחים המודרניים וגם אלה של פעם, ועוד.

השילוב של הניסיון, הלמידה וגם האחריות שמנחה כל פעולה שלנו מבטיח לכם שקט נפשי, בזכות הידיעה הוודאית שלא ייגרם שום נזק לשטיח שלכם, וכמובן ניקיון יסודי.

ניקוי שטיחים בפתח תקווה + חיטוי

ניקוי שטיחים בפתח תקווה עם אנשי מקצוע ולא רק שאיבת אבק או ניקיון באמצעים ביתיים מבטיח גם חיטוי יסודי של כל שטיח ושטיח.

כדאי לזכור שכשאדם נכנס לבית שלו (או למשרד) מבחוץ ודורך על השטיח, הוא מחדיר אליו חומרים שונים, כולל כאלה שלא נראים לעין. בבתים שיש בהם תינוקות, פעוטות וגם חיות מחמד, בין השערות של השטיח אפשר למצוא גם שאריות של פליטות, קיא ושאר חומרים לא רצויים. גם האבק שנמצא בכל מקום מביא איתו אורחים לא רצויים שיכולים להימצא בתוך השטיח – למשל קרדית האבק, חרק מיקרוסקופי שמפיץ גללים אשר גורמים לתגובות אלרגיות, או חיידקים שעלולים לפגוע בדרכי הנשימה של בני הבית.

ככל שהשטיח שעיר יותר, כך גדל הסיכון להצטברות לכלוכים ומזיקים, ובהתאם גדל הצורך בשירות מקצועי לניקוי השטיח. עם הפרופסור לניקיון מובטח לכם ניקוי שהוא גם חיטוי, ובהתאם תרומה לא "רק" למראה של הסלון, החדר או המשרד, אלא גם לבריאות שלכם.

איך מתבצע ניקוי שטיחים בפתח תקווה?

כמו כל שירות מקצועי – ניקוי ריפודי רכב בכפר סבא, ניקוי ספות בחולון, ניקוי מזרון בבת ים וכו' – גם ניקוי שטיחים בפתח תקווה מתבצע בשיטות שונות. כדי לבחור את השיטה המתאימה ביותר עבורכם נאבחן את מצב השטיח ונתייחס כמובן גם לסוג השטיח.

אופציה אחת היא השריית השטיח עם חומרי ניקוי וחיטוי, ולאחר מכן שטיפה בעזרת לחץ מים גבוה. לאחר מכן מברישים את השטיח למלוא אורכו והשלב האחרון הוא סחיטה באמצעות מכונה ייעודית. טיפול יסודי זה מתבצע כמובן אצלנו בחברה.

דרך אחרת היא הזרקת חומרי ניקוי עם מים ולאחר מכן שאיבה כשהלכלוכים והמיקרואורגניזמים נקשרים למים ולחומרי הניקוי וכך הם מוצאים מהשטיח. בכל מקרה אנחנו מוודאים התאמה מלאה של שיטת הניקוי לסוג השטיח.

איך להסיר כתם משטיח בלי אנשי מקצוע?

אנחנו מאמינים שרק ניקוי שטיחים בפתח תקווה בעזרת ציוד מתאים וחומרים מקצועיים מצליח לחדש באמת את המראה של השטיח ולהעלים ממנו את כל הגורמים הלא רצויים שחיים בתוכו. יחד עם זאת, אם אחרי שהשקעתם בניקוי מקצועי רגע אחד של חוסר תשומת לב גרם לכתם על השטיח תוכלו לנסות להסיר אותו בכוחות עצמכם ובאמצעים ביתיים.

אופציה אחת היא ליצור תמיסה של מים וחומץ, ביחס של 1:1, ולהוסיף מעט אבקת כביסה או נוזל ניקוי כלים. את התמיסה מורחים על השטיח בעדינות, ולאחר מכן באמצעות טפיחות עדינות עם מטלית רכה סופגים את התמיסה עם הלכלוכים שהיא ספחה אליה. חשוב לוודא ייבוש מלא של השטיח.

אופציה נוספת היא קצף גילוח (באותה טכניקה), וגם סודה לשתייה עשויה לסייע. אם יש לכם שטיח משי, שטיח פרסי, שטיח עבודת יד וכו' – מומלץ לא לנסות לנקות אותו בדרכים אלה משום שאין דרך לדעת בוודאות איך החומרים הנ"ל ישפיעו על השטיח.

למה לבחור בנו לניקוי השטיח?

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים – ניקוי שטיחים במרכז, ניקוי ספות במרכז, ניקוי דירות בירושלים, מזרונים, ריפודי רכב ועוד ועוד. את כל הפעולות הנ"ל אנחנו מבצעים מתוך מחויבות מלאה להגיע לתוצאות הטובות ביותר האפשריות, עם חומרי ניקוי שמאושרים לשימוש ע"י המשרד להגנת הסביבה, עם ציוד מתקדם ובעיקר עם ניסיון של יותר מ-20 שנים ובהתאם ידע מקצועי שאין לו תחליף. התחייבות נוספת של הפרופסור לניקיון היא למחירים אטרקטיביים – מוזמנים להזמין אותנו להדגמה של היכולות ולהתרשם בעצמכם

ניקוי שטיחים בפתח תקווה – פרופסור לניקיון

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון