ניקוי שטיחים ברעננה – פרופסור לניקיון

51 ביקורות החודש - בין 5 חברות הניקיון המומלצות בישראל

שירותי ניקוי שטיחים ברעננה – של חברת פרופסור לניקיון. נקי יותר משתלם יותר

האם השטיחים שלכם מלוכלכים ודורשים ניקוי יסודי? פנו למומחים של פרופסור לניקיון!

אנו מציעים ניקוי מקצועי של שטיחים מכל הסוגים:

  • שטיחי צמר
  • שטיחי ניילון
  • שטיחונים
  • שטיחי כותנה ועוד

תהליך הניקוי כולל:

  • שאיבה עמוקה של אבק ולכלוך
  • סילוק כתמים עיקשים
  • חיטוי והסרת ריחות
  • ייבוש מהיר

אנו עובדים עם ציוד מקצועי מתקדם וחומרי ניקוי יעילים ובטוחים.

ניקיון השטיחים נעשה במקום הלקוח ללא צורך בפרימה.

התקשרו עכשיו לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לניקוי השטיחים שלכם!

כל שירותי הניקיון של הפרופסור ברעננה והסביבה

פרופסור לניקיון -055-8866221 ניקוי שטיחים ברעננה

שטיח הוא תוספת מבורכת לכל חלל, גם במרחבי המגורים וגם במשרדים. ליתר דיוק, שטיח נקי הוא פריט שמספק תועלת רבה ומייצר תחושות נעימות.

שטיח מלוכלך כבר יוצר את הרושם שהחדר כולו מוזנח. בנוסף שטיחים מוכתמים עלולים להפוך גם למפגעים תברואתיים, כך שכדאי מאוד להשקיע בניקיון מקצועי – בעזרת פרופסור לניקיון. אנחנו מספקים את השירות של ניקוי שטיחים רעננה על בסיס ניסיון של למעלה מ-17 שנים בענף, בעזרת ציוד משוכלל ועם אכפתיות גבוהה – כך שהתוצאה היא שטיח שנראה כמו חדש.

כל התועלות של ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים רעננה הוא שירות שמספק תועלת רבה במיוחד:

א. העלמת כל הכתמים והענקת מראה מחודש לשטיח – ובזכותו שדרוג משמעותי של האסתטיות של החלל כולו.

ב. ריח נעים – שטיח מלוכלך הוא שטיח שעלול להיות ספוג גם בריחות דוחים. הניקוי המקצועי מנטרל ניחוחות לא רצויים ומקנה לשטיח ריח נעים.

ג. חיסכון כספי – במקום לקנות שטיח חדש במחיר גבוה מנקים את השטיח הקיים בעלות אטרקטיבית.

ד. תועלת בריאותית – שטיח לא נקי הוא שטיח שעלול להיות גם הבית של חיידקים ומיקרואורגניזמים מזיקים אחרים. סיכון אחר הוא עובש, שמפיץ נבגים וכתוצאה מכך גדל הסיכון ללקות במחלות של דרכי הנשימה. ניקיון מקצועי של השטיח מבטיח לכם אוויר נקי באמת.

ניקוי שטיחים בבית הלקוח ברעננה

ניקוי שטיחים מתבצע במידת האפשר אצלכם בבית או במשרד, ביעילות ובזריזות ומבלי להפריע לשגרה הרגילה. ניתן לשלב בשירות גם ניקוי מזרנים ו/או ספות – פרופסור לניקיון היא חברה עם ניסיון של יותר מ-17 שנים ויכולת מוכחת לנקות בהצלחה פריטים רבים ובעצם להחזיר לשטיחים את המראה שובה הלב שאפיין אותם בעבר, לפני שהשנים השאירו סימנים לא מחמיאים.

עוד חשוב להדגיש שכל ניקוי שטיחים ברעננה מתבצע בהתאמה מלאה לסוג השטיח כך שלא ייגרם לו שום נזק. ההתאמה היא על בסיס הידע המקצועי רחב ההיקף שלנו אחרי כל כך הרבה שנים בתחום וההיכרות עם כל סוגי השטיחים, כולל אלה הרגישים ביותר.

ניקוי שטיח במפעל

ישנם מקרים שבהם שירות ניקוי שטיחים רעננה יספק את התוצאות הטובות ביותר אם הניקיון יתבצע במפעל. הסיבה לכך היא כמובן המכונות המשוכללות שאותן אי אפשר להביא לבית או למשרד, ושבזכותן מגיעים לרמת ניקיון גבוהה במיוחד – למעשה תקבלו שטיח שמרגיש בדיוק כמו שטיח חדש לגמרי.

תהליך ניקוי שטיח במפעל כולל מספר תחנות עבודה: התחנה הראשונה היא ניעור. המבוגרים שבינינו עוד זוכרים איך בדורות הקודמים השכנים יצאו לחצר עם השטיחים וניערו אותם בתנועות נמרצות כדי לסלק מתוכם לכלוכים. היום עושה זאת כמובן מכונה רבת עוצמה, שמנערת כל שטיח ביסודיות. התוצאה: גם אם השטיח שלכם כבד מאוד, וגם אם יש לכלוכים שתקועים בעומק הסיבים – הניעור המסיבי יסלק אותם משם.

התחנה השנייה היא השריה. כשהשטיח מושרה בבריכת מים שנמהלו בהם חומרי ניקוי מתאימים, גם כתמים ישנים מאוד מתפרקים ומתמוססים. השריית השטיח בבריכת המים המיוחדת מובילה גם להתפוגגות ריחות רעים שנדבקו אליו. תחנה שלישית היא קרצוף השטיח, לאורכו ולרוחבו, כך שגם השאריות האחרונות של הלכלוכים יסולקו ממנו. לבסוף כל שנותר לעשות הוא לייבש היטב את השטיח כדי שלא תישאר בו ולו טיפת מים אחת – ואתם תוכלו לחזור וליהנות ממנו.

ניקוי שטיחים ברעננה עם חומרי ניקוי בטוחים לבני אדם וידידותיים לסביבה

ניקוי שטיחים ברעננה – כמו גם ניקוי ריפודי רכב, ספות, מזגנים ושאר פריטים שאנחנו מנקים – מתבצע תמיד בעזרת חומרי ניקוי שקיבלו את כל האישורים הנדרשים מטעם המשרד להגנת הסביבה. בזכות ההקפדה על בחירת חומרי הניקוי המתקדמים, כלומר כאלה שהם גם בטוחים לחלוטין עבור בני אדם וגם ידידותיים לסביבה, אפשר להזמין את השירות בראש שקט. כמו כן תוכלו להישאר בסביבה בזמן שהצוות המקצועי שלנו משביח את השטיח שלכם, ועוד תועלת היא כמובן הידיעה שלא נגרם נזק לכדור הארץ.

איך לשמור על השטיח אחרי הטיפול המקצועי?

אחרי שנסיים את העבודה שלנו, ואתם תישארו עם השטיח הנקי והמרשים, כדאי כמובן לשמור עליו היטב. שירות ניקוי שטיחים ברעננה מתבצע על-ידינו באחריות וברצינות, וכאמור על סמך ניסיון של 17 שנים ועם חומרי ניקוי איכותיים – אבל הוא כמובן לא מונע היווצרות כתמים חדשים.

בהתאם כדאי להיזהר כשעוברים ליד השטיח או עומדים עליו. אם בכל זאת נוצר כתם כלשהו, תוכלו לנסות לנקות אותו בכוחות עצמכם.

שיטה ביתית פשוטה היא ליצור תערובת של מים (חמימים) וחומץ לבן, כשהיחס הנכון הוא ליטר מים ורבע כוס חומץ. לתערובת מוסיפים כמה כפות של אבקת כביסה או נוזל לניקוי כלים, וטובלים בה מטלית רכה וכמובן נקייה.

עוברים עם המטלית על הכתם, כשחשוב לעשות זאת באופן מידי ועוד לפני שהחומרים המלכלכים נספגים בשטיח. כמו כן יש להימנע מלחיצות חזקות עם המטלית משום שפעולה כזו עלולה לדחוף את החומרים המלכלכים אל תוך השטיח.

ממתינים 10 דקות ואז סופגים את המים עם חומר הניקוי ועם הלכלוך באמצעות מטלית רכה חדשה. גם פעולה זו צריך לבצע בעדינות מרבית. לסיום יש לייבש היטב את השטיח כדי שלא ייווצר בו עובש.

ניקוי שטיחים רעננה – גם מהיום להיום

מומלץ להזמין שירות ניקוי שטיחים רעננה מראש, וכך לתאם את המועד הנוח ביותר מבחינתכם לטיפול מקצועי בשטיח. אופציה נוספת היא הגעה מידית – אנחנו ערוכים לנקות שטיחים גם ברעננה וגם בשאר אזורי שירות שלנו גם מהיום להיום, למשל לקראת אירוע חשוב שמחייב שטיחים נקיים באמת. השירות מתאפיין מעבר לזמינות הגבוהה גם באדיבות רבה, במענה סבלני לכל שאלה ושאלה, וכאמור במקצועיות ללא פשרות.

למה לבחור בנו?

כי אנחנו מומחים לניקוי שטיחים (וגם ניקוי ספות, מזרונים, ריפודי רכב ועוד). כי אנחנו משתמשים בחומרי הניקוי האפקטיביים ביותר וגם הידידותיים ביותר לבני אדם, כי אנחנו מומחים בלהתאים את שיטת הניקוי והחומר לסוג השטיח, כי אנחנו גובים מחירים נמוכים וכי אתם יכולים להזמין הדגמה בחינם.

ניקוי שטיחים ברעננה – פרופסור לניקיון

עוד שירותי ניקוי ניקיון מקצועיים

ניקוי ריפודים

ניקוי ספות בד

ניקוי ספות בד בבית הלקוח

ניקוי מושבי רכב עמוק

ניקוי ריפודי רכב

שירותי VIP בבית או במשרד

ניקוי מזרנים

ניקוי מזרונים

הסרת ריחות, חיטוי וטיפול בקרדית אבק

ניקוי שטיחים מפעל

ניקוי שטיחים מקצועי

*טיפול ייחודי לשטיחים בעבודת יד

ניקוי ספות הזרקה וינקיה

ניקוי ספות בקיטור

הסרת כתמים קשים במיוחד בשיטת הזרקה ויניקה /לחץ קיטור

ניקוי ספות עור

ניקוי ספות עור

חידוש מראה הספות, טיפול ושמירה לאורך זמן

מחפשים מנקה מקצועי או עשה זאת בעצמך?

כי אפשר גם לבד!
 ב-2023 מעל 150 אלף אנשים קראו את מדריכי הניקיון הבאים: 

לקוחות מספרים וממליצים על הפרופסור לניקיון

תמיד חשוב לנו לדעת מה הלקוחות חושבים עלינו על מנת שתמיד נוכל להתייעל וללתת ללקוחות שלנו את השירות הטוב ביותר  

הפרופסור לניקיון