צביעת דירה בירושלים

צביעת דירות מקצועית בירושלים מ-2004 ועד היום

צביעת דירה בירושלים

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בצביעת דירות ובתים בירושלים

מתמחים בצביעת דירות ובתים

צביעת דירה בירושלים 

ירושלים היא אחת הערים המיוחדות ביותר בעולם. כדי שגם בתוך הדירה תהיה אווירה נעימה ואסתטיות מרשימה, כדאי מפעם לפעם לחדש את הצבע על הקירות ובמידת הצורך גם בתקרה. אם הבית שבו אתם גרים כבר נראה לכם עייף ומיושן, זה הזמן לנצל את המומחיות שלנו וליהנות משירות צביעת דירות בירושלים באיכות גבוהה ובמחיר נמוך.

לצביעת דירה – השאירו פרטים

זמינות, אמינות ומקצוענות

 

כשמחפשים צבעי בירושלים הפרמטרים העיקריים הם זמינות – כי אם כבר החלטתם שאתם רוצים לחדש את המראה של הנכס, חבל לחכות, אמינות – כדי שכל אחת מההבטחות גם תתממש, ומקצוענות – כדי שהתוצאה תהיה דירה מרשימה במיוחד.

איתנו אתם יכולים לסמן V על כל הפרמטרים הנ"ל, וגם על מחיר משתלם. עם ניסיון של יותר מ-17 שנים בתחום, ובעיקר מחויבות מלאה לספק לכם את השירות הטוב ביותר האפשרי, כל צביעת דירה בירושלים מושלמת תוך זמן קצר, במינימום בלגן, וכשתגלו איך נראים כל החללים בבית בזכות העבודה שלנו התגובה תהיה פשוט התפעלות.

 

צביעה + תיקונים – כדי שהקיר יהיה כמו חדש באמת

 

צביעת דירה בירושלים על-ידינו כוללת במידת הצורך גם תיקונים, כך שבסוף העבודה אתם מקבלים קיר פשוט חדש לגמרי.

בכל מקרה השלב הראשון הוא מפגש התרשמות וייעוץ לא מחייב מבחינתכם. אחרי שנבדוק את המצב הקיים בחללים השונים בדירה, ונקשיב לרצונות שלכם, נוכל להמליץ לכם על הדרך הטובה ביותר להפוך את הרצון למציאות, וכמובן לספק הצעת מחיר בהתאם. עקב ההבדלים המשמעותיים בין צביעת דירות שונות, גם באותו גודל, אי אפשר להתחייב לעלות מסוימת בלי לדעת את כל הפרטים – אבל בכל מקרה אנחנו מתחייבים למחירים נמוכים במיוחד.

העלות כוללת כאמור גם תיקונים של חורים וסדקים. אנחנו יודעים לטפל גם בקירות שיש בהם בעיית רטיבות, כמובן אחרי שהגורם לרטיבות טופל כדי שהבעיה לא תחזור על עצמה.

 

סוגי הצבעים השונים ואיך לבחור ביניהם

 

צביעת דירה בירושלים אפשרית עם 4 סוגי צבעים עיקריים: צבע אקרילי, סיד, שליכט וצבע על בסיס תחליב סיליקון.

 

צביעת דירה בירושלים – סיד

 

האופציה הזולה ביותר, אבל גם הפחות אסתטית. בנוסף הסיד מתלכלך ומלכלך. ברוב המקרים ההמלצה היא לסייד את התקרה, אבל את הקירות לצבוע (בצבע אקרילי / שליכט / תחליב סיליקוני).

 

צבעי בירושלים – צבע אקרילי

 

האופציה הנפוצה ביותר. צבעים אקריליים יוצרים מראה נעים לעין, ובנוסף הם "נושמים" כך שלא מצטברת בהם לחות מיותרת. בחדרי רחצה יש להשתמש בצבע אקרילי דוחה פטריות ועובש.

 

שליכט מינרלי / אקרילי

 

סוג צבע שבעבר נחשב כמתאים רק לצביעה חיצונית – אבל בשנים האחרונות קירות פנים רבים זכו גם הם בשליכט, והתוצאה ייחודית ומרשימה מאוד.

שליכט אקרילי מסוגל לגשר על סדקים (קטנים – עד מילימטר), עמיד בפני רטיבות ובעיקר יש לו מראה מיוחד. שליכט מינרלי מאפשר לקיר לנשום כך שלא נכלאים בו אדים. שני סוגי השליכט מקנים לקיר מרקם בולט שמושך אליו תשומת לב רבה, ולכן בדרך כלל ההמלצה היא לא לצבוע את כל הקירות בחלל בסוג זה של צבע אלא רק קיר אחד.

בין המרקמים האפשריים: בטון מוחלק, משופשף, מסורק ועוד. בחירה נוספת היא בין גרגרים עדינים לכאלה גסים יותר. עם שליכט צבעוני תוכלו להעניק למשל לסלון עיצוב כפרי, מדברי, ים תיכוני, תעשייתי ועוד.

 

צבע על בסיס תחליב סיליקון

 

צבע שיודע לדחות מים ולהרחיק אבק, ולכן מתאים מאוד לחדרי רחצה. צבע על בסיס תחליב סיליקון לא נתפס על קרמיקה, חרסינה ושיש, ולכן בדירה חדשה קודם צובעים את הקירות בחדר הרחצה ורק לאחר מכן מחפים אותו.

 

איך לבחור את הצבע הנכון ביותר עבורכם?

 

צבעי בירושלים שמכבד את עצמו חייב לדעת להשתמש בכל סוגי הצבעים הנ"ל, כדי שיוכל לבצע כל עבודה באופן מקצועי. אנחנו מיומנים מאוד גם בצביעה על בסיס צבע אקרילי, גם בסיוד, גם בשימוש בשליכט אקרילי ומינרלי וגם בניצול האיכויות הייחודיות של תחליבי סיליקון. בהתאם תקבלו מאיתנו המלצות אותנטיות שמבוססות אך ורק על מה שטוב לקירות שלכם.

 

איך צבעי בירושלים חוסך לכם כסף?

 

כל צבעי בירושלים גובה כמובן תשלום עבור העבודה שלו, אבל גם כך בשורה התחתונה כשאתם מזמינים איש מקצוע – ובמיוחד חברה מנוסה ומקצועית כמונו – אתם חוסכים כסף.

סיבה אחת לכך היא שעם צבעי מנוסה נרכשת כמות הצבע המדויקת – לא יותר מדי (הוצאה גבוהה מיותרת) וגם לא מעט מדי כך שבאמצע הצביעה צריך לחזור לחנות ולקנות עוד צבע (וכך שוב להיתקע עם עודפים משמעותיים).

הסיבה השנייה היא שזמן הוא משאב יקר מאוד לא פחות מכסף.

 

 גם אם אתם משוכנעים שתוכלו להשלים את צביעת הדירה במהירות, בפועל תצטרכו להקדיש לכך הרבה יותר זמן.

סיבה שלישית היא שצביעה מקצועית מחזיקה מעמד יותר שנים בהשוואה לצביעה חובבנית, גם אם היא מושקעת. בזכות העמידות הגבוהה יותר הפעם הבאה שתצטרכו לממן את צביעת הדירה תהיה רק בעוד זמן רב.

 

מחפשים צבעי בירושלים? – למה לבחור בנו?

 

בגלל הניסיון (כאמור יותר מ-17 שנים וכבר הפסקנו לספור כמה קירות וכמה דירות צבענו). ובגלל השירות המחויב. ובגלל העבודה הנקייה והמסודרת. וגם ההקפדה על שימוש בצבעים איכותיים. ובגלל המחירים הנמוכים והנוחים.

שירותי ניקיון נוספים באזור ירושלים

 

צביעת דירה בירושלים - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

בחלק מהמקרים צביעת דירה בירושלים מושלמת תוך יום עבודה אחד ובחלק מהמקרים נדרשים 3-4 ימי עבודה. הפרמטרים שלפיהם נקבע לוח הזמנים הם המצב ההתחלתי של הקירות וכמות התיקונים הדרושה, מספר שכבות הצבע, מזג האוויר (שמשפיע על קצב ההתייבשות של כל שכבה) והבחירה אם לצבוע גם תקרות. כשאנחנו מספקים הצעת מחיר נספק גם לוח זמנים – וכמובן שנעמוד בו.

כן. כך למשל צביעת דירה שכורה מוצעת במחיר זול כשמתזמנים את העבודה לשלב שהיא בין דיירים. בזכות היעילות שלנו הצביעה תושלם במהירות כך שאפשר יהיה לאכלס את הנכס ללא עיכובים מיותרים.

הזמן הנכון הוא כשהקירות לא יפים בעיניכם – אם הם נראים מלוכלכים או מוזנחים, אם הגוון הנוכחי כבר התיישן ובוודאי שאם נוצרו סדקים, קילופים וחורים. מבחינת עונות השנה, צבעי בירושלים יודע לבצע את העבודה בכל מזג אוויר בחורף. העונה הקרה בישראל משופעת בימים חמימים כך שאפשר לצבוע דירה ירושלמית גם בחורף בלי המתנה ממושכת לייבוש הצבע. עוד כדאי לקחת בחשבון שלקראת פסח הביקוש לשירותי צביעה עולה במידה ניכרת.

כל החברות המובילות – נירלט, יעקובי, טמבור – מייצרות מוצרים איכותיים. הבחירה היא בהתאם לצבע הספציפי הדרוש לכם. נשמח להגיע אליכם למפגש ייעוץ לא מחייב מבחינתכם ולעזור לכם להבין מה הכי נכון לעשות אצלכם בדירה.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים
צביעת דירה בירושלים

צביעת דירה בירושלים

מעוניינים בצביעת דירה ברמה הכי מקצועית בשוק? השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

פרופסור לניקיון
מחירון פרופסור לניקיון

לקבלת הצעת מחיר חייגו עכשיו

השאירו פרטים ונחזור אליכם: