ניקוי מזרונים בירושלים

4.99 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

אדם מבוגר ישן מדי יום בין 6 ל-8 שעות. בנוסף רוב בני האדם מבלים במיטה גם למטרות אחרות, כך שבמצטבר כל אחד וכל אחת שוכבים על המזרון כמה מאות שעות בחודש. במצב כזה, כדאי כמובן שהמזרון יהיה נקי באמת – וכדי שהוא יהיה נקי באמת, נדרש שירות של חברה מקצועית שזו המומחיות שלה. חברת פרופסור לניקיון מבצעת ניקוי מזרונים בירושלים בסטנדרטים גבוהים במיוחד, על בסיס ניסיון של 17 שנים ואכפתיות אמיתית. המחויבות ללקוחות באה לידי ביטוי גם במחירים ההגונים מאוד שאנחנו גובים על שירות זה (כמו גם על שירותים אחרים).

לניקוי מזרונים מקצועי – השאירו פרטים


כמה עולה ניקוי מזרן?

ניקוי מזרונים בירושלים עם חומרי ניקוי מתקדמים

ניקוי מזרונים בירושלים בעזרתנו מתבצע תמיד עם חומרי הניקיון המתקדמים ביותר הקיימים (וכמובן כאלה שקיבלו את כל האישורים ההכרחיים). 

 לא רק במזרנים אנחנו אלופים, פרופסור לניקיון מס'1 ב- ניקוי ספות בירושלים.

החומרים הם היפו אלרגניים, כך שאין סכנת תגובה קשה מצד בני הבית, ויש בהם כמות מזערית של כימיקלים – כדי שלא תצטרכו לישון על מזרון שהוחדרו אליו חומרים כימיים עוצמתיים. חשוב להדגיש שלמרות זאת, מדובר בחומרים אפקטיביים מאוד שמעלימים את כל סוגי הכתמים: שתן, שמן, קיא, דם, זיעה, קפה ועוד ועוד. כמו כן החומרים ידידותיים לסביבה – שיקול מרכזי בכל החלטה בימינו.

ניקוי מקצועי של כל סוגי המזרנים

בין אם אתם רוצים לנקות מזרון במיטת תינוק, בין אם מזרון יחיד ובין אם השירות המתאים לכם הוא ניקוי מזרן זוגי בירושלים, בכל מקרה יש לנו את הפתרון המושלם עבורכם. מעבר לעובדה שאנחנו מצליחים כאמור להתמודד עם כל סוג של כתם שעלול לפגוע במזרון, ולכן גם באיכות השינה שלכם, אנחנו גם מכירים היטב את כל סוגי המזרונים הקיימים ויודעים להתאים את טכניקת הניקיון למאפיינים הספציפיים שלהם.

בדרך כלל ניקוי מזרונים בירושלים כולל גם הזרקה של מים עם חומרי ניקוי ייעודיים, גם השריה שאורכה נקבע לפי סוג המזרון ובהתאם למצבו וגם קרצוף להסרה מלאה גם של שאריות הלכלוכים. פעולות נוספות שמתבצעות הן שאיבה או יניקה של חומרי הניקוי ושל הנוזלים, חיטוי יסודי וייבוש. ייבוש מלא הוא חובה על-מנת שלא יצוצו כתמי עובש על המזרון.

אצלכם בבית, בנוחות ומבלי שתבזבזו זמן יקר

ניקוי מזרנים בירושלים מתבצע בבית הלקוח, בשיא הנוחות ומבלי שאתם תצטרכו לבזבז זמן. ניתן לשלב את השירות עם עבודות ניקיון נחוצות נוספות – למשל ניקוי ריפודי רכב שגם אותו נבצע אצלכם. כדאי לדעת שלצד הפיכת המזרון לנקי באמת, ישנה גם תועלת בריאותית בזכות חיסול מזיקים שונים כגון קרדית אבק הבית או חיידקים שונים שעלולים להימצא במזרון מלוכלך. עוד תועלת בריאותית מושגת בזכות שיפור איכות השינה, שכידוע משפיעה במידה ניכרת על תפקוד המערכת החיסונית ומערכות חיוניות נוספות בגוף.

ניקוי מזרנים בירושלים – שירות בסטנדרטים גבוהים במיוחד

אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותי ניקיון בנוסף לניקוי המזרנים: ניקוי שטיחים, ריפודי רכב, מזגנים, גדרות אבן, ספות ועוד. עוד כדאי לדעת שאנחנו גם יוצאים מירושלים ומגיעים ללקוחות בערים נוספות – באתר תמצאו רשימה מלאה של אזורי ניקיון ספות. השירות ניתן תמיד תוך הקפדה על מצוינות שבאה לידי ביטוי בהגעה בדיוק בזמן שנקבע, בעבודה שקטה ומסודרת, במענה אדיב לכל שאלה ותמיד בגובה העיניים, בשקיפות מלאה, והכי חשוב ברמת ביצוע גבוהה במיוחד.

למה לבחור בפרופסור לניקיון?

בזכות הניסיון (יותר מ-17 שנות ניקיון), בזכות הציוד (המשוכלל במיוחד), בזכות חומרי הניקיון (הידידותיים לאדם ולסביבה), בזכות השירות (המוקפד) ובזכות המחירים (האטרקטיביים).

עוד בנושא ניקוי מזרונים:

ניקוי מזרונים מחיר

ניקוי מזרון זוגי מחיר

צד אחד

350

  •  

ניקוי מזרון זוגי מחיר

שני צדדים

450

  •  

ניקוי מזרון יחיד

צד אחד

250

  •  

ניקוי מזרון יחיד

שני צדדים

350

  •  

כיצד לבחור את החברה המתאימה לניקוי מזרונים בירושלים?

בבחירת חברה לניקוי מזרונים בירושלים, יש מספר דברים שחשוב לקחת בחשבון. הראשון והמרכזי הוא איכות השירות. חשוב לוודא שהחברה מציעה שירות יסודי, מקצועי ושלא ינזק את המזרון. יש לבדוק את ניסיון החברה ולדעת אם היא אמינה וממוקדת על תוצאות מצוינות ללקוחותיה. כמו כן, יש לבדוק את המוצרים והציוד שהחברה משתמשת ולוודא שהם מתאימים לסוג המזרון ולצרכים הספציפיים שלכם.

לרבים מאיתנו, השפעת הסביבה והבריאות הם נושאים חשובים במיוחד. כאשר משתמשים בשירותי ניקוי מזרונים, חשוב לבדוק את החברה בנוגע למוצרים וחומרים שהיא משתמשת. האם הם ידידותיים לסביבה? האם הם בטוחים לשימוש ולא גורמים לנזק? בנוסף, יש לוודא שהחברה מתחייבת למתן ייעוץ והוראות לביצוע מדויק ובטוח של הניקוי, כדי לא לפגוע בבריאות הדיור ובריאות התושבים.

השפעת הסביבה והבריאות מניקוי מזרונים בירושלים

מומלץ להקפיד על ניקיון מזרונים תקופתי על מנת לשמור על הסביבה ולמנוע התגברות של מזהמים מלהיכנס לתוך גופנו. 

ניקוי מזרונים בירושלים – שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

באיזו תדירות מומלץ לנקות מזרון באופן מקצועי?

בדרך כלל כל 6-8 חודשים. אם אתם שומרים היטב על המזרון ניתן להזמין אותנו גם אחת לשנה. גם כשיש כתם בולט שלא יורד בשום דרך כדאי להזמין שירות מקצועי.

איך לשמור על המזרון אחרי ניקוי מקצועי?

דגש אחד הוא מגן מזרון, דגש שני הוא לאוורר את המזרון לפחות פעם בשבועיים (פשוט לתת לו לעמוד בשמש במקום פתוח), ודגש שלישי הוא להחליף את הצד של המזרון פעם בחודש (גם למעלה-למטה וגם רגליים-ראש).

כמה זמן נמשך ניקוי מזרן זוגי בירושלים?

ניקוי מזרנים אורך בדרך כלל כשעה.

האם ניתן להעלים ריח רע שדבק במזרון?

בהחלט. ניקוי מזרונים בירושלים מצליח לנטרל ריחות דוחים ובעצם להפוך את המזרון לכמו חדש.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

רחוב ירושלים 12332.91666735.083333

ניקוי מזרונים בירושלים

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון