ניקוי שטיחים במפעל

ניקוי שטיחים מקצועי במפעל מ-2004 ועד היום

ניקוי שטיחים בבית הלקוח

חברת pcln פרופסור לניקיון מתמחה בניקוי שטיחים במפעל

מתמחים בניקוי שטיחים במפעל

לניקוי שטיח מקצועי – השאירו פרטים

שטיח הוא תוספת מוצלחת בכל סלון, וגם בחדרי ילדים, חדרי טלוויזיה וכו'. הוא מוסיף יופי, עניין וגם מייצר אנרגיות של חמימות ושל אינטימיות. שטיחים הם גם פריטים פרקטיים בזכות הבידוד מהרצפה הלא נעימה, ולכן אפשר לראות אותם בכמעט כל בית. תוך כדי שימוש אין שטיח שלא מתלכלך, ובפרט בדירות עם ילדים קטנים, חיות מחמד ובעצם גם המבוגרים עלולים לשפוך מעט קפה על השטיח, להביא בוץ מבחוץ, ליצור כתם שומני ויש עוד דרכים שבהן בני הבית מחבלים במראה המרשים של השטיח.

 

הבעיה מחמירה בגלל ששטיח הוא פריט שדורכים עליו כל הזמן, ולכן הלכלוך עלול להיספג בעומק הסיבים. הפתרון: ניקיון יסודי באמת שמתבצע במפעל. ניקוי שטיחים במפעל של הפרופסור לניקיון מספק מענה מושלם גם לשטיחים המלוכלכים ביותר, כאלה שכבר נראים מוזנחים ואפילו בלתי ניתנים לשיקום. במקום לקנות שטיח חדש ולבזבז סכום כסף משמעותי – אנחנו נבוא אליכם, ניקח את השטיח ונחזיר לכם אותו במצב כזה שבכלל לא תזהו אותו…

 

באילו מקרים מומלץ לבצע ניקוי שטיח במפעל?

חשוב להדגיש: בחלק מהמקרים תוכלו לנקות את השטיח בעצמכם או לפחות לנסות לעשות זאת. יש גם מצבים שבהם אנחנו מבצעים ניקוי שטיחים בבית הלקוח. מתי ההמלצה היא לבצע ניקוי שטיחים במפעל? בשני מקרים:

  1. כשמדובר על שטיח ישן ומלוכלך במיוחד – כזה שזקוק לטיפול יסודי שרק מכונות שמותקנות במפעל ייעודי יכולות לספק.
  2. שטיחים שעלולים להינזק עקב ניקיון לא מקצועי – למשל שטיחים בעבודת יד, שטיחים פרסיים, אפגניים וכו'. במקרים אלה אם תנסו לנקות את השטיח בכוחות עצמכם, אפילו באמצעים ביתיים פשוטים לכאורה, התוצאה עלולה להיות נזק בלתי הפיך לשטיח הרגיש.

איך מתבצע ניקוי שטיחים במפעל?

ניקוי שטיחים במפעל כולל בדרך כלל מספר שלבים.

בשלב הראשון השטיח מחובר למכונת ניעור מיוחדת. הפעולה שמבצעת המכונה דומה לניעור ביתי, אבל בעוצמה רבה הרבה יותר כמובן. בזכות הניעור המסיבי גם הלכלוכים שתקועים בעומק הסיבים של השטיח יוצאים משם וכך מושלם השלב הראשון.

השלב השני של ניקוי שטיחים בירושלים, תל אביב, באר שבע ושאר ערים מרכזיות בארץ במפעל הוא בריכה. ליתר דיוק, השריה של השטיח בבריכה עם חומרי ניקוי ייעודיים. החומרים בצירוף השארת השטיח במשך פרק זמן ארוך יחסית בבריכה מצליחים לפרק גם שאריות ישנות ושאר כתמים עיקשים וכמו כן לפוגג ריחות לא נעימים שדבקו בשטיח במשך השנים.

השלב הבא הוא חיבור השטיח כשהוא במצב אנכי למכונת קרצוף. כפי שניתן להבין מהשם, מכונה זו מקרצפת ביסודיות את השטיח, ומסירה ממנו את שאריות הטינופת שהייתה בו.

בשלב הרביעי של הניקיון העוצמתי מתבצעת סחיטה, גם כן באמצעות מכונה מיוחדת, ועל-מנת שלא תישאר אף טיפת מים בתוך השטיח הוא עובר גם ייבוש במכונה שמייצרת טמפרטורה גבוהה של כ-70 מעלות.

 

ניקוי שהוא גם חיטוי

חשוב להדגיש שבשיטה זו ניקוי שטיחים בחיפה, נתניה, נהריה, עפולה, כפר סבא ושאר ערי ישראל הוא הרבה יותר מניקוי – הוא גם חיטוי.

 

כל הכתמים והלכלוכים שמצטברים בתוך השטיח, מכל סיבה שהיא – טיפת דם שנשרה עליו, הקאה של פעוט, שתן של חיית מחמד, רוטב שוקולד חם מעוגת יום הולדת, יין שנשפך וכו' – גורמים גם לנוכחות של חיידקים ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים בין הסיבים. גם כשדורכים על השטיח עם נעליים שהסתובבו ברחובות, הלכלוך עלול להביא איתו גורמים לא רצויים, ועוד סיכון בריאותי הוא עובש בתוך השטיח (כידוע עובש מגדיל את הסיכון ללקות במחלות של דרכי הנשימה).

 

כל אלה מצליחים לשרוד גם שאיבות אבק וגם ניסיונות ניקוי באמצעים ביתיים. לעומת זאת ניקוי שטיחים במפעל מקצועי כולל כאמור גם ניעור אינטנסיבי, גם השריה בחומרי ניקוי אפקטיביים וגם קרצוף, ולכן כל אותם מיקרואורגניזמים לא שורדים.

 

תועלת נוספת מניקוי השטיח במפעל היא שהוא נראה כמו חדש, כך שגם בהיבט האסתטי מדובר בשירות משתלם מאוד.

 

ניקוי שטיחים במפעל – למה לבחור בנו?

לפרופסור לניקיון יש ניסיון של יותר מ-17 שנים בכל סוגי עבודות הניקוי: ניקוי שטיחים, ספות, ניקוי מזרנים, ריפודים לרכב, דירות, מזגנים ועוד ועוד. את כל השירותים הנ"ל, ובפרט ניקוי שטיחים במפעל, אנחנו מבצעים במיומנות, בזהירות מרבית על-מנת לא להזיק ובאחריות מלאה. כשמוסיפים לכל הנ"ל את הזמינות הגבוהה והמחירים הנמוכים, ברור לגמרי למה כבר צברנו לקוחות רבים ששומרים לנו אמונים, ולמה גם לכם כדאי להזמין אותנו.

ניקוי שטיחים מחיר

מחיר ניקוי שטיח נייד בבית הלקוח

50
  • ל-מ״ר (מינימום 4 מ״ר)

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

25-40
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת מכונה)

65
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל (עבודת יד)

100
  • ל-מ״ר

ניקוי שטיחים במפעל - שאלות נפוצות ותשובות מקצועיות

אנחנו מגיעים אליכם, לוקחים את השטיח וכמובן גם מחזירים אותו בסוף התהליך.

בדרך כלל 3-4 ימים. בחלק מהמקרים, לפי סוג השטיח והמצב ההתחלתי שלו, ייתכן פרק זמן מעט ארוך יותר של כשבוע עד שתקבלו את השטיח בחזרה.

כן. במקרים כאלה אנחנו מבצעים ניקוי עדין שמותאם ספציפית לסוג השטיח.

במידת הצורך נבצע גם תיקוני קצוות, חידושי פרנזים, הקשחה של השטיח ותיקונים קטנים הכרחיים אחרים.

איך אפשר לעזור לך?

בכל שאלה שיש לכם תכלו לקבל ייעוץ מקצועי, פגישת הדגמה או הצעת מחיר ללא שום התחייבות מצדכם.

 

השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם אפשרי…

תוכן עניינים

הדגמה אצלכם בבית

מעוניינים בניקוי שטיחים ברמה הכי מקצועית בשוק? להדגמה, השאירו פרטים עכשיו…

יצירת קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם אפשרי לתאם לכם הדגמה חינם

כתבות נוספות בתחום

לקוחות מספרים

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

Dovik Alscheh
Dovik Alscheh
2021-03-02
היום הגיע אליי נדב ונתן עבודה מעל ומעבר על ריפודי רכב עם לכלוך שמן עקשן, עבד במקצוענות ונחישות להסיר את המפגע, מומלץ ++
Betzalel Vogel
Betzalel Vogel
2021-02-25
מקצועי ביותר! יחד עם שירות מדהים של נדב! כיף שיש אופציה כזו!
עינת מקובסקי
עינת מקובסקי
2020-11-19
נקלענו לסיטואציה מאוד לא נעימה בה הוצפה כל קומת המרתף שלנו בביוב ובצואה בגובה של כ 10 ס״מ. זה היה בערב כשלמחרת היה אמור אבינו להגיע הביתה לאחר אשפוז ממושך בבית חולים. נדב, בנדיבותו הרבה הציע להגיע ולעשות את עבודת הניקיון במהלך הלילה כדי שבבוקר הבית יהיה מוכן לקבלתו של אבי. נדב עבד מעשר בלילה ועד לפנות בוקר ועשה עבודה מצויינת! התשלום שנדב גבה היה הוגן ביותר וזאת למרות שהעבודה נעשתה בשעות הלילה!!! הכל נעשה בנועם, באדיבות וביעילות!. אנחנו ממליצים מאוד על השרות של פרופסור לניקיון !!! יצא צדיק!!!
Yuval Kupitz
Yuval Kupitz
2020-11-19
מדהימים! ממליץ בחום מכל הלב! לאחר הצפה ענקית של ביוב בביתנו, נדב ואיש צוותו הגיעו לביתינו למרות שעת הלילה המאוחרת, ובקור רוח ונעימות עשו עבודה מצויינת ואיכותית עם ציוד מעולה. המקצועיות הגבוהה שלהם, הרצון לעזור, החביבות והמחיר ההוגן, עושים את חברת "פרופסור לניקיון" הבחירה הראשונה שלי, ושל כל מי שנזקק לשירותים בתחום.
Ksenia Kozodoi
Ksenia Kozodoi
2020-11-19
Ami Ben Sira
Ami Ben Sira
2020-11-19
היי ניקוי שטיחים ברמה הגבוהה ביותר לוקחים מהבית ומחזירים כיף לעבוד איתם .
הדס איש שלום
הדס איש שלום
2020-06-25
שירות מצוין , אדיב ומקצועי . ישראל עשה עבודה מדהימה על הספות , כולל המזרון של המיטה נפתחת , ועל כיסאות האוכל . כשהערתי שנשארה תחושה של חומר על הריפוד - הגיע שוב וחזר על העבודה ביסודיות , במאור פנים וללא עלות נוספת . אחריות ואמינות במחיר הוגן . תודה רבה !
Hannah Mezan
Hannah Mezan
2020-06-17
ישראל ונדב מאוד נחמדים ומקצועים ועשו לנו עבודה קשה בצורה מדהימה! היו לנו בעיות עם יונים במרפסת שירות ובאמבטיה (היו באים למרפסת שירות שלנו כל הזמן, ונכנסו כמה פעמים לבית מהחלון של האמבטיה). ישראל ונדב ניקו את המרפסת והשאירו אותה כמו חדשה, והתקינו רשת נגד יונים במרפסת ובחלון של האמבטיה. תודה רבה על השירות, אנחנו ממליצים בחום!
Yana Schwartz
Yana Schwartz
2020-03-09
שרות מהיר ומקצועי, הגיע בחור אדיב בשם ישראל, לנקות כורסת טלוויזיה לבנה שהייתה מלאה בכתמים, ישראל הצליח להוציא את כלללל הכתמים והכורסא כמו חדשה, ההיענות הייתה מהיום למחר מה שמאד שימח, כיף לקבל שרות כזה, מומלץ בחום.
Katerina Ray
Katerina Ray
2020-02-26